Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

To niech mi ktos powie dlaczego tak jest ze kogo bym sie nie spytal glosowali na partie inne niz Pis ??

Masz znajomych we wszystkich środowiskach w całej Polsce? M.in. emerytów, rolników, bezrobotnych, mieszkańców ściany wschodniej, PGR-ów, górników itp? Na pewno nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz znajomych we wszystkich środowiskach w całej Polsce? M.in. emerytów, rolników, bezrobotnych, mieszkańców ściany wschodniej, PGR-ów, górników itp? Na pewno nie

Moi znajomi to glownie studenci...pocieszajace jest to ze chociaz inteligencja na Pis zawziecie nie glosowala. Wszystko rozbija sie chyba o to ze wyminione przez Ciebie grupy zadaly zmian ktore przed wyborami zapewnial Pis.

 

Reszcie najwidoczniej sie nie chcialo isc w niedziele glosowac. Wazniejsze dla nich byly co weekendowe spacery w centrach handlowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie głosowałem, dopiero w listopadzie będę mieć prawo wyborcze. Zastanawia mnie teraz, gdzie są ci zwolennicy PiSuarów, którzy się wypowiadali na forum, jacy to Kaczyńscy są wspaniali itp. :lol:. Wszyscy są po 1 pieniądzach i wszystkim chodzi głównie o to, by jak najwięcej zarobić i olać szarego, biednego obywatela. To nie demokracja, to prywatny folwark, w którym rządzą zwierzęta a nie ludzie. Taka mentalność, już chyba się nic nie zmieni w naszym kraju. Należy podziękować sobie wzajemnie za to, gdzie jesteśmy i co się u nas dzieje. Jak nie zmieni się mentalność, to nic się nie zmieni, wszyscy tylko głupio gadają, zamiast coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, że rozpowszechniasz takie stereotypy :/

nie każdy mieszkaniec ściany wschodniej czy górnik jest zwolennikiem PiSu wybacz :x

Nie napisalem ze kazdy z nich jest zwolennikiem Pisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi to glownie studenci...pocieszajace jest to ze chociaz inteligencja na Pis zawziecie nie glosowala. Wszystko rozbija sie chyba o to ze wyminione przez Ciebie grupy zadaly zmian ktore przed wyborami zapewnial Pis.

A jaka część tych grup społecznych wyjechała do UE i nie będzie głosować? Kto został i z jakimi oczekiwaniami wyborczymi?

 

Czy najnowsze sondaże biorą pod uwagę zmiany w strukturze demograficznej Polski? Czy nadal "jadą" na danych ze Spisu Powszechnego z 2002 roku? :?

 

Może znowu wyniki sondaży rozjadą się z wynikami wyborów akurat z tego powodu? <_<

 

Reszcie najwidoczniej sie nie chcialo isc w niedziele glosowac. Wazniejsze dla nich byly co weekendowe spacery w centrach handlowych.

Albo odpoczynek za miastem na przykład. Po co głosować skoro mój faworyt ma przewagę w sondażach? Nie chcę mi się doopy ruszyć :mur:

 

bardzo fajnie, że rozpowszechniasz takie stereotypy :/

nie każdy mieszkaniec ściany wschodniej czy górnik jest zwolennikiem PiSu wybacz :x

Miałem na myśli zróżnicowanie społeczeństwa powodowane różnymi czynnikami a co za tym idzie różne preferencje wyborcze a nie głosowanie akurat na PiS. Źle mnie zrozumiałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech mi ktos powie dlaczego tak jest ze kogo bym sie nie spytal glosowali na partie inne niz Pis ??

 

Jak oni wygarli te wybory ??

 

Jeden z moich poprzednich odpowiedzi w tym temacie dotyczyl mechanizmu glosowanie. Jeszcze raz to powtorze.

 

Sporo ludzi (czyt: inteligencji, studenci itp) po obejrzeniu sondazy wyborczych doszlo do wniosku ze nie ma sensu aby glosowac. Twierdzili ze moj glos nic nie znaczy. No ale ten 1 glos pomnozony prze iles takich osob daje pokazna liczbe.

Natomiast elektorat PiSu poszedl w bardzo duzej liczbie jak nie w wiekszosci (Rydzyk kazal to moherki poszly + plus ludzie co chcieli zmian--> populizm power).

Dlatego wyniki byly takie a nie inne.

 

Wsrod moich znajomych pare osob glosowalo na kaczki i teraz jest im az glupio ze tak postapili. Ludzie nie chca sie przyznawac na kogo glosowali po tym co PiS z koalicjantami wyprawiali. Smutne to az prawdziwe.

 

JA glosowalem i spelnilem swoj obowiazek (na tych na p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chca zrobic tak zeby kazdy bal sie cokolwiek o nich powiedziec zlego bo trafi do sadu/wiezienia skad my to znamy ? Dobrze , ze PiS nie ma takiej wladzy i sie , tylko osmieszaja . To oni umieja robic zawodowo i w pelni profesjonalnie . Tez glosowalem ale akurat sklad demograficzny ludzi z tego forum a szczegolnie ludzi udzielajacych sie w tym watku nie dziwi ,ze raptem wszyscy glosowali . Tez bym moze zaglosowal na PiS bo ich postulaty byly eleganckie ale ludzie stojacy za nimi oraz wsparcie niektorych pseudo ksiezy skutecznie odpycha . Zreszta ojciec mi opowiadal o Leszku ktory byl jego wykladowca , ktorego zreszta lubil a teraz ... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tez bym moze zaglosowal na PiS bo ich postulaty byly eleganckie ale ludzie stojacy za nimi oraz wsparcie niektorych pseudo ksiezy skutecznie odpycha . Zreszta ojciec mi opowiadal o Leszku ktory byl jego wykladowca , ktorego zreszta lubil a teraz ... [;

Tak samo jak mnie nie obchodzą obiecanki które nigdy nie są realizowane ba! obietnice PiSu były nie logiczne i nie realne do spełnienia. Ale ludzie zamiast przemyśleć i przeanalizować hasła polityków wolą wierzyć na słowo. Zresztą po Kaczyńskich tego się można było spodziewać. Dobrze, że nie mają całej władzy wtedy ten kraj by nie nadawał się do życia.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac cos cienki byl dzis program Lisa . Ale za to co sie dzialo w "Rozmowach niedokonczonych" w TV Trwam ( kurde czemu nie mam dekodera ;) ) Łuk Kurski , Wodnik Szuwarek alias Wasserman i jedyny sprawiedliwy Zbigniew Zorro errr... Ziobro gadali takie glupoty ze chcialbym to zobaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...