Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Koalicja niestety starczy PO z PSL'em w tej chwili.... Demokratyczne państwo cholera - że 40% + 8% daje ponad 50% posłów w sejmie,...

Mam nadzieję, że zrobią w następnych wyborach okręgi jednomandatowe i usuną system proporcjonalny bo to jest jakiś żart!

40% daje 217 posłów, gdy 10% daje 39. Gdzie tutaj demokracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś doczekam się wyborów z frekwencją ~75%?

 

 

 

PSL zawsze gdzieś się przewinie, SLD trochę minęło się z PR wg mnie ;]

 

SLD z towarzyszem Napieralskim na czele umrze śmiercią naturalną. Ten gość to totalny beton, więc wynik nie dziwi :)

Druga sprawa - Palikot im wiekszosc elektoratu zabrał.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik tegorocznych wyborów uchodzi dla mnie za nader satysfakcjonujący. Dlaczego?

  • Platforma utrzymała władzę, jako jedyna rządząc przez cztery lata w koalicji, która się nie rozpadła
  • Wynik PO jest bardzo dobry, a ludzie po raz kolejny nie dali się Jarkowi
  • Absolutny fenomen? Palikot w sejmie z tak dobrym wynikiem, sam nań głosowałem i jestem z tego powodu niezmiernie uradowany (i mam nadzieję, że tak pozostanie)
W tym roku zasiadałem w komisji wyborczej, po raz pierwszy w życiu. Ciekawe doświadczenie, nawet podczas liczenia głosów znaleźliśmy kilka zalanych stearyną kart :lol:. Wszyscy liczyliśmy głosy w sposób rzetelny i obiektywny, dopełniając wszystkich formalności. Doglądali nas przez cały dzień mężowie zaufania - nawet nie byli szczególnie nachalni. Najbardziej żal mi było tego, który widział zliczone karty jedynek partyjnych. W mojej komisji Tusk miał wynik ~2.5x większy niż Jaro. Gość prawie się popłakał :D.

Frekwencja faktycznie jest problemem, w moim odczuciu polskie społeczeństwo powinno znacznie liczniej brać udział w wyborach.

Post sklecony na szybko, tuż po powrocie do domu z uczestnictwa w demokracji ver. extended - czas odespać :).

W załączniku Dane PKW z 63,74% obwodowych komisji wyborczych na godzińę 05:43 10.10.2011 <= wyglądają pozytywnie, oby tak dalej

post-112992-0-52946600-1318219811_thumb.png

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebys nie zalowal oddanego glosu.

ps. Palikot pokazal to co potrafi w komisji "Przyjazne panstwo" ale czego oczekiwać, jak:

1 hasło to świeckość państwa

2 przyjazność

a gdzie jest Gospodarka ? Zapomniałem to socjaldemokrata "SLD bis lub drugi Zapatero (co jego rzady zrobily zainteresowani niech poczytają)"

Wiesz ze Kawsniewski go poparl;)?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik dla Korwina gdzieś tam jest, nie zmarnowałem okazji. Szkoda, że jako nieliczny.

 

I znów to samo, nie ma czego komentować. Szopka wyborcza nie zmieniła nic - Donald, za nim Jarek Kotolubca, za nim lewactwo i pan Waldek Co Się Nie Boi na czele wąsatych wójtów i sołtysów.

 

Zamiast klepać głupoty w Internetach, lepiej jedźta na tanksztelę, zanim się ogarną i dowalą większą akcyzę, przecież teraz już można. LPG za 4 zł jest blisko, dobrze że nie gazowałem jaszczomba.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik dla Korwina gdzieś tam jest, nie zmarnowałem okazji. Szkoda, że jako nieliczny.

 

I znów to samo, nie ma czego komentować. Szopka wyborcza nie zmieniła nic - Donald, za nim Jarek Kotolubca, za nim lewactwo i pan Waldek Co Się Nie Boi na czele wąsatych wójtów i sołtysów.

 

Zamiast klepać głupoty w Internetach, lepiej jedźta na tanksztelę, zanim się ogarną i dowalą większą akcyzę, przecież teraz już można. LPG za 4 zł jest blisko, dobrze że nie gazowałem jaszczomba.

A teraz Ty nasz krasomówco* spójrz na notowania walut względem polskiej, marnej złotóweczki. Po godzinie 21 na wszystkich notowaniach (zwłaszcza forexu) złotówka umocniła się w większości przypadków o ok grosz, co w tak krótkim czasie jest bardzo rzadkie. Co by było, gdyby do władzy dopadł się Jarek, albo chociaż przewaga PO byłaby mniejsza? Niemcy źli, Belgowie źli, reszta UE zła. Rynki przestałyby nam ufać, złotówka warta byłaby tyle, co spaliny Twojego jaszczomba. Drożeje euro, czyli drożeje import, mnóstwo osób podnosi ceny, w tym transport. Transport drożeje = jesteśmy tuż po wyborach w niezłej [gluteus maximus]. Tyle ode mnie, polaczka, który woli zagłosować na socjalistę, niż na ludzi, którzy obiecując niepodnoszenie bądź obniżenie podatków gwarantują nam powtórkę z sytuacji na Helladzie.

 

* - jonasie wiedz, że nic do Ciebie nie mam, do NP również. Ale wizja Jarka mnie wprost przeraziła, proste.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik obecnych wyborów szczerze mnie martwi, choć nie rozczarowuje bo się spodziewałem.

 

Raz, ze PO ma tak dużo głosów, że może sobie rządzić z SLD, z PSL lub Z Palikotem więc ma niesamowity komfort. A tymczasem znam środowisko PO i wiem jak płytcy i sprzedajni są to ludzie. Przynajmniej 100% tych, których znam.

 

Palikot niby uzyskał genialny wynik, ale praktycznie może tylko podziałać w opozycji i porobić happeningi w sejmie. Może jakie mini ustępstwa za bardzo duże poparcie mógł by uzyskać ale przez to tez nie zyskał by na kolejną kadencję. Legalizacji więc nie będzie.

 

KNP nie tylko poza sejmem, ale też pod progiem 3% nadal nie będziemy mieli sponsora na działalność i będziemy się napędzać ideą. Oczywiście w odróżnieniu od PJN, które za rok nie będzie istnieć my przetrwamy, bo napędza nas niewyczerpane źródło energii, ale jak widać było po ilości plakatów to za mało. Konkurować z partiami, które z budżetu dostają po 160 milionów nie dajemy póki co rady. No cóż, okrzepniemy i w następnych wyborach wejdziemy do sejmu :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Taka puenta ;)

 

Ja sie pytam jakim cudem PSL zdobywajac mniejszy procent licby glowos ma wiecej mandatow w sejmie niz Ruch Palikota !

 

Po pierwsze nie ma. Po drugie taka jest ordynacja. Palikot zdobywał w okręgach miejskich gdzie i tak mocne było PO więc to PO zbierało najwyższy wynik. PSL miał w okręgach miejskich bardzo mało, ale w okręgach wiejskich często pierwszy wynik co dawało mu premię.

 

PiS - 157 mandatów, SLD - 26 mandatów, Ruch Palikota - 40 mandatów, PSL - 30 mandatów, PO - 206 mandatów, MN - 1 mandat

Jedyne co może mnie pocieszyć, to jeżeli ziomy w Wolnych Konopi Andrzej Dołecki i Kuba Gajewski wejdą z Ruchu Palikota do sejmu i zaczną tam robić dalszy ciąg swojej zadymy :)

 

Już widzę wyniki i wiem, ze tak niestety nie będzie. Mieli 7 miejsca i się to zemściło. A jak mówiłem, aby się starali o jedynkę dla dwóch kandydatów to nie bo oni z siódmych wejdą. Poparcie dali Palikotowi ale nie uzyskali nic bo ludzie popierający legalizację nie wiedzieli kto jest z wolnych konopi po prostu.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz Ty nasz krasomówco* spójrz na notowania walut względem polskiej, marnej złotóweczki. Po godzinie 21 na wszystkich notowaniach (zwłaszcza forexu) złotówka umocniła się w większości przypadków o ok grosz, co w tak krótkim czasie jest bardzo rzadkie. Co by było, gdyby do władzy dopadł się Jarek, albo chociaż przewaga PO byłaby mniejsza? Niemcy źli, Belgowie źli, reszta UE zła. Rynki przestałyby nam ufać, złotówka warta byłaby tyle, co spaliny Twojego jaszczomba. Drożeje euro, czyli drożeje import, mnóstwo osób podnosi ceny, w tym transport. Transport drożeje = jesteśmy tuż po wyborach w niezłej [gluteus maximus]. Tyle ode mnie, polaczka, który woli zagłosować na socjalistę, niż na ludzi, którzy obiecując niepodnoszenie bądź obniżenie podatków gwarantują nam powtórkę z sytuacji na Helladzie.

 

* - jonasie wiedz, że nic do Ciebie nie mam, do NP również. Ale wizja Jarka mnie wprost przeraziła, proste.

 

Wiem ze to umocnienie troche dalo.

Ale ja sie martwie ogolnym zadluzeniem kraju. I cenami naszych obligacji.

Skad "rzund" wezmie kase na 30 mld deficytu przyszlorocznego ?

Bo ja rozumie za Palikot bedzie walczyl z kosciolem i "rownouprawnieniem", Pis z Po Po z Pis, PSL bedzie walczyl o rolnikow, SLD nic nie bedzie.

Super wizja, a LPG juz po 2,70 tylko czekam az PB bedzie za 5,40.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz Ty nasz krasomówco* spójrz na notowania walut względem polskiej, marnej złotóweczki. Po godzinie 21 na wszystkich notowaniach (zwłaszcza forexu) złotówka umocniła się w większości przypadków o ok grosz, co w tak krótkim czasie jest bardzo rzadkie. Co by było, gdyby do władzy dopadł się Jarek, albo chociaż przewaga PO byłaby mniejsza? Niemcy źli, Belgowie źli, reszta UE zła. Rynki przestałyby nam ufać, złotówka warta byłaby tyle, co spaliny Twojego jaszczomba. Drożeje euro, czyli drożeje import, mnóstwo osób podnosi ceny, w tym transport. Transport drożeje = jesteśmy tuż po wyborach w niezłej [gluteus maximus]. Tyle ode mnie, polaczka, który woli zagłosować na socjalistę, niż na ludzi, którzy obiecując niepodnoszenie bądź obniżenie podatków gwarantują nam powtórkę z sytuacji na Helladzie.

Królewiczu, skup się - czy coś zmieniły obecne wybory? Nijak nie, nadal masz u steru PO z przybocznymi, Jarka w opozycji negującej wszystko i wszystkich dla samej radochy negowania (Smoleńsk i krzyż to też przydatne rekwizyty) oraz SLD do ozdoby i popiskiwania z tylnych rzędów. Płonący Kocur to plankton, który sam nie zwojuje niczego, tylko zwabi młodzież złaknioną walki z klerem i może zapewni nieco taniego ubawu na koszt podatników, ewentualnie przybije sztamę z Donaldem i rolnikami. A ponieważ przez ostatnie cztery lata ciach!oza miała tendencję wzrostową, ośmielam się domniemywać, że nadal tak będzie. Dlatego jadę dziś nalać nieco zupki w oba auta, dopóki mnie stać.

Uspokojenie kursów po wyborach jest naturalne jak pogoda, to chyba oczywiste. Zwycięstwo tego czy owego ma minimalny wpływ, bo wystarczy że tenże zwycięzca dowali jakiś gruby podatek albo pogmera przy finansach, których za cholerę nie jest w stanie zrozumieć i już masz, nawet nie huśtawkę, ale prawdziwy rollercoaster wskaźników.

 

Co zaś do powtórki z Hellady - ona nastąpi, ktokolwiek będzie rządził, bo zwyczajnie musi. Państwo socjalistyczne jest z założenia skazane na bankructwo, bo tych którym "się należy" jest zawsze więcej niż tych, którzy sami zasuwają na swój bandzioch i jeszcze dźwigają na garbie tych pierwszych. Potem albo junta wojskowa, albo rozbiory, zobaczymy zresztą, sam nie wiem co lepsze.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego się jonas spodziewałeś, że wybory wygra JKM obniży ceny gazu do złotówki a paliw do 3zł ? piszesz jak byś był odcięty od świata przez 4ry lata... to było wiadome od dość długiego czasu, że wybory wygra PO ewentualnie PiS, jedynym zaskoczeniem dla mnie jest wynik RP.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby JKM zmodyfikował nieco swoje wypowiedzi to może wszedłby do sejmu.

A te jego herezje z bronią i ubezpieczeniami tylko dołują mu wyniki.

Jest to jedyny polityk na którego można oddawać głos w dzisiejszych czasach jeżeli chcielibyśmy zmian w PL.

Cała reszta już była i NIC kompletnie nie zmieni się w PL dla przeciętnego obywatela - nie ważne czy wygrałby PiS, SLD czy PSL.

Edytowane przez Kaeres
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slavOK

my dobrze wiedzieliśmy, że JKM nie wygra, jak już nie zarejestrował się w całej Polsce. Po prostu wyraziliśmy swój pogląd, bo należy głosować o ile to możliwe zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie na najsilniejszego kandydata. Tylko tak możesz z dumą patrzeć w lustro następnego dnia.

 

Sytuacja jest akurat taka, że można było sobie pozwolić na głosowanie zgodnie z sumieniem, ponieważ PiS był zbyt słaby, aby samodzielnie rządzić a PO zbyt mocne by jakaś partia była w stanie zmusić ją do reform. Nawet ten Palikot w gospodarce ma całkiem sensowne pomysły, ale PO ma za dużo mandatów aby to cokolwiek dało. Palikot w żaden sposób nie szaciach!e platformy.

 

Pozostaje nadzieja, że:

1/ PO pokłóci się z PSL,

2/ PO się rozpadnie na dwie frakcje i będzie potrzebować więcej sojuszników aby rządzić.

albo jakaś inna opcja, której obecnie nie jestem w stanie przewidzieć.

 

Tylko wtedy PO coś zrobi, niestety sądząc po programie Palikota mogą to tez być idiotyzmy jak parytety na suwak, związki homoseksualne, reedukacja w szkołach...

 

A państwoo jest na skraju bankructwa. PO tego nie naprawi, to chyba dobrze wiecie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego się jonas spodziewałeś, że wybory wygra JKM obniży ceny gazu do złotówki a paliw do 3zł ? piszesz jak byś był odcięty od świata przez 4ry lata... to było wiadome od dość długiego czasu, że wybory wygra PO ewentualnie PiS, jedynym zaskoczeniem dla mnie jest wynik RP.

 

Spodziewałem się, że chociaż przekroczy magiczne 5% i zaczną, on i jego czarnuchy, być widoczni w telewizorze inaczej niż w umiejętnie zmontowanych materiałach, prezentowanych na końcu serwisów informacyjnych między innymi śmiesznostkami. Dla wielu ludzi to, czego nie pokazuje telewizor, nie istnieje.

 

Co do cen - nie oczekuję, że ktoś (Korwin, Donald, Jarek, obojętnie) magicznie obniży te ceny ukazem carskim, bo tak obiecał w kampanii. Ba, cieszyłbym się niezmiernie, gdyby państwo przestało się wtrącać w takie rzeczy jak ceny paliw. Monopol? Mafia? Zmowa cenowa? Akurat, Sowieci z Łukoila przejęli sieć Jet i konsekwentnie trzymają się kilkanaście groszy niżej niż konkurencja, a na ich stacjach zawsze są kolejki. Wolny rynek sobie poradzi, wystarczy przy nim nie majstrować.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi tym którzy narzekają na Ruch Palikota. Chcieliście żeby wprowadzić ludzi spoza bandy czworga? Palikot udowodnił że można. Wprowadził do sejmu zwykłych ludzi - nie polityków. Ludzi nie związanych z systemem. To chyba dobrze, nie?

 

niestety sądząc po programie Palikota mogą to tez być idiotyzmy jak...związki homoseksualne...

Lubisz zaglądać innym pod kołderke? Jeśli chcą zarejestrować związek to właściwie co Ci do tego? Przecież nie chodzi o śluby w kościele.

 

Mnie to nie przeszkadza w ogóle. W ogóle nie interesuje mnie co robią ze swoim życiem inni pod warunkiem że nie mają wpływu na mnie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Lubisz zaglądać innym pod kołderke? Jeśli chcą zarejestrować związek to właściwie co Ci do tego? Przecież nie chodzi o śluby w kościele.

(...)

Jeszcze nie :wink:

 

Nie wiesz rafa jak to działa, wpierw legalizacja związków, potem śluby kościelne (bo jakże, inni mogą a my nie), dalej adopcja dzieci i tak dalej i tak dalej. Nie wiesz do jakich ciekawych rzeczy dochodzi w takiej Szwecji :-| pzdr

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę większość z was zgadza się ze wszystkimi postulatami JKM ? :blink: przecież niektóre są tak absurdalne, że aż śmieszne.

Nie głosowałem na listy PO.

 

Ja się zgadzam, bo nie są śmieszne. Po prostu są dla mnie oczywiste i podobnie uważa moja żona. Śmieszne jest to, co robi się teraz z naszymi podatkami.

 

Nie wiem o co chodzi tym którzy narzekają na Ruch Palikota. Chcieliście żeby wprowadzić ludzi spoza bandy czworga? Palikot udowodnił że można. Wprowadził do sejmu zwykłych ludzi - nie polityków. Ludzi nie związanych z systemem. To chyba dobrze, nie?

Wolne Konopie wprowadziły jednego kandydata z RPP. To dobrze, bardzo dobrze, szkoda, że ani Andrzejem ani Kuba nie weszli, którzy są najbardziej wytrwali i kompetentni. Mam nadzieję, że nie da się wykupić do PO albo coś.

 

Lubisz zaglądać innym pod kołderke? Jeśli chcą zarejestrować związek to właściwie co Ci do tego? Przecież nie chodzi o śluby w kościele.

JKM akurat pod kołderkę nikomu nie zagląda. Jest po prostu zwolennikiem parytetu w małżeństwie, 50% kobiet i 50% mężczyzn. W końcu inni też promują parytety, więc o co wam chodzi? A co sobie dwóch mężczyzn robi kiedy inni nie patrzą, tego policja sprawdzać nie będzie, ani też prawo się do tego mieszać nie będzie w żaden sposób. Strat na opodatkowaniu też nie będą mieli bo JKM chce zlikwidować PIT i CIT.

Mnie to nie przeszkadza w ogóle. W ogóle nie interesuje mnie co robią ze swoim życiem inni pod warunkiem że nie mają wpływu na mnie.

 

W Szwajcarii wymogli na kościele protestanckim śluby kościelne. Poważnie. Znajomy organista musiał na takim grać :F ma kontrakt z tym kościołem.

 

Jeszcze nie :wink:

 

Nie wiesz rafa jak to działa, wpierw legalizacja związków, potem śluby kościelne (bo jakże, inni mogą a my nie), dalej adopcja dzieci i tak dalej i tak dalej. Nie wiesz do jakich ciekawych rzeczy dochodzi w takiej Szwecji :-| pzdr

 

Dwie Amerykanki adoptowały chłopca. Wmówiły mu, że jest dziewczynką i robią mu operację zmiany płci :F Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM ma interesujący program (choć niektóre punkty mogą wydawać się dziwne). Niestety jak widać program to nie wszystko... musiałby Gopa zatrudnić lub innego Koticka,żeby mu odpowiedni PR zrobić. JKM dla wielu jest negatywną, kontrowersyjną postacią, choć nigdy nie przeczytali jego programu i nigdy nie obejrzeli całego wywiadu z nim - a tylko urywki, które pokazuje telewizja. Niestety jego program jest nierealny, bo albo musiałby mieć zdecydowaną większość w sejmie, albo musiałby zostać królem (albo kogoś mianować) albo zrobić jakieś "powstanie".

 

Dzisiaj oglądam wiadomości i co widzę... transwestytę i "homosia"* - no <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a, z Sejmu cyrk robią. Super, że dostali się do Sejmu, ale muszą wszędzie się chwalić, że nie są "normalni"? Nic do "odmiennych ludzi" (poglądów, sposobu życia jak zwał tak zwał) nie mam, ale żeby tym się chwalić. [ OT Tak samo jak parady wolności (gejów) - też cyrk robią, super jesteście lesbijką, gejem, transwestytą i mnie to mało co obchodzi, wasze życie, więc nie pchajcie się w moje życie. Ja nie tworzę parad sado-masochistów i nie robię z tego jednej wielkiej szopki. ET ] Dostaliście się do koryta, to teraz zachowujcie się jak na przedstawiciela rządu RP przystało, to nie latać w Wiadmościach i innych panoramach, że jestem gejem, jestem transwestytą i dostałem się do sejmu.

 

Nic do związków partnerskich nie mam. Nie moje życie i dopóki nie ingerujecie w moje życie to mam poszanowaniu, czy jesteś z facetem czy z kobietą - żeby nie było, że jestem z ciemnogrodu, czy jakąś fobię mam ;)

 

*ten kto jest wtajemniczony ten wie o co chodzi ;-)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM ma interesujący program (choć niektóre punkty mogą wydawać się dziwne). Niestety jak widać program to nie wszystko... musiałby Gopa zatrudnić lub innego Koticka,żeby mu odpowiedni PR zrobić. JKM dla wielu jest negatywną, kontrowersyjną postacią, choć nigdy nie przeczytali jego programu i nigdy nie obejrzeli całego wywiadu z nim - a tylko urywki, które pokazuje telewizja. Niestety jego program jest nierealny, bo albo musiałby mieć zdecydowaną większość w sejmie, albo musiałby zostać królem (albo kogoś mianować) albo zrobić jakieś "powstanie".

To nie świadczy o nierealności programu. Nierealne sa programy, w których suma przychodów i rozchodów jest ujemna czyli programy:

PO, PiS, PSL, SLD, RPP, PJN, PR...

 

Dzisiaj oglądam wiadomości i co widzę... transwestytę i "homosia"* - no <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a, z Sejmu cyrk robią. Super, że dostali się do Sejmu, ale muszą wszędzie się chwalić, że nie są "normalni"? Nic do "odmiennych ludzi" (poglądów, sposobu życia jak zwał tak zwał) nie mam, ale żeby tym się chwalić. [ OT Tak samo jak parady wolności (gejów) - też cyrk robią, super jesteście lesbijką, gejem, transwestytą i mnie to mało co obchodzi, wasze życie, więc nie pchajcie się w moje życie. Ja nie tworzę parad sado-masochistów i nie robię z tego jednej wielkiej szopki. ET ] Dostaliście się do koryta, to teraz zachowujcie się jak na przedstawiciela rządu RP przystało, to nie latać w Wiadmościach i innych panoramach, że jestem gejem, jestem transwestytą i dostałem się do sejmu.

 

 

*ten kto jest wtajemniczony ten wie o co chodzi ;-)

 

Dla mnie lepsze jest RPP niż PO czy PiS, ale to nadal nie jest nic z dobrego programu dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...