Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Nie poznaję Krula. 48 minut bez żadnej wpadki :o

http://www.regionalna.tvp.pl/23145764/13122015

No chyba nie.

- Co zrobić ze smogiem w krakowie?

- EEeeeee, połowa mieszkańców krakowa to przyjezdni z podlasia, po co tutaj przyjeżdżali, mogli zostać tam skąd pochodzą, gdzie mają bardzo czyste powietrze.

- Panie Januszu, smog mamy dlatego że kraków leży w niecce i brakuje korytarzy przewietrzania

- wiele tysięcy kilometrów przeszedłem po krakowie i mi to nie przeszkadzało. A wiesz kucu czemu? Bo my we warsiawie mamy większy smog. A ty kucu chcesz wyburzyć połowę budynków bo Ci się czyste powietrze marzy? Jesteś niepoważny.

Resztę oglądałem pobieżnie, bo szkoda czasu tracić.

Edited by Gordon Ramsay

Szybko wam powiem o co chodzi. Poczytajcie czym jest Koncepcja Federacyjna jako wizja wyglądu UE. Niemcy, Merkel i wielu innych na Zachodzie. Jest gorącymi zwolennikami tej koncepcji. Kaczyński i Orban są jej przeciwnikami będąc zwolennikami koncepcji "Europy Silnych Narodów". Więc o Orbanie i Kaczyńskim trzeba pisać, że to naziści i tak też robi się w Niemieckich mediach.

Tak, bo niemcy czy żabkojady pędzą na łeb na szyje bayśmy byli zrównani z nimi a i jeszcze z rumkami... :ploom:

Edited by oliwer21

Tak, bo niemcy czy żabkojady pędzą na łeb na szyje bayśmy byli zrównani z nimi a i jeszcze z rumkami... :ploom:

Pędzą na łeb na szyję żeby zrównać się z Muzułmanami, do których było im dalej niż do nas ;)

Niemcy przyjechali manifestować w imieniu Polaków chęć do przyjmowania do Polski imigrantów :lol:

Niemcy to sprytne kur*y. Droga morska do portu w Szczecinie jest bardzo płytka co dyskwalifikuje przyjmowania bardzo dużych jednostek. Są plany by pogłębić ten korytarz i by w przyszłości przyjmować większe statki. Niemcy tak chcą położyć Nord Stream by to uniemożliwić. 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sprawa-o-rurociag-nord-stream-w-hamburskim,97,0,1978721.html

Naprawdę lubiłem Niemców. Ale oni robią wszystko by osłabić nas gospodarczo i społecznie. I nie mówcie mi o dotacjach bo te i tak wracają w ponad 90% do gospodarki Niemiec za to dług za nie ląduje w Polsce. Genialny sposób na zwiększenie konsumpcji w swojej gospodarce na czyiś koszt.

• Upvote 2

To tylko Niemcy, czego oczekiwać? Ilekroć próbują podbić i opanować Europę, dzieją się straszne rzeczy, a oni w efekcie i tak przegrywają.

• Upvote 1

To tylko Niemcy, czego oczekiwać? Ilekroć próbują podbić i opanować Europę, dzieją się straszne rzeczy, a oni w efekcie i tak przegrywają.

Ale co nakradną i namordują to ich..

• Upvote 1

Germańskie ludy na tym przede wszystkim zbudowały swą potęgę i dobrobyt - Anglicy, Niemcy, Holendrzy, nieporadne i leniwe toto, do tego kłamie nieustannie, ale jest niebywale kreatywne w wymyślaniu metod wymiany kolorowych szkiełek na cenne dobra kosztem tych, których uznają za podludzi.

• Upvote 4

Germańskie ludy na tym przede wszystkim zbudowały swą potęgę i dobrobyt - Anglicy, Niemcy, Holendrzy, nieporadne i leniwe toto, do tego kłamie nieustannie, ale jest niebywale kreatywne w wymyślaniu metod wymiany kolorowych szkiełek na cenne dobra kosztem tych, których uznają za podludzi.

Pewnie co drugi na tym forum stwierdzi, że gadasz dyrdymały. Prawda jest taka, że "Germańskie ludy" zbudowały swoją potęgę na niewolnikach, koloniach i obozach pracy dla Siemensa takich jak np. Aushwitz.

Ten Niemiecki Lewak Schulz jest w szale niczym Niesiołowski. PiS dokonał zamachu stanu wygrywając w demokratycznych wyborach :lol: Jak dla mnie to zamachu stanu dokonują Niemieckie media, Niemieccy politycy z Schulzem na czele, Petru i gwałt logiki przez lewaków. Po necie krążył taki wykres pokazujący, że na PiS głosowało tylko 5 mln ludzi więc mniejszość rządzi większością. Tak, tylko <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>*a połowa kraju nie ma praw wyborczych bo to dzieci, połowa nie poszła na wybory. Z resztą u nas od zawsze rządzi partia, który wygrywa w wyborach, a nie która reprezentuję większość narodu więc co to za pier dolenie?

Edited by Kilokush
  • Upvote 2

Nie żebym tam coś ten, ale papa Adolf też wygrał w demokratycznych wyborach. Może dlatego szkopy tak gęsto srają żużlem, bo wiedzą do czego demokracja prowadzi. Jeszcze jeden dowód, że demokracja jest głupia i należałoby z niej zrezygnować na szczeblu wyższym niż powiedzmy osiedle czy gmina.

Pewnie co drugi na tym forum stwierdzi, że gadasz dyrdymały. Prawda jest taka, że "Germańskie ludy" zbudowały swoją potęgę na niewolnikach, koloniach i obozach pracy dla Siemensa takich jak np. Aushwitz.

No, kiedy anglosaskiej dziczy przyjdzie uciekać na wschód, np. za Odrę przed muzułmańską dziczą, to z kompletnym brakiem talentu do nauki języków obcych, wrodzonym lenistwem, ogólną tępotą i najsłynniejszą brytyjską dewizą "get someone else to do it" marnie widzę ich przyszłość.

Aha, "Auschwitz", to mimo wszystko niemieckie obozy.

• Downvote 1

W demokracji wygrywają debile z prostego powodu, naszej biedy i chęci poprawy czegoś jak nie nam to przynajmniej naszym dzieciom.

Dwa, inteligentny człowiek nie pcha się na afisz więc małe szanse ze będziecie mieli na kogo głosować kiedykolwiek, bo ci co się pchają do władzy to albo chcą władzy, albo kasy albo obu a nas mają gdzieś.Ot co.

Mało tego wiedzą że światem rządzi kasa, chciwość i żądza władzy więc są na starcie spaleni bo uczciwość zostanie zgladzona jakąś podłożoną swinią medialną itp. Uczciwy na tym świecie ma przerypane bo nie pasuje do ideologii.

Nie klamie, nie obiecuje cudów niemożliwych do spełnienia, nie drze pały bez sensu i ostatecznie nie ma szans na jakikolwiek awans lub wpływ na nasze państwo.

Popatrzcie na swoje rady osiedlowe, miasta, ludzi których znacie i nie powinny tam być.... wyszło by że większość to cwaniacy, jak u mnie.

Sami każą za tysiaka robić, bez umowy w swoich biznesach i jeszcze na nich głosujemy bo świat naprawią. Masakra.

Edited by AudiAWX

Najwieksza wady naszego narodu to brak umiejetnosci jednoczenia sie, jesli nie posiadamy wspolnego wroga i kombinatoryka, czyli ja Ci cos "skombinuje" (nie, nie ukradne, bo to nieladnie i w ogole grzech, ja skombinuje!) i lapowy wszedzie. Glupi przetarg na ocieplenie budynku a juz 10k z umowy idzie dla prezesika - nie raz ten prezesik, bedzie marudzil i utrudnial, aby jeszcze mu troche skapnelo.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Dla interesujących się procesem Sumlińskiego - zapadł wyrok uniewinniający. Teraz czekamy na ruch prokuratury w sprawie oskarżenia klucziwych świadków, w tym BK.

• Upvote 4

Jaka Holandia? Przecież to zdjęcia z Polski jak Petru i fanatycy wyborczej domagają się przyjęcia uchodźców. :lol: Niby śmieszne ale jak Petru zrobi zamach stanu to tak bedzie :D

Rozwiązanie problemu imigrantów w southpatk, dłuższa wersja jeszcze lepsza ale nie moge znaleźć

https://www.youtube.com/watch?v=rSFZktZNySg

Edited by Kilokush

To ich kwiczenie może się wydawać śmieszne ale mnie to zaczyna już denerwować. Co prawda nie głosowałem na PIS (jedynie na Dude w 2 turze) jednak w miarę podoba mi się co robią, nie mam większych zastrzeżeń.

To dopiero niecały miesiąc nie zapominajmy a te barany już protesty organizują. Dla mnie ten cały kod to banda sukinsynów, która nie respektuje wyników wyborów i wznieca podziały. Nie wierzę że robią to dla idei ochrony demokracji, raczej dla wielkiej kasy, interesów, posad, wpływów.

• Upvote 6

Hajs przestał się zgadzać, ciepłe bagienko osuszają jacyś melioratorzy, stołki usuwają się na razie spod tyłków, ale kto wie, może zaczną spod nóg. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, im szybciej komuchy wymrą, tym lepiej. A czy z głodu, czy na sznurze, czy na ostre zatrucie 9 mm pastylką ołowiu wedle najlepszych czekistowskich metod (to byłby dopiero rechot historii) - nie moja sprawa, byle skutecznie.

• Upvote 8

Pełen kontekst tej wypowiedzi o "gorszym sorcie" Kaczyńskiego jest bardzo trafny. 

Bardzo mądrze mówi. Chciałbym żeby porządzili te 4 lata i jestem ciekaw czy by upomniał się o odszkodowania za zbombardowaną Warszawę. Jak widać Niemieckie media mają w tym interes by jechać po Kaczyńskim bo Niemcy by nam musieli sporo zapłacić. 

• Upvote 5