Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy minister spraw zagranicznych III Rzeczy, na antenie radia Tok FM, zadeklarował gotowość zapłacenia Żydom w imieniu naszego narodu wielomiliardowego haraczu? Poniżej fragment felietonu Stanisława Michalkiewicza z 10 października pt. "W służbie Polsce": "Oto na Facebooku pan Tomasz Nowak, powołując się na poranną audycję radia Tok FM z 5 października br., cytuje wypowiedź ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny, który wyraża gotowość ostatecznego rozwiązania kwestii majątku żydowskiego. „Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet 60 mld dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata, a Polacy tego nie odczują”.

Czasem czlowiek ma nadzieje ze ktos kto nie ma juz nic do stracenia, posprzata ten bajzel zanim popelni samobojstwo...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komor pojechał z Dudą jak ze szmatą w tej debacie. Zwycięstwo przez nokaut.

 

Nie było tam może nic nowego, stare chwyty.

Jeszcze mógł bardziej wygrać, jakby całe swoje jedno pytanie zadał wyłącznie o Smoleńsku, tak żeby Duda nie mógł go kompletnie zignorować, co zrobił.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelako wygra Duda i to nie dlatego, że jest jakiś wybitnie lepszy, ale to Bul jest katastroficznie gorszy. Tak czy owak obaj siebie warci, dranie, psiekrwie i kozie syny.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Szkoda rze wielki stann nie startowal ;-)

ech, a jak by sie z agentem systemu znowu "starl" jak kilkanascie lat temu (?)

 

 

to byla dopiero ustawka, w starym, czerwonym stylu :D

hehehehehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego? Bul i tak idzie w odstawkę, weselmy się i śpiewajmy. Wolałbym żeby przegrał z kimś innym niż bliżej nieznaną pacynką Jarka, no ale nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak słuchałem wczoraj tej debaty i się zastanawiałem po co to. Po co te zapewnienia przed wyborcze jak i tak póki nie wypłuczemy tego syfu jaki pozostał po latach czerwonych, to nic się nie zmieni w tym że kraju płynącym mlekiem i miodem.  Ogólnie ja mam wyj.. na politykę i nie słucham nawet wiadomości czy nie czytam niusów na portalach.  Na wybory poszedłem i zagłosowałem na mniejsze zło, bo i tak by nic to nie dało. Spełniem swój obowiązek w pierwszym podejściu.. Na drugie nie idę bo nie warto, bo nie mam czasu, Wole iść na Komunię Chrześniaka i się napić za zdrowie naszych 2 pajacyków.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obaj kandydaci są poniekąd reprezentantami tego syfu, jeden może bardziej drugi trochę mniej to jak mają czyścić te stajnie Augiasza? 
Jedyne co teraz możemy to przewietrzyć smród, aby dało się jeszcze pożyć kilka lat i potem znów zagłosować na zmianę, no chyba, żeby stał się cud i nowy kandydat bronił Polski jak Orban Węgier, na co niestety nawet nie mam nadziei. Zresztą jeżeli któryś ma choćby % szansy na to, że cokolwiek zrobi dobrze to Duda, bo jeszcze nie udowodnił, że wszystko zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja terz umiem opowiadac prowo.... tfu bajki znaczy sie chcialem napisac ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=fv0Z7N7slZw

 

niezla baja co nie ?

co myslicie?

Fajny film. I nie baja :P

Większość tego o czym kolo gada zapoznałem w młodości czytając Danikena, czy komiksy na jego podstawie, fajna, ciekawa(i piekna jak na swe czasy w przypadku komiksów) lektura. Dużo wyjaśnia. Czy ten film to baja...nie sądzę...Giganci kiedyś łazili po ziemi. Wybuch atomowy w 1945 nie był takim pierwszym wybuchem. Śladem po poprzednich są np płaty zielonego szkła na Sacharze(niektóre po 26kg mają), tudzież krater Lonar w Indiach( prześledźcie wojny bogów indyjskich, co tam się działo), zeszklone forty w Szkocji czy też zagłada miasta Mohendżo-Daro...Pisma hinduskie takie jak "Ramayana" czy "Drona Parva" opisują wojny z zastosowaniem broni, które do złudzenia przypominają dzisiejsze bomby atomowe. Na przykład wielkie ogniste kule, które są w stanie niszczyć całe miasta, "spojrzenie Kapilii", mogące w ciągu sekundy spalić na popiół 50000 ludzi, oraz latające włócznie zdolne do zrujnowania w całości "umocnionych fortami miast".

Kto chce to poczyta o tym.

 

Zostawiając ten temat na boku, to patrząc na Dudę w debacie byłem zawiedziony.

Raz że wyłazi z niego ultrakatol, co więcej głosów mu nie przysporzy a część wyborców odrzuci, a dwa że wygląda na ten sam sort co Komoruski, tyle że potrafi się zgrabniej wysławiać. Z dwojga złego to jak to ktoś określił "wyceluję długopisem w kratkę i zamknę oczy, by nie widzieć na kogo zagłosowałem"...Żeby jeszcze jakoś zaatakował Bula a nie dawał sie lać i to argumentami w większości z [gluteus maximus].

 

Jako że mam profil na twarzoksiążce to czytam różne [ciach!]ły które się tam pojawiają i podobało mi się jak ktoś umieścił linka do jakiegoś badania PO na ichni temat, co ludzie o nich sądzą, i byli przerażeni, że ludzie(czytaj normalni, wyborcy, ci myślący w dodatku) piszą o nich w necie per "s[ciach!]iesyny".

I tym optymistycznym akcentem kończę.

 

I ...chętnie zobaczyłbym tych pajaców, zgodnie z wierszykiem -"a jesienią zamiast liści będą wisieć komuniści"- na drzewach. Jakieś 90% sejmu i senatu. Zdrajców i pachołki rosji i merkel.

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a jesienią zamiast liści będą wisieć komuniści"

to by trzeba jeszcze dołczyc do nich tych co na nich głosowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten idiota nawet haków nie potrafi przygotować. Jak się okazuje córka gajowego zasiada w zarządzie stowarzyszenia 61 i to ona przygotowała jego "kwestionariusz". Oczywiście przez 5 lat nie zgłosili odpowiedniego wniosku do KRS rezygnacji o rezygnacji córki gajowego. Rozumiem że wydział gospodarczy sądu rejonowego ukarze stowarzyszenie grzywną za przekroczenie 14 dniowego terminu ? Jak to się ma do stwierdzenia że dzieci gajowego nie zajmują się polityką.

Nawet w takim czymś wpadkę zaliczył.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

I ...chętnie zobaczyłbym tych pajaców, zgodnie z wierszykiem -"a jesienią zamiast liści będą wisieć komuniści"- na drzewach. Jakieś 90% sejmu i senatu. Zdrajców i pachołki rosji i merkel.

 

Myślę że wiekszość posłów jest uczciwa - obawiam się że czasami mamy do czynienia z sytuacją cos al'a z filmu Avenger's (aka S.H.I.E.L.D. & troyan horse) - ;] - + do tego nowe techniki manipulacji i dywersji (o ktorych kiedys wspominal z trybuny sejmowej B.Sienkiewicz - jak znajde ten film to wrzuce) - czasami klamstwa/manipulacje z elementami jednostkowymi prawdziwych wydarzen, niejako "sprzedawane" jako "prawda" niosa wiecej zlego niz rzeczywiste fizycznie zle czyny ;] (poprzez skutki psycholgiczne i mentalne w obozie przeciwnika).

Co niezmienia faktu że mentalnie co niektóre persony pomylily powolanie, delikatnie rzecz ujmując - mam na mysli Sejm RP.

 

A co do tego filmu to to jest baaardzo glęboki temat, i nie zasadza on się li tylko na "kosmitach" :) - wbrew pozorom.

 

POzdr,

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zuy
znam przypadek posła PO z mojego powiatu. chłop głosuje zawsze tak jak mu karzą i w ogóle się dziwi, że ktoś ma pretensje do niego, że nie ma własnego zdania i nawet jak go pytają to mówi co partia a nie co on. Ludzie już go tak nie lubią tutaj, że lepiej by startował z innego okręgu. Ostatnio już ledwo wszedł bo wciągnął go wynik jedynki.
No i co w takim przypadku. On raczej nie bardzo rozumie nawet, że pełni rolę marionetki dla gangsterów i boi się dostać gorsze miejsce zresztą dostanie gorsze lub wcale bo już prezydenta miasta lokują na listę PO. A w mieście korupcja zadłużenie i co ciekawe dość wysokie poparcie PO.

W ogóle doszedłem do wniosku, że PO promuje osoby, które pomimo jawnej grabieży i narastania zadłużenia potrafią sobie zapewnić względnie dobrą reputację lokalnie. W gruncie rzeczy PO działa jak mafia. Mogą "kraść gwałcić i mordować" ale popularność utrzymują.

Oczywiście to strzelanie czy wieszanie to  taka parafraza wyrazu gniewu społęcznego. Nikt tego nie zrobi. Jednak większość posłów w tym Ci pożyteczni idioci zdecydowanie zasłużyli na surowe wyroki bez zawieszenia (na konopnym sznurze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Nie mam zamiaru bronic tutaj partii PO :)

nie ma takiej opcji.

Nie neguje tez Twoich slow, nie mam ku temu podstaw :)

 

 

tutaj link do wypowiedzi Sienkiewicza z trybuny sejmowej - http://polska.newsweek.pl/sienkiewicz-nie-naruszylem-interesow-panstwa-wideo-,film,343312.html

mozna sciagac YT-downloaderem jak ktos chce.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO = partia oszustów

i tyle

dawne UW, obecnie POzjeby, złodzieje, oszusci, zdrajcy i sprzedawczyki. S<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iesyny ale to obrazam curves...

 

Pisu nie bronie, ta sama sitwa w większości.

 

Jak pisałem wyzej, z chęcią bym ich widział na gałezi, ale brak takiego drzewa niestety

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=wbNs5HGJGfo

Niestety TVN zablokowało.

 

Tu działa jeszcze.

 

Polecam wyborcom PO tym byłym i obecnym. Posłuchajcie jak daliście się nabić w butelkę i dajecie nadal, bandzie kombinatorów. 


Mina Pieńkowskiej bezcenna, nie może uwierzyć że 2 razy głosowała na ściemę.


Teraz będzie was nęcić nieistniejąca (jeszcze) partia Balcerowicza żeby znowu nabić w butelkę.

Edytowane przez Polar
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ewybory.eu/sondaz-prezydencki-estymator-19-05-2015/

kolejny sondaż, tu minimalnie prowadzi Duda, ale Komor wpierany przez publiczno-prywatny koncern medialny ciągnie wynik
Tak przy okazji obrazek:
(trzeba otworzyć linka bo na fejsie)
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11225168_1006655982702235_4299069631840551228_n.jpg?oh=54e7c62b66f0f6b7b2ae458ca8e6c47a&oe=55FFACF6

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że cały salon reżimowy głosuje na gaJOWego. Do tych sondaży to lepiej nie przywiązywać uwagi Chyba tylko poważne fałszerstwo wyborcze może pomóc kompromitosławowi. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...