Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

"Wysoki wynik Nowoczesnej", ZLEW zyskuję. Czy wybory są za 2 tyg czy były 2 tyg temu? Czyli ból doopy lewactwa i reklamowanie kolesia Petru już na 4 lata przed wyborami.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pierwszy-powyborczy-sondaz-ibris-dla-onetu-liderzy-traca/egm7mh

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wysoki wynik Nowoczesnej", ZLEW zyskuję. Czy wybory są za 2 tyg czy były 2 tyg temu? Czyli ból doopy lewactwa i reklamowanie kolesia Petru już na 4 lata przed wyborami.

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pierwszy-powyborczy-sondaz-ibris-dla-onetu-liderzy-traca/egm7mh

IBRIS, CEBOS te ośrodki nawet nie powinny być brane pod uwagę ponieważ udowodniły już, ze manipulują wynikami w celu kreowania rzeczywistości na scenie. Takie działanie powinno być w razie udowodnienia karane bardo wysokimi grzywnami (10 mln).

CEBOS podał wynik 10% dla Nowoczesnej zanim jakiekolwiek media podały do wiadomości, że taka partia w ogóle ma zamiar powstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/woKeG2YX8Yg
@WaszkQ
skąd wiesz, że to nie jest tak kropla, która przeleje czarę?


CBOS jest finansowany z budzetu panstwa. I tyle odnosnie komentarza na temat CBOSu i przeprowadzanych przez nich sondazy.

a nie jest tym bardziej ciekawe, że propsował .N, która wykończy PO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WaszkQ

skąd wiesz, że to nie jest tak kropla, która przeleje czarę?

a nie jest tym bardziej ciekawe, że propsował .N, która wykończy PO?

 

Nic nie zmieniła afera podsłuchowa, zegarkowa, hazardowa zmieni samouświadomienie narodu ;)

 

.N nie wykończy PO. PO wtopiło na tyle, że nie może mieć zbyt wiele nadziei na sukces w ciąg kilku lat, ale nie na tyle żeby nie mogło się rebrandować w .N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-nie-wytrzymalem-kiedy-ludzie-skandowali-polska-dla-polakow/kyp6m8

 

Prezydęt fszystkich POlakuf był niezadowolony z hasła "Polska dla Polaków". I takie coś zostało wybrane na prezydenta mojego kraju, ja pier...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-nie-wytrzymalem-kiedy-ludzie-skandowali-polska-dla-polakow/kyp6m8

 

Prezydęt fszystkich POlakuf był niezadowolony z hasła "Polska dla Polaków". I takie coś zostało wybrane na prezydenta mojego kraju, ja pier...

 

Tymczasem Duda nie organizował kontr marszu ale napisał coś bardziej sensownego niż "bul"

 

http://pikio.pl/list-prezydenta-dudy-do-uczestnikow-marszu-niepodlegosci/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Duda nie organizował kontr marszu ale napisał coś bardziej sensownego niż "bul"

 

http://pikio.pl/list-prezydenta-dudy-do-uczestnikow-marszu-niepodlegosci/

 

Jakoś na tych wszystkich oNIETach nie widziałem o tym wzmianki, albo była ale jak zwykle dobrze zbunkrowana, żeby nikt nie widział. Za to "prezytęt fszystkich POlakuf" to na pierwszej stronie wyraża swoje oburzenie. Ale to dobrze, oNIETy im bardziej szczekają tego typu tekstami, tym bardziej działa to przeciw nim.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo byl marsz i nie bylo "kiboli" jak co roku wszczynajacych burdy? Wychodzi na to, ze bul z kolegami te burdy wszczynali ;)

 

Na taśmach przecież jawnie mówiono kto podpalił budkę pod Ambasadą rosji w latach poprzednich. No ale taśmy nagrane nielegalnie przez ultrakryminalnych kelnerów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komorowski-nie-wytrzymalem-kiedy-ludzie-skandowali-polska-dla-polakow/kyp6m8

 

Prezydęt fszystkich POlakuf był niezadowolony z hasła "Polska dla Polaków". I takie coś zostało wybrane na prezydenta mojego kraju, ja pier...

Jakbyś był Ukraińcem z pochodzenia i wcześniej nazywał się Szczynukowicz, też byłbyś niezadowolony przebywając w państwie pełnym Polaków, c'nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej normalnego prezydenta akurat mamy. Jeszcze jakby kaczka nie pchala chorych umyslowo (np. Macierewicz) do wladzy to juz byloby dobrze. A tak za kilka dni pewnie kolejne tezy o wybuchu na pokladzie tupolewa i ze tak naprawde, brzoza byla ladunkiem c4....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie nie zesraj. Gdyby rudy, bul i reszta ekipy przeprowadzili normalne dochodzenie to nie byloby problemu. Sprawa zostala by wyjasniona raz a dobrze. Aaaa czekaj, jakby przeprowadzono takie dochodzenie to moze wyszlo by to i owo...

 

Krotko i na temat. Najwieksza katastrofa mojego pokolenia, a bul i inne rude kur...y zrobily z tego farse. Te smiecie powinny gnic w wiezieniu z duza tubka wazeliny. Jak by bylo normalne, uczciwe, miedzynarodowe sledztwo, to nawet jak by ustalili, ze Kaczynski nawalony wpadl do kabiny i przejal stery, to bym cicho siedzial, bo wiedzialbym, ze zostalo to sprawdzone, udowodnione i temat bylby zakonczony. A z takim g... co zostalo z tego zrobione, to brak slow po prostu.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego jestem pewny to Rosja powinna być sądzona przez prawo międzynarodowe. Tylko nie mam pewności czy za nieumyślne spowodowanie/ przyczynienie się do katastrofy w ruchu powietrznym (wraz z zacieraniem śladów), czy za wzorową "akcję".

 

Dobrze to Dziubek opisałeś. [iMHO] Rosję jeszcze można zrozumieć, ale zachowanie elit politycznych, które też latały tym samolotem dziwi (chociażby gdzie się podziała troska o własną dupe ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

a teeee ........ yyyy........ eeeee..........

 

dorsze za 8,16 PLN to były czy nie (?)

 

co prawda to nie ośmiorniczki na koszt podatnika, ale z polskiego morza przecie (chyba ....) 

;) 

:ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego jestem pewny to Rosja powinna być sądzona przez prawo międzynarodowe. 

hahaha ale nas rozbawiłeś  :ploom: może czasami warto się zastanowić co się pisze bo fantastyka to nie przejdzie na tym forum, no normalnie chyba świat by się wtedy zatrzymał :banana:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodziło o alternatywną rzeczywistość, w której panuje sprawiedliwość - marzyć każdy może :P

( Dlaczego nie to forum Virtual Reality to prawie Fantasy Reality)

 

Wystarczy mi sprawiedliwość dziejowa jak za sto lat odtajnią odpowiednie akta i okaże się jak wielką chałę odwaliły komisje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi sprawiedliwość dziejowa jak za sto lat odtajnią odpowiednie akta i okaże się jak wielką chałę odwaliły komisje.

coz medycyna czyni cuda ale to jedank szmat czasu ;)

zobacz ile jeszcze trzeba czekać na odtajnienie katastrofy gibraltarskiej  [angole dbaja aby dać czas wnukom ludzi związanych ze sprawa na wymarcie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

 

itd. itp.

 

ps.

szefowie Sł.Sp. schodzą do "podziemia" - teraz będą "żołnierzami wyklętymi" - oczywiście z namaszczeniem jedynie słusznej gazety.

Wiadomix ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tam mówi o dożywaniu ;) Nie chcę tylko, aby historia uległa Orwellowej ewaporacji. Wystarczy artykuł taki jak Bogusława Wołoszańskiego w książce pt. "Tamten Okrutny Wiek Nowa historia XX wieku 1914-1990" (jeśli mógłbyś zdobyć / znaleźć rozdział Tajemnica Dallas -Niejasności związane z zabójstwem  JFK ). Ukazał jak bardzo komisja się nie popisała i jak sprawnie w ciągu krótkiego czasu uniemożliwiono znalezienie prawdy.

PR odwalił dobrą robotę - każda osoba, która była niepewna oficjalnej wersji stała się wyznawcą strefy 51.

[Giblartaru też już nie wyjaśnią]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa widzez ze juz fanatycy macierewicza zaczeli minusowac, za prawde. Sory ale farse to robil on i ta jego cala smieszna banda "zafcufff". Latali i kazdemu wmawiali, ze zamach. Widze, ze macie krotka pamiec jak w tamtym okresie wszyscy jechali na pis a niektorzy nawet pisali, ze dobrze by bylo jakby i reszte pisiorow wsadzili do samolotu - nie zapominajac juz o smieszkach tylu zimny lech i krwawa marry. Ale jak w polskiej mentalnosci bywa, h#j z przeszloscia, ale dopier###le, co nie? Polska zasciankowosc w formie jak zwykle. Pamiec maks. 3 dni do tylu i jazda.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...