Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Zauważcie ze te samobójstwa to wszystkie w piąteczek były tak jakby ofiary specjalnie chciały ze spokojem odczekać weekend. Złodziej jak kradnie samochód to zazwyczaj czwartek, piątek wieczorem. Ma dwa dni spokoju.

A ty nieudolnie próbujesz być zabawny, ignorując oczywiste ubeckie metody usuwania niewygodnych ludzi jak powyżej. Co za naiwność.

Nie probuje byc smieszny, ale widze, ze w polszy jak zwykle ludzie maja problem z ironia, sarkazmem i szyderstwem... nikt nigdy tego nie lapie i traktuje jako najswietsza prawde.

A takie pytanie za 2 pkt, co to tak wszedzie ustroili kapliczki tymi wzzystkimi wstazeczkami itd. Na wsiach to juz w ogole przeginanie paly...

Nie probuje byc smieszny, ale widze, ze w polszy jak zwykle ludzie maja problem z ironia, sarkazmem i szyderstwem... nikt nigdy tego nie lapie i traktuje jako najswietsza prawde.

E nie, po prostu ironia, sarkazm i szyderstwo w twoim wykonaniu są zwyczajnie do rzyci.

A takie pytanie za 2 pkt, co to tak wszedzie ustroili kapliczki tymi wzzystkimi wstazeczkami itd. Na wsiach to juz w ogole przeginanie paly...

Gdzie byłeś przez ostatni tysiąc lat obecności chrześcijaństwa w Polsce?

Ale nie martw się, meczetów nie trzeba stroić wstążeczkami.

• Upvote 2

@up :D

@Quave meczety mają jeszcze kilka przewag nad oflagowanymi kapliczkami, możesz sobie 3 baby więcej wziąć, możesz gwałcić nieoburkowne no i w ogóle. Tylko zanim się przechrzcisz pamiętaj, że za opuszczenie islamu jest kara śmierci dla Ciebie i całej twojej rodziny i wszystkich twoich potomków po wsze czasy, a na próbę czy faktycznie wierzysz w proroka dostaniesz zadanie wyjątkowe, obłożyć się materiałami wybuchowymi i wybuchnąć w metrze tudzież w żłobku lub równie okropnym gnieździe szatana.

To jak, convertion approved?

"Francja chce, by Polska płaciła 10 razy więcej za politykę klimatyczną"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/francja-chce-by-polska-placila-10-razy-wiecej-za-polityke-klimatyczna/ggwh5w

Nie no Ci to są sprytni. Francja swoje złoża węgla ma tak głęboko, że nie opłaca im się tego wydobywać. Lepiej jest im budować elektrownie atomowe. O ekologie oczywiście tutaj w ogóle nie chodzi. Bo odpady radioaktywne z elektrowni atomowej są dalej nie rozwiązanym problemem i taka Francja nie płaci za to kar. Za to chce byśmy płacili 10 krotnie więcej za emisję CO2. Super pomysł. Dla nich byłoby idealnie żebyśmy kupowali prąd z Zachodu. Będą mieli wtedy hajs na socjal dla imigrantów. Cała ta UE i Ekologia to jest jakiś okrutny żart.

• Upvote 1

"Francja chce, by Polska płaciła 10 razy więcej za politykę klimatyczną"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/francja-chce-by-polska-placila-10-razy-wiecej-za-polityke-klimatyczna/ggwh5w

Nie no Ci to są sprytni. Francja swoje złoża węgla ma tak głęboko, że nie opłaca im się tego wydobywać. Lepiej jest im budować elektrownie atomowe. O ekologie oczywiście tutaj w ogóle nie chodzi. Bo odpady radioaktywne z elektrowni atomowej są dalej nie rozwiązanym problemem i taka Francja nie płaci za to kar. Za to chce byśmy płacili 10 krotnie więcej za emisję CO2. Super pomysł. Dla nich byłoby idealnie żebyśmy kupowali prąd z Zachodu. Będą mieli wtedy hajs na socjal dla imigrantów. Cała ta UE i Ekologia to jest jakiś okrutny żart.

Zdziwiony jakbyś się spodziewał, że nam będą klamki na złote we wszystkich urzędach wymieniać.

• Downvote 1

Zauważcie ze te samobójstwa to wszystkie w piąteczek były tak jakby ofiary specjalnie chciały ze spokojem odczekać weekend. Złodziej jak kradnie samochód to zazwyczaj czwartek, piątek wieczorem. Ma dwa dni spokoju.

Lepper tez w piątek...psipadek??

@Quave meczety mają jeszcze kilka przewag nad oflagowanymi kapliczkami, możesz sobie 3 baby więcej wziąć, możesz gwałcić nieoburkowne no i w ogóle. Tylko zanim się przechrzcisz pamiętaj, że za opuszczenie islamu jest kara śmierci dla Ciebie i całej twojej rodziny i wszystkich twoich potomków po wsze czasy, a na próbę czy faktycznie wierzysz w proroka dostaniesz zadanie wyjątkowe, obłożyć się materiałami wybuchowymi i wybuchnąć w metrze tudzież w żłobku lub równie okropnym gnieździe szatana.

To jak, convertion approved?

Wszelkie religie mi zwisaja i powiewaja, dopoki nie wlaza z buciorami w moje zycie. A co do tych wszelkich kapliczek to jechalem n dzialke i mnie zastanawialo, czemu tak to poubierali jak na jakis festyn o,O Ale pewie cos zwiazanego ze swietem (jak to znajomy ujal) zwlok.

Jeśli ktoś nie wie na jakich fasadach stoi nasze państwo, to proszę. Bardzo ciekawe rzeczy:

• Upvote 1

świadek powinien ogłosić publicznie że nie zamierza popełnić samobójstwa ani zginąć

Chociaż z drugiej strony to może być jakaś gra operacyjna służb. Największa mafia w POlsce to ludzie tajnych służb.

Petelicki też mówił, że nie ma zamiaru się zabić, a jednak przydażyło mu się samobójstwo. Winiarski nie jest w ciemię bity i na pewno zabezpieczył sobie tyły. Z drugiej strony w skruchę trudno wierzyć i jakiś interes za tymi zeznaniami - podobnie jak u Budzyńskiego pewnie stoi. No może Budzyńskiemu trochę bardziej ufam.

Edited by Lancer

SEKS_INSTRUKTOR dlaczego cytujesz całe poprzednie posty, po co?!

Talk to hand. 

zawsze się trochę manipuluje ;)

+1 

Petelicki też mówił, że nie ma zamiaru się zabić, a jednak przydażyło mu się samobójstwo. Winiarski nie jest w ciemię bity i na pewno zabezpieczył sobie tyły. Z drugiej strony w skruchę trudno wierzyć i jakiś interes za tymi zeznaniami - podobnie jak u Budzyńskiego pewnie stoi. No może Budzyńskiemu trochę bardziej ufam.

Przecież mówił, że zdeponował kwity za granicą i w przypadku jego śmierci wypłyną na powierzchnię.

Skoro ja nie mam TV i jak zresztą ok 12% Polaków i ponad połowa tych, których znam, to chyba nie powinienem płacić tego kurewskiego podatku?

S.K.U.R.W.

Skoro ja nie mam TV i jak zresztą ok 12% Polaków i ponad połowa tych, których znam, to chyba nie powinienem płacić tego kurewskiego podatku?

S.K.U.R.W.

Ja nie mam TV, radio w samochodzie nawet nie słucham. Niech sobie media będą prywatne. Teraz i tak media publiczne nie są obiektywne, to jak już mają robić komuś reklamę to niech ta partia za to płaci z własnej kieszeni a nie z podatnika.

Teraz też przecież płacić muszą wszyscy ... więc gorzej nie będzie (dla tych, którzy obecnie płacą, to będzie nawet lepiej skoro abonament niższy). Inna sprawa, że lepiej byłoby znieść abonament.

Na radio to i tak idą z abonamentu grosze. Główna hałda kasy leci na dom publiczny Woronicza 17.

chemiagif_srxqxaw.gif

Teraz też przecież płacić muszą wszyscy ... więc gorzej nie będzie (dla tych, którzy obecnie płacą, to będzie nawet lepiej skoro abonament niższy). Inna sprawa, że lepiej byłoby znieść abonament.

Nie posiadający odbiorników nie muszą.

Edited by maxymili
  • Upvote 1

Zwykły polityczny deal, to jest i tak nic w porównaniu do ZUSu.

Mam płacić za to z czego nie korzystam.

Jeszcze nie rządzą a już zapowiedź nowych podatków. Muszą chyba nazbierać na 500 zł na każde dziecko. Chciałbym zobaczyć co na to "antysystemowcy" Kukiza i kto będzie przeciw. :)

W każdym razie już zaprosiliście Karakana na dymanko, teraz tylko musicie się wypiąć i poczekać aż mu stanie.

@polar, 
też się na początek zagotowałem, ale popatrz, podajesz linki do mediów,które są jakieś lewe. Znam wszystkie niezależne portale a tych na oczy nie widziałem.
Poza tym w upływającej nam spokojnie kadencji to PO proponowało takie samo Ostateczne Rozwiązanie kwestii nie płacących abonamentu.
Poczekajmy na oficjalny projekt ustawy i wtedy hejtujmy jeżeli te niegodziwe rozwiązania się potwierdzą.

@polar, 

też się na początek zagotowałem, ale popatrz, podajesz linki do mediów,które są jakieś lewe. Znam wszystkie niezależne portale a tych na oczy nie widziałem.

Poza tym w upływającej nam spokojnie kadencji to PO proponowało takie samo Ostateczne Rozwiązanie kwestii nie płacących abonamentu.

Poczekajmy na oficjalny projekt ustawy i wtedy hejtujmy jeżeli te niegodziwe rozwiązania się potwierdzą.

Też mi coś nie pasuję. Z resztą newsy dokładnie o tym samym były też co chwilę za PO. Może to kolejny news do robienia oburzenia w sieci i zarabiania za klikanie?

Edited by Kilokush

W każdym razie już zaprosiliście Karakana na dymanko, teraz tylko musicie się wypiąć i poczekać aż mu stanie.

Wypowiedź na poziomie newsweeka, tvn, gw, natemat, itp. Idź tam pisać takie komentarze.

• Upvote 1

Za to podatek bankowy i sklepowy już chyba zaklepane. Do tego "uszczelnianie" reszty podatków i wychodzi na to, że strach przed PiS wcale nie był nieuzasadniony ;)

• Upvote 5