Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Dajcie mi K, dajcie mi R, dajcie mi U, dajcie mi L! Oooooo KRUL! Dalejże, naprzód Krulu, pogoń precz Piechocińskiego i resztę wąsatych szwagrów, którzy powinni dostać dziesięć lat łagru za same facjaty, nie mówiąc o dewastowaniu społeczeństwa nepotyzmem i utrącaniu karier tym, co spoza sitwy.

Ale będzie czad.

• Upvote 2

Estabilishment dziala pieknie. Zlew, ktory wczoraj mial 6,6%, dzis ma juz 7,9x%. Do jutra wynik bedzie ponad 8% i status quo bedzie zachowane, a wiec pis, po, sld, psl ciagle razem, tylko wladza sie wymieniaja. Dojdzie do tego nowoczesne po, a Kukiza sie po prostu rozbierze i tyle z "antysystemowcow".

"<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span> bombki strzelil".

:(

Estabilishment dziala pieknie. Zlew, ktory wczoraj mial 6,6%, dzis ma juz 7,9x%. Do jutra wynik bedzie ponad 8% i status quo bedzie zachowane, a wiec pis, po, sld, psl ciagle razem, tylko wladza sie wymieniaja. Dojdzie do tego nowoczesne po, a Kukiza sie po prostu rozbierze i tyle z "antysystemowcow".

"[ciach!] bombki strzelil".

:(

Kur*a mi się w te wyniki wierzyć nie chcę. 

• Upvote 1

Kur*a mi się w te wyniki wierzyć nie chcę. 

Są jak najbardziej wiarygodne moim zdaniem. Z wieloma ludźmi rozmawiałem i bardzo nie wielki odsetek chciał w ogóle o Korwinie rozmawiać. Większość ludzi uważa go za oszołoma i chama. zadne argumenty nie docierają i biorą wszystko dosłownie co mówi.

Po prostu większość ludzi woli nie znać prawdy i słuchać bajek niż stawić czoła rzeczywistości.

Edited by rafa
  • Upvote 1

A jak go brać na poważnie jak koleś jest za zniesieniem ograniczeń prędkości w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze? Jakim sposobem? Ano takim, że wg niego im szybciej będę jechać tym szybciej dojadę, a tym samym krócej będę przebywał na drodzę i krócej będę stwarzał zagrożenie dla innych. Sory, ale to jest bełkot. 

• Downvote 2

Podmianka PSLu na KRULa to by była piękna podmianka. Ale, zeby ZLEW wszedl to ja pier... to już jasny przekręt by był, żeby PiS nie mial wiekszosci. Swoją drogą Ziemkiewicz fajnie napisał o KRULu i Cookies - http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-odliczanie-wyborcze-ziemkiewicza-czas-reprymendy,nId,1909956- byla szansa na zmiane konstytucji, PiS mialby wiecej mandatów + jeszcze Cookies z KRULem, zrobili by co chcieli razem, a tak [gluteus maximus].

Wyniki z dwóch gmin na ponorzu: :mellow:

Wyniki wyborów w gminie Choczewo:

Frekwencja 36,80%:

SEJM: Lista Nr 1 PIS 22,48%

Lista Nr 2 PO 28,82%

Lista Nr 3 RAZEM 3,74%

Lista Nr 4 KORWiN 3,96%

Lista Nr 5 PSL 3,96%

Lista NR 6 Zjednoczona Lewica 19,19%

Lista Nr 7 “Kukiz 15” 7,19%

Lista Nr 8 Nowoczesna 4,26%

Lista Nr 10 Wyborcy Zbigniewa Stonogi 0,42%

W gminie Gniewino zwyciężyła Zjednoczona Lewica - 27,6 proc. Następny jest PiS, na tę partię zagłosowało 26 proc. biorących udział w wyborach, na PO zagłosowało 24,6 proc. głosujących. Partia KUKIZ'15 otrzymała 6 proc. głosów, KORWiN - 4,7 proc., Razem - 3,8 proc., Nowoczesna 3,6 proc., PSL - 3 proc., partia Stonoga 0,3 proc.

A jak go brać na poważnie jak koleś jest za zniesieniem ograniczeń prędkości w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze? Jakim sposobem? Ano takim, że wg niego im szybciej będę jechać tym szybciej dojadę, a tym samym krócej będę przebywał na drodzę i krócej będę stwarzał zagrożenie dla innych. Sory, ale to jest bełkot. 

Jak sie jezdzi Volkswagenem to co sie dziwic?

;)

Mozesz podac zrodlo tej wypowiedzi? Bo az jestem ciekaw.

Najlepszy scenariusz w tej chwili to bylby taki, ze zlew i psl pod progiem, a krul ponad progiem. I byloby git.

O 18:30 konferencja PKW. Nieoficjalnie mowi sie wlasnie o krulu ponad progiem, a psl ponizej. Tylko co z tym zlewem? Masakra jak im wzroslo od wczoraj.

Jakieś zwyrodniałe gniazdo bolszewizmu. Zrzucić atomówkę na gminę Choczewo w trybie pilnym!

Krul nie da rady przekonać mas, bo po pierwsze ma owe masy w rzyci, a po drugie mówi w sposób, którego masy nie akceptują lub nie rozumieją. Jak wystawią mu kurhanik, a ktoś młody i piękny przejmie schedę i poprowadzi pomysł dalej, to wygrana jest więcej niż pewna. Potem trzeba szybko zmienić ustrój, bo demokracja jest beznadziejna, wprowadzić dyktaturę albo coś tego typu, bandytów za mordę i pognać do roboty zamiast jałowego pierdzenia w pasiak. Może jeszcze będzie pięknie.

• Upvote 1

Korwin juz z minimalnymi szansami.

35/41 okregow:

PiS - 39.09 % PO - 22.74 % Kukiz - 9.07 % ZL - 7.49 % Nowoczesna - 7.05 % PSL - 5.55 % KORWiN - 4.66 % Razem - 3.43 %

Dobrze, że tym poważnym można zaufać, c'nie?

Trudny wybór - sejm bez Krula ale również bez Zlewu czy sejm z Krulem i Zlewem.

Przesunięcie polskiej polityki na prawo po wyborczym zwycięstwie PiS niepokoi Brukselę. Urzędnicy UE obawiają się, że Warszawa skonfliktuje się z innymi krajami unijnymi w takich kwestiach, jak polityka migracyjna i gospodarka - pisze Reuters.

I mam taką kur... nadzieję.

Ja z kolei nie biore na powaznie tego, co widze w TV. Za duzo naogladalem sie zmanipulowanych reportazy z mediow glownego scieku. Stad moje pytanie o zrodlo.

Krul jest skrajny, jasne. Czesto cos palnie, zawsze mowi to co mysli i ma w rzyci, czy ktos sie z nim zgadza, czy nie. On jest ustawiony do konca zycia i na takim poziomie, ze tych kokosow z emeryturki nawet nie pobiera. ;)

Mozna mu sporo zarzucic, ale czlowiek jest wyrazisty i niezmienny w swoich pogladach. Tak jak zdaje sie jonas wczesniej napisal: krul odejdzie, sztandar wezmie w swoje rece jakis mlody i piekny (albo mloda?), a pozniej zainteresowanie pogladami tego typu zacznie wzrastac.

BTW:

Pieknie sie oglada, jaki bol [gluteus maximus] maja osoby typu Lis, Wojewodzki czy Michnik.

• Upvote 2

Zamiast jałowo buldópić lepiej by się pakowali i spieprzali póki mogą. Lis czy Wojewódzki to tylko zostaną zdegradowani do parkingowych albo ochroniarzy w Biedronce, ale Szechtera mogą czekać ciężkie czasy. Oby, sukinsynie ty.

Przesunięcie polskiej polityki na prawo po wyborczym zwycięstwie PiS

Jakie tam "prawo", 500 zł na każdego pędraka albo inne pomysły na pielaszenie ubogich to niby co jest jak nie podręcznikowy socjalizm?
  • Upvote 2

Zyd juz bedzie wiedzial co zrobic z jego 14mln. Co to za zje$#ny system, ze jak zgarniesz 3% glosow to hajs dostajesz... Albo jakies chore zapiski, ze od 5 wchodzisz do sejmu ale to od 8 mozesz koalicje tworzyc. Niech dadza prog 50% i problem sie rozwiaze. Viva la anarchia!! :D

Były błędy formalne w głosach z Londynu Korwin dostał za dużo głosów i trzeba było napisać od nowa.

22.00 PKW: Problemy z protokołem, jeszcze trochę musi potrwać jego "sprawdzanie". Za kilkanaście minut będzie "sprawdzony". iksde

dupka piecze.....

Edited by Polar

Patrzac na poprzednie wybory, warszawa to okolo 1mln glosow. 5% to 50k. Teoretycznie w samym UK jest 20k ktory jest zliczany do warszawy. 50+20k = 70k.

Glosowalo ~14mln osob. 5% = ~700k. Obecnie jest okolo ~600k (czesc dopisuje na oko tam gdzie brakuje bez warszawy) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cKar-o5dqbU3Q5q66wng-WYfiU2_uTvImgK1PCOHT6Q/htmlview?usp=sharing&sle=true 

W Warszawie potrzeba min. ~100k+ na Korwina przy dobrych wiatrach czyli ~10%. Przy gorszych 125k+, 12.5% :(

Edited by Aurora001