Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Putler chce żeby się z nim "zjednoczyć" :D  :plum:

w walce z "diabłem" którego sam pomógł stworzyć - to trzeba mieć tupet, c'nie?

Ale tego akurat diabła to nie Putę i jego żołdactwo ulepiło. Fakt, trzeba mieć tupet, ale co zrobisz, duży może więcej. Czy to w Korei, Wietnamie, Libii czy Afganistanie.

 

a jak tam Ukraina - operacja "wstrzymana" czy czeka na "lepszy moment" (?)

to pytanie retoryczne oczywiście.

Agenci CIA zostali chyba skierowani gdzie indziej. Być może ratują resztki swoich pastowanych uczniów spod rosyjskich bomb w Syrii i okolicach, więc na razie na Ukrainie zostaje po staremu.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

ależ jesteś drobiazgowy #jonas'ku :D

i analityczny ;)

 

aż miło poczytać hahahahahahaha ;^^

 

ps.

cieszę się że wróciłeś do starego nick'a, w końcu nie masz się czego wstydzić c'nie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Ale bez apostrofu po spółgłoskach bo ci czerwonego lajka kliknę tej.

 

dawaj misiaczku ;)

 

#jonas'ek ma się za wielkiego inteligenta (z pozostałymi manipulowanymi) na forum.

a tu taki klops :(

przykre ......

 

ps.1

a swoją drogą, pochwal się publicznie dlaczego już nie jesteś "redaktorkiem" (to musiało moooocno uderzyć w ego i w "ja").

możesz wymyślić jakąś historyjkę na poczekaniu, jaką tam sobie chcesz.

 

ps.2

ciekawe - czy ktoś (osoba lub grupa osób ze złymi zamiarami OFC) może wykorzystać urażone ego #jonas'ka do swoich prv. / systemowych celów własnej polityki (?) (i pozostałych manipulowanych OFC)

prowadzonej na niwie publicznej :P

Curious.

 

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kompleks jonasa, nie ty pierwszy ani ostatni. Można z tym żyć, przeszkadza głównie tobie bo na pewno nie mi.

 

Należy się 50 zł za diagnozę.

 

#jonas'ek ma się za wielkiego inteligenta (z pozostałymi manipulowanymi) na forum.

Nie wiem kto cię tak bezczelnie okłamał, bo ja jestem głupi jak but, zawsze to przyznam.

 

ps.1

a swoją drogą, pochwal się publicznie dlaczego już nie jesteś "redaktorkiem" (to musiało moooocno uderzyć w ego i w "ja").

możesz wymyślić jakąś historyjkę na poczekaniu, jaką tam sobie chcesz.

O żeś się obudził po kilku latach, refleks lodowca zaiste. Byłem i nadal jestem zbyt leniwy na redaktorowanie, napisałem jeden pseudoartykuł, potem długo nic, a potem sam poprosiłem żeby mi to zabrali bo ciążyło.

 

ps.2

ciekawe - czy ktoś (osoba lub grupa osób ze złymi zamiarami OFC) może wykorzystać urażone ego #jonas'ka do swoich prv. / systemowych celów własnej polityki (?) (i pozostałych manipulowanych OFC)

prowadzonej na niwie publicznej :P

Curious.

Moje ego jest tak wielkie, że żadna ziemska forma życia nie jest w stanie go urazić ani wykorzystać, śmiertelniku.
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

bo my sie bardzo kochamy, c'nie.

to jest wiesz, taka TOTALITARNA "miłość" jak kiedyś między ZSRR a Zachodem ;)

 

"oni nas kochali za ŻARCIE,

a my ich kochalim za WZIĘCIE"

 

sam rozumiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiet, bylem dzisiaj na chrzcinach, po tym jak dostalem zaproszenie od policjanta "Majorero" (aka rdzenny kanaryjczyk) po tym jak 2 razy porozmawialismy chwile i panna tez troche z nim rozmawiala na FB.
Facet mowi calkiem niezle po polsku, ale przynajmniej nie owija w bawelne jak z nim porozmawialismy na temat lewactwa. Troche slabo ogarniam sytuacje polityczna w Hiszpanii, ale generalnie hiszpanie nie byli na tyle glupi zeby kontynuowac droge ktora podjela francja z niemcami z tego co mialem okazje z nim posiedziec. Islamskie s[ciach!]ysynstwo szybko zostalo ukrocone biorac pod uwage rzady lewakow.

 

Ot taka historia jak to muslim zadzgal "Majorera'e". Powod oczywisty, nie chciala mu dac i byc z nim. Muslim mial duzo szczescia 4 czy 5 lat temu ze kara nie zostala wykonana na miejscu przez mieszkancow.

W sposob, no coz, dosc mocno niehumanitarny wedle rytualu z ktorego wywodzi sie nazwa miejscowosci. Rytual nie wykonywany od ponad 100 lat ;) Od teraz siedza cicho.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Ło kuwa, it's a very rare and long story, BRO !

 

:D

 

a ja mam cosik lepszego i tak: "wlazł kot na płot i spod"

na spodek.

a spodek okazał się być UFO'em.

i odlecioł w sinom dal.

i koniec bajki.

 

;)

 

itd. itp.

 

ps.

minusiki, minusiki - dalejże w te pędy - ale już !!!???!!!!

 

:twisted2:

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewica w ciągu ostatnich 24h: "poczekajmy na potwierdzenie, że to muzułmanie" -> "no dobra, ale to mogli być mieszkańcy Francji" -> "no dobra, ale to nie ma nic wspólnego z ostatnią falą uchodźców" -> "no dobra, ale to tylko jeden" ->"Nie dajmy się zwiesć ISIS specjalnie zaatakowało byśmy byli przeciwni uchodźcom i  muzułmanom!".

 

Nawet jakby u nas zrobili drugie WTC to Lewica by nie ogarnęła.

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-wzruszajacy-moment-pod-bataclan-pianista-zagral-imagine,nId,1922386

 

No aż się popłakałem. Myślę, że muslimy również sie popłakali i już nigdy więcej nie będą się wysadzać. Ja pier..., co się stało z tą Europą ??? Kiedyś cały świat mieli pod butem, a dzisiaj to banda pedałów w rurkach. Po takim czymś, w zdrowym kraju, to ja bym chciał zobaczyć zdjęcia czołgów i tysięcy żołnierzy w KAŻDEJ muslimskiej dzielnicy Paryża, a jak jakiś muslim tylko pierdnie, to odpalamy rakiety, a nie jakiegoś pedzia grającego łzawe piosenki, ja pier...

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamachowiec chce by wszyscy wiedzieli kim był. To dla niego wielki honor zginąć w imię Allaha. Jednych dziwi to, że brzoza złamała skrzydło, a innych to, że paszport się ostał. 

 

A teraz odnośnie gadaniny, że Arabowie tacy biedni, poszkodowani przez krucjaty, a katolicy tacy źli bo ich tam mordowali. Tak jakby krucjaty sprzed tysiąca lat miały usprawiedliwiać to, że dziś można zamordować 100 ludzi w Europie "bo krucjaty".

 

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wczoraj zbierały się tłumy w jednym miejscu. wystarczyłby jeden muslim z paroma kilo ładunku wzbogaconego o trochę metalu i mamy kolejną rzeź. 

nie byłem szarli i jestem polakiem.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wczoraj zbierały się tłumy w jednym miejscu. wystarczyłby jeden muslim z paroma kilo ładunku wzbogaconego o trochę metalu i mamy kolejną rzeź. 

nie byłem szarli i jestem polakiem.

 

Spoko Spoko. Już Niemcy do Ciebie jadą dać Ci 5 000 Euro mandatu za mowę nienawiści! 

 

No chyba, że masz na myśli parę kilo ładunku wzbogacenia kulturowego miłością Allaha.

 

 

 

Łojojo taki PiS straszny! Lojojoj Katolicy to tylko księża pedofile. Facet z PiS i mówi składnie i merytorycznie nie próbując gwałcić mojej logiki jak to ma w zwyczaju wielu polityków PO i Tomasz Lis.

 

Nowy Ministers Spraw Zagranicznych z PiS w sprawie uchodźców. Popieram!

 

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/dzis-wieczorem/wideo/15112015/22347907

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

KLIK

 

"[...]

Witold Waszczykowski w wywiadzie dla "Super Expressu" skomentował kontrowersje pojawiające się wokół kwestii przyjęcia do Polski uchodźców z Bliskiego Wschodu.- Z bólem serca, ale będziemy musieli jako państwo praworządne i przestrzegające międzynarodowych zobowiązań wykonać te, które zaciągnął poprzedni rząd - powiedział nominowany na stanowisko ministra spraw zewnętrznych w rządzie Beaty Szydło Waszczykowski.

[...]"

 

a tak w ogóle (i w szczególe również) - ciekaw jestem ile długu i jaki stan kasy pozostawił po sobie poprzedni (nie)rząd PO-PSL (?)

bo to że komuniści są w stanie ukraść i zniszczyć wszystko na swojej drodze (co nie pasuje do ich pokrętnie rozumianej "sprawiedliwości społecznej") udowodnili już podczas zmiany na stanowisku prezydenta - vide słynne "znikające" obrazy ;) - a i zapewne nie tylko to :(

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...