Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Źle rozumiesz nie na całej ziemi. Muzułmanie to wyższa cywilizacja od Unijnej, Francja, Szwecja, Norwegia to idioci spisani już na straty chyba że zaczną muzułmanów masowo eksterminować. Kiedy tylko będzie ich więcej to przejmą te kraje i tak się skończy unijna socjaldemokracja.

Arabowie byli rozwinieci, dopoki nasi im wpier##lu nie spuscili pod wiedniem a pozniej ich leniwi, rozpasani wladcy zalatwili. Wtedy tez zaczela sie tworzyc tkanka rakowa jaka teraz sa mulzumanie. Lepsza cywilizacja zawsze wygrywa? W takim razie grecja/rzym powinny zdominowac innych. Po prostu zachodzi ten sam schemat co zawsze - cywilizacja sie rozwija, pojawia sie wszechobecny dobrobyt i ludziom sie w dupach przewraca. Pojawia sie jakas zdziczala cywilizacja co z wojna ma nadal stycznosc i zaczyna lupic tych zniewiescialych dewiantow (kiedys rzym, teraz eu). Jak to mowia, historia kolem sie toczy.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko rozmnażanie. Oni przewyższają tym że są w stanie oddać życie za swoją sprawę i nie ma tam poprawności politycznej.


W takim razie grecja/rzym powinny zdominowac innych.

 

Przecież Rzym zdominował kawał świata przez długi czas. Dopiero potem upadli jak sobie nawpuszczali dzikusów tak jak teraz robi to Unia. To ten sam mechanizm jest.


Nie wszędzie tak jest że dobrobyt i już koniec nie trzeba się starać. W USA jest największy dobrobyt a nie pozwolą sobie dmuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Rzym zdominował kawał świata przez długi czas. Dopiero potem upadli jak sobie nawpuszczali dzikusów tak jak teraz robi to Unia. To ten sam mechanizm jest.

A co ja kierwa napisalem? Dzieje sie dokladnie to samo. Lataja dewianty jedne po ulicach a dzikusy najazd robia. I tak jak rzym, tak i europa umrze wsrod jekow rozkoszy tych dewiantow. Ale wlasnie dzieki takim cofkom w rozwoju nasza cywilizacja potrafila pozniej zajsc znacznie dalej i na jakis czas uciszycpederastow itp.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ UP

 

No same matki z dziećmi, jak zwykle... Ja bym dostał mandat za chodzenie po autostradzie, mnie trzepią na lotnisku na wszystkie strony (ostatnio na bramce zapipkało, bo miałem coś metalowego na butach, to mnie trzepali z każdej strony). Ciekawe jakim ja jestem zagrożeniem jako Polak lecący do Polski, żeby mnie trzepać na wszystkie strony ? Czy Polacy przeprowadzili jakiś zamach w tysiącletniej historii naszego kraju ?

 

A takie bydło sobie wchodzi do Europy, bez papierów, agresywne. z przekonaniami, które już nie raz jasno udowodniły gdzie nas mają i jeszcze im domy i zasiłki chcą dawać. Pytanie gdzie spier... z tej części świata, bo Europa to jakieś totalne, spedalone nieporozumienie. Na Marsa ?

 

EDIT:

 

 

Ciekaw jestem czy pamięta.

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A takie bydło sobie wchodzi do Europy, bez papierów, agresywne. z przekonaniami, które już nie raz jasno udowodniły gdzie nas mają i jeszcze im domy i zasiłki chcą dawać. Pytanie gdzie spier... z tej części świata, bo Europa to jakieś totalne, spedalone nieporozumienie. Na Marsa ?

 

I jeszcze Lewicowe media wmawiają wszystkim, że oni są tacy biedni bo krucjaty, bo kolonizacja i IM SIĘ NALEŻY teraz dostawać kasę za siedzenie na du*ie i nic nie robienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No same matki z dziećmi, jak zwykle... Ja bym dostał mandat za chodzenie po autostradzie, mnie trzepią na lotnisku na wszystkie strony (ostatnio na bramce zapipkało, bo miałem coś metalowego na butach, to mnie trzepali z każdej strony). Ciekawe jakim ja jestem zagrożeniem jako Polak lecący do Polski, żeby mnie trzepać na wszystkie strony ? Czy Polacy przeprowadzili jakiś zamach w tysiącletniej historii naszego kraju ?

Piłsudski z kolegami klecił jakieś bomby, ale napierdalał nimi carat i jego pachołów, więc ciężko powiedzieć, że to zamach Polaka na Polaków.

 

Wywalili mi ostatnio z podręcznego bagażu trzy wkrętaki, bo to ostry przedmiot, jest na liście fantów zabronionych i w ogóle nie nada malczik. W Poznaniu kilka miesięcy temu wprowadzili nowe pikadełko na bramkach, przejeżdżają po ubraniu i podręcznym jakimś papierkiem lakmusowym, potem wtykają do pikadełka i czekają, czy nie napisze że znalazło ślady trotylu. Kiedyś zakwestionowali mi krem do rąk, bo 125 ml i musiałem zdeponować krem w śmietniku. Innym razem kukali wnikliwie na etykietkę perfumów, czy aby na pewno 100 ml jest, bo szkło jakieś duże. Kobiety i transwestyci ściągają szpilki i przechodzą boso, a szpilki przez rentgena. W Norwich i Amsterdamie zadają podchwytliwe pytania typu "kto z panem leci", "ile kasabubu przewozisz nadobny chłopcze" albo "dokąd zmierzasz kawalerze", żeby wyłapać tych, co zaczną kręcić, pocić się i konfabulować, widomie przebrzydli terroryści.

A tymczasem na pontonach prowadzonych przez dobrze opłacanych dolarami przemytników (bo zapyziały pastuch z jakiejś górzystej wioski choćby sprzedał całą wioskę i wszystkie kozy, nie uciuła z tego kilka koła papieru na opłacenie miejsca w pontonie) płyną do Europy tacy, którzy mogą wymyślić dowolne imię, nazwisko i chłodną historyjkę i nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. Genialne, szkoda że wyglądam raczej na żyda niż Syryjczyka, też bym se latał po świecie bez dokumentów i kontroli, a jakby co podniósłbym wrzask o rasizm i ksenofobię i jeszcze by mi za to płacili.

 

A takie bydło sobie wchodzi do Europy, bez papierów, agresywne. z przekonaniami, które już nie raz jasno udowodniły gdzie nas mają i jeszcze im domy i zasiłki chcą dawać. Pytanie gdzie spier... z tej części świata, bo Europa to jakieś totalne, spedalone nieporozumienie. Na Marsa ?

Australia i Nowa Zelandia, jeśli się zgodzą. Bo oni muszą się najpierw zgodzić, zanim pozwolą jakiemuś pontoniarzowi na desant. Preferowani fachowcy wysokiej klasy, język angielski oczywiście must have. Tylko cholernie daleko do reszty świata i ta agresywna przyroda z pająkami tak wielkimi, że mają swój pasek życia.

 

I jeszcze Lewicowe media wmawiają wszystkim, że oni są tacy biedni bo krucjaty, bo kolonizacja i IM SIĘ NALEŻY teraz dostawać kasę za siedzenie na du*ie i nic nie robienie.

Nie uczestniczyliśmy ani w krucjatach, ani w kolonizacji, to raczej nas najeżdżali Krzyżacy i inna germańska swołocz. Zatem leniwe czarnuchy - wypierdalać, nic wam nie wisimy.
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia i Nowa Zelandia, jeśli się zgodzą. Bo oni muszą się najpierw zgodzić, zanim pozwolą jakiemuś pontoniarzowi na desant. Preferowani fachowcy wysokiej klasy, język angielski oczywiście must have. Tylko cholernie daleko do reszty świata i ta agresywna przyroda z pająkami tak wielkimi, że mają swój pasek życia.

 

Już raz mi sie Australia zgodziła, jestem młody, piękny, dobrze wykształcony, nie choruję, nie zadzieram z prawem i znam angielski, mam świetne doświadczenie w CV w zawodzie poszukiwanym na całym świecie, idealny kandydat. Tylko, że ja odpuściłem, bo właśnie cholernie daleko.

 

Za to w Europie cechami idealnego kandydata witanego czerwonym dywanem i obsypywanego różami są: podejrzany, agresywny, bez języka, bez papierów, bez wykształcenia, bez zawodu, roszczeniowy, z kultur od wieków znanych jako chcące zniszczyć Europę. To idealny kandydat na emigrację do UE.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowoczesna-wyprzedza-PO-Najnowszy-sondaz-miesiac-po-wyborach,wid,18010181,wiadomosc.html?ticaid=116066

Za PRL-u nie było takiej propagandy.Z PO bis robią koło ratunkowe a te miesiąc po wyborach ma największy wzrost poparcia,lol.Pytanie,za co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=zhk2UOnnPQw

 

btw. okazuje się , że petycja Maxa do posiadania broni została usunieta! miała blisko 100tyś podpisów!

 

https://www.facebook.com/M.Max.Kolonko/?fref=nf

 

zeby-przeciwdzialac-terroryzmowi-zaostrz

 

;]

Edytowane przez dumpmuzgu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamtejsza wicepremier, przedstawicielka Partii Zielonych Åsa Romson, rozpłakała się przekazując mediom informację o zaostrzeniu polityki imigracyjnej.

Od przyszłego roku imigranci będą otrzymywali jedynie tymczasowe pozwolenie na pobyt w Skandynawskim kraju. Oprócz tego czekają ich kontrole tożsamości w środkach transportu oraz utrudnienia w sprowadzeniu rodziny.

Przezabawna informacja, ale pozostaje pytanie - na jakich zasadach muzułmańska dzicz wjeżdżała do tej pory do Szwecji? "No elo Ahmed, masz tu socjal, tu masz hajsy na ściągnięcie piętnastu członków swojej pastowanej rodziny, nic się nie martw, możesz gwałcić i kraść, jak psiarnia cię zechce wylegitymować to natychmiast krzycz że rasizm, już my się tym zajmiemy"? Dobrze im tak, idiotom.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jonas
Szwecja już się nie podniesie. Przyzwyczajmy się do myśli, że będzie tam wielkie wyżynanie rdzennej ludności jeszcze w przeciągu 15 lat. Jak patrzę na to co robią, to mi ich trochę ie żal, ale mimo totalnego braku empatii, jednak trochę mi szkoda tych dzieci, które będą ginąć w cierpieniach za błędy swoich rodziców. Tego już się nie da cofnąć, klamka zapadła można już tylko liczyć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jonas

Szwecja już się nie podniesie. Przyzwyczajmy się do myśli, że będzie tam wielkie wyżynanie rdzennej ludności jeszcze w przeciągu 15 lat. Jak patrzę na to co robią, to mi ich trochę ie żal, ale mimo totalnego braku empatii, jednak trochę mi szkoda tych dzieci, które będą ginąć w cierpieniach za błędy swoich rodziców. Tego już się nie da cofnąć, klamka zapadła można już tylko liczyć czas.

 

Ciekawi mnie co się stanie jak wyrżną wszystkich Szwedów, którym nie uda się uciec i nie będzie komu na ich zasiłki pracować. Bo pastowani raczej za wiele nie potrafią, a do jakiejkolwiek pracy się nie nadają. Będziemy mieli drugi Afganistan w Skandynawi? Wyprzedadzą wszystko co pozostanie po Szwedach, kupią kontenerowiec ak47 i napadną sąsiednie kraje?

 

wtf!

Edytowane przez Gatsby
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co się stanie jak wyrżną wszystkich Szwedów, którym nie uda się uciec i nie będzie komu na ich zasiłki pracować. Bo pastowani raczej za wiele nie potrafią, a do jakiejkolwiek pracy się nie nadają. Będziemy mieli drugi Afganistan w Skandynawi? Wyprzedadzą wszystko co pozostanie po Szwedach, kupią kontenerowiec ak47 i napadną sąsiednie kraje?

To wina białych oczywiście, że dali się pozabijać i nie ma komu pracować. Ci na stołkach, którzy to wszystko rozpoczęli, zdążą się oczywiście ewakuować do jakichś spokojniejszych regionów świata, jak na przykład Europy Środkowej albo Australii.

Zresztą Wielki Kalifat Szwedzki w końcu połączy siły z Kalifatem Francuskim i Brytyjskim Państwem Islamskim, a to wszystko dołączy do Niemieckiej Złotej Ordy i wtedy się posramy, jak ta nawała ruszy na wschód po Lebensraum. No chyba, że wcześniej biali się opamiętają i, jako najbardziej pomysłowa w technikach zabijania i najbardziej okrutna rasa, urządzą dla swoich pastowanych wzbogacaczy kulturowych jakieś Endlösung die Muslimfrage. Jakie to parszywe czasy nastały, żeby wyjściem z sytuacji było kolejne Auschwitz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam czy to jakiś wielki plan lewaków żeby przyjmować muzułmanów ? Kto im każe to robić, przecież rozwalą swoje własne kraje, dosłownie.


Niewykluczone że jak już przejmą jakiś kraj to trzeba będzie przeprowadzać tam jakieś naloty prewencyjne na ważne cele.

 

Kto padnie pierwszy: Szwecja, Norwegia, Belgia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dolarów na Szwecję.

 

@Jonas

Auschwitz to oni zrobią nam, więc jeżeli chcesz wyjścia z sytuacji to poszukaj jakiegoś innego ;)

Czyli ta sama stara historia grana od początku ludzkości - musimy pozabijać ich zanim oni pozabijają nas. Co za planeta.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie że Adolf Hitler to był wielki patriota który walczył z wrogimi kulturowo semitami.

Natomiast Anders Breivik to legendarny bohater walk z muzułmańskimi okupantami, źle odebrany, nieopacznie skazany, potem wypuszczony z więzienia i stojący na czele norweskiej armii wyzwolenia.

Zobaczycie że jeszcze tak może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie że Adolf Hitler to był wielki patriota który walczył z wrogimi kulturowo semitami.

Natomiast Anders Breivik to legendarny bohater walk z muzułmańskimi okupantami, źle odebrany, nieopacznie skazany, potem wypuszczony z więzienia i stojący na czele norweskiej armii wyzwolenia.

Zobaczycie że jeszcze tak może być :)

Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą, zatem kto wie. Nie takich zwyrodnialców już gloryfikowano, stawiano im pomniki i pisano poematy na ich cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadal sie murzynek, Merkel, jakas franca i rusek i mowia...

- Ty Merkel... jestes tak brzydka ze i tak nikt Cie nie lubi. Wez wywin jakis numer by wybuchla jakas wojna swiatowa. Juz dwa razy Wam sie udalo, wiec nie powinnas miec problemow. Wtedy wszyscy na tym skorzystamy. Ruszy przemysl, glownie zbrojeniowka. Zawsze po wojnie bylo nam lepiej. Przy okazji pozbedziemy sie kilku niewygodnych osob.

 

Plan doskonaly. Sprawdzal sie juz.

Zwlaszcza widac to bylo po 2 Wojnie Swiatowej

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...