Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Zlikwidować koryto - diety poselskie, dodatki na biuro i tak dalej. Świnie zdechną same.

A żeby świat był ładny wystarczy założyć różowe okulary. Nie wyspałeś się dziś czy co? Kto ma te diety zlikwidować? Bo o ile historia pokazuje to każda inicjatywa obywatelska leci na biurko o nazwie "w pizdu z tym". Świnie same sobie niczego od gęby nie odejmą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wieszanie kolejnych świń na latarniach niczego nie da poza krótkotrwałą radochą plebsu z obserwowania zabawnych konwulsji. Przyjdą kolejne i kolejne.

A kto - a bo ja wiem, moje lajki dawane Krulowi przepadają wraz z progiem 5%. Białego konia nie mam, by na nim wjechać do sejmu, wiodąc tłum słusznie oburzonych. Zresztą nie umiem jeździć konno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My potrzebujemy Mohammada i Abdula? Konkretnie kto i do czego? Kazimiera Szczuka jakiegoś śniadego księcia? Oni nas też nie potrzebują, socjal słaby, zimno, ludzie niemili i biją czarnuchów.

Miałem na myśli Zachód, który bardzo chętnie przyjmuje przybyszów z odległych krain. Co nam zrobią jeśli nie przyjmiemy "obowiązkowych" nachodźców?

 

Wszystkich nie zastąpi się Ukraińcami, a problem z demografią jest już teraz i to całkiem realny, więc coś wypadałoby zrobić. Oczywiście idealnie byłoby podnieść pensje na tyle, żeby nie opłacało się wyjeżdżać do Anglii, ale wtedy przyjechałoby jeszcze więcej Ukraińców. Poza tym "podnieść pensje" - w jaki sposób, ustawą?

Na początek nie pogarszać sytuacji ściągając Ukraińców pracujących za grosze.

Są regiony w Polsce z ogromnym bezrobociem, gdzie dużo młodych ludzi nie pracuje, a i tak są ściągani ludzie ze wschodu pomimo, że takiej potrzeby nie ma.

 

Rzeczpospolita Obojga Narodów była bardzo długo najpotężniejszym państwem regionu. Jej upadku nie spowodowały mniejszości, tylko głupoty na tle religijnym i knowania obcych mocarstw, którym nie na rękę był duży i silny sąsiad.

Miałem na myśli okres, który nie był tak dawno temu.

 

To brakuje mieszkań czy tanich mieszkań? To bardzo duża różnica. Wydaje mi się jednak, że niewiele więcej młodych Anglików, Francuzów, Amerykanów, Włochów czy Hiszpanów może sobie pozwolić na mieszkanie niż młodych Polaków. Patrząc jednak na liczbę posiadanych przez nich iphonów czy samochodów oraz ilość młodych ludzi w kinach, knajpach i na imprezach wcale mnie to nie dziwi.

Tanich mieszkań, mieszkań pod wynajem, mieszkań komunalnych (fatalne zarządzanie nimi).

Nie uważam, że każdy musi mieć mieszkanie na własność, ale problem się pojawia gdy połowę wypłaty trzeba wydać na wynajem mieszkania od osoby prywatnej.

2. Opieka zdrowotna -i ściągalność składek, biurokracja itp bo tu jest bardzo duży problem. 

Jak się PIS weźmie za likwidację składki to będziesz tęsknił za tym co jest teraz.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Zachód, który bardzo chętnie przyjmuje kolorowych przybyszów z odległych krain. Co nam zrobią jeśli nie przyjmiemy "obowiązkowych" nachodźców?

To właśnie będzie ciekawe. Bo chyba zostanie Niemcom reaktywować obozy koncentracyjne i trzymać tam kolorowych siłą w zimnej i nieprzyjaznej Polsce. Oni i tak chcą do Niemiec, więc innej metody nie ma. 

 

Na początek nie pogarszać sytuacji ściągając Ukraińców pracujących za grosze.

Są regiony w Polsce z ogromnym bezrobociem, gdzie dużo młodych ludzi nie pracuje, a i tak są ściągani ludzie ze wschodu pomimo, że takiej potrzeby nie ma.

Skoro ściąga się ludzi do pracy, to znaczy że

a) ktoś potrzebuje pracowników

b) ktoś się zgadza na niskie stawki

Niekoniecznie ci z b) to wyłącznie Ukraińcy. Nie winię młodych ludzi, że nie chcą pracować za nędzne grosze, ale coś wtedy ze swoim życiem trzeba zrobić. Samo podniesienie stawek za <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iane zajęcia nie sprawi magicznie, że przestaną one być <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iane. 

 

Miałem na myśli okres, który nie był tak dawno temu.

Czyli który, bo chyba coś przespałem na lekcjach historii?

 

Nie uważam, że każdy musi mieć mieszkanie na własność, ale problem się pojawia gdy połowę wypłaty trzeba wydać na wynajem mieszkania od osoby prywatnej.

Ten problem rozwiąże się wkrótce sam i nie dlatego bynajmniej, że wypłaty staną się tłuste, ale stawki za wynajem spadną znacznie, gdy nie będzie komu wynajmować.  

 

Jak się PIS weźmie za likwidację składki to będziesz tęsknił za tym co jest teraz.

Straszenie PiSem jest takie zeszłoroczne.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru juz od naszych rzada deklaracji, ze nigdy nie przyjdzie im nawet mysl o referendum opuszczeniu euburdelu... Kto glosowal na nowoczesna, jak tam same imbecyle o,O

 

Takie deklaracje powinny dyskwalifikować polityków w oczach wyborców, bo zauważcie co on mówi. On nie chce referendum, czyli tak jakby mówił, że obywatele absolutnie nie powinni o sobie decydować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Niemiecki wywiad zagraniczny BND inwigilował kilkudziesięciu prezydentów, premierów i ministrów oraz ich biura w krajach UE i NATO - podał dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung", powołując się na raport parlamentarnej komisji ds. kontroli służb."

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/faz-wywiad-bnd-inwigilowal-politykow-w-krajach-ue-i-nato/nl9j7b

Edytowane przez Varkot
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że każdy musi mieć mieszkanie na własność, ale problem się pojawia gdy połowę wypłaty trzeba wydać na wynajem mieszkania od osoby prywatnej.

Mam taką zagadkę: Polski elektryk musi zapłacić pół wypłaty za wynajem mieszkania w Warszawie, Krakowie, Poznaniu etc. Ile procent wypłaty musi zapłacić Francuski, Angielski, Włoski, Hiszpański, Irlandzki elektryk za podobne mieszkanie w odpowiednio Paryżu, Londynie, Rzymie, Madrycie i Dublinie czy innych większych miastach?

 

Buhaha, a jeszcze rok temu Merkelowa leciała z płaczem do Obamy, że ją NSA podsłuchuje :D . Zresztą agencje wywiadowcze chyba do tego zostały stworzone, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagadkę: Polski elektryk musi zapłacić pół wypłaty za wynajem mieszkania w Warszawie, Krakowie, Poznaniu etc. Ile procent wypłaty musi zapłacić Francuski, Angielski, Włoski, Hiszpański, Irlandzki elektryk za podobne mieszkanie w odpowiednio Paryżu, Londynie, Rzymie, Madrycie i Dublinie czy innych większych miastach?

Francuski, Angielski, Włoski, Hiszpański, Irlandzki elektryk nic, nie mają elektryków. Zatrudniają jonasów, którzy opłacają mieszkanie w Pile.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuski, Angielski, Włoski, Hiszpański, Irlandzki elektryk nic, nie mają elektryków. Zatrudniają jonasów, którzy opłacają mieszkanie w Pile.

Tylko czynsz do spółdzielni (300 zł za 48 metrów) i media, bank się wyprowadził parę lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czynsz do spółdzielni (300 zł za 48 metrów) i media, bank się wyprowadził parę lat temu.

A tak w nawiasie wiecie ile ja place czynszu? xD Bo to jest nierealna stawka dla polaka - 12euro za jakies 60m2. Wez zyj w polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/BoniekZibi/status/753736552212201472

 

Boniek przynajmniej nie idzie za nurtem lewych debili, za wszelka cene dazacych do samozaglady. Tak samo jakis hate zaczal sie na Blaszczaka... ze zwrocil w sumie na to samo uwage.

 

Jeszcze ten nieogarniety belg, wygladajacy jakby z psychiatryka uciekl cos zaczal pie***yc o tym, ze polski sejm zniszczyl demokracje u nas xD niech te muslimy im szybciej robia jesien sredniowiecza z dupsk, to moze w koncu zlinczuja lub dekapituja takich debili - francuzi maja doswiadczenie w tym ;)

 

* swoja droga, jakie te francuziki sa smieszne, zdobycie bastylii przedstawiaja jako wielka bitwe i niewiadomo jakie osiagniecie, a przeciez tam sluzyli starcy i tylko jeden z nich zgi... umarl na atak serca, najprawdopodobniej jak zobaczyl rozwscieczony tlum. Pozniej wymordowali wszystkich z 'elyt' i zaczeli wprowadzac swoje wizje, a jak sie okazalo to byli gorsi od poprzednikow. Ale propaganda musi isc na caly swiat, ze to zabojady sa zalazkiem rownosci :D

 

 

edit: w Turcji jakis wojskowy zamach stanu? a raczej proba.

Edytowane przez Quave
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktualnie trwa zamach w Ankarze - Wojsko coś tam odwala... 

Helikoptery w coś napieprzają, tutaj macie nagranie z twittera https://twitter.com/Havrekhshaeta?ref_src=twsrc%5Etfw
 

 

 

Reuters podaje, że w Ankarze słyszano strzały. Później rosyjska agencja Ria Novosti i tureckie media podają, że wojskowy helikopter otworzył ogień w okolicy siedziby tureckiego wywiadu MIT.
Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We must reject political correctness and call things by their true names. Rather than shedding tears like Mogherini and ... organising marches that solve nothing, authorities should ensure the safety of citizens.

 

I zle powiedzal? Kazdy obywatel czy to brytyjski, czy francuski w pelni sie z nim zgodzi. A ze s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iale, lewackie media beda skomlec razem z ta cala Mogerini to chyba jasne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dokładnie (na chwilę obecną) będą wynosiły nasze emerytury, dowiemy się za kilka dni. W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się wysyłka „Informacji o stanie konta ubezpieczonego w ZUS”. Listy otrzymają osoby, które urodziły się po 31 grudnia 1948 r. i choć przez chwilę podlegały ubezpieczeniom, a na ich koncie w ZUS znalazła się chociaż jedna składka. Osoby, które skończyły 35 lat, będą miały wyliczoną emeryturę.

 

Wpisujcie miasta losowy ciąg liczb!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi tylko jedno- zmieniały się ekipy u żłoba a ta święta krowa, tudzież złoty cielec jak trwał tak trwa. Przerośnięty, niewydolny, nieudolny, tłusty w złoto bardziej niż kościoły...

 

A tak tylko trzepię pianę- no bo co ja mogę- okradli już mnie z większości OFE, teraz czają się na tą mniejszość którą zagwarantowałem* sobie podpisem.

 

No nic- trzeba sobie dzieci napłodzić, które na starość przygarną i utrzymają suchotnika. Ale chwila- do tego potrzeba chętnej kobiety- o fak, ajm skru!

 

* tak obiecywali

Edytowane przez pc_max
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic- trzeba sobie dzieci napłodzić, które na starość przygarną i utrzymają suchotnika. Ale chwila- do tego potrzeba chętnej kobiety- o fak, ajm skru!

 

* tak obiecywali

Zacznij spermę sprzedawać. Zapisuj dane klientek. Za 30 lat wystąpisz o ustalenie ojcostwa. Następnie o alimenty. Proste.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dzieci i nie państwo (i nie Ci państwo tylko to państwo) to hmm... wprowadźmy obowiązkową eutanazję po wieku produkcyjnym- no bo po co państwu taki stareńki ja sucharek wyciągający łapska po środki do życia. Na zasadzie- murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.

 

Ogarną to kiedyś? *

 

* pytanie retoryczne**

 

** nie wymagające odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi tylko jedno- zmieniały się ekipy u żłoba

Od 1981 roku zadnych wiekszych zmian przy korycie nie bylo.

 

Jesli cos w kraju zle dziala, to nie dlatego ze "tak po prostu" jest, tylko dlatego ze tak to ktos zaplanowal. Zawsze gdzie ktos traci, ktos inny zyskuje. Wspolczesny niewolnik nie wie, ze jest niewolnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...