Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że tak będzie :lol2: Teraz to do Pana premiera skierowałbym słowa "nigdy więcej nie możemy rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji". Cyrk na kółkach.

No coz po prostu to sie nazywa poszanowanie wyborcow i rzucanie slow na wiatr. Z reszta nie po raz pierwszy. Czekam na upadek PiSu i reszty koalicjantow. Szczerze powiedziawszt to slow brak..... po prostu porazka na maxa.............. nie zdziwlbym sie jakby ludzie na ulice wyszli i domagali sie dymisji rzadu. Wladza za wszelka cene........ Ehhhhhhhhhhhh w jakich nam czasach przyszlo zyc :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz po prostu to sie nazywa poszanowanie wyborcow i rzucanie slow na wiatr. Z reszta nie po raz pierwszy. Czekam na upadek PiSu i reszty koalicjantow. Szczerze powiedziawszt to slow brak..... po prostu porazka na maxa.............. nie zdziwlbym sie jakby ludzie na ulice wyszli i domagali sie dymisji rzadu. Wladza za wszelka cene........ Ehhhhhhhhhhhh w jakich nam czasach przyszlo zyc :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Załóżmy, że PiS zgra się do zera, całkowicie straci elektorat

 

Na kogo zagłosują osoby, które twardo popierały PiS? Na PO?

 

Zagłosują na partię o innym szyldzie, która obieca podobny socjal i interwencjonizm państwa. Zmieni to coś? :? :mur:

 

To jest zatrważające ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że PiS zgra się do zera, całkowicie straci elektorat

 

Na kogo zagłosują osoby, które twardo popierały PiS? Na PO?

 

Zagłosują na partię o innym szyldzie, która obieca podobny socjal i interwencjonizm państwa. Zmieni to coś? :? :mur:

 

To jest zatrważające ....

No wlasnie to jest ciekawe pytanie!!! Niestety elektorat PiSu to w wiekszosci ludzi z przedzialu 50 wzwyz. A oni raczej twardo beda glosowac na PiS tak jak im Ojciec dyrektor kaze.... (piosze tu o moherkach itp). A reszta to nie wiadomo jak sie zachowa. CZesc ludzi albo wogole nie pojdzie albo zaglosuje moze na PO. Na beank nie beda glosowac na SLD ani nic takiego.

 

Widac jak odpowiednio spreparowana "papka" zadzialala. No ale moze sie cos zmieni. Uwazam ze jak dojdzie do wyborow to ratunkiem moze byc pojscie do wyborow mlodych ludzi!!!!! Bez tego mamy PiS i jego "rzady" na dluzej. Miedzy nadzieje ze mlodzi pojda oddac swoj glos......

 

 

A co do PO to stala sie ona dosc mocno pasywna. Moze ma ciekawostki na PiS??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej ciekaw tego czy nawet po przegraniu wyborów PiS nie będzie robił z siebie super ostrej koalicji i na wszystko co da rząd odrazu powie NIE! Nawet na to co by mogło państwu pomóc.

 

Lepper, Giertych i Kaczyńscy no to zobaczymy ile tym razem ze sobą wytrzymają.

 

A i tak ostatnio ciekawi mnie co oznacza być Polakiem według partii rządzących. I doszedłem do wniosku, że p r a w d z i w y Polak powinien. Być uległy rządowi i nie oglądać TV, nie powinien być bogaty bo przecież wtedy był by masonem, za to powinien chodzić do koscioła, być homofobem, i nie lubić żydów. A no i co najważniejsze "Warto być Polakiem, bo się Polakiem urodziło." J.K :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby PO wygralo wybory, to moze zrobic sie naprawdę ostro jesli okaze się, ze Kaczor nie bedzie chcial przepuszczac ich ustaw.

ehhm.. jakie wybory?

Z reszta nawet jakby byly, to PO by ich nie wygrala - aktualne sadaze to chyba jakies 35% PO, 22% PiS.

Biorac pod uwage niedoszacowanie PiSu w wiekszosci sondazy i ostra kampanie wyborcza, mielibysmy powtorke z zeszlego roku. Dla mnie to niepojete, ze PO nie potrafila wykorzystac takiej szansy na poprawe swoich wynikow.

Klania sie brak wyrazistosci, strategii i konsekwencji. Nieudacznicy.

 

Ach, jeszcze na temat ulubienca Santiego (nie moglem sie powstrzymac);

ze śledztwa ws Szafy Lesiaka:

"Na moje stwierdzenie, że tego Wałęsa nie mógł napisać, bo by nie potrafił, jako że tekst był dość spójny, w miarę gramatyczny, a w każdym razie zrozumiały, Milczanowski odpowiedział mi: Co ty nie wiesz jak było - on najpierw opowiedział to temu ubekowi, a później tamten mu to podyktował. I dlatego ten tekst jest taki" - zeznawał w 1998 r. obecny premier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debata o samorozwiazaniu.

 

Pierwszy posel PIS przemowil i od razu stek bzdur.

 

Cyrk, cyrk, CYRK......

Też patrzyłem i IMO najmądrzej z nich wszystkich tam Olejniczak gadał, a większego frajerzyny od Kuchcińskiego to na tym świecie chyba nie ma. Też to tak samo podsumuje - CYRK. Chyba TV idzie w odstawke na kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety, przykleili się skur***** do stołków to będą nam bezczelnie wmawiać, że to dla naszego dobra.

 

Tak się naobiecywały gnoje, że obniżą podatki, a wielka Gilowska łaskę robiła niedawno, że nie podnieśli - widać jaka z niej ekonomistka wyuczona.

 

Czy nikt w tym kraju naprawdę nie potrafi zdrowo myśleć, czasami się zastanawiam, że tylko ja jestem normalny, przecież ja jak każdy szary człowiek nie jestem nie wiadomo kim, a wiem co dobre dla państwa - żadnej socjalki, niech każdy zarobi na siebie, trzeba odciążyć ludzi zmniejszając podatki, wtedy zwiększy się konsumpcja i fabryki ruszą, trzeba zweryfikować renty, bo to obciąża nas podatników, trzeba opodatkować rolników, ponadto trzeba zrobić porządek z tymi nieukami i zabronić kandydowania osobom z obecnych partii, partii postkomunistycznej, również z Solidarności - trzeba zdelegalizować młodzież wszechpolską, rydzyka wysłać do Watykanu pod sąd ekumeniczny, czy jak to tam się nazywa.

 

Tak przy okazji, trzeba pomyśleć jak zrobić, by urzędasy były dla nas, a nie inaczej, może im więcej przerobią papierków i obsłużą ludzi, tym więcej zarobią? Teraz mają w [gluteus maximus] wszystko.

 

Ogólnie to marna część tego co JA osobiście bym zrobił w tym kraju. Trzeba myśleć w końcu przyszłościowo, a nie zajmować się chorymi układami, czy zajmować czas w Europarlamencie sprawą Giertycha ds. ewolucji. Ludzie, przecież tracimy czas! Irlandia wykorzystała szansę i gdzie teraz ludzie jeżdżą?

Nie oczekuję wiele, chce tylko zdrowego rozsądku oraz zero układów wśród rządzących.

 

BTW: Kara śmierci za okradanie państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal. To co się u nas zieje to istny obłęd. PIS trzyma się tych stołków i za nic nie chce ich oddac... Odnosze dziwne wrażenie, że oni wogóle nie biorą POSLSKI pod uwage tylko swoje portefe. Wydaje mi się, że bardziej korzystnym sposobem było by UCZCIWE żądzenie ponieważ naród by ich wybierał (bo dobrze rządzą itd....) a oni by mieli kase. I takim sposobem POLAKOM było by dobrze i ludziom RZĄDZĄCym było by dobrze :|

Co do wypowiedzi jednego z Formuowiczów uważam (jestem wręcz przekonany) że tak jak ANGLIA nam nie pomogła w 39 tak AMERYKA by nam nie pomogła. Więc takie rozumowanie jest bezcelowe.

 

Naprawde jest mi bardzo źle, że politycy takie CYRKI odwalają bo POLSKA mogłaby być naprawdę bogatym państwem.

 

UMIESZ LICZYĆ LICZ NA SIEBIE ( a nie na AMERYKE :))

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby, ale nie była, nie jest i nigdy nie będzie, bo takich przychlastów jakich mamy w sejmie (specjalnie mają literą ze względu na brak honoru do tej instytucji) będzie zawsze widać, jak nie Lepper to jego dzieci, które będą umoczone w partii.

 

Ameryka nam nie pomoże, zresztą niby jak? Kaczyński pomoże i na migi przekaże Bushowi, że chce na "kotwicę budżetową" pieniądze, bo nasi zamówili F16 i są w Iraku? Sorry, ale Bush jaki jest taki jest, jednak swój rozum ma i nie jest przygłupem i ma w pupie naszego prezia, który próbuje udawać wielkiego prawnika, a nie potrafi odpowiednio spodni dobrać do wizyt międzynarodowych, nie potrafi się wysłowić w ojczystym języku. Ale to co mnie głównie denerwuje to słowa puszczane na wiatr, pamiętam doskonale, jak mówił ponad rok temu jaki to Lepper nie jest i nigdy na pewno nie będzie z nim koalicji - niestety prężenie do władzy było ważniejsze.

 

Zresztą co to zmieni? PO to również nieudacznicy, mieli szansę, nie wykorzystali. Ja nadal uważam, że to my jesteśmy problemem, w końcu to my ich wybieramy - ja będę głosował na Korwina Mikke, nieważne, że jest to dość ekscentryczny facet, ale na pewno bardziej normalny niż ta cała banda. Znając życie wygra PO i będzie to samo, a w kolejnej kadencji wygra SLD lub PiS i będzie również to samo. Taka kolej losu, trzeba było wyjść na ulicę wszyscy to by był porządek, a takto nas ruchają i się śmieją z nas w żywe oczy, a my nic im zrobić nie możemy... do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ale lepiej się podlizywać USA i wysyłać żołnieży do Afganistanów na nie naszą wojne. Ale co tam lepiej wydać ten hajs na żołnieży niż budować za to drogi. Ja powiem tak na USA nie zarobimy a na swoich sąsiadach których tu kilka osób nie nawidzi możemy zarobić i to dużo ale... nie chcemy :wink:

 

Co to zmieni? Dla mnie dużo nie chodzi o pieniądze i stołki ale o ideały. Ideologia PiSu a zwłaszcza LPRu do mnie nie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Czy nikt w tym kraju naprawdę nie potrafi zdrowo myśleć, czasami się zastanawiam, że tylko ja jestem normalny, przecież ja jak każdy szary człowiek nie jestem nie wiadomo kim, a wiem co dobre dla państwa - żadnej socjalki, niech każdy zarobi na siebie, trzeba odciążyć ludzi zmniejszając podatki, wtedy zwiększy się konsumpcja i fabryki ruszą, trzeba zweryfikować renty, bo to obciąża nas podatników, trzeba opodatkować rolników (...)

Innymi slowy: trzeba glosowac na UPR i Korwina-Mikke!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, mogą zarabiać te 9 tysięcy zł, ale powinni przyjmować ludzi tylko po studiach, wykształconych i młodych, żadnych powyżej 35 roku życia, bo wiadomo, że to komuszki lub moherki.

 

P.S: Do 35 roku to tak, ale bez Giertycha i Wierzejskiego oraz ludzi z LPR, oni im młodsi tym gorsi :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 64k to raczej nic fajnego nie dostana, chyba ze uzywki ;)

Pokazywali w Faktach czy Wydarzeniach (już nie pamiętam) są to nówki Toyoty, które określili samochodami klasy "średniej" :D Też bym chciał mieć takie ŚREDNIE auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1419797,11,item.html

 

"Rachunek za koalicję - 800 zł dla bezrobotnych"

 

Ta super, teraz niektorym bedzie sie oplacac zwolnienie z pracy.

Aby siedziec w domu i zarabiac wiecej niz tyrajac po kilka godzin dziennie.

Tanie panstwo peklo jak banka mydlana.

Kto za to zaplaci...

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...