Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że oficjalnie głoszą, że 50000 a na zdjęciach widać max 2000. Totalna bezczelność. OK, to zdjęcie z max 2000 faktycznie jakieś 1500 to nie jest całość demonstracji KODu. Realnie można przyjąć, że było 7-10 tys na podstawie ich własnych wyznań.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxymill- jak na moje nie było wiecej niż 5-7 tysięcy- zagęścili tłum stosunkowo wąskim kątem obiektywu. Na juwenaliach gdzie idzie 15-20tysięcy sznurek ludzi ma około kilometra z hakiem i całego nie zmieści się w jednym ujęciu z 20-30 metrów.

 

A 50 tysięcy to naprawdę potężna masa ludzi. Tak jakby zebrać małe miasto, pomnożyć razy dwa i przepędzić. Nie ma szans, zeby to było "spontaniczne"- zwłaszcza w przypadku obrony czerwonego tworu, ktory De facto- autorytarnie prowadzi rządy, interpretując Konstytucję tak jak im się żywnie podoba.

W internetach natknąłem się na jedną ciekawą opinię- PiS już wygrał. I teraz mogą pocałować się w pompkę i pajacować. Ale to dobrze- im głośniej krzyczą, to znaczy że coś się chyba faktycznie może zmienić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest że te wszystkie krzyki, ataki medialne nic nie zmienią i na nic się zdadzą, z niemcami czy bez nich. Te pieski mogą sobie tylko poszczekać a karawana i tak pojedzie dalej.

Wiecie jak zakończy się ten gambit ? Jak głosowana zostanie ustawa przywracająca prawdziwy wiek emerytalny. Tego nic nie zagłuszy ani nie wytłumaczy i nie wybroni, żadne media, żaden zachód, choćby ze skóry wyszli.


Wydaje mi się że wtedy medialna manipulacja osiągnie masę krytyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar a ty dalej swoje z tym wiekiem emerytalnym. Jesli w konstytucji nie ma zapisu, ze nie mozna zwiekszac lub zmniejszac wiwku emerytalnego, to twoj tok rozumowania jest bledny. Watpie aby tam byly taki zapisy.

 

W anglii podobno sa juz grupki co pala meczety, niby 6 juz splonelo, ale media nie chca tego opublikowac.

Jeszcze gdzies mi sie o uszy obilo, ze sluzby wylowily laptopy wprostu z Wisly i z odczytanych danych udalo sie odtworzyc kolejne nagrania, gdzie podobno Sikorski mowil, ze cale PO to stworzone i finansowane bylo przez Niemcy. Ale to zaslyszane informacje, ktorych w necie nie potwierdzilem :/

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu do zasłyszania i potwierdzania, przecież wystarczy mieszkać między Odrą a Bugiem i obserwować, w czyim interesie działa ten lub inny rząd. Starożytna zasada qui bono nadal obowiązuje, wyławianie sprzętu elektronicznego z rzek nie ma tu wiele do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poznaję Krula. 48 minut bez żadnej wpadki :o

http://www.regionalna.tvp.pl/23145764/13122015

 

No chyba nie.

 

- Co zrobić ze smogiem w krakowie?

- EEeeeee, połowa mieszkańców krakowa to przyjezdni z podlasia, po co tutaj przyjeżdżali, mogli zostać tam skąd pochodzą, gdzie mają bardzo czyste powietrze.

 

- Panie Januszu, smog mamy dlatego że kraków leży w niecce i brakuje korytarzy przewietrzania

- wiele tysięcy kilometrów przeszedłem po krakowie i mi to nie przeszkadzało. A wiesz kucu czemu? Bo my we warsiawie mamy większy smog. A ty kucu chcesz wyburzyć połowę budynków bo Ci się czyste powietrze marzy? Jesteś niepoważny.

Resztę oglądałem pobieżnie, bo szkoda czasu tracić.

Edytowane przez Gordon Ramsay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko wam powiem o co chodzi. Poczytajcie czym jest Koncepcja Federacyjna jako wizja wyglądu UE. Niemcy, Merkel i wielu innych na Zachodzie. Jest gorącymi zwolennikami tej koncepcji. Kaczyński i Orban są jej przeciwnikami będąc zwolennikami koncepcji "Europy Silnych Narodów". Więc o Orbanie i Kaczyńskim trzeba pisać, że to naziści i tak też robi się w Niemieckich mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niemcy przyjechali manifestować w imieniu Polaków chęć do przyjmowania do Polski imigrantów :lol:

 

Niemcy to sprytne kur*y. Droga morska do portu w Szczecinie jest bardzo płytka co dyskwalifikuje przyjmowania bardzo dużych jednostek. Są plany by pogłębić ten korytarz i by w przyszłości przyjmować większe statki. Niemcy tak chcą położyć Nord Stream by to uniemożliwić. 

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sprawa-o-rurociag-nord-stream-w-hamburskim,97,0,1978721.html

 

Naprawdę lubiłem Niemców. Ale oni robią wszystko by osłabić nas gospodarczo i społecznie. I nie mówcie mi o dotacjach bo te i tak wracają w ponad 90% do gospodarki Niemiec za to dług za nie ląduje w Polsce. Genialny sposób na zwiększenie konsumpcji w swojej gospodarce na czyiś koszt.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Germańskie ludy na tym przede wszystkim zbudowały swą potęgę i dobrobyt - Anglicy, Niemcy, Holendrzy, nieporadne i leniwe toto, do tego kłamie nieustannie, ale jest niebywale kreatywne w wymyślaniu metod wymiany kolorowych szkiełek na cenne dobra kosztem tych, których uznają za podludzi.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Germańskie ludy na tym przede wszystkim zbudowały swą potęgę i dobrobyt - Anglicy, Niemcy, Holendrzy, nieporadne i leniwe toto, do tego kłamie nieustannie, ale jest niebywale kreatywne w wymyślaniu metod wymiany kolorowych szkiełek na cenne dobra kosztem tych, których uznają za podludzi.

 

Pewnie co drugi na tym forum stwierdzi, że gadasz dyrdymały. Prawda jest taka, że "Germańskie ludy" zbudowały swoją potęgę na niewolnikach, koloniach i obozach pracy dla Siemensa takich jak np. Aushwitz.

 

 

Ten Niemiecki Lewak Schulz jest w szale niczym Niesiołowski. PiS dokonał zamachu stanu wygrywając w demokratycznych wyborach :lol: Jak dla mnie to zamachu stanu dokonują Niemieckie media, Niemieccy politycy z Schulzem na czele, Petru i gwałt logiki przez lewaków. Po necie krążył taki wykres pokazujący, że na PiS głosowało tylko 5 mln ludzi więc mniejszość rządzi większością. Tak, tylko <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>*a połowa kraju nie ma praw wyborczych bo to dzieci, połowa nie poszła na wybory. Z resztą u nas od zawsze rządzi partia, który wygrywa w wyborach, a nie która reprezentuję większość narodu więc co to za pier dolenie?

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym tam coś ten, ale papa Adolf też wygrał w demokratycznych wyborach. Może dlatego szkopy tak gęsto srają żużlem, bo wiedzą do czego demokracja prowadzi. Jeszcze jeden dowód, że demokracja jest głupia i należałoby z niej zrezygnować na szczeblu wyższym niż powiedzmy osiedle czy gmina.

Pewnie co drugi na tym forum stwierdzi, że gadasz dyrdymały. Prawda jest taka, że "Germańskie ludy" zbudowały swoją potęgę na niewolnikach, koloniach i obozach pracy dla Siemensa takich jak np. Aushwitz.

No, kiedy anglosaskiej dziczy przyjdzie uciekać na wschód, np. za Odrę przed muzułmańską dziczą, to z kompletnym brakiem talentu do nauki języków obcych, wrodzonym lenistwem, ogólną tępotą i najsłynniejszą brytyjską dewizą "get someone else to do it" marnie widzę ich przyszłość.

Aha, "Auschwitz", to mimo wszystko niemieckie obozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...