Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie mieszka tam jego matka, informował funkcjonariuszy o tym, że już tam nie mieszka i poprzednie przeszukania już to potwierdziły. Uważam, że jest to złamanie europejskiej konwencji praw człowieka z 1950 roku. Polska ratyfikowała tą konwencję a po wyczerpaniu sądowej drogi odwoławczej Tomek ma prawo domagać się sprawiedliwości w Sztrasburgu, o ile nie uzyska jej w Polsce. Tym bardziej niepotrzebne i niezrozumiała jest dla mnie ta awantura w komisariacie. Mógł ich po prostu zaskarżyć i był w stanie bo wspierają go prawnicy wolnych konopi.

 

 

A co do przeszukania takie są procedury. Niby nie mieszka od 3 lat, ale jest tam zameldowany. Więc w systemie to widnieje jako jego adres. Na jego podstawie głosuje, jest zarejestrowany w US, UP i innych instytucjach. Więc gdzie mieli dokonać przeszukania? U ciotki? Nie ma innego adresu to tam przeszukali. Swoją drogą bardzo często ludzie "przechowują" w domach rodzinnych skarby. Więc to normalne zachowanie. No i to żaden powód do takiego zachowanie, przykro mi, ale są instytucje takie jak Helińska Fundacja Praw Człowieka, programy typu uwaga, prokuratura. Mógł złożyć wniosek a nie iść i wdawać się w potyczki słowne, czy przepychanki. Wiadomo że w takich sprawach obywatel jest skazany na porażkę, bo ich jest więcej, będą potwierdzać wspólną wersję wydarzeń a można sobie nas**ć w papiery naprawdę poważnie.

 

No i jeszcze to porównanie do walki o demokrację w krajach z reżimem totalitarnym, Are you OK? Jak mu nie pasuje prawo u nas i czuje się taki gnębiony przez niesprawiedliwy system to kto mu broni w wolej Europie jechać do Holandii? Albo nie wystartuje w wyborach, zdobędzie większość i przeforsuje swoje projekty. Ale niech to zrobi w sposób kulturalny. Dużo większy wzbudziłby szacunek u ludzi i poparcie gdyby w inny sposób to rozgrywał. Weźmy takiego Bratko? Jak mu zabrali dopalacze to co zrobił? Zaczął się bić z policją? Wyzywać? Nie sprowadził media i zbijał kapitał na tym że służby (w sile o wiele większej niż proporcjonalne zagrożenie) wyprowadzały go skutego i wpakowały do suki. Zyskał tym popularność bo wie że to można przełożyć na kasę. A ten Twój kolega wzbudzi co najwyżej podziw "osiedlowej mafii" że opluł/pobił/whatever funkcjonariusza, ale przypuszczam że nie wszystkim "zielonym" się już to tak spodoba, bo część z nich wyznaje zasadę - ciszej jedziesz, dalej będziesz.

 

 

Także sorry ale u mnie litości nie wzbudzi.

Edytowane przez Tony Soprano
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do przeszukania takie są procedury. Niby nie mieszka od 3 lat, ale jest tam zameldowany. Więc w systemie to widnieje jako jego adres.

Procedura nie uprawnia do bezpodstawnego nękania niewinnych postronnych osób. W domu matki Goty przeszukań było już ok 10 od kiedy tam nie mieszka. Nic nie znaleziono. Co więcej, policja nie chce znaleźć u niego nic bo wiele razy miał przyznawał się do posiadania itd. Wszystko po to aby zostać skazanym za posiadanie i odwołać się do sądu najwyższego aby dowieźć niezgodności ustawy prohibicyjnej z konstytucją i wymusić zmianę prawodawstwa. Policja więc nie tylko nie miała powodu, ale także nie miała zamiaru osiągnąć celu. Czyli ten kipisz w domu matki Goty to było nieuzasadnione nękanie i miał prawo protestować. Ale powinien to zrobić na drodze prawnej, co zapewne zamierzał, ale nie wiemy bo nie znamy już reszty zdarzeń z innego źródła niż policyjne. Bo Gota jest aresztowany. Wiec nie wiemy jak to dokładnie przebiegało. Dowiemy się po rozprawie sądowej o ile jej nie utajnią.

 

Rok temu Gota podczas rozprawy o posiadanie 20 gram przyniósł sam na sale sądową i wręczył sędziemu brakujące dwa gramy. Gdzieś ubyło w trakcie czynności policyjnych :F Sąd odrzucił dowód i uniewinnił Gotę mimo oczywistego faktu posiadania. Nie dostał nawet zawiasów. Po prostu nie chcą go skazać. Aby nie dopuścić do odwołania do sądu najwyższego. Przyznał się też do tego, że dla niego zostało sprowadzone z Czech 300 gram w celach medycznych. I tą sprawę umorzono. Trudno już teraz określić ile Gota musiał by mieć, aby go policja oskarżyła o posiadanie? Tonę?

No i jeszcze to porównanie do walki o demokrację w krajach z reżimem totalitarnym, Are you OK? Jak mu nie pasuje prawo u nas i czuje się taki gnębiony przez niesprawiedliwy system to kto mu broni w wolej Europie jechać do Holandii?

A kto Białorusinowi broni wyjechać za granicę na przykład do Polski i żyć inaczej? Każdy ma prawo walczyć o swoje przekonania w swojej ojczyźnie bo idąc twoim tropem, to w ogóle po co było walczyć z ZSRR? Niech sobie Polacy uciekają i tułają się po świecie. Nie?

Nie chodzi o to, aby Gota mógł sobie palić, bo to i tak może, ale o to, aby nikt w Polsce za posiadanie nie siedział, aby zamazano wyroki za posiadanie niewielkich ilości do 30 gram konopi. Aby państwo kontrolowało sytuację na rynku konopi choćby przez recepty i odebrało rynek mafii. Wszyscy przecież wiemy, że konopie to lekarstwo, a jak masz wątpliwości, to prześlę Ci bibliografię złożoną z kilkudziesięciu książek naukowych najwybitniejszych na świecie specjalistów. Nie pozostawiają cienia złudzeń, konopie pomagają na bardzo wiele chorób i są w wielu przypadkach niezastąpionym lekarstwem.

Także sorry ale u mnie litości nie wzbudzi.

 

Właściwie to nie oczekujemy litości tylko sprawiedliwości. Jeżeli Gota faktycznie jest winien, to przyjmie karę. Taki już jest. Nie będzie nigdy unikał odpowiedzialności. Tylko coś mi się nie chce wierzyć we to oplucie to po pierwsze. To bardzo spokojny człowiek i nie wyobrażam sobie w jakiej sytuacji mógł by coś takiego zrobić. Chyba, że oplucie polegało na tym, że dostał pałką w brzuch i parsknął dławiąc się. I w to jak najbardziej mogę uwierzyć, bo policja go nienawidzi, za to, że się stawia.

 

Prawdopodobnie w następną sobotę 22-01-2011 o 14:00 zorganizujemy demonstrację poparcia dla Tomka. Miejsce pod komisariatem na Wilczej w Warszawie. Termin może jeszcze ulec zmianie.

 

Edit: wolne konopie nie ustaliły jeszcze terminu demonstracji, na teraz mówi się o lutym. koniec Edit.

 

Ciastko z haszem, które Gota wręczył premierowi ;) :

Dołączona grafika

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedrocan. Tak wiem.

Ale raz, że kosztuje 80zł za gram. Miesiąc kuracji wychodzi więc 1200zł.

Dwa, że jest w Polsce nielegalny tak samo jak MJ bo w praktyce jest to ekstrakt z konopi.

Po trzecie MJ też nie trzeba palić.

Są dwie metody bez palenia, ciastka takie jak Gota wręczył premierowi (premiera nie było, a na biurze podawczym nie przyjęto prezentu, za to wezwano policję i dalszy ciąg znacie z gazet).

Druga metoda bez palenia to inhalacje oparami z tak zwanych Vaporyzerów. W Vaporyzerze nie następuje nawet spalenie substancji aktywnej i nie ma przez to substancji smolistych, a inhibicja THC do oparów odbywa się w temperaturze poniżej temperatury spalania.

Co prawda takie urządzenie oryginalne amerykańskie kosztuje 2000zł. W Stanach ta metoda jest popularna i często chorzy z nowotworami jeżeli mają przepisaną kurację konopiami, to korzystają z takiego sposobu dostarczenia leku.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał kto o Salome?

Deconstructing The Myth Of AIDS

A na torrents.to nowszy "House of numbers".

 

Prawdziwe "becikowe" Podoba mi się ten chwyt antyreklamowy :)

 

Jak sie okazuje naukowcy mało wiedzą. Oj bardzo mało. O pękniętej rurze BP w Zatoce Meksykańskiej, wycieku do morza i katastrofalnych skutkach tego wycieku: http://szczesniak.pl/1825

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy oburzeni słowami Kaczyńskiego. "To obrzydliwe" - Wideo - Wiadomości - WP.PL

Czy on nie potrafi inaczej? Przykre, nudne i zgodne z wcześniejszymi wypowiedziami T_T*

*tyczy się to oczywiście Jarosława

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy on nie potrafi inaczej? Przykre, nudne i zgodne z wcześniejszymi wypowiedziami T_T*

*tyczy się to oczywiście Jarosława

 

Szok... Po takiej wypowiedzi ten człowiek powinien natychmiast przestać istnieć politycznie i publicznie. :blink:
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie padnie, PO wygra i miesiąc po wyborach spokojnie ogłosi, że VAT od 1 stycznia 2012r. będzie wynosił 24%. Wyjdzie Tusk i dumnie stwierdzi, że to tylko 20gr na półlitrowej butelce wódki. Komorowski obieca wyższą ulgę dla studentów, co by uspokoić młodych, wykształconych z dużych miast. Cięć w administracji publicznej nie będzie, za to przybędzie armia nowych urzędników. Pod koniec 2012r. Rostowski przyzna, że deficyt jest jednak większy niż oczekiwano (dwukrotnie) i od 1 stycznia 2013r. VAT wzrośnie do 25%. Premier spokojnym głosem: "tylko 20gr na pół..." :wink:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli go ściągną, bo oni sobie mogą liczyć ale wraz ze wzrostem opodatkowań zmieniają się też warunki - Krzywa Laffera.

Krótka historia polskiej hiperinflacji po roku 1984

Inflacja ante portas.

 

ps. jakby ktoś nie wiedział to jest coś takiego jak KonteStacja

 

Rozmowa Krzysztofa Skowrońskiego z gen. Sławomirem Petelickim o jednostce GROM-u

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być w topicu śmiechu, ale ma tak oczywiste konotacje polityczne, że ląduje tu:

 

 

Całość do zobaczenia w dobrych kościołach na terenie całego kraju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy - Biznes w INTERIA.PL - notowania giełdowe, nieruchomości

 

to co obstawiamy: uda się ukryc bankructwo Polski do wyborów czy jednak trup wypadnie z szafy przed głosowaniem ?

 

Lewactwo podniesie limit długu i bawimy się dalej. W tym kraju (jak na całym świecie zresztą) mało kto wie co to jest dług publiczny i o co w nim chodzi. Ważniejsza jest DARMOWA edukacja, DARMOWA służba zdrowia, DARMOWE zasiłki itd. Liczy się tylko to, co jest ZA DARMO. Im więcej DARMOWYCH rzeczy, tym lepszy rząd.
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak

Odpękałem część pierwszą. Z jednej strony śmieszne, z drugiej przykre. Co za kraj, co za ludzie :lol:.

@Modd (up^)

Odnosi się to nie tylko do polityki, ale także do ogółu pożycia społecznego - jak coś jest za przysłowiowy wręcz 'frajer', ludzie będą lgnąć i jeszcze chwalić. Dość często takie zjawisko przeraża.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy WOLNOŚĆ słowa (podobno) i nikt nie każe nikomu oglądać takich filmów jak Mgła.

 

Sorry, ale jestem ździebko wkurzony zdjęciem Antysalonu, w którym mogłem sobie popatrzeć nieco inaczej na wydarzenia minionego tygodnia niż zgodnie z obowiązującym w TV standartem. Teraz został mi tylko Polsat news :P

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS wniósł do trybunału przygotowaną przez PO nową ustawę o ordynacji wyborczej wnoszącą takie kwiatki jak parytety płci, zakaz reklamy w TV i radiu. Jakoś nie mogę wyczaić w necie tej informacji, ale Cieszy mnie, że tak zrobili. Mam nadzieję, że trybunał nie zdradzi konstytucji i odrzuci tą ustawę dość mocno ograniczającą demokrację w Polsce.

 

Nie jestem fanem Jarka i raczej nie zostanę, mierzi mnie jego zachowanie i pomysły. Jednak ustawa uszyta ewidentnie przeciw PiS to jest naginanie demokracji w czystej postaci. Demokracja jest wartością nadrzędną ponad obecne sukcesy lub porażki. Jej utrata to więcej niż utrata kilku lat koniunORT: ORT: ktury.

 

Może ktoś powie, że zakaz reklamy TV to jeszcze nie koniec demokracji i abym nie przesadzał. Tak się składa, że do tej pory PiS w spotach TV miał znaczną przewagę, a w necie i gazetach PO. Zakaz walki na mocnym dla PiS terenie to ewidentne naciąganie. W parytetach chodzi o to samo. PiS ma mało kobiet a do tego są to kobiety żenująco niskiego poziomu moralnego lub intelektualnego. Najlepsze do jakich należała Joanna Kluzik Rostkowska już odeszły i stanowią konkurencję.

 

Polityka w stylu zniszczyć PiS za wszelką cenę nie interesuje mnie bo to nie rozwiązuje problemu. Trzeba przekonywać wyborców PiS. A nie ustawiać zasady wyborów tak, aby PiS miał mniejsze szanse.

 

Póki co mamy WOLNOŚĆ słowa (podobno) i nikt nie każe nikomu oglądać takich filmów jak Mgła.

 

Sorry, ale jestem ździebko wkurzony zdjęciem Antysalonu, w którym mogłem sobie popatrzeć nieco inaczej na wydarzenia minionego tygodnia niż zgodnie z obowiązującym w TV standartem. Teraz został mi tylko Polsat news :P

W ogóle wszystkie stacje TV powinny być prywatne. Żadnych abonamentów, no chyba, że za kodowane stacje prywatne. Jakoś PO zapomniało, że kiedyś obiecywało znoszenie abonamentu. Cichosza.

 

Jeżeli TVP 1 nie zechce Ziemkiewicza to nie musi bo prywatna TVP już na niego poczeka. Gdyby kanały TV były całkowicie prywatne jedna lub dwie stacje chętnie by zatrudniły zwolnionych pracowników głównego rozgrywającego na rynku mediów i odebrały część publiczności.

 

Zatrzymanie kilku dziennikarzy w TVP nic nie zmienia bo nie zatrzymano wcześniej innych, którzy też mieli wiele do powiedzenia. Publiczność musi wybierać. Nie prezes.

Także sorry ale u mnie litości nie wzbudzi.

Spoko Tony, sprawa ma swój dalszy Ciąg:

Duży Format o Tomaszu Obarze

I ja moimi skromnymi możliwościami napisałem do Prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz jego doradców ds. polityki społecznej list. Nie po to aby się litowali nad Tomkiem, bo nawet nie wiem, czy jest winny. Ale aby się zainteresowali ideami społecznymi, które głosił. Bo są w mojej ocenie bardzo wartościowe.

 

Tomek jest nazywany apostołem konopi. Nie bez przyczyny. Dobry z niego chłop i ma wielkie serce. Jednak nadal siedzi. Cóż, taki system i takie prawo. Dzisiaj w Polsce, gdyby Jezus znów przyszedł jako prosty człowiek bez wątpienia też by wylądował w więzieniu. Widzę jak działa prawo. To nie jest sprawiedliwość.

 

A tak o tej sprawie piszą w gazecie:

Policja pyta Tomasza, gdzie mieszka. Mówi, że nigdzie. A gdzie zameldowany? A u mamy, na Podkarpaciu.

 

Mama prowadzi kiosk, brat jest znanym strażakiem. Dzielni funkcjonariusze - w liczbie pięciu - wkraczają zatem późnym wieczorem do mieszkania matki Tomasza. Budzą ją, bo kładzie się wcześnie po wzięciu leków. Dygocze, patrząc na kipisz, jaki jej robią.

 

Czy były "uzasadnione podstawy do przypuszczenia"? Nie było. Każdy wie, że Tomasz nie zrobił sobie u mamy magazynu z konopiami [nie było też dlatego, że poprzednie przeszukania potwierdziły, że Tomasz tam nie mieszka od kilku lat]. Ale ogólnie jest uzasadnione, żeby mu przypieprzyć, nie będzie sobie robił jaj ze straży marszałkowskiej, policji, prawa i zwłaszcza z Pana Marszałka.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fRdLpem-AAs

 

Zmiany w systemie podatkowym zaproponowane przez administrację Reagana dobitnie świadczyły o tym, że głoszone idee filozoficzne będą miały swoje konsekwencje praktyczne. Każdy podatek wywiera bezpośredni wpływ na alokację zasobów w gospodarce i jest źródłem tak zwanego efektu akcyzowego. „Nadmierne podatki sprawiają, że produkty stają się coraz rzadsze w stosunku do pieniądza, którego ilości nie zmniejszył sam fakt istnienia podatku. Ilekroć towary w obiegu stają się rzadsze w stosunku do ilości pieniądza w obiegu, stają się droższe w pieniądzu”- twierdził Jean Baptiste Say. Jeżeli coś opodatkowujemy, to, z definicji, tego czegoś jest mniej. Gdy opodatkowujemy dochód, mamy mniejszy dochód. Gdy opodatkowujemy oszczędności to też jest ich mniej – a w konsekwencji ilość kapitału dostępnego na rynku jest mniejsza. Państwo zabiera podatnikom tę część dochodów, która mogłaby zostać przez nich zaoszczędzona i przeznaczona na finansowanie rozwoju gospodarczego. Zaś rząd, który przechwytuje pieniądze podatników, kieruje się w swoich decyzjach najczęściej kryteriami politycznymi i finansuje te przedsięwzięcia, które mają szanse uzyskać największy poklask klienteli wyborczej, rokując największą „polityczną stopę zwrotu”. Gdy bezpośrednio opodatkowujemy kapitał, też jest go mniej, albowiem kapitał wybiera takie miejsca inwestycji, w których fiskus nie jest nadmiernie zachłanny, a spodziewane zyski są najwyższe. Jak zmniejsza się ilość kapitału, którym można finansować inwestycje, to ilość inwestycji zostaje ograniczona. Mniejsze inwestycje z kolei to zmniejszenie ilości pracy dostępnej na rynku. Gdy dodatkowo opodatkowujemy tę pracę, bezpośrednio, czy w jakiś sposób pośredni (składki ubezpieczeniowe) to tej pracy jest jeszcze mniej. Jak jest mniej pracy, to bezrobocie jest większe, a w konsekwencji mniejszy jest popyt wewnętrzny. Jeśli równocześnie opodatkowujemy konsumpcję, to popyt zmniejsza się jeszcze bardziej. W rezultacie zmniejsza się też produkcja, na którą brakuje zbytu, a zatem zmniejsza się jeszcze bardziej zapotrzebowanie na siłę roboczą i jeszcze bardziej rośnie bezrobocie. Tempo wzrostu gospodarczego maleje. Dochody budżetu spadają, a pogarszająca się sytuacja rodzi presję społeczną na zwiększenie wydatków socjalnych – a więc wydatki budżetu rosną. Rośnie też deficyt budżetowy, którego sfinansowanie pochłania coraz większą część i tak zbyt niskich oszczędności. To sprawia, że mimo spadającej inflacji stopy procentowe są nadal wysokie - koło przyczyn i skutków się zamyka, stagnacja gospodarcza przybiera na sile.

Gwiazdowski,Robert Gwiazdowski,Gwiazdowski-Consulting,Gwiazdowski Capital Investments,blog,doradztwo,doradztwo podatkowe,doradztwo prawne,Centrum Adama Smitha,Adam Smith,podatki,prawo,prawo gospodarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutując o gospodarce- nie interesowałem się tematem za bardzo, ale po przeczytaniu kilkunastu postów i przeczytania kilku artykułów- rodzi się we mnie pytanie: kiedy to wszystko pieprznie, i jak mocno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - przepowiedni było już wiele. W przeciągu dziesięciolecia? Ludzka cierpliwość nie jest z gumy. Może wtedy kiedy narody przestana dawać radę wypracowywać raty na odsetki od kredytów zaciągniętych na pieniądze zrobione z powietrza?

 

A propos przepowiedni - ponoć jest gościu, który przepowiedział pogodę na rok do przodu (takie rzeczy jak mroźny grudzień czy upał i susza w Rosji). Super, tylko nie wolno go słuchać, bo gdyby mu przyznać rację trzeba by porzucić man made global warming. Facet nazywa się Piers Corbyn.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XpcsYQND_UMhttp://www.youtube.com/watch?v=oovxB2EiLQs&playnext=1&list=PLA5B48F4FA5A4EAA0http://www.youtube.com/watch?v=C-QLa4BXRQA&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=_6zSLQA-BrY&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=eEmUS7PAWFw&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=KdwCSS8hPNg&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=09h48RJiQM0&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=MsAZb3EY2Cc&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=9XNEcfWJKPs&feature=related
Podoba mi się ten gostek. Wygląda na nieprzekupnego. Rzadko w kimkolwiek pokładam wiarę ale jemu dam trochę kredytu :D

 

Prof. Zbigniew Jaworowski o klimacie

Zauważyliście? Zarówno Wildstein jak i wszyscy dziennikarze przepytujący Corbyna zachowują się jak surowi nauczyciele przepytujący niesfornego ucznia. Przecież oczywistym jest, że nie mają (ci dziennikarze) zielonego pojęcia o czym mówią - robią tylko durnowate miny , które w ich mniemaniu mają uwiarygodniać ich słowa - ha ha. Ale mit trzyma się mocno. Zobaczymy jak długo.

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Naprawdę wielka szkoda że nie ma podobnej partii która nie deklarowałaby wiernopoddańczej służalczości wobec kościoła a zamiast tego potraktowałaby poważnie postulaty neutralności światopoglądowej państwa.

"Tusk nie jest dla niego przeciwnikiem politycznym, ale wrogiem" - Wiadomości - WP.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...