Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego gdyby dzisiaj wybuchła jakaś wojna przeciw żydom, to sam bym osobiście ich podpier... regularnie. Polacy za nich w czasie wojny życie ryzykowali, a często oddawali, a dzisiaj te śmiecie takie akcje przeciw Polakom robią. Dlatego na przyszłość przynajmniej lepiej dać im powody, bo na jakąkolwiek wdzięczność od nich nie ma co liczyć.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo uratowały się wtedy przeważnie sukinsyny, gotowe sprzedawać swoich braci za możliwość ucieczki. O jakichś odszkodowaniach od Polski bredzą nie ci, których dziadka i babcię Polacy wyciągnęli z getta i przechowywali w piwnicy z narażeniem życia (bo tylko w Generalnej Guberni za ukrywanie żydów groziła kula w łeb, w takiej Francji tylko więzienie, zresztą Francuzi sami ochoczo odstawiali swoich żydów pod bydlęce wagony). Bredzą i sieją propagandę ci, którzy wydostali się dzięki uaktywnieniu najmroczniejszych stron swojej natury.

 

Sam nie wiem, czy z moim garbatym nochalem nie miałbym przesrane w latach 30. ubiegłego wieku. A czy nadstawiłbym karku dla obcych ludzi - nie wiem, chyba nie.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, czy z moim garbatym nochalem nie miałbym przesrane w latach 30. ubiegłego wieku. A czy nadstawiłbym karku dla obcych ludzi - nie wiem, chyba nie.

 

Kiedyś byłem naiwny i pewnie bym nadstawił, ale dzisiaj znając Polską historię, kiedy to każdy, ale to każdy komu Polacy pomagali, albo na kogo liczyli, pokazał Polsce fucka, to dzisiaj już wiem, że "umiesz liczyć, licz na siebie", więc sorry, ale moim zdaniem Polacy nawet palcem nie powinni kiwnąć w sprawie Ukrainy, bo na koniec, oni i tak nam fucka pokażą i pójdą ruskim dupe lizać.

 

Oczywiscie nie mówię tu o życiu codziennym i pomaganiu ludziom w moim otoczeniu, to zawsze z przyjemnością, ale gdy przychodzi do wielkiej, światowej polityki, to tak jak powiedziałem, biorąc pod uwagę naszą historię, nie liczę na nikogo, a i Polacy nie powinni nawet palcem kiwnąć dla żadnego innego kraju.

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją ogromną przywarą jest niepohamowana dobroć. Ja po prostu muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem u wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam. Gdybym próbował być dobry dla całego świata i wszystkich zamieszkujących do istot, byłby to kropelka pitnej wody w słonym morzu, innymi słowy: stracony wysiłek. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne, takie, które nie idzie na marne. Jestem dobry dla siebie i dla mego bezpośredniego otoczenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie powinni nawet palcem kiwnąć dla żadnego innego kraju.

niestety ale nie nastapi to  w tym wieku  :sad:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, wszyscy wiedzą, że był reptilianem, przybyłym z planety Nazi, wyłącznie w celu obwinienia o straszliwe rzeczy bardzo pokojowego narodu kucharzy, kolejarzy i grajków orkiestrowych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzenni Szwedzi się pobili?? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Atak-na-policjantow-w-Szwecji-Zatrzymano-11-zamaskowanych-napastnikow,wid,18719738,wiadomosc.html

 

O tym co sie dzieje w Malmoe to już wiadomo,państwo straciło kontrole nad tym miastem.Ubogacenia kulturowego ciąg dalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radia się słuchać nie da, Onet ma ból tyłka. Ziobro zabiera się za porządki w sądach. Mam nadzieję że przeoraja te środowisko jak wlezie. Nie mówię że całe środowisko jest złe. Jednak od funkcji jaką pełnią wymagało by się tego że są uczciwi. Tymczasem w małym mieście w którym kiedyś mieszkałem sędzia handlował na lewo spirytusem. Wszyscy wiedzieli nikt nic nie zrobił. W innym syn prokuratura zgwałcił nastolatkę i jest uniewinniony. Pomijając ciągnięcie latami prostych spraw żeby jak najwięcej zarobić

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Jest-zdjecie-zamachowca-Swiadkowie-opisywali-go-inaczej,wid,18734109,wiadomosc.html?ticaid=118d64&_ticrsn=3

 

"Świadkowie opisywali napastnika, który rzucił się na funkcjonariusza pilnującego gmachu parlamentu w centrum Londynu, a następnie został postrzelony przez policję, jako mężczyznę o wyglądzie azjatyckim w wieku około 40 lat - podawały brytyjskie media. "

 

Przechwytywanie.jpg

 

Jak tak patrze na fotę, to faktycznie wygląd azjatycki, to chyba chińczyk albo japończyk, oni znani są z tego typu akcji.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swiat znow sie "solidaryzuje"... ciekawe czy wydarzenia byly na tyle powazne, aby francuzi czy tam belgowie siegneli po bron ostateczna, kredki! boj sie swiatowy terroryzmie, bo zaleje Cie teczowa fala kucykow itp, a wtedy nie bedziesz juz taki grozny, straszny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/belgia-zatrzymano-mezczyzne-ktory-probowal-wjechac-w-tlum-ludzi-6104171988829313a

 

"Prokuratura podała także, że zatrzymany kierowca pojazdu ma obywatelstwo francuskie i na stałe mieszka we Francji. Potwierdził to prezydent Francji Francois Hollande. - Wydaje się, że zamieszany w to jest obywatel francuski, możliwe, że z pewną ilością broni w bagażniku (...), który usiłował zabić albo przynajmniej sprowokować dramatyczny incydent - powiedział Hollande dziennikarzom."

 

Wychodzi, ze to Francuz jednym slowem HAHAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wafel na tvn parę minut temu powiedział, że powinniśmy się przyzwyczajać. Bo przecież w historii gineli już premierzy w zamachach.

Co za zje bbbb to powiedział? Tak się zaczęła I WŚ i nie jeden konflikt. No tak nie się czym martwić.

 

Swoją drogą rano wchodziłem na wykop bo już dawno zamachu nie było a tu jeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, tylko cieszyc sie ze wbogacaja wszystkich naokolo ale nie nas ;) A dzis w tel. wielka afera, ze poslanka z PiS powiedziala jakiemus rozczochranemu kretynowi z PO, ze jak mu sie nie podoba to moze sie z Polski wyporowadzic, to lewaki maja bol [gluteus maximus], ze jak to tak?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...