Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to miażdży głupotą. Mam nadzieje ze się opamieta bo skończy jak Palikot... a szkoda by było.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16334119,Korwin_Mikke_w_PE_o__czarnuchach___Wylaczyli_mu_mikrofon.html

@ericsson T10s

Edytowane przez ʞoʌɐls
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tweet (in Russian) from a key Twitter account used by pro-Russian separatists, in which they claim to have captured a Buk surface-to-air missile system, has now been deleted, BBC Monitoring observes. Ukrainians say the Malaysian plane could have been downed with a Buk, but pro-Russian rebels have now denied they have it.

Tja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to miażdży głupotą. Mam nadzieje ze się opamieta bo skończy jak Palikot... a szkoda by było.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16334119,Korwin_Mikke_w_PE_o__czarnuchach___Wylaczyli_mu_mikrofon.html

 

@ericsson T10s

 

 

 

Przecież już od dawna towar eksportowy numer jeden z Polski to młodzi Polacy po studiach lecący do UK czy gdzieś indziej na zachód na zmywak. Do tego jeszcze otwieranie takich super miejsc pracy jak ogromne sortownie/sklepy wysyłkowe gdzie tysiące ludzi tyra za minimalną krajową. Robimy za murzynów w Europie, deal with that ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się zgadzam z przekazem Krula Kórwina, nie zgadzam się tylko z formą tego przekazu... Lepiej by było jak by mówił  po polsku normalnym językiem bez tych wszystkich nigrów i negrów bo stosując taką formę przekazu zyska co najwyżej łatkę wariata.

Edytowane przez ʞoʌɐls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy smiac czy plakac, ale zeby ukraincy nie mogli wjechac z czolgami po samolot zeby zabezpieczyc teren to jest smiechu warte ;d Chyba maja tylko na papierze armie.

 

PS. Ktos nie rozumie sarkazmu...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=16765797 - ja nie kumam kompletnie tych ludzi. PO co oni chca tam wysylac miedzynarodowych sledzczych, OBWE i Bog wie kogo jeszcze.

 

POwinni brac przyklad z Bolandy gdzie premier kraju PO katastrofie w szemranym kraju, szemranych okolicznosciach, w ktorej ginie prezydent, pierwsza dama i tylu ludzi, oddaje wszystko bez pierdniecia naszym towarzyszom (w koncu oficerom KGB mozna ufac). Jak widac to byla doskonala decyzja, w Bolandzie PO takim czyms wygrywa sie wybory, POlaczki sobie jeszcze zarty robia i generalnie wszystko gra, karawana jedzie dalej.

 

Obawiam sie, ze POdejscie swiata do wyjasnienia tej katastrofy i POrownanie do POwskiego, skandalicznego i bezczelnego olania wszystkich ludzi, ktorzy zgineli w Smolensku, POkaze jasno ile dlugosci brakuje POlaczkom do swiata dzieki ich umilowanenu przywodcy. I obawiam sie rowniez, ze i tak to nikogo nie ruszy i nic nie zmieni... Karawana jedzie dalej, jest zajebiscie generalnie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów nazbierasz minusików za to POkemoniaste pismo.

 

Nie wiem czego oczekujesz od rządu chodzącego karnie na rosyjsko-niemieckiej smyczy. No chyba nie działania dla dobra Polaków, miejże litość dla mego zdrowego rozsądku.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj, jeszcze niedawno POdkreslanie PO bylo trendy, to teraz juz passe?

 

A tak BTW jonas to wyobraz sobie, ze jakos mi sie marzy, ze jednak mam rzad Polski, ktory dziala dla mojego kraju, a nie wszystkich na okolo tylko nie dla mnie. No naiwniak ze mnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj, jeszcze niedawno POdkreslanie PO bylo trendy, to teraz juz passe?

Nie znam się na modzie, to POdkreślanie zwyczajnie wygląda idiotycznie i źle się czyta.

 

A tak BTW jonas to wyobraz sobie, ze jakos mi sie marzy, ze jednak mam rzad Polski, ktory dziala dla mojego kraju, a nie wszystkich na okolo tylko nie dla mnie. No naiwniak ze mnie.

Przymiotniki pisz małą literą, z szacunku do ojczystej mowy chociażby.

 

Ten rząd i parę poprzednich działało i działa dla dobra Niemiec i Rosji, to chyba oczywiste. Polski gaz łupkowy albo węgiel, komu komu? :>

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z powodów przez które nasi umiłowani przywódcy tak psioczą na Putina. On dba o interesy swojego kraju, co dla naszych polityków jest niewyobrażalne. Jakby Tusk miał zrobić coś dla dobra Polski, to by chyba do końca życia nie mógł spać w nocy ;)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktokolwiek, kiedykolwiek wierzył? Zresztą, to mało istotne.

 

http://www.reuters.com/article/2014/07/04/spain-tax-deposits-idUSL6N0PF2SF20140704

Operację "Cypr edycja druga" uważam za rozpoczętą. Kolejna już w 2015 w Niemczech: http://www.marketwatch.com/story/germany-oks-plan-to-make-creditors-prop-up-banks-2014-07-09?link=MW_home_latest_news

Edytowane przez kłopotliwy drągal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

jeszcze tak apropo's Krymu, Ukrainy i geopolityki Rosji - klik

 

& for fun ;)

 

Edytowane przez stannley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Dla mnie polityka to mniej wiecej to co powiedział minister Sienkiewicz "ch.... d... i kamieni kupa". Nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie polityka to mniej wiecej to co powiedział minister Sienkiewicz "ch.... d... i kamieni kupa". Nie chce mieć z nią nic wspólnego.

 

Niestety państwo dzisiaj wtrąca się w prawie każdy aspekt życia a będzie jeszcze gorzej. Prawie cały porządek państwa został przegłosowany przez polityków. (POlityków ostatnio).

Więc jest niemożliwe byś nie miał nic wspólnego z polityką, choćby pośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

http://forsal.pl/artykuly/815627,polska-musi-liczyc-na-siebie-nato-nie-zagwarantuje-nam-bezpieczenstwa.html

 

"(...)

Wobec wątpliwości, czy NATO będzie skłonne przyjść z pomocą każdemu zaatakowanemu członkowi, nie dziwi fakt, że Polska stara się zabezpieczać na inne sposoby i liczyć na siebie. Dobitnie ujął to minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, który na ujawnionych przez „Wprost” nagraniach powiedział, że sojusz z USA jest nic nie warty, a wręcz szkodliwy. Dlatego w realizowanym obecnie programie modernizacji armii – na ten cel Polska ma wydać w tym roku 8 mld złotych – coraz większą rolę odgrywają zakupy broni ofensywnej. Taką bronią są np. pociski manewrujące JASSM do samolotów F-16, które mogłyby dosięgnąć terytorium rosyjskie czy pociski Tomahawk. (...)"

 

Komuna pełnom gembom.

Przed wyborami się okaże że "wypłyną" nowe taśmy - tym razem na opozycję, oczywiście zostaną one zmanipulowane (czytaj: zakłamane) i przedstawione publice w kontekście "zobaczcie jaka ta partia X jest zła, a nasz 'R' z partii Jedynie Słusznej taki dobry jest, prawdę mówił" ;-)

 

współczuję Panu Ambasadorowi Schnepfowi w USA, musi ostro "naginać virtual reality" żeby wytłumaczyć polskie z deka paranoiczne stanowisko w sprawie polskiej polityki obronnej.

może się ono zasadzać w skrócie na zasadzie J.Stalina: "wiecie towarzysze, zasadniczo mamy w [gluteus maximus] wartości pt: demokracja, praworządność, zasady etc. - najważniejsze żebyście wyciągali za nas kamienie z płonącego ogniska (czytaj: Rosja vs Polska itp.); w razie W wyślijcie do nas amerykańskich chłopców w celu obrony naszych domów, firm, struktur mafijno-rządowych - a my (tj: polski rząd ze służbami specjalnymi) może nie zrobimy Wam (tj: USA) złego PR na cały region Europy Środkowo-Wschodniej."

 

a w robieniu złego PR i obrabianiu [gluteus maximus] jesteśmy kochany Narodzie Amerykański naprawdę najlepsi :)

tzw. First Class :-D

 

tak czy inaczej: "broncie nas bo nam sie nie kce"

;-)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Twoje pytanie #jonathan dowodzi że nie zrozumiałeś tego co napisałem w swoim poście; albo co gorsza - nie chcesz tego przyswoić (ze sobie znanych tylko powodów).

Należało/ży dążyć do posiadania broni ABC - tak jak Izrael; szczególnie w naszym położeniu geograficznym.

 

 

a tak BTW to myślę że Chiny, USA, Indie, Pakistan, Turcja - jest parę takich krajów na świecie.

 

Rosja nie jest przecież żadną potęgą w świecie.

 

http://www.defence24.pl/news_czolgi-us-marines-plyna-do-norwegii

data: 06.08.2014.

 

ciekawe, nieprawdaż :)

Edytowane przez stannley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izrael? Byl dozbrajany przez USA i kilka innych panst. Miał byc i jest "tarczą przeciw Arabom". Jest to panstwo militarne. Teraz sami sie zbroja... Maja świetne zaplecze.

 

Ale jezeli chodzi o Rosję... Tu sie mylisz. Jest to naprawdę wielką potęga militarną. I uwierz mi ze amerykański super sprzęt nie bedzie tak skuteczny przeciw dyskusji. Amerykanie mogą poszaleć przeciw Syryjczykom czy Afganczykom gdzie dominuje sprzęt z lat 60.

 

Ruscy swój najnowszy sprzęt sprzedają z rozwagą, w przeciwieństwie do Europy i USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Ale jezeli chodzi o Rosję... Tu sie mylisz. Jest to naprawdę wielką potęga militarną. I uwierz mi ze amerykański super sprzęt nie bedzie tak skuteczny przeciw dyskusji.

 

Ruscy swój najnowszy sprzęt sprzedają z rozwagą, w przeciwieństwie do Europy i USA

 

Tego nie zrozumiałem, możesz jaśniej (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...