Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KGHM Zagłębie Lubin

dajcie spokoj juz tej hillary. Przezyla przeciez koszmar kiedy Monica nie uprawiala z Billem.seksu. Ale.trzeba przyznac Bill byl.dobrym prezydentem. Nie dali mu rady nawet impeachmentem. Hameryka sie za nim wstawila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli demokracja jest fajna i w porządku, jak długo wygrywa "mój" kandydat? Interesujące. Czy Niemcy wyrazili już zaniepokojenie stanem demokracji w US & A?

To dziala tylko u lewakow i w sumie dobrze, ze powoli wszystkie kraje daja im kopa w 4 litery.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunizm i przyjaciele to niesłychanie żywotna gangrena, zawsze gdzieś przetrwają zarodniki tej zbrodniczej ideologii.

 

Tymczasem wśród anglosaskiej dziczy poruszenie, albowiem widziaj w porannych wiadomościach ogłosił im, że jankeski oberdzikus-elekt zadzwonił do oberdzikusa wyspiarskiego jako dziesiątego w kolejce, po telefonie do Turcji, Indii i paru innych. A jak im mówię, że nie ma już śladu po Imperium Brytyjskim i że niemal nikt się z nimi nie liczy, to się dąsają. I gdzie wasza imperialna boga teraz?

No ale przynajmniej funt odbija od dna.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, nie wiedziałem o tym. Czyli właściwie głosowanie jak jesteś plebsem spoza tych elektorów nie ma żadnego sensu, nie fatygowałbym się będąc amerykańskim plebsem i nie wiem czemu się teraz ciskają. Trochę jak z referendum w sprawie wejścia Polski do UE - czy byłeś za, czy przeciw, i tak było przyklepane że wchodzimy na sucho.

W 2000 Bush też miał mniej głosów a wygrał, taki system. Ale Clintonowie się nie poddają: http://nypost.com/2016/11/10/chelsea-clinton-being-groomed-to-run-for-congress/ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Niemcy wyrazili już zaniepokojenie stanem demokracji w Polsce?

A nie, przepraszam, są zajęci szykowaniem się na sylwestrowy gwałt-bal w wykonaniu śniadych lekarzy i inżynierów. Może to i lepiej, świat bez okrutnych i podłych z natury germańskich plemion będzie lepszym miejscem do życia.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demokracja jest dobra,ale pod warunkiem,że wybory wygrywają dawni komuniści(obecnie ich nowocześni POtomkowie) ,w innym przypadku mamy łamanie demokracji.

Swoją drogą,strasznie lansuja tego szczerbatego....wszędzie go pełno i rzygać się chce jak słyszę te jego durne i naiwne wypowiedzi.

Edytowane przez B@nita
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem, bo na was liczyć nie można. Gość ma uśmiech rasowego pedonia, nie dziwota tedy, że zrobił karierę w polityce.

 

Tymczasem jakiś stary czekista powiedział wczoraj w telewizorze, że za 2k netto emerytury nie wyżyje, czym rozśmieszył mnie bardzo mimo że komuchów nienawidzę. Nie wiem jak mogę mu pomóc, może niech spyta pozostałych starców, jak sobie radzą za mniejsze kwoty?

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Aley oczywiscie. Polacy sami siebei wykoncza. NIe na darmo istynieje powiedzenie: Daj polakowi wladze a zobaczysz. ...

 

NIestety biedna polska o ktora walczyli/przelewali krew na si dziadkowie. Zginelo tyle dzieci w powstaniu warszawskim teraz jest REPUBLIKA BANANOWA. 

 

Wszystko powyprzedawane. Obce firmy ciagna ile sie da. CO to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a w ogole znaczy ze jak po 5 latach zmienie nazwe to nie pace podatku. 

 

A teraz jeszcze wypierniczaja dziennikarzy z sejmu. NIe bedzie mozna sledzic obradow. 

 

POLSKI NIE MA!!! jest tylko na mapie. 


I jak zawsze slysze NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL NAM W TWARZ to mysle to samo

 

POLACY jezdza do niemiec:

sprzatac

podcierac [gluteus maximus]

kupowac uzywane przez niemca auta

 

HA HA HA 

 

Dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jakiś totalny odlot. Banda SBoli, UBoli i wszyscy "kolesie" tego kraju, skandują "Kolesie, kolesie" :D A jeszcze do tego parszywe lisidło, woła do tłumu, że władcą tego kraju nie jest Jarosław Kaczyński, a jesteście wy. No to właśnie władca tego kraju, czyli ludzie, wybrali sobie PiS do władzy w uczciwych wyborach.

 

Ta mowa Kolendy (co za podła zdzira) to już naprawdę szczyt wszystkiego, jak z Iraku jakiegoś w środku bombardowania... Jedziesz Jarek z tym bydłem, jedziesz i się nie oglądaj, bo rzygać już mi się chce od oglądania tych parszywych, antypolskich parchów. Jeszcze kur... protesty w święta szykują, no co za kur... bez szkoły.

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież czerwoni od zawsze zwalczali religię, bo nie lubią konkurencji, więc wszystko się zgadza - święta nie święta, dzień jak co dzień, a ponieważ zabierają im gruby hajs to trzeba krzyczeć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież socjalistyczne pomysły obecnej ekipy to momentami nieledwie Marks i Engels, na szczęście nie Lenin ani Ziutek Słoneczko. Nazywając więc swoich przeciwników "komuchami" sami sobie zaprzeczają. Dziwne. Z czerwonymi jest taki problem, że zawsze i wszędzie prędzej czy później kończą im się cudze pieniądze.

 

Ale wygląda na to, że można i jest to wręcz logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Przecież mamy reżim. Taki, który nie strzela jeszcze do puczystów, ale jednak. Ostatnio jak sbecy płakali za obciętymi emeryturami porównano jarka do hitlera. Mają szczęście, że to jeszcze demokracją bo głowy mogły spadać już wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...