Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

62-letni Ryszard C. był taksówkarzem. W Częstochowie od grudnia 2002 r. prowadził jednoosobową firmę Piast. Jeździł w jednej z tamtejszych korporacji taksówkowych. Jego dawni koledzy określają go jako politycznego fanatyka, choć trudno im określić, jakiej opcji. - PiS nienawidził od zawsze i głośno o tym mówił - wspomina w "Rzeczpospolitej" jeden z taksówkarzy. Inny dodaje, że C. notorycznie słuchał Radia Maryja.

"Kowal zawinił, a cygana powiesili" mawia mój ojciec no i znów ma rację.

A już Pan Jarosław stwierdził, że wie, że to Tusk spowodował to zabójstwo swoimi słowami o moherowych beretach. A tu zupełnie inny człek w sutannie z mikrofonem okazał się tym szepczącym do ucha diabełkiem. Nieładnie panie prezesie Kaczyński tak obarczać winą innych bez dowodów i poszlak.

Jestem w ogromnym stopniu rozczarowany Tuskiem, ale po co uciekać się do fałszywych oskarżeń skoro mamy zupełnie dużo prawdziwych? Z drugiej strony współczuję Jarosławowi Kaczyńskiemu, chyba po wypadku samolotu postradał zmysły. Tak to przynajmniej wygląda.

Edited by maxymili
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jak Komorowski obrazal bylego prezydenta? Konkrety, cytaty. Przy okazji przypomne ze Lech Kaczynski byl chamem i sam prowokowal taki a nie inny ton.

Ja przypomnę, że pan Komorowski przywitał wybór Lecha Kaczyńskiego na prezydenta Rzeczypospolitej słowami „Szkoda Polski”.

Pan Komorowski później mówił „Jaka wizyta taki zamach. Z 30 metrów tylko ślepy snajper by nie trafił”. A o co chodziło? O sytuację, kiedy kolumna samochodów, w której był prezydent Rzeczypospolitej, została zatrzymana przy użyciu broni palnej. Proszę sobie wyobrazić, np. że kolumna samochodów, gdzie jest prezydent Sarkozy, zostaje zatrzymana przy użyciu broni palnej a przewodniczący zgromadzenia narodowego w ten sposób się wypowiada.

Tony Soprano

Ale Ty dalej o tej poprawności politycznej, tfu. Jeśli Jarek pełniłby obecnie którąś z wymienionych przez Ciebie funkcji (premier/marszałek), siłą rzeczy rękę musiałby podawać. A, że jest przedstawicielem partii opozycyjnej, może sobie pozwolić. Nie wiem czy to źle czy dobrze, ale przynajmniej widzę na scenie polityka z własnym zdaniem (chociaż się z nim nie zgadzam), a nie masę pionków.

Za granicą przecież zapłodnienie pozaustrojowe jest legalne.

(...)

Ale jesteśmy też Polakami, i po głowach sobie chodzić nie damy. Swoje zdanie i tak mieć będziemy. 70% Polaków jest za in vitro.

Czyli Niemcy i Czesi będą mieli jeszcze jeden sposób na strzyżenie nas z kasy. Brawo.

Jak się zastanowić, to cholernie bogaty kraj, ta Polska. Najdroższy Internet, najwyższe ceny nowych samochodów, rozbudowany socjal, zasiłki, renty, wcześniejsze emerytury, sponsoring kleru idący w miliardy, publiczne pieniądze wydawane na byle co lekką ręką. Nie wiem czemu ludzie narzekają, toż przeca sam luksus :>

Przestaje gość oddychać to stawiamy krzyżyk i niech sobie rodzina płacze, tak? Uważam się za człowieka wierzącego i przestrzegam przykazań, ale nie zamierzam przestrzegać głupich zasad wymyślonych przez fanatyków żyjących w średniowieczu!

Jeśli chodzi o siedem grzechów głównych, niewielu jest ludzi popełniających je absolutnie wszystkie z takim zapamiętaniem i pasją, jak kler. Pewnie dlatego tyle o nich wiedzą.

Na pogrzebach też można zarobić i nie mówię tu o firmach pogrzebowych, bo ktoś musi trumny, wiązanki i karawany dostarczać. Wystarczy (odpukać) mieć kogoś do pochowania - chciwe kruki rzucą taką cenę, że można samemu paść na zawał.

Nie rozumiem natomiast, dlaczego w ogóle dopuszcza się skrajnie niekompetentnych ludzi do dyskusji na temat zapłodnień i aborcji. Księża to ostatnie osoby na planecie, które powinni w ogóle zabierać głos na temat małżeństw i macierzyństwa. Co leniwy, głupi, podły i chciwy człowiek, który nie nadawał się na żadne normalne studia więc poszedł do seminarium, utrzymywany przez kurię i staruszki, opierany i karmiony przez gosposię, zaspokajany seksualnie przez nieletnich ministrantów lub prostytutki, może wiedzieć o tym, czym jest potrzeba posiadania potomstwa, jak wychować pędraka na dobrego człowieka i co odpowiedzieć na pytanie "tato dlaczego nie masz pracy?"? Odrażające.

Niestety albo stety Kościół nie padnie, bo trzyma się na pieniądzach i władzy, a te są niezniszczalne. Może najwyżej zmutować w coś ciekawego lub potwornego, zależy na ile mu pozwolić. Albo zostanie zepchnięty do szeregu razem z Latającym Potworem Spaghetti, Zielonoświątkowcami i jakimiś tam Wyznawcami Ósmego Dnia Serca Chrystusowego, których liczy się w dziesiątkach na cały kraj, albo wrócą stosy, tortury i inkwizycja, a ten post będzie kiedyś dowodem w sprawie o bluźnierstwo i propagowanie satanizmu.

Edited by jonas
  • Upvote 6
  • Downvote 2

@ mr^_^max

Przytoczone przez ciebie wypowiedzi byly niezbyt rozsadne, Komorowski zreszta jest znany z tego ze potrafi wyskoczyc z jakims niezrecznym lub wrecz glupim tekstem.

To o zamachu w Gruzji jak tlumaczyl dotyczylo Saakaszwilego - malo wiarygodne ale tez trudne do obalenia.

Jednak w mojej opinii nie ma w nich nic obrazliwego. W kazdym razie z pewnoscia nie bylo to nic w stylu legendarnego "spieprzaj dziadu" - slowa byc moze uzasadnione ale polityk tej rangi nie powinien sobie tak pozwalac. Albo tekst w stylu "nie od malpy w czerwonym" takie wlasnie odzywki postrzegam jako chamstwo.

Edited by S_Works
  • Upvote 1

Panowie popatrzcie jak się odnoszą panowie z PiSu (krzykaczy) w stosunku do panów z PO pełniących funkcje. Nie pamiętam kiedy ktokolwiek z nich powiedział pan premier Tusk czy pan prezydent Komorowski zawsze jest albo pan albo wogóle nic nie ma. Czy to jest polityka miłości i szanowanie przeciwnika politycznego?? Odpowiem nie NIE jest!!!!! Więc niech panowie z PiSu sięzastanwowią co robią a potem niech zaczynają gadać. Smutno się człowiekowi robi jak slucha się wypowiedzi JK czy jego "gwardii". 

Rozbawił mnie tekst o komisji i o zamachu sterowanym. Czy ci ludzie zawsze będą spisku szukać i mitycznych wydarzeń?? To normalnie nie jest!

No i mylisz dwie sprawy. Pierwsza to prawybory w PO które wyłoniły kandydata tej partii. Został nim Komorowski. I to że będzie to albo on albo RS wiadomo było od stycznia. To nie jest zbieg okoliczności.

Weź pod uwagę, że można było przypuszczać iz będzie to BK jeszcze przed prawyborami. Jak wiadomo dyscyplina partyjna musi być. Generalnie żal mi trochę ich wyborców, którzy z nadzieją wypatrywali prezydenta Tuska po czym nagle wyskoczył BK.

Oczywiście że nie. Przez zbieg okoliczności to startował JK.

No jasne, że JK nie byłby kandydatem na prezydenta gdyby nie katastrofa. Ale to przecież wie każdy...

(...)Widzisz ja jestem zaniepokojony tym co wyprawia PiS w Polsce, jestem tym sfrustrowany, mimo że na nich niegłosowałem. Mimo że nie mają władzy, powinni właśnie tej władzy patrzyć na ręce, ale i też współpracować w kwestiach ważnych z punktu widzenia interesów państwa (a nie mieć swoją politykę zagraniczną vide list JK).

Coś tam krytykują ale: zdecydowanie mało wyraziście niektóre rzeczy, temat katastrofy jednak przeważa. Ja jednak wolę skupiać się na tych co mają władzę, bo tylko oni realnie wpływają na "odczuwanie" życia i to jest niestety fakt.

Frustracja może się również tyczyć JK który nie jest taki jak w momencie gdy ludzie oddawali na niego głos. Weźmy na przykład dowolną rozmowę (TVN24, Polsat news, TVP1) gdzie są przedstawiciele 4 partii. Zamiast rozmawiać konstruktywne to 90% przypadków ten z PiS poruszy temat Smoleńska. A to już iskra zapalna to rozwalenia dyskusji i zejścia na pyskówkę. Oni się w tym dobrze czują i robią to za każdym razem. Taka prawda.

Myślę, ze kampania JK doskonale pokazała czym jest w Polsce polityka. To jest w dużej mierze kreowanie wizerunku, który z rzeczywistością może nie mieć wiele wspólnego. Nie wiem jaki jest JK poza polityką, ale faktem jest, ze "propaganda miłości" u nas jest bardzo skuteczna co przecież od pięciu lat udowadnia PO, a niedawno JK pokazał, że każdy tak może.

idealny opis obrońcy krzyża, typowego fanatyka PiS :D

To było pokaz fanatyków kilku partii.

Skąd wiesz że ten szaleniec utożsamiał się z PO? Błędnie zakładasz, że Ci którym się nie podoba działanie PiS to tylko wyborcy PO. A może głosował na Napieralskiego? Albo na Pawlaka?

Nigdzie tak nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem się mocno kłania bowiem opisałem sytuacje z życia wzięte :)

W powiecie częstochowskim (skąd pochodził) wygrał JK w wyborach 51,59%. To że krzyczał coś na Kaczyńskiego nie jest tożsame z łatką PO.

Tutaj znowu pokręciłeś pojęcia oraz powiedzmy sobie szczerze jest to kwestia nadinterpretacji. Nawet gdyby w tym powiecie zagłosowało na JK 90% mieszkańców to tak naprawdę nic by to nie oznaczało(to prawdopodobnie nie byłaby nawet połowa wszystkich uprawnionych). Frustracja mogła by się w takim przypadku nasilić np. wśród wyborczej mniejszości, której nie odpowiada władza lokalna PiS'u. Cyferki tu nie mają nic do rzeczy.

Koniec. jak czujesz potrzebę to napisz co Ci tam jeszcze wyobraźnia przyniesie, ale mogę mieć problem z odpowiedzią z racji braku normalnego neta, a kilobajtowego transferu szkoda mi tracić na tych z wiejskiej :smile2:

Edited by trymek

Ogolnie to politycy tylko na slupki wyborcze patrza a 'bagno' jakie robia zostawiajaj kolejnym co przyjda. Np. nasz 'kochany' minister finansow... jedynie co potrafi to podnies podatki, zamiast zrobic ciecia w administracji ktora za rzadow samego PO urosla o jakies 40tys. Prawda jest taka ze potrzebujemy silnych reform/dzialan/zacisniecia pasa teraz aby pozniej bylo lepiej, niestety nasi politycy patrza tylko na terazniejszosc i coraz bardziej brna w dlugi :/

a propos in vitro

Dołączona grafika

Tony Soprano

Ale Ty dalej o tej poprawności politycznej, tfu. Jeśli Jarek pełniłby obecnie którąś z wymienionych przez Ciebie funkcji (premier/marszałek), siłą rzeczy rękę musiałby podawać. A, że jest przedstawicielem partii opozycyjnej, może sobie pozwolić. Nie wiem czy to źle czy dobrze, ale przynajmniej widzę na scenie polityka z własnym zdaniem (chociaż się z nim nie zgadzam), a nie masę pionków.

Przypominam że podczas inauguracji LK (2005 rok) ani Premier, ani Prezydent nie pełnili wtedy żadnych funkcji poza mandatem Posła RP. Podczas uroczystości z okazji 11.XI, 3.V, 15.VII w latach 2005-2007 również, a z racji przywództwa partyjnego byli zapraszani na uroczystości państwowe.

I argument że jest przedstawicielem opozycji nie upoważnia go do bycia ignorantem i niewychowanym człowiekiem, który to rzekomo się na podwórkach nie wychowywał, tylko w lepszym otoczeniu.

Masz rację wszyscy posłowie PiS to przykład na "nie masę pionków". Każdy kto ma inne zdanie niż prezes kończy jak PP, JKR, czy chwilowo Jakubiakowa, która jednak przekalkulowała i stwierdziła, że lepiej podkulić ogon, publicznie się kajać przed JK bo dostanie dobre miejsce za rok.

Myślę, ze kampania JK doskonale pokazała czym jest w Polsce polityka. To jest w dużej mierze kreowanie wizerunku, który z rzeczywistością może nie mieć wiele wspólnego. Nie wiem jaki jest JK poza polityką, ale faktem jest, ze "propaganda miłości" u nas jest bardzo skuteczna co przecież od pięciu lat udowadnia PO, a niedawno JK pokazał, że każdy tak może.

No widzisz i tu pojawia się problem spójności tego wizerunku. Bo BK (mimo iż może udawać) zawsze był zdystansowany, spokojny, nie wybuchowy, nie palił kukieł. I taki też był w kampanii czyniąc swój wizerunek spójnym i autentycznym. Natomiast JK przekalkulował co może osiągnąć na fali współczucia narodu i wybrał że będzie startował i grał łagodnego cierpiętnika. Wszystko było OK, ludzie uwierzyli w przemianę (oczywiście Ci co mieli uwierzyć, wahający się wyborcy). Tyle że przyszła przegrana, nie osiągnął celu i stwierdził że pierdzieli taki udawanie. Powrócił do natury i pokazał że to ON dla władzy zrobi wszystko. Nawet zaprzeda ideały i wyrzeknie się natury, byle tylko zdobyć upragnioną władzę. Nie głosowałem na BK w pierwszej turze. Wiele osób które znam również, ale dla nich przed drugą liczyła się właśnie ta spójność wizerunkowa, a postawa na chorągiewkę. (bo przecież co tu mówić o merytorycznych punktach programu jak to i tak wyssane z palca czcze obietnice). Widzisz każdy tak może, ale to wymaga konsekwencji. Bo jeśli przed wyborami jesteśmy politykami miłości, potem pierdut te ideały w kąt do następnych to wyborcy może raz zaufają, a potem przestaniemy być wiarygodni jako ugrupowanie.

Nigdzie tak nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem się mocno kłania bowiem opisałem sytuacje z życia wzięte :)

-->

[...] Oczywiście wyborca, który utożsamia się z daną partią(w tym przypadku z PO) na zasadzie skrajnej paranoi czy tez fanatyzmu nie obwini za zły stan rzeczy partii na którą głosował tylko wszystko i wszystkich innych.

Pisaliśmy o tym szaleńcu i frustracji, więc Twój tekst "w tym przypadku z PO" mimowolnie odnosił się do tego gościa, jak miałeś inny zamiar trzeba było zaznaczyć.

Koniec. jak czujesz potrzebę to napisz co Ci tam jeszcze wyobraźnia przyniesie,

Tego fragmentu to z grzeczności nie skomentuję. Edited by Tony Soprano
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Genialne! I jakże prawdziwe...(odnośnie wypowiedzi Tyma)

Edited by rafa
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Co do Invitro i wypowiadajacych sie tam ksiezy...

Jak juz wiekszosc wie Kosciol zostal wymyslony po to by szerzyc "wiedze" ciemnocie. Wszystko czego umysl ludzki nie byl w stanie objac bylo tlumaczone, "wola boska" albo "cudem". Ciemny lud sponsorowal ta mafie od setek lat, a oni "niosacy pokoj" wszczynali coraz to nowe wojny, badz wyczynajac przewroty panstwowe, dalej zyli sobie w bogactwie po dzis dzien.

Zerknijcie teraz kto jest patronem Polski... "Swiety" Stanislaw, klecha ktory skonczyl tak jak skonczyc powinien kazdy klecha mieszajacy lapy w polityke (Dla mlodszych pokolen, uwczesny krol, Boleslaw Smialy, pozbyl sie go, odcinajac rece i nogi). Byla to kara za podludzanie do buntu przeciw krolowi, ktory mimo iz surowy, prowadzil swietna polityke.

Wiec wracajac do meritum... Czego mozna sie spodziewac po takim narodzie jak nasz? Wciaz jest wielki procent obywateli, dla ktorych to co powiedziane na ambonie jest prawda jedyna i ostateczna. "Ksiadz powiedzial ze mamy sie rozmnazac, to sie rozmnazamy mimo ze na chleb brak dla reszty dzieci, Bog pomoze". Ksiadz powie ze sztuczne zapladnianie jest zle, to spala kliniki ktore taki diabelski preceder uprawiaja...

Co do "zamachu"

Czubkow ci u nas dostatek. Ludzi ktorzy dosc znacznie odczuli wspaniale rzady ostatnich lat chyba jeszcze wiecej. Wiec niech panowie na stolkach sie nie dziwia ze zdesperowany lud zaczyna siegac po ostateczne rozwiazania. Im bardziej bedziemy dymani tym wiecej bedzie takich sytuacji.

Moze to i dobrze. Jak kilka osob poczuje noz na gardle, to zaczna sie zastanawiac czy warto sie ladowac do wladzy, tylko po to by sie nachapac.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Wiec niech panowie na stolkach sie nie dziwia ze zdesperowany lud zaczyna siegac po ostateczne rozwiazania. Im bardziej bedziemy dymani tym wiecej bedzie takich sytuacji.

Moze to i dobrze. Jak kilka osob poczuje noz na gardle, to zaczna sie zastanawiac czy warto sie ladowac do wladzy, tylko po to by sie nachapac.

jonathan: jak sobie wyobrażasz w dzisiejszych czasach rewolucję? w sensie: łapiemy za widły, siekiery, inne elektronarzędzia i ruszamy na Belweder? :rolleyes:

Ludzie stają się niebezpieczni gdy nie mają już nic do stracenia.

Polacy są tak u[gluteus maximus]ni codziennymi problemami że nie mają chęci na kolejne powstania. Z kolei wybory są nieskuteczne: mamy stały skład cwaniaczków, którzy zmieniają nazwy partii i kolory chorągiewek. Oczywiście: można założyć nową partię razem z sąsiadami i sąsiadami sąsiadów -> tyle że to wymaga aby ktoś się poświęcił (swoją rodzinę i czas) dla wyższego celu i ogólnego dobra... (jest ktoś chętny?)

Tylko że nawet gdyby taka partia wygrała wybory to jeszcze nie znaczy że będzie lepiej (bo rządzić też trzeba umieć).

Podsumowując: nie ma prostych rozwiązań w tym temacie.

Co do kleru i kościoła: nie przepadam za tą instytucją, ale myślę że za mocno uogólniasz, co jest dla wielu krzywdzące. Dobrym krokiem ku dobremu byłoby na początek zamknięcie na długi czas głównego sekciarza, naciągacza i oszusta znanego wszystkim pod ksywką "ojciec Dyrektor".

Edited by tomazzi

Czy krzywdzace?

Mysle ze nie, dla osob odrozniajacych wiare od kosciola... Niestety dawno temu te dwa pojecia zaczely mniec coraz mniej wspolnego ze soba.

Co do rewolucji jak to nazwales. ;] No na taka liczyc nie mozna. Chyba ze ktos wysadzi budynek na wiejskiej.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Eee, nie przejmuj się tym - to forum nie znajduje się na polskim serwerze ;)

Poza tym:

- każdy kto to przeczyta raczej już nie zagłosuje na PIS (+)

- niektórzy zapamiętają nazwiska tych osłów i będą ich olewać w wyborach (+)

- zapewne "kaczorowski" to nakazał, więc wie jak bardzo wujową ma opinię (+)

...patrz na świat pozytywnie ;)

edit: to oczywiście dot. posta Thomas'a

Edited by tomazzi

jonathan: jak sobie wyobrażasz w dzisiejszych czasach rewolucję? w sensie: łapiemy za widły, siekiery, inne elektronarzędzia i ruszamy na Belweder? :rolleyes:

Ludzie stają się niebezpieczni gdy nie mają już nic do stracenia.

No, tak jak w Argentynie i Grecji...

Słuchał ktoś dziś tego co Kaczyński z mównicy wypowiadał ? kaplica... totalnie mu się pomieszało już, w skrócie wszyscy Be radio Maryja super, szkło kontaktowe trzeba ściągnąć bo sieje nienawiść i spokoju nie będzie, Komorowski to się ma do dymisji podać bo to jedyne słuszne rozwiązanie, oczywiście wszystko co się stało to wina Tuska i PO.

Szkoda słów.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Polacy są tak u[gluteus maximus]ni codziennymi problemami że nie mają chęci na kolejne powstania. Z kolei wybory są nieskuteczne: mamy stały skład cwaniaczków, którzy zmieniają nazwy partii i kolory chorągiewek. Oczywiście: można założyć nową partię razem z sąsiadami i sąsiadami sąsiadów -> tyle że to wymaga aby ktoś się poświęcił (swoją rodzinę i czas) dla wyższego celu i ogólnego dobra... (jest ktoś chętny?)

Masz rację. Bo ogólnie problemem jest to że u nas "politycy" w większości umieją tylko zasiadać w ławach poselskich i brać kasę. Są wybierani przez przypadek. Większość z nich jak w następnych wyborach przepadnie nie ma gdzie wrócić. Wyjątkami są niektórzy prowadzący własne biznesy (ci bardziej zaradni) oraz kadra uczelniana wracająca potem do katedr. A w innych przypadkach żyją aby się nachapać i przedłużyć koryto o 4 lata. Bo jak nie to zasiłek i UP. Pamiętam rozpacz w oczach tych co zostali wybrani w 2005, a tu nagle ich zaskoczyły wybory w 2007 i skończyło się koryto. Dlatego jeśli ktoś miałby się poświęcić polityce, tak jak piszesz również swój czas, to powiedzmy musi być jakoś finansowo zabezpieczony. I wtedy rzeczywiście się powinien poświęcić. A jak nie to będzie stosował drogę na skróty: lizanie d**y tym co układają listy, a potem koryto, bo przecież na działalność nie ma czasu. Mam znajomych, którzy zaczynali jako 15, 16-to latkowie w młodzieżówkach to pracą organiczną jedyne co osiągnęli to że w wieku 22, 25 lat dostawali ostatnie miejsce na liście, jako zapchaj dziura. Taka wdzięczność za wyjęte z życia kilka miesięcy podczas kampanii, żeby jak przyjedzie pan poseł wszystko było gotowe. Jak również mam kolegę - syna działacza wysoko postawionego, który w wyborach do RM dostał drugie miejsce i wszedł w wyborach. A nie znał nikogo w strukturach, nawet za bardzo władz lokalnych nie znał. Więc póki tacy rządzą to nic się nie zmieni. Zresztą przerobiłem to osobiście.

Słuchał ktoś dziś tego co Kaczyński z mównicy wypowiadał ? kaplica... totalnie mu się pomieszało już, w skrócie wszyscy Be radio Maryja super, szkło kontaktowe trzeba ściągnąć bo sieje nienawiść i spokoju nie będzie, Komorowski to się ma do dymisji podać bo to jedyne słuszne rozwiązanie, oczywiście wszystko co się stało to wina Tuska i PO.

Szkoda słów.

Oglądałem. Kaplica to mało. Ale niestety nic się z tym nie da zrobić. Póki ma legitymację poselską może na mównicę wejść i mówić do kilku milionów. Bo jakby nie miał to by się zmarginalizował. A najlepsze z tym Szkłem. Wyszło jakby to był najbardziej opiniotwórczy program w TV :D

• Upvote 1

Wydaje mi się, że gość nie ma w ogóle poczucia humoru... dość, że się nie przyczepił do Szymona Majewskiego, oddawanie moczu na znicze i gaszenie papierosów na szyjach modlących się kobiet rozłożyło mnie na łopaty.

Szkoda słów.

No właśnie miałem to pisać. Masakra, z tym gościem jest bardzo źle. Czy już pisałem że na tego Błaszczaka to już mam uczulenie?..

Chyba sobie sam zablokuje dostęp do wszystkich kanałów informacyjnych żeby ich nie oglądać.

Ja mam pomysł jak zapewnić mu bezpieczeństwo o które wszyscy PISowcy tak sie teraz boją - zamknijmy go w celi!

spokojnie panowie bo zaraz będzie wniosek o zlikwidowanie forum ppc za sianie nienawiści !

Wydaje mi się, że gość nie ma w ogóle poczucia humoru... dość, że się nie przyczepił do Szymona Majewskiego, oddawanie moczu na znicze i gaszenie papierosów na szyjach modlących się kobiet rozłożyło mnie na łopaty.

.
  • Upvote 2

No tak, w końcu poza komentarzami na największych poratalach ciężko się w necie manipuluje ludźmi, więc jasne, że trzeba coś z tym zrobić. Przecież co za dużo samodzielnego myślenia to niezdrowo... :mur:

Edited by Sysak
  • Upvote 1

Nieeeeee tego nie da się określić zdaniem coraz przyjemniej.

To już nawet śmieszne nie jest.

To jest chore i absurdalne.

A najgorsze jest to że oni nadal mają przyklask jakiś baranów w tym kraju.

• Upvote 2

Guest

A najgorsze jest to że oni nadal mają przyklask jakiś baranów w tym kraju.

Spoko, ten przyklask topnieje.

np. moi rodzice już dawno wypieli się na partię tego klauna, a przed katastrofą potrafiło dojść w domku do małych "starć" na podłożu politycznym ;]