Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

W demokracji wygrywają debile z prostego powodu, naszej biedy i chęci poprawy czegoś jak nie nam to przynajmniej naszym dzieciom.

Dwa, inteligentny człowiek nie pcha się na afisz więc małe szanse ze będziecie mieli na kogo głosować kiedykolwiek, bo ci co się pchają do władzy to albo chcą władzy, albo kasy albo obu a nas mają gdzieś.Ot co.

Mało tego wiedzą że światem rządzi kasa, chciwość i żądza władzy więc są na starcie spaleni bo uczciwość zostanie zgladzona jakąś podłożoną swinią medialną itp. Uczciwy na tym świecie ma przerypane bo nie pasuje do ideologii.

Nie klamie, nie obiecuje cudów niemożliwych do spełnienia, nie drze pały bez sensu i ostatecznie nie ma szans na jakikolwiek awans lub wpływ na nasze państwo.

Popatrzcie na swoje rady osiedlowe, miasta, ludzi których znacie i nie powinny tam być.... wyszło by że większość to cwaniacy, jak u mnie.

Sami każą za tysiaka robić, bez umowy w swoich biznesach i jeszcze na nich głosujemy bo świat naprawią. Masakra.

Edytowane przez AudiAWX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza wady naszego narodu to brak umiejetnosci jednoczenia sie, jesli nie posiadamy wspolnego wroga i kombinatoryka, czyli ja Ci cos "skombinuje" (nie, nie ukradne, bo to nieladnie i w ogole grzech, ja skombinuje!) i lapowy wszedzie. Glupi przetarg na ocieplenie budynku a juz 10k z umowy idzie dla prezesika - nie raz ten prezesik, bedzie marudzil i utrudnial, aby jeszcze mu troche skapnelo.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Holandia? Przecież to zdjęcia z Polski jak Petru i fanatycy wyborczej domagają się przyjęcia uchodźców. :lol: Niby śmieszne ale jak Petru zrobi zamach stanu to tak bedzie :D

 

Rozwiązanie problemu imigrantów w southpatk, dłuższa wersja jeszcze lepsza ale nie moge znaleźć

https://www.youtube.com/watch?v=rSFZktZNySg

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ich kwiczenie może się wydawać śmieszne ale mnie to zaczyna już denerwować. Co prawda nie głosowałem na PIS (jedynie na Dude w 2 turze) jednak w miarę podoba mi się co robią, nie mam większych zastrzeżeń.

To dopiero niecały miesiąc nie zapominajmy a te barany już protesty organizują. Dla mnie ten cały kod to banda sukinsynów, która nie respektuje wyników wyborów i wznieca podziały. Nie wierzę że robią to dla idei ochrony demokracji, raczej dla wielkiej kasy, interesów, posad, wpływów.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajs przestał się zgadzać, ciepłe bagienko osuszają jacyś melioratorzy, stołki usuwają się na razie spod tyłków, ale kto wie, może zaczną spod nóg. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, im szybciej komuchy wymrą, tym lepiej. A czy z głodu, czy na sznurze, czy na ostre zatrucie 9 mm pastylką ołowiu wedle najlepszych czekistowskich metod (to byłby dopiero rechot historii) - nie moja sprawa, byle skutecznie.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen kontekst tej wypowiedzi o "gorszym sorcie" Kaczyńskiego jest bardzo trafny. 

 

 

Bardzo mądrze mówi. Chciałbym żeby porządzili te 4 lata i jestem ciekaw czy by upomniał się o odszkodowania za zbombardowaną Warszawę. Jak widać Niemieckie media mają w tym interes by jechać po Kaczyńskim bo Niemcy by nam musieli sporo zapłacić. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaskoczyło mnie ile znanych mord wyszło na ulicę by protestować. Kryszak, Zborowski, Wojewódzki. o czołowych mordach z polityki nie wspomnę. 

zagrożona demokracja? ja jakoś tego nie odczuwam. nie podoba się? to wyp z Lisem na czele do naszych niemieckich mocodawców.

 

stado baranów.

 

 

Mnie te mordy wcale nie zaskoczyły,wszyscy nieźle nachapani.Sami gwiazdorzy tv i celebryci. Spora część to jeszcze za komuny gwiazdorzyła.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Kukiza, bo uważam, że żeby Polska się zaczęła rozwijać według swoich możliwości należy koniecznie zmienić konstytucję.

Nigdy nie płakałem z tego powodu ,że naród wybrał PiS w demokratycznych wyborach.

Ale obecne wyjście .......(nie napiszę kogo) w obronie demokracji jest dla mnie śmiechu warte. Gdzie byli Ci ludzie jak PO łamało konstytucję w czerwcu??

Dla mnie jest to jedynie skowyt ludzi odrywanych od koryta.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego ze niemce przyjechały na protest do Szczecina. adolf jak żywy :) chłop w grobie przekręca się już jak w wirówce.

ide spać, pewnie znowu obudzę się w innym ustroju. to już trzeci ;)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że teraz dopiero się zacznie

Mamy do czynienia z sytuacją, gdy wielki kapitał ma do wyboru: albo płacić 40 mld zł rocznie, albo znaleźć jakiś sztuczny ruch i obalić rząd, by tych pieniędzy nie płacić.

Kupa kasy. I drugie tyle dla pozostałych mafii, wsi, po, psl, skw, michników czy innych lisów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN wyciął niewygodny fragment wypowiedzi:

 

""Bardzo ciekawym jest fakt, że gdy weszliśmy do biura dyrektora płk. Duszy, to godło polskie było za żaluzjami, a w centralnym miejscu wisiał herb Federacji Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. "

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fGYjlpqrnmQ

 

Poza tym ta placówka nie należy do NATO - chociaż politycy PO i media tak o niej mówiły. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...