Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wstydz sie... PIS? :D

No krotszych na P. A co mi wiadomo to PiS ma 3 litery a PO az cale 2 wiec z prostej matematyki 2<3.

 

W zyciu nie glosowalbym na tych panow od ksiezyca.

Jak ich widze w TV albo slysze to noz sie w kieszeni mojej otwiera. Z reszta i tak kazdy polityk to mega kombinator. Tak naprawde to szary obywalel nic nie wie. A politycy takie przekrety robia ze sie w glowie nie miesci. No ale nic nie mozna z tym zrobic.

 

 

PS nie moge jednego skumac czemu PiS idze tak w zaparte?? Przeciez oni sie pograzaja tylko. Traca duzo i beda jeszcze wiecej tracic. (poczytajcie wywiad z panem J. K. na onecie). Taktyk sie przejechal?? Napoleon umiera??

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO WSZYSTKICH ZABIERAJĄCYCH GŁOS W TYM WĄTKU:

 

Ilu z Was mając prawa wyborcze głosowało w ostatnich wyborach parlamentarnych? Tak z ręką na sercu

Ja glosowalem. I gdyby nastapily te przedterminowe wybory chcialbym, aby wszyscy, ktorzy maja prawo wyborcze i ktorzy udzielaja sie w tym temacie, na tym forum poszli zaglosowac. Taka mala przysiege sobie zrobmy, ze my purepc-owcy jak jeden maz pojdziemy na wybory. Zamiast tekstow w sigu np "Pomoz liczyc SETI" napiszemy "Pomoz w budowie lepszej PL!"... Nie wiem czy cokolwiek sie zmieni. Moze nie. Ale nie ma co nie isc na wybory, a potem narzekac ze jest tak a nie inaczej... Takze Panowie, wezmy sie za ten kraj! Choc w taki sposob i na taka skale jak mozemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja glosowalem. I gdyby nastapily te przedterminowe wybory chcialbym, aby wszyscy, ktorzy maja prawo wyborcze i ktorzy udzielaja sie w tym temacie, na tym forum poszli zaglosowac. Taka mala przysiege sobie zrobmy, ze my purepc-owcy jak jeden maz pojdziemy na wybory. Zamiast tekstow w sigu np "Pomoz liczyc SETI" napiszemy "Pomoz w budowie lepszej PL!"... Nie wiem czy cokolwiek sie zmieni. Moze nie. Ale nie ma co nie isc na wybory, a potem narzekac ze jest tak a nie inaczej... Takze Panowie, wezmy sie za ten kraj! Choc w taki sposob i na taka skale jak mozemy.

 

Wolne wybory to nasz święty obowiązek.Ludzi trzeba zacząć chyba zmuszać do głosowania w tym kraju :mur: .Qrwa chcieliśmy demokracji to mamy.Kulawa jeszcze ale zawsze to demokracja.Niestety niektórzy wciąż myślą :"że nic i tak się nie zmieni jak zagłosuje to po kiego h**a mam iść"...."nie mam czasu..." etc etc :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze nie jest to ja wiem ale redaktor powinien byc.

Na pewno jest bardziej bezstronny niz ci prowadzacy programy publicystyczne w TVP-is 1 . Żygac sie chce jak to ogladam :mur:

 

Edit: literowka

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja glosowalem. I gdyby nastapily te przedterminowe wybory chcialbym, aby wszyscy, ktorzy maja prawo wyborcze i ktorzy udzielaja sie w tym temacie, na tym forum poszli zaglosowac. Taka mala przysiege sobie zrobmy, ze my purepc-owcy jak jeden maz pojdziemy na wybory. Zamiast tekstow w sigu np "Pomoz liczyc SETI" napiszemy "Pomoz w budowie lepszej PL!"... Nie wiem czy cokolwiek sie zmieni. Moze nie. Ale nie ma co nie isc na wybory, a potem narzekac ze jest tak a nie inaczej... Takze Panowie, wezmy sie za ten kraj! Choc w taki sposob i na taka skale jak mozemy.

CHCESZ LEPSZEJ POLSKI? - IDŹ NA WYBORY

 

NIECH INNI NIE ZADECYDUJĄ ZA CIEBIE

 

 

takie hasło proponuję

 

POPIERAM!!! tylko na kogo glosowac? Ja osobiscie z dwojga zlego rowniez wolalbym widziec PO u wladzy! Ich pomysly na gospodarke sa o wiele blizsze memu sercu niz PIS-owe. Jednak nie mam zaufania do tego towarzystwa wzajemnej adoracji. Liberalizm przez nich proponowany jest tak naprawde jedynie namiastka prawdziwego liberalizmu.

 

Najprawdopodobniej PO wygra w nastepnych wyborach. Ale czy ci ludzie sa w stanie dokonac jakiegos przelomu? Bardzo w to watpie! Wspomnicie jeszcze moje slowa.

 

Ja od lat glosuje na UPR, ostatnio na Platforme JKM i przy nastepnych wyborach rowniez sie to nie zmieni. Przy tym zdaje sobie z tego sprawe, ze to ugrupowanie nie ma najmniejszych szans na wygrana ale ich poglady na gospodarke sa rowniez miomi pogladami i jestem przekonany, ze jest to jedyna sluszna droga dla tego kraju.

 

Dziekuje za uwage ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem troche na TVP jakis program publicystyczny (okolo 22 lecial). Byl w nim Kurski i Lepper. Jakie brednie Kurski wygadywal to glowa mala. Nawijal cos o linczu przeprowadzonym na pisie przez media i opozycje. Nie wiem skad on ma takie 'filmy'. :lol: Lepper przy nim to maly pikus. :D Zakowski stwierdzil, ze takich bzdur i klamstw dawno nie slyszal. :P

 

A co do Lisa to ja go lubie. Potrafi pozartowac z kazdym politykiem lub go przyatakowac niezaleznie z jakiej formacji jest. Wczoraj z Lepperem nawet sie posmial. ;] Dla mnie jest w miare obiektywny i nie uwazam by byl moherowym beretem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM!!! tylko na kogo glosowac? Ja osobiscie z dwojga zlego rowniez wolalbym widziec PO u wladzy! Ich pomysly na gospodarke sa o wiele blizsze memu sercu niz PIS-owe. Jednak nie mam zaufania do tego towarzystwa wzajemnej adoracji. Liberalizm przez nich proponowany jest tak naprawde jedynie namiastka prawdziwego liberalizmu.

 

Najprawdopodobniej PO wygra w nastepnych wyborach. Ale czy ci ludzie sa w stanie dokonac jakiegos przelomu? Bardzo w to watpie! Wspomnicie jeszcze moje slowa.

 

Ja od lat glosuje na UPR, ostatnio na Platforme JKM i przy nastepnych wyborach rowniez sie to nie zmieni. Przy tym zdaje sobie z tego sprawe, ze to ugrupowanie nie ma najmniejszych szans na wygrana ale ich poglady na gospodarke sa rowniez miomi pogladami i jestem przekonany, ze jest to jedyna sluszna droga dla tego kraju.

 

Dziekuje za uwage ;)

Na kogo? To juz sprawa indywidualna kazdego z nas. Wytarczy popatrzec co sie dzieje, wyciagnac wnioski i rozeznac sie kto ma realne szanse wygrac. Bo oddajac glos na partie ktora ma 2 czy 5 % w sondazach to raczej glos stracony. Chodzi mi przede wszystkim, aby szlo zaglosowac jak najwieksze grono! Skoro armia beretow zaprogramowana przez o. Dyrektora potrafi sie zjednoczyc i isc i zgotowac nam takie gowno, to i my, choc malymi grupkami chodzmy razem przeciwstawic sie temu. Chodzi mi tylko o takie zjednoczenie sie "Ok - mam dosc tego gowna! W tym roku pojde i zaglosuje!". Wystarczy niech kazdy sobie tak powie i ma swiadomosc, ze pojdzie tez Martinii, AndyN, Santi, talib666... i ze mozemy cos zmienic.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wybory marsz!

 

Żeby tak jeszcze studenci studiujący w innym mieście niż tym, w którym mieszkają, poszli również na wybory. W studentach siła i gdyby część z nich poszła, to wyznawcy o. dyrektora nie mieliby takiej siły przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ok - mam dosc tego gowna! W tym roku pojde i zaglosuje!". Wystarczy niech kazdy sobie tak powie i ma swiadomosc, ze pojdzie tez Martinii, AndyN, Santi, talib666... i ze mozemy cos zmienic.

Wazne jest by takze swoich czesto leniwych i niechetnych wyborom znajomych zaciagnac do urny chocby sila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Lisa to ja go lubie. Potrafi pozartowac z kazdym politykiem lub go przyatakowac niezaleznie z jakiej formacji jest. Wczoraj z Lepperem nawet sie posmial. ;] Dla mnie jest w miare obiektywny i nie uwazam by byl moherowym beretem. ;]

Załuję że nie oglądałem jego programu poświęconego bankowej komisji śledczej. Podobno Zawiszę rozsmarowali po ścianach :twisted:

 

Żeby tak jeszcze studenci studiujący w innym mieście niż tym, w którym mieszkają, poszli również na wybory. W studentach siła i gdyby część z nich poszła, to wyznawcy o. dyrektora nie mieliby takiej siły przebicia.

Otóż to. Bo indywidualne zaniechania i lenistwo przekłada się na zbiorowy wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powtarzam swoim znajomym, ktorzy nie chca isc glosowac nastepujace slowa: "Twoja sprawa, ze nie idziesz na glosowanie, ale pozniej nie miej pretensji do tego co sie w kraju dzieje bo swoj glos zmarnowales i swoja bierna postawa przyczyniles sie do tego, ze jest tak, a nie inaczej." Niektorych to przekonuje innych nie. Gdyby wszyscy ludzie, ktorzy czesto maja najwiecej do powiedzenia (negatywnych rzeczy na temat polityki) poszliby zaglosowac byc moze ich 'jezyk nie bylby taki postrzepiony'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kogo? To juz sprawa indywidualna kazdego z nas. Wytarczy popatrzec co sie dzieje, wyciagnac wnioski i rozeznac sie kto ma realne szanse wygrac. Bo oddajac glos na partie ktora ma 2 czy 5 % w sondazach to raczej glos stracony. Chodzi mi przede wszystkim, aby szlo zaglosowac jak najwieksze grono! Skoro armia beretow zaprogramowana przez o. Dyrektora potrafi sie zjednoczyc i isc i zgotowac nam takie gowno, to i my, choc malymi grupkami chodzmy razem przeciwstawic sie temu. Chodzi mi tylko o takie zjednoczenie sie "Ok - mam dosc tego gowna! W tym roku pojde i zaglosuje!". Wystarczy niech kazdy sobie tak powie i ma swiadomosc, ze pojdzie tez Martinii, AndyN, Santi, talib666... i ze mozemy cos zmienic.

 

Jest takie powiedzenie: Lepiej z madrym stracic, niz z glupim zyskac. :) Ja wybieram to pierwsze.

 

 

 

 

 

Powyżej mamy modelowy przykład osoby z instynktem stadnym. Dlaczego większość wierzy w sondaże? Nie wiem.

 

Dokladnie! Przy okazji ostatnich wyborow moglismy sie przekonac ile sa warte sadaze? Czy ktos ma jeszcze jakies zludzenia w tym temacie?

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jakos to do mnie nie przemawia. Wiedzac (czyt. przewidujac - inteligentny czlowiek to umie), ze dana partia nie przejdzie i oddac na nia glos jest dla mnie glupią 'strata z madrym'.

 

Mniejsza z tym. Zostawiam juz czy ktos wiezy w sondaze czy nie, kto na kogo woli glosowac. Byleby w ogole glosowac - o to chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bylem na glosowaniu.

Nigdy jeszcze nie bylem z przyczyn bardzo prostych. Nie interesuje sie polityka i nie wiem na kogo glosowac.

A z jakich przyczyn mam nie zabierac glosu w sprawie korupcji w polityce ?

Bo sie na niej nie znam (na polityce) ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tez chyba niezbyt madre podejscie. Bo polityka przeklada sie na nasze codzienne zycie. Dzis prosze: mozna oblac pol matury i dostac swiadectwo dojrzalosci. Polityka -> zycie. Na gorze padaja decyzje (nie wnikam juz czy trafne czy nie) a my, zwykli zjadacze chleba obrywamy. Zatem jesli interesuje Cie zeby bylo lepiej (gdziekolwiek, cokolwiek), latwiej sie zylo, jesli masz dosc takich 'Jądrusiów L.', ktorzy maja nami rzadzic, dla nas podejmowac decyzje, nas reprezentowac to choc troszke moznaby sie tym zainteresowac. Tymbardziej, ze widze, ze masz dziecko - moze dla jego lepszej przyszlosci warto to zrobic.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wybory marsz!

 

Żeby tak jeszcze studenci studiujący w innym mieście niż tym, w którym mieszkają, poszli również na wybory. W studentach siła i gdyby część z nich poszła, to wyznawcy o. dyrektora nie mieliby takiej siły przebicia.

Ja sie postaram o moje grono studentow z ktorymi mieszkam w akadmiku,

 

Glosowalem i glosowac bede. Ale na kogo? Pewnie na PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...