Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szybko i konkretnie ja tam wszystko zrozumiałem choć akcent brzydki bo mówił bardzo szybko.


Jakby jakiś angol mówił tak szybko to obawiam się że tłumacze też by nie nadążyli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szybko i konkretnie ja tam wszystko zrozumiałem choć akcent brzydki bo mówił bardzo szybko.

Jakby jakiś angol mówił tak szybko to obawiam się że tłumacze też by nie nadążyli.

Dokładnie, a najazd na JKM konkretny we wszystkich mediach.

BTW. Słyszeliście kiedyś Tuska albo Komorowskiego mówiących po angielsku? Ja nie...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

JKM to tak naprawdę jest nic (w sensie: nie jest rozwiązaniem głównego problemu) - chociaż moim zdaniem większość ludzi którzy go komentują tudzież krytykują nie rozumieją o czym w gruncie rzeczy mówi JKM (ponieważ wywodząc się ze swojego punktu widzenia/sposobu myślenia nie są w stanie tego zrozumieć; taki szczegół); stąd pewengo rodzaju nieporozumienia.

 

ps.

co nie znaczy się oczywiście że o niektórych sprawach Krul Wszechświata & Intergalaktyczny Ponadwymiarowy Wojownik pieprzy 3 po 3 para 15 ;>

 

problem jest oczywiście dużo głębszy:

 

Edytowane przez stannley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, przecież, jak głosi najnowsza propagandowa pożywna papka dla lemingów, PO to wprawdzie złodzieje, bandyci, kłamliwe szuje i ogólnie paskudna zaraza, ale PiS jest jeszcze gorsze!!!!111jedenjedenstojedenaście

 

Zaiste, potężny argument, by poprzeć zgraję szumowin :>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PiS jest jeszcze gorsze!!!!111jedenjedenstojedenaście

Za PiS głosują niedorozwoje, ciemnota i zacofani bo tak piszą w The Economist

 

1g6VwJo.jpg

 

k7J9Eqp.jpg

 

Takie pojęcie mają ludzie na emigracji, którzy całe życie spędzili w hameryce. 

 

Lemmingi i tak będą głosować na PO.

 

Aż włos jeży się na głowie ale to prawda.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, przecież, jak głosi najnowsza propagandowa pożywna papka dla lemingów, PO to wprawdzie złodzieje, bandyci, kłamliwe szuje i ogólnie paskudna zaraza, ale PiS jest jeszcze gorsze!!!!111jedenjedenstojedenaście

 

Zaiste, potężny argument, by poprzeć zgraję szumowin :>

 

Jak widac dla przecietnego POlaczka, ktory POziomem inteligencji przegrywa nawet z moim psem, takie cos w zupelnosci wystarczy. Moj pies ma przynajmniej cos takiego, co w naturze nazywa sie "instynkt samozachowawczy". Niestety POlaczkom tego brakuje, tutaj to dziala wrecz przeciwnie, im bardziej dymasz bez mydła, tym bardziej cie kochają i POdziwiaja. Musiałbyś POsłuchać paru moich oddanych POwskich znajomych, to naprawde jakies niedorozwinięte stworzenia. A najgorsze jest to, ze w Bolandzie niedorozwinietych stworzen jest na dzien dzisiejszy wystarczajaco duzo, zeby zasrać życie tym co chca budowac normalne sPOłeczeństwo i walczyc o interesy swojego kraju.

 

Sa pewne granice skretynienia i debilizmu, ktorych sie nie przekracza, a w POlszy zostaly przekroczone w ostatnich latach 100krotnie, wiec ja juz wypadłem z tego obiegu, nie POpełnie błędu mojego dziadka i jego kumpli z Solidarności. Widze to w swoim malym miescie, jak ogromny błąd oni zrobili. Dzisiaj ci, przeciw ktorym oni walczyli cale zycie, żyją jak królowie i kazdy ich POdziwia jacy to zaradni (jak zaradnie POtrafili skupić grunty, bo jako komuszy urzędnicy, albo ich bliscy funfle wiedzieli, ze za pare lat jest plan otworzenia strefy ekonomicznej i POgonią to 100x drożej itp. itd.). A tacy ludzie jak mój dziadek i jego kumple ledwo ciagneli od pierwszego do pierwszego na marnej emeryturze.

 

Jestem w stanie zrozumiec, ze komuna znowu POlaczków wydymała w 92r. obalając Olszewskiego, głupi jeszcze byli, ale kur... ten sam numer z tymi samymi parchami 20 lat pozniej ?????? To naród przegrańców i skonczonych debili i nie, nie jestem dumny i zadowolony mówiąc takie słowa. Jestem w kur... jak nigdy. A do tych co mowia jak to kazdy odważny w internecie, to ja sobie powiedzialem pare lat temu krotko. Po katastrofie smolenskiej, byla krotka pilka, zbieralem podpisy na Kaczynskiego, namawialem ludzi do glosowania, uczestniczylem w jego spotkaniach itp. itd. i POwiedzialem sobie, ze albo teraz wygrywa i POgodni to kur... towarzycho raz na zawsze, albo wyp... z tego kraju. Dzisiaj jestem w Londynie, wiedzie mi sie bardzo dobrze, a w POlszy moge co najwyżej fabryke za pare lat otworzyć i dać POlaczkom 1600 brutto, bo wtedy POlaczki są szczesliwe. A za POlsze, bogatszy o historie mojego dziadka, to ja nawet palcem nie kiwne, bo PO tylu latach PO prostu jasno widze, ze w takim skretyniałym sPOłeczeństwie nie warto, pozniej cie jeszcze oplują w nagrode.

 

EDIT:

 

A co do POstu POwyzej, to nie wyrabiaj opinii PO jednym POscie jakiegos kretyna. W Ameryce nie mieszkaja debile i dobrze wiedza, co sie w POlszy wyprawia, tam zawsze PO i inne komusze kur... przegrywały z kretesem. BTW. Jak zbieralem POdpisy na Jara 4 lata temu, to mialem okazje zobaczyc jaka to POlska B glosuje na Kaczynskiego, mialem POdpisy od lekarzy, profesorów z Polibudy, nauczycieli itp. itd. I kazdy z nich był równo wkur... Tak wiec niech POlaczki dalej łykają komusze g... jak to na PiS głosowali starzy, bez wykształcenia i z małych wsi. Smiech na sali.

 

EDIT2:

 

Nowa nuta - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Newsweek-premier-zbudowany-podsluchami,wid,16736590,wiadomosc.html - premier jest zbudowany tym co uslyszał, czyli wyszlo na to, ze to były rozmowy oddanych krajowi, zatroskanych o losy obywateli POlityków. A najlepsze jest to, ze pewnie mysleli nad tym ostatnie dwa tygodnie i teraz zacznie sie propaganda tej nuty w kazdej gazecie, telewizji i serwisie informatycznym i za 2 tyg. POłowa tępych, nędznych POlaczków bedzie to śpiewać jak z nut. Czemu ja sie tam musialem urodzić, ja pier...

 

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie z ty POlaczkowaniem bo wam POzostanie taki nawyk i co będzie.

Niektórym tutaj to chyba coś w głowie POdupadło jeżeli są zdania, że JaroslawPolskęZbaw by cokolwiek zmienił.

@ericsson T10s

Edytowane przez ʞoʌɐls
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie komentarz na tasmach jak to hiszpania swietnie sobie poradzila sobie z kryzysem w hiszpanii po ich aferze korupcyjnej?

 

W Hiszpanskiej TV wlasnie podali ze pieniadze do Hiszpanii plynely takze z Polskich kont, min. spolki zajmujacej sie nieruchomosciami oraz prano pieniadze takze w PL [:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena internetowych memów oszalała :)

 

Odnośnie wystąpień Korwina, to gość ma naprawdę niezłe poczucie humoru, co ujawnia podczas rozmowy z królową lodu Olejnik. Puszczamy od 2.50  :>

 

https://www.youtube.com/watch?v=mz1KtdMnh9Q

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile wody w Wiśle upłynie zanim będziemy mieć u nas takie normalne społeczeństwo.

 

16 latek ukradł wóz swojego dziadka i zaczął sobie nim szaleć. Przejechał między innymi przez plac zabaw dla dzieci gdzie mogło dojść do tragedii.  Policji nie wychodziło zatrzymanie białego Hyundaya. Zwykły obywatel wsiadł do swojego pickupa i zatrzymał 16 latka wjeżdżając w jego samochód.

 

http://www.autoblog.com/2014/06/03/parent-crashes-ram-truck-into-stolen-teen-hyundai-video/

 

Dziś przeczytałem też, że kierowca pickupa dostał zderzak od jakiejś firmy handlującej częściami za darmo a okolica zrzuciła się na lakierowanie i wymianę.

 

http://www.autoblog.com/2014/06/05/ram-truck-owner-stopped-lawbreaking-teen-joyride-truck-repair/

 

Tymczasem w Polsce pewnie dostałby mandat i sprawę w sądzie za spowodowanie kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niektórym tutaj to chyba coś w głowie POdupadło jeżeli są zdania, że JaroslawPolskęZbaw by cokolwiek zmienił.

 

 

 

 

Nie powielaj głupot podawanych przez media głównego ścieku.

 

 

Stanowisko Jana Krzysztofa Bieleckiego w sprawie decyzji (w tym rządu Kaczyńskiego) podatkowych poprzedników Donalda Tuska:

 

56965-728671404325661.jpeg

Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onet to ostra manipulacja.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/watek-jana-burego-na-tasmach-wprost-moze-rozsypac-sie-koalicja/66j4s

 

Cytują tylko ten fragment 

 

"- Mam problem Burego. Mogę, wiesz, wyj.... go w kosmos! (…) Ja muszę go wziąć tutaj (do Sowy&Przyjaciół – red.). Nie bardzo mi się chce pić po prostu, bo pracuję, ale musimy po prostu pogadać. Bo gość (Bury – red.), wiesz, robi dym polityczny, a tak naprawdę chodzi o jego interesy. Tylko i wyłącznie - mówi na nagraniu Karpiński."

 

I kończą akurat w momencie gdzie natępne słowa to: "albo dostanie... jeb... jebnie go w końcu ktoś i tyle no, na poważnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...