Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

ISIS tak,
http://www.express.co.uk/news/world/610188/Islamic-State-jihadis-slice-fingertips-refusing-convert-Islam

A zimny czekista Putin im nato tak:
http://youtu.be/G2TQ0wAfRts

Tak wiem, Rosja broni swojej bazy na bliskim wschodzie i po to tam wysyła wojska ale jej skuteczność bardzo odróżnia się od nieudolności USA i Izraela.

Inna sprawa, wczoraj w Arabii Saudyjskiej jakaś religijna organizacja wezwała do Dzichadu  przeciw Rosji. Zgodnie z koncepcją użycia broni nuklearnej przez Rosję mogą oni teraz użyć jej wobec agresora nawet, jeżeli ten nie posiada takich środków.

Wniosek, kupcie sobie benzyny na zapas ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem we wschodnim Londynie rozpętała się bójka dziewczyn (tych, które piłują gębę najgłośniej), poszło o chłopaka. Ponad 100 policjantów musiało zareagować i zamknąć z tego powodu całą ulicę. > http://www.dailymail.co.uk/news/article-3262459/Police-shut-street-fight-outside-station-turns-riot.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś się wziął za tą bandę pastuchów z kałachami pod pachą, bo zachód bawiłby się z nimi w jakieś gierki przez kolejne 30 lat.

 

Arabie Saudyjską trzeba było dawno przeorać i zgarnąć ich ropę. Teraz udają kulturalnych Muzułmanów ale stawiam, że jeszcze im odpie*oli i będziemy żałować tego, że pozwolono im się tak rozwijać.

Przecież oni od dawna są podbici przez USA i nie stanowią zagrożenia. Rozwinięci też nie są jakoś szczególnie, to że wybudowali wiezowce za dolary wydrukowane z powietrza, na które wymienili ropę o ich potędze nie świadczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachód bawiłby się z nimi w jakieś gierki przez kolejne 30 lat.

Od początku o to chodziło przecież, jakby mój budżet bazował na produkcji broni, to też by mi zależało, żeby gdzieś ciągle toczyła się jakaś wojna. Ukraina, Bliski Wschód, jeden wuj, geszeft to geszeft.

A teraz ten wstrętny Putin wszystko psuje i bombarduje meliny agentów CIA, szkolących pastuchów z obsługi kałacha. Między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku o to chodziło przecież, jakby mój budżet bazował na produkcji broni, to też by mi zależało, żeby gdzieś ciągle toczyła się jakaś wojna. Ukraina, Bliski Wschód, jeden wuj, geszeft to geszeft.

A teraz ten wstrętny Putin wszystko psuje i bombarduje meliny agentów CIA, szkolących pastuchów z obsługi kałacha. Między innymi.

Oczywiście, wszystko zgodnie z zasadą jeśli jesteś za słaby żeby pokonać swoich konkurentów, to kop ich po kostkach i podkładaj świnie. Europie wyślij imigrantów i popsuj volkswagena, na Ruskich nałóż sankcję i obniż cenę ropy, u skośnookich wywołaj krach giełdowy, a na pustyni prowokuj kolejne konflikty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmiku z babka co wracala z krajow arabskich, z pracy i opowiadajacej o tej dziczy, jestem zdania, ze jeden ciapaty + pocisk => problem rozwizany. Z tego co mowila to zalatwiali sie w miejscach gdzie siedzieli, tylko szukali osob do obrabowania i rozwazali aby ja zgwalcic w pociagu - przeciez allahowi spodoba sie gwalcenie niewiernej. Na koniec... ublizaja wszystkim w okolo i krzycza w kolko "dajcie pieniadze! Pieniadze!". Hitler nie o taka europe walczyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne wystąpienie wg mnie dziś na marszu suwerenności:

https://www.facebook.com/Narodowcy.RP/videos/vb.864183400345356/879558445474518/?type=2&theater

 

Coraz wyraźniej rysuje się zjednoczenie narodowców i Korwina. Może też dołączyć Stonoga i Braun ale to od nich będzie zależeć. Także od naszego wyniku wyborczego. Korwin popiera jednoczenie w tych kierunkach więc droga otwarta.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...