Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ogląda Putina? Widzieliście aplauz? Reszta przemówienia nie jest potrzebna wszystko jasne, sprawa zakończona...

 

 

A mógłbyś rozwinąć ? Bo nie każdy może to śledzić a Twoja wypowiedz nie mówi mi absolutnie nic. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii kar Zachodu wobec Rosji. Putin stwierdził, że one jedynie drasnęły Rosję i rosyjską gospodarkę, za to mocno uderzą w Europę.

Czy ta wypowiedź odnosi się do "plotki", która mówi o rychłym podpisaniu przez Chiny i Rosję umowy na dostawę gazu? Jeśli tak, to czyżby podwyżki cen gazu czekały odbiorców z Europy, a w szczególności Ukrainę? To może zaboleć także USA (eliminicja dolara w transakcjach między Chinami i Rosją).

 

BTW. Słyszeliście o propagandzie głoszonej przez Żyrinowskiego w piśmie rozsyłanym do MSZ Polski, Węgier i Rumunii o rozbiorze Ukrainy? Prowokacja, straszenie Ukrainy? Jak na razie pierwszym w kolejce do rozbioru Ukrainy jest Rosja.

 

Z innej beczki. Chciałbym też nawiązać do wypowiedzi Kliczki nt. potrzeby posiadanie broni nuklearnej - http://www.wprost.pl/ar/440412/Kliczko-chce-by-Ukraina-posiadala-bron-atomowa/

 

Czy aby na pewno broń ta posłużyłaby do odstraszania Rosji i innych agresorów? A co by było gdyby do władzy doszli politycy pokroju Łukaszenki i nagle wpadli na pomysł przesunięcia granic na zachód? Dobrze wiemy z historii tej bardzo dawnej jak i tej z czasów II Wojny Światowej jakie stosunki mieli Ukraincy do narodu polskiego - choćby rzeź Polaków na Wołyniu http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_wo%C5%82y%C5%84ska , której się wypierają do dziś (uznając za brednie http://wpolityce.pl/wydarzenia/72947-banderowcy-walczacy-na-majdanie-wolyn-to-brednia-nie-mozemy-z-powodow-taktycznych-wyrzec-sie-naszych-przekonan ), jednocześnie wielbiąc Banderę.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/palikot-o-protescie-rodzicow-niepelnosprawnych-dzieci-kapitalna-szansa-zrobienia-kampanii,410729,s.html

 

A cala reszta innych politykierow klakierow jeszcze ma czelnosc mowic ze wypowiedz Palikota jest karygodna, bo przeciez oni nie pieprza o takich kwestiach na posiedzeniach swoich klubow? Facepalm. Przydalby sie gif z kapitanem kirkiem...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale taka prawda, politykę każda opozycja robi głównie na nieudolności rządu. Nie rozumiem medialnej sraczki z tego powodu. Przecież mowa jest między innymi o realnej pomocy dla tych ludzi a dopiero później o kampanii.

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh coraz mniej mam ochotę śledzić naszą krajową politykę. Nie chodzi o to, że poruszane sprawy nie są ważne, albo mnie rażą afery itd. Wkurza mnie, że to wciąż są te same mordy. Non stop! Skompromitowani politycy wracają bezczelnie na stanowiska po dwóch latach na jakiejś ciepłej nieeksponowanej posadce w jakiejś państwowej firmie. Mam dosyć tego, że nie ma na kogo głosować, obecna ordynacja wyborcza zabetonowała całą tę zgraję na stołkach... Odechciewa się iść do wyborów...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i każdemu się odechciewa, przez co scena polityczna jest zabetonowana. A zagłosowałby jeden z drugin na Libertarianów czy Korwina, to by chociaż się coś działo. A tak mamy Smoleńk vs nie-smoleńśk vs pedały/oszołomy vs komuchy + pseudorolnicy którzy pójdą z każdym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh coraz mniej mam ochotę śledzić naszą krajową politykę. Nie chodzi o to, że poruszane sprawy nie są ważne, albo mnie rażą afery itd. Wkurza mnie, że to wciąż są te same mordy. Non stop! Skompromitowani politycy wracają bezczelnie na stanowiska po dwóch latach na jakiejś ciepłej nieeksponowanej posadce w jakiejś państwowej firmie. Mam dosyć tego, że nie ma na kogo głosować, obecna ordynacja wyborcza zabetonowała całą tę zgraję na stołkach... Odechciewa się iść do wyborów...

Przekonaj swoją "babcię", sąsiadów znajomych by głosowali na alternatywnych kandydatów. Jak zrobią tak wszyscy to mordy znikną, Sami się znikąd nie biorą - ktoś ich wybrał. Problem jest w wyborcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w wyborcach.

 

Czasami się nad tym zastanawiam i dochodzę do wniosku że problem jest raczej w tym systemie jako takim. Niezależnie kogo by nie wybrać i tak będzie to samo. Rządzili już praktycznie wszyscy w różnych konfiguracjach i efekty były zbliżone. Nie jestem fanem JKM ale jak mówi że demokracja to najgłupszy system to coś w tym jest.

 

Najzabawniej mają w USA gdzie dają bydłu wybór: Republikanie albo Socjaliści (nazwani żartobliwie demokratami). Niezależnie co wybiorą efekt rządzenia jest dokładnie ten sam, nie licząc oczywiście bredni medialnych. Ale liczy się tylko sama możliwość dania wyboru, żeby ludzie nie zorientowali się  że to już od dawna nie jest demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwila w TV leci spot z okazji 10-lecia obecności w UE, wczoraj jakiś koncert z tej okazji, dzisiaj patrzę w program, a tam:

 

Urodzinki - tu zaszła zmiana 


Widowisko, w którym dziecięce jury przepytuje rodzime gwiazdy- Julię Pietruchę, Ewę Bem, Marcina Perchucia i Piotra Gąsowskiego - z okazji dziesięciolecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. Padają zarówno europejskie zagadki, jak i trudne pytania o własne przeżycia i stosunek do kraju, tradycji, Europy i wartości. Gwiazdy rywalizują ze sobą, odpowiadają na pytania i śpiewają.

 

Co to k... jest!? Takiej propagandy to chyba nawet za komuny nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek do kraju - to proste, płciowy. Państwo bez żenady dyma obywatela, zatem obywatel dyma państwo anal-ogicznie. Zaiste, straszliwy upadek obyczajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin też niezły wykręt, ale będę na niego głosował.

 

Twierdzisz że nikt nie zagłosuje na niego, w Teleexpressie wczoraj widziałem że PO/PIS po równo a na 2 miejscu z 10% poparciem NP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin jest niebezpieczny - jego poglądy możnaby pokazać na takim przykładzie: złamiesz sobie rączke, a tak się złoży, że nie masz forsy - no to jesteś w [gluteus maximus] i Cię nie poskładają, sorry. Jest więcej takich ciekawostek. Do tego osobnik antyunijny. Chyba, że to tylko otoczka, którą łykają gimbusy i początkujący licealiści (wszak wśród nich Korwin cieszył się tym magicznym, internetowym poparciem, które jeszcze nigdy nie przełożyło się na wynik wyborczy).

Nigdy nie zagłosuję na tego pana, tak samo, jak na PiS - prędzej sobie rękę/ręce upi...

Edit: widziałem jakiś czas temu mem, ze zdjęciami Krula ( ;) ) z lat wszystkich wyborów, w których się nie dostał i podpisami 'soon'. Oby i w tym roku doszła kolejna fotka :).

BTW nie rozumiem zajawki na "masakrowanie lewaków". Eko faktycznie są nie za fajni, socjal u nas nie ma szans się sprawdzić, ale światopoglądowi... :D

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Korwin otwarcie głosi obniżenie podatków - ale na niego nikt nie zagłosuje.

Jaki tam nikt, ja na przykład tak, by daleko nie szukać. Nie żebym całował plakat Krula przed snem albo ślepo wierzył w wolny rynek jako lekarstwo na wszystkie bolączki gospodarcze, ale inni są jeszcze gorsi.

 

Korwin jest niebezpieczny - jego poglądy możnaby pokazać na takim przykładzie: złamiesz sobie rączke, a tak się złoży, że nie masz forsy - no to jesteś w [gluteus maximus] i Cię nie poskładają, sorry.

Boli cię ząbek, a tak się składa, że nie masz forsy - dentysta wyznacza ci w maju termin na wrzesień.

Boli cię główka, a tak się składa, że nie masz forsy - RTG dostępne będzie w czerwcu. 2015 roku.

Rozgniewałeś czymś Panią Rzeczywistość i przysłała ci raczka-nieboraczka, a tak się składa, że nie masz forsy - termin pierwszych badań na onkologii, po których można by podjąć efektywne leczenie, wyznaczony zostanie tak późno, że wykryją one ostatnie stadium.

 

To nie wymysły Krula Masakratora Lewaków, tylko bolandyjska rzeczywistość.

 

Jest więcej takich ciekawostek. Do tego osobnik antyunijny.

Jak Unia się uprze i wciśnie nam euro jako walutę, osobników antyunijnych pojawi się więcej.

 

Chyba, że to tylko otoczka, którą łykają gimbusy i początkujący licealiści (wszak wśród nich Korwin cieszył się tym magicznym, internetowym poparciem, które jeszcze nigdy nie przełożyło się na wynik wyborczy).

To naprawdę proste, drogi Watsonie - nie będę głosował na faceta, którego popierają jakieś gimbusy i zasrańce, bo co oni mogą wiedzieć, c'nie? Stary sprośnik Nienacki wpadł na to już dawno - władza to umiejętność nazywania spraw i rzeczy.

 

Nigdy nie zagłosuję na tego pana, tak samo, jak na PiS - prędzej sobie rękę/ręce upi...

Co zatem zostaje poza nieważnym głosem, komuchami lub innymi bandytami?

 

Edit: widziałem jakiś czas temu mem, ze zdjęciami Krula ( ;) ) z lat wszystkich wyborów, w których się nie dostał i podpisami 'soon'. Oby i w tym roku doszła kolejna fotka :).

Dojdzie, nie bój nic. Krul ma w rzyci szeroko pojęty pijar i otwarcie mówi, że nic nikomu nie da, ale za to nie będzie zabierał. Pierwsza część tego zdania wystarczy, by zniechęcić leniwe i głupie masy, czyli tych, którzy de facto rządzą w demokratycznym systemie.

 

BTW nie rozumiem zajawki na "masakrowanie lewaków". Eko faktycznie są nie za fajni, socjal u nas nie ma szans się sprawdzić, ale światopoglądowi... :D

To całkiem zabawne, ten pomysł z masakrowaniem lewaków, znaczy się.

Bo jak się chwilę zastanowić, to przecież lewactwo zmasakruje się samo, już to gospodarczo (kiedy każdy system bazujący na płaceniu bezrobotnym za siedzenie na tyłku i okradanie pracujących w końcu zbankrutuje, bo matematycznie musi), już to społecznie (kiedy kraj zadepczą kolorowe hordy i zboczeńcy, domagający się nowych i nowych przywilejów).

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - Korwin jest niebezpieczny :D No nie mogę....

 

A ci co rządzą od 25 lat i kandydują do kolejnego koryta "są bezpieczni" - niby czego dokonali poza zniszczeniem własnego przemysłu, nabiciem kosmicznego długu, wypędzeniem większość młodzieży za granicę, zarżnięciem ZUS i służby zdrowia, zatrudnieniem armii urzędników... CO w tym kraju funkcjonuje normalnie? Faktycznie może lepiej iść na dno w błogim samozadowoleniu, przecież rządzą nami "godni zaufania, bezpieczni" ludzie, którzy zapewnią nam opiekę zdrowotną, emerytury a nawet pracę...

 

Że w końcu system się załamie wiemy na pewno - pytanie czy mamy na to czekać jak te owce, czy zacząć samemu rozwalać go od środka i otwierać ludziom oczy.

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli cię ząbek, a tak się składa, że nie masz forsy - dentysta wyznacza ci w maju termin na wrzesień.

Boli cię główka, a tak się składa, że nie masz forsy - RTG dostępne będzie w czerwcu. 2015 roku.

Rozgniewałeś czymś Panią Rzeczywistość i przysłała ci raczka-nieboraczka, a tak się składa, że nie masz forsy - termin pierwszych badań na onkologii, po których można by podjąć efektywne leczenie, wyznaczony zostanie tak późno, że wykryją one ostatnie stadium.

To nie wymysły Krula Masakratora Lewaków, tylko bolandyjska rzeczywistość.

Powiedz mi, kto normalny chadza do dentysty publicznie? Mało znam takich osób, nawet wśród tych nieszczególnie zamożnych. Ja mam o tyle dobrze, że zęby mi się nie pieprzą, nawet żadnej plomby nie mam, tylko rzekomo krzywy zgryz i ósemki, które mogą wrastać lub coś w ten deseń :D.

Gdyby mnie cisnął kaczan, również udałbym się prywatnie, przynajmniej na chwilę obecną, z racji na rodziców (generalnie niepracujący student dzienny, ten typ, który cię śmieszy). Nawet z pominięciem starszych starałbym się udać jak najszybciej i za własną forsę, gdyż zdrowie jest najważniejsze. Wszystko inne może siąść, ale jak siądzie zdrowie - jesteś w ciemniej d.

Raczek? Nie dalej jak tydzień temu ostatecznie zdiagnozowali u osiemdziesięcioletniej babci - operacja zaplanowana na początek czerwca obecnego roku. Fakt, może nie w Centrum Onkologii, ale też podobno niezły szpital, publiczny. <- raczej wyjątek, niźli reguła

 

Pani Rzeczywistość kiedyś na pewno da mi ostro w rzyć, nie raz już pokazywała, że życie wcale nie jest takie piękne, jakim może mi się wydawać. Generalnie muszę się ~"ogarnąć" do końca studiów :).

 

 

Jak Unia się uprze i wciśnie nam euro jako walutę, osobników antyunijnych pojawi się więcej.

 

To naprawdę proste, drogi Watsonie - nie będę głosował na faceta, którego popierają jakieś gimbusy i zasrańce, bo co oni mogą wiedzieć, c'nie? Stary sprośnik Nienacki wpadł na to już dawno - władza to umiejętność nazywania spraw i rzeczy.

 

Co zatem zostaje poza nieważnym głosem, komuchami lub innymi bandytami?

Unia owszem, zajmuje się wieloma niedorzecznymi rzeczami (vide pakiet klimatyczny, żarówkowe obostrzenia, kwestie żywności regionalnej, a nawet dywagowali nad ilością wody spływającej z rezerwuaru do muszli), jednak niesie też wiele korzyści. Gdzie ci krzyczący rolnicy, jak to ma być źle, okropnie? Zamknęli się, bo dostali potężną kasę.

 

Euro tak, ale w stosownym momencie.

 

Nie rozumiem, jak działają finanse, finansjera, giełda, jak może istnieć XXX miliardów dziury i nie mi to analizować. Władza? Najlepiej by było, gdyby dawała możliwości obywatelom, nieszczególnie ich doiła. Chcesz? Rób, ale praktycznie nic nie musisz. Twoja sprawa w co wierzysz, kogo trzymasz w łóżku itd. [przy czym dziecio i kozoJ mówię stanowcze nie]

Przeciwny jestem chociażby powszechnemu dostępowi do broni - w tym kraju jest za dużo furiatów i z pewnością źle by się działo, gorzej niż obecnie. Żeby każdy pacan miał klamkę? Niedoczekanie.

 

Na kogo głosować? Średnio istotne, kierować się ewentualnymi sympatiami i tym, jak z grubsza chcielibyśmy widzieć ten absurdalny kawałek ziemi, zwany dumnie Polską. Ja w tych wyborach stawiam na pewnego mocno masywniejszego pana w okularach ;).

 

+ Termin "komuchy" wydaje mi się mocno nieaktualny współcześnie - wkręcili się idealnie w nowy ustrój, być może mają jakieś wpływy, sięgające poprzedniego systemu, ale czy to ważne? Nie epatują najbardziej absurdalnymi elementami dawnego ustroju, pokroju kultu Lenina/Stalina, 200% normy, reglamentacji towarów...

 

Ok, nie chcę wszczynać żadnej zadymy i nie mam ochoty na jakieś utarczki i retoryczne rozgrywki, jestem tylko młodym (i zapewne średnio rozgarniętym :P) człowiekiem. Czego bym chciał? Abyśmy wszyscy (albo przynajmniej większość z nas) byli uśmiechnięci (niekoniecznie za sprawą THC, acz nie mam nic przeciwko), chapali w miarę godziwy pieniądz i nie darzyli się wzajemnie nienawiścią, brakiem zaufania oraz potrafili, jak się mawia "pięknie różnić". Peace :).

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się złoży, że nie masz forsy

Zdecyduj się na coś.

 

Teraz bez Krula mamy tak, że masa forsy ze składek zdrowotnych znika w czarnej dziurze, a do specjalisty idziesz prywatnie i płacisz drugi raz za to samo.

 

Na kogo głosować? Średnio istotne, kierować się ewentualnymi sympatiami i tym, jak z grubsza chcielibyśmy widzieć ten absurdalny kawałek ziemi, zwany dumnie Polską. Ja w tych wyborach stawiam na pewnego mocno masywniejszego pana w okularach ;).

Ten kawałek ziemi nazywa się Bolandą, trzecioświatowo nieco, bo tak też traktuje swych obywateli. Jak ten twór padnie i zdechnie, być może uda się odbudować Polskę.

Na komunistę głosujesz? Fe. No, twoja sprawa w sumie i wuj mi do tego, ale nie dziw się potem, że rząd cię okrada i cacka się z kryminalistami. Wszak najbardziej zbrodnicza ideologia, czyli komunizm, ma niejako w genach wpisane bandytyzm, grabież i mord, trudno więc, by krzywdził "swoich" ludzi.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ewybory.eu/sondaze-do-parlamentu-europejskiego/

Muszę cię zmartwić, ale tych sondaży nie przeprowadza się na gimbusach. Poza tym pisałem już o tym, że JKM dostawał ostatnio coś koło 400 tysięcy głosów, czyli znacznie więcej niż wynikałoby z Internetów. Po prostu internauci to wciąż niewielki % społeczeństwa.

 

 

Euro tak, ale w stosownym momencie.

Nie rozumiem, jak działają finanse, finansjera, giełda, jak może istnieć XXX miliardów dziury i nie mi to analizować..

Mózg rozwalony.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem, jak działają finanse, finansjera, giełda......

.......

Na kogo głosować? 

To jest to o czym JKM mówi, że każdy ma równe prawo głosu....

 

Co do pytania na kogo głosować...proste  analizujesz z programem której partii zgadzasz się najbardziej, zaciskasz zęby i głosujesz (oczywiście świadomy jesteś tego że program to taki marketingowy bełkot)

Gdybyś miał dalej problemy to 

http://eu2.euvox.eu/pl/

 

Mam tylko nadzieje że NP przekroczy próg wyborczy...niewiele mu to da jeśli chodzi o wprowadzenie zmian, ale będzie o nim wtedy na pewno głośniej, i może dotrze do większego grona ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol odpowiadajac na pytania z podanej strony nie wiedzialem czy majac na mysli LEWICA / PRAWICA mieli na mysli prawdziwa lewice/prawice czy stan faktyczny odwrocony... lol

Gratuluje przeczacych pytan zeby przypadkiem lemingi nie byly przeciwne unii i innym kwestiom w formularzu...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał dalej problemy to 

http://eu2.euvox.eu/pl/

Wyszło mi 34% na Krula Masakratora, potem jakieś zielone jabłko z 20%, którego za cholerę nie rozpoznaję. Potem jakieś ruchy, potem PO, PSL, jakiś nierozpoznawalny plankton, a komuchy z SLD i PiS na końcu i na minusie, prawidłowo.

Co to jest ten Ruch Narodowy? Jacyś ludzie, którzy ośmielają się być dumni z bycia Polakami (to takie nieeuropejskie i zaściankowe, nacjonalizm, a fe) czy tylko zwyczajni naziole? To ciekawe, zwolennikom demokracji przypominam, że papa Adolf został wyłoniony w demokratycznych wyborach. Hue hue hue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem telewizory i tam twierdzą, że naziole, więc to oczywiście prawda (przecież by nie kłamali, co nie?). Załapał się także Krul, Nigel Farage z Wielkiej Brytanii i inni.

Swoją drogą to ironiczne, że III Rzesza Ultimate Edition (stąd skrót UE) straszy naziolami  :lol:

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem telewizory i tam twierdzą, że naziole, więc to oczywiście prawda (przecież by nie kłamali, co nie?). Załapał się także Krul, Nigel Farage z Wielkiej Brytanii i inni.

Swoją drogą to ironiczne, że III Rzesza Ultimate Edition (stąd skrót UE) straszy naziolami  :lol:

 

Oglądałem to samo. Wniosek Prawica = Naziści. Nie głosujcie na Ruch Narodowy i Korwina! No i Nigel Farage stara się zrobić IV Rzeszę w EuroParlamencie  :zonk:

 

Rozumiem, że dostali 6 mln za beznadziejny spot więc teraz muszą w nagrodę robić takie idiotyczne newsy.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zajebista nagonka na knp... skoro speudoprawica, centrum i lewica to zwalczają to musi być dobre rozwiązanie ;-)

 

Niby nagonka, ale czy to nie działa na zwiększenie ich popularności ? ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zajebista nagonka na knp... skoro speudoprawica, centrum i lewica to zwalczają to musi być dobre rozwiązanie ;-)

 

Podsumowując.

 

Głosujesz na KNP -> przez Ciebie rozpada się UE

Głosujesz na RN -> Polska wypowiada wojnę Ukrainie a w Europie pojawia się drugi Hitler

Głosujesz na PiS -> Wypowiadamy wojnę za Smoleńsk Rosji, odbijamy Lwów, przegrywamy tą wojnę

Głosujesz na PO -> ratujesz Ukrainę, lezbijki i feministki, wszystkim żyje się lepiej jak w Irlandii. Tusk rządzi Unią. Jest zajebiście.

 

 

Tak przynajmniej sprawę przedstawiają media, onet. 

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...