Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Hemmm, ja to dziwny jestem, bo wraz z wiekiem poglądy mi się nie zmieniają. A zdarzyłem założyć rodzinę i o dziwo nawet troszkę nie sczerwieniałem wbrew powszechnemu mniemaniu. A odbębniłem cztery, a jak sie uda to jutro 5-te wybory do tfu... najjaśniejszego parlamentu.

Edited by Lancer

Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ysynem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi.

Czerwienieć z wiekiem? Wstydzilibyście się.

• Upvote 1

Proszę, powiedz że to prowokacja.

Daj spokój, chyba oczywiste, że fejk. Takiego programu nie da się mieć na poważnie :P

27.10 urodziny Janusza Korwin-Mikkego :) jutro może dostać fajny prezent.

Ktoś się skusi na taki program? legal.gif.pagespeed.ce.Kw4A0Xe_46.gif

Naturalną konsekwencją będzie późniejsze upomnienie się o równouprawnienia dla pedofilów i zoofilów. Idę o zakład że gdyby taki gość dorwał się do władzy to mielibyśmy podobne problemy z ciapatymi jak na zachodzie.

Jakby wygrało SiP to najprawdopodobniej będzie lepiej niż zwycięstwo OP ale to różnie może być.

Ja chyba dam szansę krulowi.

• Upvote 1

Ja uważam, że wszyscy stąd powinni dać szansę Krulowi/Kukizowi - i tak nie wygrają, bo w Internecie są przeważnie ludzi leniwi, albo tacy, co się polityką nie interesują i nie idą na wybory. W efekcie do głosowania idzie pokolenie babć i fanatyków i będziemy mieć cyrk. Zmobilizujmy się, ruszmy tyłek z domu i zagłosujmy wszyscy, a każdy nasz głos to ziarnko do kopczyku, gdzie przy sile powiedzmy :

30% PiS

20% PO

15% Kukiz

10% Korwin 

coś już będzie dało się ugrać... Mnie zawsze zaskakuje, że w każdych Internetowych sondach wygrywa Korwin/Kukiz a na wyborach będzie jak zwykle jeden wielki kut... z napisem PO-PIS... Przykre to jest. 

AudiAWX i reszta podobnych, jak nie chcesz na Korwina to zagłosuj na Kukiza, uwierzcie, ale oni i tak nie będą samodzielnie rządzić, więc nie myśl sobie, że Twój głos jest decydujący o wyniku, więc daj tą szansę Korwinowi/Kukizowi chociażby jako przeciwwagę dla cyrków, które aktualnie są... 

Głosowanie "na mniejsze zło" zawsze było głupie, ale jeśli głupich zachowań ludzkości nie da się zmienić, to trzeba po prostu zmienić opcję - niech ludzie głosują na Kukiza/Korwina jako mniejsze zło od PoPiS...

• Upvote 6

Daj spokój, chyba oczywiste, że fejk. Takiego programu nie da się mieć na poważnie :P

27.10 urodziny Janusza Korwin-Mikkego :) jutro może dostać fajny prezent.

Tak myslisz (?)

Myslisz że prawdziwe Zło nie istnieje (?)

KLIK

wybacz że to napisze, ale (jeżeli tak myslisz - j.w.) - to jestes kompletnym idiotą.

@Zuy
brawo, że się troszczysz o to, czy myślę. Spoko, jakoś daję radę. Ale nie odnoś się tak do ludzi tutaj, bo stanowimy tu fajne grono, znamy się z forum w większości od kilku lub nawet 10 lat i atmosfera jest jak ze starymi kumplami na piwie. Nie ma co się obrzucać łajnem. Nikt tu nie chce takich "przyjemności" ;)

Edited by maxymili

Zlo jest pojeciem wzglednym. Np. ten co kradnie, to dla niego jest dobre, ten komu sie kradnie jest juz zle. Co zrobisz jak nic z tym nie zrobisz...

• Upvote 1

Nie macie wrażenia że wynik tych wyborów został już ustalony jakiś czas temu ? Przecież gdyby wybory miały coś zmienić to już dawno by ich zakazano.

Kurnwa mać no co jest z tymi muszkami ???

Też nie wiem. Kogo nie znam to mi mówi, że musi kupić muszkę. Nawet na tym forum dużo osób. A tu 4,50? WTF!

Patrze na wstępne wyniki i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Frekwencja ledwo powyżej 50% przed wyborami tyle napinaczy internetowych kto to na kogo nie będzie głosował i pewnie na napinaniu się skonczyło, a oni zostali w domu...

Nawet jakby korwin dostał 8% to by nie weszli.

Zero lewicy w sejmie,

zero lewicy ? ke ? raczej zero prawicy no chyba że ktoś banksterów uważa za prawicę

Kolega pomylil Korwina z Lewica.

8% to prog dla komitetow jakim jest Zlew, Korwin ma granice jak zwykla partia 5%.

Dowalila wysoka frekwencja, jakby nie to jestem pewien >5% Korwina.

zero lewicy ? ke ? raczej zero prawicy no chyba że ktoś banksterów uważa za prawicę

Zero lewicy oficjalnie, ZL i Razem są poza korytem. 

Zero lewicy oficjalnie, ZL i Razem są poza korytem. 

A PIS, PO, PSL i część kukiza to co jak nie lewica.