Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie pomyślałem. czy w razie totalnego goowna dadzą nam broń z magazynów, czy będą patrzeć(złe słowo bo mają nas w uju) jak nas wyżynają, i nie mam tu na myśli konkretnego zagrożenia. łupnia możemy dostać z każdej strony.

Ale ja jestem cywilem i nie mam bladego pojęcia o obsłudze broni. Nie wydaje się to trudne, byle czarnuch potrafi skierować AK47 w jakiś cel i nacisnąć spust, ale nie jestem fachowcem od grzmiących kijów.

"Wyrzynają" tak bajdełej.

 

nie martwcie się, annonimus uratują świat ;)

O tak, walka z terroryzmem na fejsbuku zawsze na propsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem cywilem, ale grałem w FPS. mało tam było ak47 :) typowym debilem nie jestem, więc liczę na jakieś bonusy w obsłudze wyniesione z gier. byle nie celować do siebie :D

co do lokalizacji. myślicie, że skoro w jednostce nie ma już tylu wojaków co kiedyś to nadtatek broni został wywieziony? blisko siebie mam skład ammo, lotnisko wojskowe i saperów z pontonami. będzie skąd brać jak coś. a kto kto tego pilnuje? jakiś konsalnet z kałachem. jeden na brame. nawet dali mi w pon zawrócić za tą bramą :D

brodę mam, ale nie jestem ciapaty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o nas źle mówią na zachodzie to znaczy że wszystko idzie dobrze i dbamy o własny interes i odwrotnie. Gagagagagazeta to jeden ze szkodników plujących na Polskę trzeba ich jak najszybciej odciąć od publicznych pieniędzy z ogłoszeń i anulować prenumeraty w urzędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewno będzie wysyp takich akcji że niby spec służby takie czujne.Czy w Hanowerze znaleźli bombę czy inne zagrożenie z powodu którego odwołano mecz?

 

Z innej beczki:
http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/art/9106390,wokalista-zespolu-raggafaya-pobity-krzyczeli-wypj-do-syrii,id,t.html

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Muzulmanie-wyjda-na-ulice-Poznania-Jestesmy-przeciw-terroryzmowi,wid,17986418,wiadomosc.html

No i chyba się zaczyna,moim zdaniem nie tyle im chodzi o zamachy w Paryżu co o cyt:

Jednocześnie chcemy zaprotestować przeciw ksenofobi i rasizmowi.

Mnieszość wchodzi na głowę większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE już debatuje na temat zamykania granic i "powszechnego" spisu obywateli. O ile teraz jeszcze da się przed rządem ukryć to pod flagą zamachów i srerroryzmu możemy się spodziewać coraz większej kontroli, oczywiście nas, normalnych obywateli. No bo a nóż ktoś z nas przez TORa się z ISIS kontaktował, kto wie ;) W USA 9/11 wykorzystano do całkowitej kontroli, u nas będzie to Paryż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej mają akceptowalny powszechnie pretekst do tych orwellowskich działań, no nie? Tak jak US & A po, cytując Borata, Jewish attacks from 9/11, tak jak Putę po strąceniu samolotu pełnego Rosjan w Egipcie, tak teraz komuch Oląd będzie mógł złapać motłoch krótko za uzdę i poprowadzić, gdzie zechce, najpewniej na jakąś kolejną bezsensowną wojnę z wrogiem, którego sami stworzyli. Co za planeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Muzulmanie-wyjda-na-ulice-Poznania-Jestesmy-przeciw-terroryzmowi,wid,17986418,wiadomosc.html

No i chyba się zaczyna,moim zdaniem nie tyle im chodzi o zamachy w Paryżu co o cyt:

 

Jednocześnie chcemy zaprotestować przeciw ksenofobi i rasizmowi.
Mnieszość wchodzi na głowę większości.
A to godzi się z ich religią?! Przeciez islam to religia która u podstaw ma tepic każda inną wiarę. Więc dla zmniejszenia zagrożenia powinno się zminimalizować jego rozpowszechnianie ewentualnie uznać za sektę.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepowiednia nostradamusa: http://xeibos.pl/?page_id=34
 

Niech każdy to przeczyta a potem niech zacznie myśleć gdzie można zdobyć broń, amunicję oraz gdzie zmagazynować wodę oraz pożywienie.

 

jonas twoje zdanie się tutaj nie liczy nie słuchajcie go to mason. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to godzi się z ich religią?! Przeciez islam to religia która u podstaw ma tepic każda inną wiarę. Więc dla zmniejszenia zagrożenia powinno się zminimalizować jego rozpowszechnianie ewentualnie uznać za sektę.

 

Nie łudźmy się. Oni teraz udają pokojowych i tolerancyjnych bo jest ich mało. Im będzie ich więcej tym aktywność będzie większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepowiednia nostradamusa: http://xeibos.pl/?page_id=34

 

Niech każdy to przeczyta a potem niech zacznie myśleć gdzie można zdobyć broń, amunicję oraz gdzie zmagazynować wodę oraz pożywienie.

 

jonas twoje zdanie się tutaj nie liczy nie słuchajcie go to mason.

Przestań Dominik bo pęknę ze śmiechu, znów wrzucasz to samo badziewie, być może przeredagowane tak, by lepiej pasowało do obecnej sytuacji i liczysz, że się ktoś nabierze.

 

I sam jesteś mason, a do tego cyklista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nietolerancyjnym homofobem, masoni to też ludzie i mają prawo do wyrażania swojego zdania! A Nostradamus pochodzi z żydowskiej rodziny, nie słuchajcie go!

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nazwałeś masonów homosiami :P

Ale jeżeli tak, to może wyjaśniać dlaczego takie rzeczy się dzieją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie sobie co chcecie, czytałem te "brednie" przeszło dwa lata temu na forum gazety, gdzie jest ich źródło i nie stwierdzam w nich zmian.

 

Nie mam zamiaru nikogo przekonywac, każdy ma swój pogląd na świat.

 

Nazwanie Jonasa masonem to prowokacja bo obsmiewal już te linki wczesniej

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytujac nasladowcow popka "jebac". My nic nie zmienimy, co najwyzej mozemy sie szykowac na to co moze nadejsc. Co do nostradamka, to bardzo mozliwe, ze sporo moze sie spelnic, a na pewno to, ze we francji beda sie wszyscy nawzajem mordowac - w koncu multikulti to kazdy wrog.

 

Jak narazie odpukac w polsce sie wysadzac nie chca, bo i w sumie po co w kraju 100l za murzynami ginac?

 

Dzis ogladalem kolonke i smiech mnie ogarnal z debilizmu ludzi. Kwiaty i znicze, jakby to mialo cos zmienic. Huknela (to chyba naduzycie) petardka i tlum sie juz tratowal. A na koniec jakis tepy sukinsyn swoje lewackie pierdy malemu dziecku wpajal, ze walcza kwiatami... buahahahah. Nosz kierwa niemoge, po co zrzucaja w afryce i azji bomby? Niech zrzucaja im kwiaty, to terrorystom puszcza zwieracze i sie utopia w swoim szambie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...