Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale krajom Unii, które powinny pilnować granicę a przepuścili setki tysięcy ludzi bez papierów, to kary już nie dowalą?

 

Krajom, które wpuściły setki terrorystów lub nawet może tysiące. Terrorystów z których paru już się wysadziło w powietrze zabijając przy tym kilkaset osób i powodując straty na miliony jak nie miliardy złotych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie te durne komentarze:

http://wyborcza.pl/1,75968,19855190,pis-z-kukizem-przyprawili-polsce-gebe.html

 

Swoją drogą ile to ci uchodźcy mieli dostać pieniędzy na rękę, za to że są uchodźcami? Z tego co pamiętam, to więcej niż większość Polaków zarabia! Tyle z nimi problemów (chodzi mi o popełniane przez tych imigrantów przestępstwa, swoją drogą zamiatane pod dywan przez władze niemieckie), a nadal są zwolennicy przyjmowania? Dobrze że POmyleńce już nie rządzą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie te durne komentarze:

http://wyborcza.pl/1,75968,19855190,pis-z-kukizem-przyprawili-polsce-gebe.html

 

Swoją drogą ile to ci uchodźcy mieli dostać pieniędzy na rękę, za to że są uchodźcami? Z tego co pamiętam, to więcej niż większość Polaków zarabia! Tyle z nimi problemów (chodzi mi o popełniane przez tych imigrantów przestępstwa, swoją drogą zamiatane pod dywan przez władze niemieckie), a nadal są zwolennicy przyjmowania? Dobrze że POmyleńce już nie rządzą.

 

Chciałem wrzucać ale stwierdziłem, że szkoda żebyście dostali od tego RAKA. To chyba piszą ludzie za pieniądze bo ja nie wierzę, że można być aż tak nie logicznym człowiekiem.

 

Swoją drogą muzułmanie dalej się bawią. 2 Arabów wjechało w grupę protestujących osób przeciwko imigrantom. Policja oczywiście była zajęta powstrzymywaniem "narodowców" od protestowania zamiast zainteresować się śniadymi księciami. Jeden nagrywał sobie wszystko telefonem. Potrącili muzułmankę, nikt nie zginął.

 

W sumie krwi nie ma ale +18

 

http://www.liveleak.com/view?i=8b0_1459623254

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucać ale stwierdziłem, że szkoda żebyście dostali od tego RAKA. To chyba piszą ludzie za pieniądze bo ja nie wierzę, że można być aż tak nie logicznym człowiekiem.

Oczywiscie, ze to komenty na zyczenie.

Wczesniej w kazdym newsie o imigrantach musieli wylaczac komentarze bo ludzie pisali nie po ich mysli.

A jak czasem wlaczyli to nawet u ich lewackich czytelnikow 80-90% pisalo i plusowalo komenty antyimigranckie.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Myślałem wpierw, że to żart na 1 kwietnia, ale we Włoszech ponownie, oficjalnie zapanował faszyzm: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/931421,we-wloszech-fiskus-ma-dostep-do-kont.html

 

“Obywatel, który nie ma nic do ukrycia, nie musi się obawiać” Może jeszcze wszyscy Włosi mają ściągnąć spodnie? Chyba nie mają nic do ukrycia? Na szczęście jest rozwiązanie dla Włochów ceniących sobie prywatność:

 

2. http://wyborcza.pl/1,91446,19863691,panamskie-papiery-odslaniaja-kulisy-rajow-podatkowych.html

 

Teraz, zupełnie przypadkowo, najlepszymi rajami podatkowym na świecie są Nevada czy Wyoming. Sprytni ci Żydzi.

Edytowane przez MaSell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych "panamskich papierów", gdybym miał w ciul kasy, też bym ją ukrył w jakimś raju podatkowym. Mój patriotyzm ekonomiczny kończy się tam, gdzie rząd chce mnie wydymać.

 

Mój się kończy w momencie kiedy banda murzynków bambo, arabów mających kasę przyjeżdża do Polski studiować za free* tylko po to żeby stąd po studiach od razu spier*olić do siebie albo na zachód.

 

*Oczywiście nie "za free" tylko z kasy z podatków ściąganych od ludzi pracujących za to, że pracują

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat (a może modelowy przykład, jakim schematem wyprzedaje się majątek Polski przez ostatnie dziesięciolecia - wyjaśnione w cytacie na samym dole).

Po kolei - temat:

CBA wkroczyło do siedziby Kulczyk Holding i Ciech S.A.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/cba-wkroczylo-do-siedziby-kulczyk-holding-i-ciech-s-a/gn2pzz

 

... a teraz ciekawy wpis (rozjaśniający o co tyle hałasu) użytkownika pod artykułem:

 

 

~piter : Sprzedaży spółki Ciech SA dokonano 30 maja 2014 r. Sprzedawany pakiet 37,82 proc. akcji Ciechu (cały pozostający w posiadaniu Skarbu Państwa), choć mniejszościowy – wobec rozproszenia pozostałego akcjonariatu – był pakietem kontrolnym. Cena proponowana w wezwaniu (29,50 zł od akcji) była znacznie niższa od bieżących i rosnących notowań Spółki Ciech SA.Rząd sprzedał łącznie 19.972.900 akcji, co łącznie dało 619,16 mln zł. Półtora roku od sprzedaży spółki wartość rynkowa jej akcji wzrosła o 175 proc. W dniu 8 grudnia 2015 r. za jedną akcję Ciechu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie trzeba zapłacić 85,50 zł Cena jednostki była więc o 54,50 zł wyższa, niż rząd Donalda Tuska sprzedał ją holdingowi kierowanemu przez Jana Kulczyka.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez potencjalna ustawa o aborcji to temat zastepczy.

Nic nie zmienia, bo nawet nie chca, ale gadka bedzie o tym zamiast o Tk czy kolejnych socjalnych wymyslach.

Duzo grozniejsze sa kolejne pomysly na podwyzke paliw, gdzie juz 60% to sa podatki!

Jeszcze malo...

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-resort-infrastruktury-proponuje-podwyzke-cen-benzyny-chce-sf,nId,2181263#utm_source=facebook&utm_medium=feed&utm_campaign=FacebookHN

No, ale jak mowilismy zeby dac 500zl na dzieco trzeba najpierw zabrac 700zl.

 

Poza 1 wazna sprawa jaka Pis ratuje kraj czyli nachodzcami, narobia tyle samo szkod co Po.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, by było lepiej, to trzeba obciąć podatki tak o połowę i wywalić tak z połowę urzędników (mniejsze wpływy z podatków = trzeba obciąć wydatki). Osobiście za programami pokroju 500zł na dziecko nie jestem (jak sam wspomniałeś by dać 500, muszą zabrać 700 - dystrybucja pieniędzy, obsługa tych wniosków też kosztuje i między innymi tutaj wsiąka te 200zł).

 

W ogóle najważniejsza sprawa, to zrobić porządek z sądami, gdzie jest sakramencki B. (przez co proste sprawy ciągną się pierdylion lat). No i prawo trzeba uprościć, by było dla ludzi, a nie prawników.

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchodzcy, uchodzcami. CO myslicie o piekielku jakie jest szykowane kobietom w Polandii ?

Mowie o ustawie antyaborcyjnej.

 

To jest projekt obywatelski, a nie projekt PiSu. PiS teraz kombinuje jak tu z tego sie wywinać, bo zeby nie urazić pewnych środowisk swoich wyborców, nie mogą po prostu powiedzieć, że olewają tą sprawę, a nie chcą się tym też zajmować, bo to za bardzo hardcorowy temat i atmosfera raczej nie jest najlepsza na takie coś.

 

Taki zbuk rzucony rządowi + jakieś nędzne prowokacje z ZDFem i aktywistkami, co akurat przypadkiem pojawiły się na mszy gdzie ZDF sobie przypadeczkiem filmował + sporo innych nędznych nagonek. Już w tym momencie są wyciągane naprawde wszystkie, najcięższe działa, żeby zniszczyć ten rząd.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego oni nie strzelają ? Czy jest w UE jakiś zakaz używania broni przez armie ? Ciekawi mnie po co armii broń w takim razie. A jak tu przyjdą ruskie z butami, to też armie wszystkich krajów będą się tylko gapić ? Nie kminie tego kompletnie.

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą się gapić. Kiedy w czasie wojny w Bośni Serbowie sobie postanowili zgwałcić i zabić ok 5000 cywilów, którymi opiekowały się wojska Holandii to te wojska odważnie schowały się do schronów. Cywilów zabito. Żołnierze holenderscy dostali ordery.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego oni nie strzelają ? Czy jest w UE jakiś zakaz używania broni przez armie ? Ciekawi mnie po co armii broń w takim razie. A jak tu przyjdą ruskie z butami, to też armie wszystkich krajów będą się tylko gapić ? Nie kminie tego kompletnie.

Wystarczy żebyś kminił, że w geopolityce nic nie dzieje się przypadkiem. To że powstaje jakiś absurd oznacza tylko to, że ktoś sobie to tak zaplanował i że ma w tym konkretny cel.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś w UK nikt na cos takiego nie płacze. Nie wiem jaki tu jest limit transakcji bezgotówkowych, ale wiem ze bez konta w banku praktycznie kasy tutaj od nikogo nie dostaniesz, a już na pewno nie wypłatę. Muszą jakoś uszczelnić to sito, czy zrobią to dobrze, czas pokaże.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w UK nikt na cos takiego nie płacze. Nie wiem jaki tu jest limit transakcji bezgotówkowych, ale wiem ze bez konta w banku praktycznie kasy tutaj od nikogo nie dostaniesz, a już na pewno nie wypłatę. Muszą jakoś uszczelnić to sito, czy zrobią to dobrze, czas pokaże.

Nie chodzi o uszczelnianie, tylko o kontrolę obywateli. Są prostsze i skuteczniejsze metody ściągania podatków. W UK są chore regulacje odnośnie wielu kwestii, nie porównujmy tego dziwnego kraju do Polski. Edytowane przez MaSell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...