Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Hajs przestał się zgadzać, ciepłe bagienko osuszają jacyś melioratorzy, stołki usuwają się na razie spod tyłków, ale kto wie, może zaczną spod nóg. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, im szybciej komuchy wymrą, tym lepiej. A czy z głodu, czy na sznurze, czy na ostre zatrucie 9 mm pastylką ołowiu wedle najlepszych czekistowskich metod (to byłby dopiero rechot historii) - nie moja sprawa, byle skutecznie.

• Upvote 8

Pełen kontekst tej wypowiedzi o "gorszym sorcie" Kaczyńskiego jest bardzo trafny. 

Bardzo mądrze mówi. Chciałbym żeby porządzili te 4 lata i jestem ciekaw czy by upomniał się o odszkodowania za zbombardowaną Warszawę. Jak widać Niemieckie media mają w tym interes by jechać po Kaczyńskim bo Niemcy by nam musieli sporo zapłacić. 

• Upvote 5

zaskoczyło mnie ile znanych mord wyszło na ulicę by protestować. Kryszak, Zborowski, Wojewódzki. o czołowych mordach z polityki nie wspomnę. 

zagrożona demokracja? ja jakoś tego nie odczuwam. nie podoba się? to wyp z Lisem na czele do naszych niemieckich mocodawców.

stado baranów.

Mnie te mordy wcale nie zaskoczyły,wszyscy nieźle nachapani.Sami gwiazdorzy tv i celebryci. Spora część to jeszcze za komuny gwiazdorzyła.

• Upvote 1

Głosowałem na Kukiza, bo uważam, że żeby Polska się zaczęła rozwijać według swoich możliwości należy koniecznie zmienić konstytucję.

Nigdy nie płakałem z tego powodu ,że naród wybrał PiS w demokratycznych wyborach.

Ale obecne wyjście .......(nie napiszę kogo) w obronie demokracji jest dla mnie śmiechu warte. Gdzie byli Ci ludzie jak PO łamało konstytucję w czerwcu??

Dla mnie jest to jedynie skowyt ludzi odrywanych od koryta.

• Upvote 5

Lisidło musi miec niezlą polewkę z tego stada debili co za nim ruszyło. Przecież on jest dobry cwaniaczek i w d... ma demokracje i gra to z pełną premedytacją.

• Upvote 2

Lisidło ma tłustą hipotekę do spłaty oraz wygodne życie do stracenia, to wyje ze zgrozy bo co ma robić. Przeprosić? Pokajać się? Schować Rydzykowi pod sutannę?

• Upvote 2

nic dziwnego ze niemce przyjechały na protest do Szczecina. adolf jak żywy :) chłop w grobie przekręca się już jak w wirówce.

ide spać, pewnie znowu obudzę się w innym ustroju. to już trzeci ;)

Edited by dumpmuzgu

mam wrażenie, że teraz dopiero się zacznie

Mamy do czynienia z sytuacją, gdy wielki kapitał ma do wyboru: albo płacić 40 mld zł rocznie, albo znaleźć jakiś sztuczny ruch i obalić rząd, by tych pieniędzy nie płacić.

Kupa kasy. I drugie tyle dla pozostałych mafii, wsi, po, psl, skw, michników czy innych lisów.

• Upvote 2

TVN wyciął niewygodny fragment wypowiedzi:

""Bardzo ciekawym jest fakt, że gdy weszliśmy do biura dyrektora płk. Duszy, to godło polskie było za żaluzjami, a w centralnym miejscu wisiał herb Federacji Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. "

https://www.youtube.com/watch?v=fGYjlpqrnmQ

Poza tym ta placówka nie należy do NATO - chociaż politycy PO i media tak o niej mówiły. 

• Upvote 1

Kupa kasy. I drugie tyle dla pozostałych mafii, wsi, po, psl, skw, michników czy innych lisów.

Nie przez przypadek Soros wyłożył 150mln na zrobienie Majdanu w Polsce, ani nie przez przypadek wprowadzili ustawę 1066.
  • Upvote 2

Jest jeszcze mozliwosc uniewaznienia wyborow przez Sad Najwyzszy. Bylby to absurd, ale patrzac na to, jaki ryk jest obecnie od tych odrywanych od koryta, no i w ramach "walki o demokracje", to taki scenariusz jest do uwzglednienia. Wyrok ma zapasc 19 stycznia. 

Nawet jeśli to w kolejnych wyborach przesrają totalnie i nieodwołalnie: komuchy, złodzieje, Swetru i reszta gadzin. Szkoda tylko wywalać takiej góry hajsu jeszcze raz na to samo.

• Upvote 1

Jest jeszcze mozliwosc uniewaznienia wyborow przez Sad Najwyzszy. Bylby to absurd, ale patrzac na to, jaki ryk jest obecnie od tych odrywanych od koryta, no i w ramach "walki o demokracje", to taki scenariusz jest do uwzglednienia. Wyrok ma zapasc 19 stycznia. 

Hehe ale jak PSL i PO wygrywało w samorządowych chociaż gdzie nie gdzie tysiące głosów były "nie ważne" to było ok :lol:

• Upvote 1

88952_00e60435575e997b33b52af3a3676ca7.j

Polactwo jak zwykle zacofane, kiedy się w końcu obudzimy i zaczniemy brać przykład z zachodu?

zaskoczyło mnie ile znanych mord wyszło na ulicę by protestować. Kryszak, Zborowski, Wojewódzki. o czołowych mordach z polityki nie wspomnę. 

zagrożona demokracja? ja jakoś tego nie odczuwam. nie podoba się? to wyp z Lisem na czele do naszych niemieckich mocodawców.

stado baranów.

Nie dziwię się tym zaprzańcom, bo jak Lis za jeden odcinek tygodniowo bierze 70tys zł, Kondrat za jedną reklamę banku dostał 2mln, Kupa Wojewódzka, która za pieniądze by sprzedała swoją matkę i się z niej naśmiewała.

Dziwi raczej to stado baranów co z nimi idzie. Oni o co walczą? Aż tylu volksdeutschów mamy?

Dobrze, że znalazł się w końcu ktoś odważny, kto próbuje rozgonić to zgniłe towarzystwo.

• Upvote 2

...

Dziwi raczej to stado baranów co z nimi idzie. Oni o co walczą? Aż tylu volksdeutschów mamy?

O nic nie walczą, są narzędziem prostym do wykorzystania jak młotek. Bo wierzą w to co im sączą niemieckie w większości lub obsadzone przez 8 lat rządów PO "swoimi" media.

Dlaczego najlepsze co można zrobić dla wolności w Polsce to wywalić telewizor na śmietnik. Jest to świetny sposób by ocalić samego siebie i także swoją rodzinę przed takim losem.

• Upvote 2

Francuzi zostali ubogaceni kulturowo w sylwestra, gdzie spalono ponad 900 samochodow, a tymczasem w Niemczech duzo lepsza zabawa:

"Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet

Przez kilka dni media milczały, ale skala incydentu okazała się zbyt duża, by zamieść ten skandal pod dywan. W trakcie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii (Niemcy) ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Poszkodowanych zostało ok. 80 kobiet.
Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.
Szef kolońskiej policji Wolfgang Albers przyznał na konferencji prasowej, że za atakami stoją imigranci z północnoafrykańskich i arabskich krajów. "To nowy wymiar przemocy" - twierdzą funkcjonariusze policji.
Jak na ironię, w wielu miastach w Niemczech imprezy sylwestrowe odwołano... w trosce o imigrantów. Tłumaczono, że odgłosy petard i fajerwerków mogą im się źle kojarzyć i przywoływać wspomnienia z czasów wojny w Syrii."

Zrodlo: niezalezna, bo inne polskojezyczne media maja zmowe milczenia, ale orginalnych zrodel po niemiecku masa, takze potwierdzone info.

Edited by agr
  • Upvote 4