Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

O, widze ze mamy na sali PiSowski beton ;)

Nakresl nam wasc ta "polityke solidarna", najlepiej z przykladami z dzialalnosci rzadu PiS. Mam nadzieje, ze solidarnosc tej polityki nie polega na robieniu koalicji z kim sie da, byleby tylko utrzymac stolek (choc ostatnia dzialalnosc jasnie nam panujacych na to wskazuje)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem PISowski beton lecz myślący człowiek. Moge tak o Was powiedzieć PLatformowy beton bo słuchacie Tuska który tylko umie krytykować a pomysłu na Polityke ma zerową!

Ja jestem za polityką prorodzinną którą realizuje PIS wraz z LPR-em pomoc socjalna nie jest zła wręcz potrzebna. W tej chwili liberalizm pogorszy sprawe bo nie umiemy żyć samodzielnie lub na własną ręke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem konserwatystą opowiadam się za Polityką solidarną po drugie mnie coś łączy z PIS :wink:

Lubie też UPR

GW ma jeden konkretny pogląd - Zniszczyć PIS :-| Wybiórczo podają informacje na temat parti i rządu. A w szczególności Michnik pffff wielki "demokrata" w morde jeża. Brat Jego kat komunistyczny.

Gratuluję poglądów. I trafności argumentacji .... Coś jak dziadek Tuska, nie?

 

Czytasz GW, czy znasz z opowiadań p. Michalkiewicza?

 

A może to PiS, a właściwie jego kierownictwo, niszczy PiS od środka swoimi obsesjami? Ani przez moment przez głowę nie przeszła taka myśl?

 

Ja jestem za polityką prorodzinną którą realizuje PIS wraz z LPR-em pomoc socjalna nie jest zła wręcz potrzebna. W tej chwili liberalizm pogorszy sprawe bo nie umiemy żyć samodzielnie lub na własną ręke

Możesz mi przybliżyć ich politykę prorodzinną? Jako ojciec 18 miesięcznego synka (drugie dziecko-córka rodzi się na dniach) - może mi się przyda znajomość tego cudownego programu?

 

Co poza becikowym ten rząd zaproponował? Powszechniejsze i tańsze żłobki? Niskie bezrobocie by kobiety mogły łatwiej znaleźć pracę? Sensowne ulgi podatkowe dla rodzin z dziećmi? Co jeszcze? Może panią Sobecką jako Rzecznika Praw Dziecka?

 

A kiedy to całe towarzystwo nauczy się samodzielnie, na własną rękę żyć? I czemu ciągle żyje na koszt podatników (także mój) :?: :!:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widze ze mamy na sali PiSowski beton ;)

Nakresl nam wasc ta "polityke solidarna", najlepiej z przykladami z dzialalnosci rzadu PiS. Mam nadzieje, ze solidarnosc tej polityki nie polega na robieniu koalicji z kim sie da, byleby tylko utrzymac stolek (choc ostatnia dzialalnosc jasnie nam panujacych na to wskazuje)..

Beton to okreslenie pasujace do kogos kto nie przyjmuje zadnych argumentow (ma na trwale wypalone w mozgu jakas przyglupia ideologia i nic na nie go nie wplynie moze poza porazeniem piorunem) dletego takie pojecie lepiej miarkowac.

Mnie nie odpowiada zadne z ugrupowan obecnie znajdujacych sie w opozycji parlamentarnej bo tolerowanie u nich ludzi

poslugujacymi sie bezpieka do zwalczania opozycji calkowicie dyskwalfikuje politycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję poglądów. I trafności argumentacji .... Coś jak dziadek Tuska, nie?

 

Czytasz GW, czy znasz z opowiadań p. Michalkiewicza?

 

A może to PiS, a właściwie jego kierownictwo, niszczy PiS od środka swoimi obsesjami? Ani przez moment przez głowę nie przeszła taka myśl?

Miałem miesiąc temu w ręku GW bo było o ścieżśkach rowerowych w Warszawie i nie mogłem tego wszystkiego przeczytać. Tyle nienawiści na PIS a szczególnie pisze tam paru lewaków których nie cierpie

 

Wole poczytać "Dziennik" lub Gazete Polską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwrocic uwage na emotke ";)".

 

Ja poki co nie slucham nikogo, bo nikt na dobra sprawe nic konstruktywnego nie mowi. Wszyscy, lacznie z PO, dali sie wciagnac do gry o stolki :?

 

Co do polityki prospolecznej - jak sie w kolko bedzie dawac ludziom rybe zamiast wedki, to nigdy nie nauczymy sie zyc samodzielnie i nie da sie wyjsc z zakletego kregu rozbuchanego socjalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem PISowski beton lecz myślący człowiek. Moge tak o Was powiedzieć PLatformowy beton bo słuchacie Tuska który tylko umie krytykować a pomysłu na Polityke ma zerową!

Ja jestem za polityką prorodzinną którą realizuje PIS wraz z LPR-em pomoc socjalna nie jest zła wręcz potrzebna. W tej chwili liberalizm pogorszy sprawe bo nie umiemy żyć samodzielnie lub na własną ręke

Pomoc socjalna ok ale ZA CO? Co my jestesmy arabia saudyjska i splywamy $? Spojrzcir prawdzie w oczy, nie stac nas na to. Poza tym czemu w krajach w ktorych jest liberalizm gospodarczy ludzie zyja lepiej niz u nas skoro panstwo socjalne jest takie super (skandynawii nie rozwazam bo to odosobniony przypadek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem PISowski beton lecz myślący człowiek. Moge tak o Was powiedzieć PLatformowy beton bo słuchacie Tuska który tylko umie krytykować a pomysłu na Polityke ma zerową!

Ja jestem za polityką prorodzinną którą realizuje PIS wraz z LPR-em pomoc socjalna nie jest zła wręcz potrzebna. W tej chwili liberalizm pogorszy sprawe bo nie umiemy żyć samodzielnie lub na własną ręke

Mylisz sie, poczytaj wszesniejsze posty - jestes starym bezmozgim moherem, antysemita ,komunista, ktory wspiera dyktatorski rzad, a to wszystko majac oczy w D..ie.

- tak sie tu dyskutuje ;)

(na szczescie nie zawsze)

 

EDIT: ORT

Edytowane przez toolboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi aby Państwo pomagało Rodzinie. Ja sam mam zamiar za 3-4 lata założyć rodzine :D ale wiem że jak by się liberalizm dało teraz w Polsce i to radykalnie to ja i wielu młodych ludzi może zapomnieć w młodym wieku o założeniu rodziny dlatego wielu liberalnych krajach średnia wieku założenia rodziny wynosi 29-30 lat bo człowiek nie ma czasu na dziecko bo ciągle jest wyścig szczurów

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi aby Państwo pomagało Rodzinie. Ja sam mam zamiar za 3-4 lata założyć rodzine :D ale wiem że jak by się liberalizm dało teraz w Polsce i to radykalnie to ja i wielu młodych ludzi może zapomnieć w młodym wieku o założeniu rodziny dlatego wielu liberalnych krajach średnia wieku założenia rodziny wynosi 29-30 lat bo człowiek nie ma czasu na dziecko bo ciągle jest wyścig szczurów

Ja tam nie mam zamiaru zakladac rodziny z dochodem ~2k pln/miesiac i liczyc na pomoc socjalna.

Ktos madry powiedzial (cytat niedokladny) : "liberalizm jest brutalny ale w koncowym efekcie prowadzi do dobrobytu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwrocic uwage na emotke ";)".

 

Ja poki co nie slucham nikogo, bo nikt na dobra sprawe nic konstruktywnego nie mowi. Wszyscy, lacznie z PO, dali sie wciagnac do gry o stolki :?

 

Co do polityki prospolecznej - jak sie w kolko bedzie dawac ludziom rybe zamiast wedki, to nigdy nie nauczymy sie zyc samodzielnie i nie da sie wyjsc z zakletego kregu rozbuchanego socjalu.

Naprawde widzisz gdzies obecnie "rozbuchany socjal" bo brzmi to jak cytat z tekstu sprzed 17 lat i nijak ma sie do obecnej sytuacji

w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru zakladac rodziny z dochodem ~2k pln/miesiac i liczyc na pomoc socjalna.

Ktos madry powiedzial (cytat niedokladny) : "liberalizm jest brutalny ale w koncowym efekcie prowadzi do dobrobytu"

A ja mam zamiar bo wtedy człowiek uczy się samodzielności :) i również dostaje wiele radości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jaja sobie robisz? :blink:

 

Napisałem, że Michalkiewicz jest z RM. Zaprzeczyłeś. Podałem link potwierdzający tę wiadomość.

To znaczy, ze np. Korwin-Mikke jest z Agory? Czy tak to nalezy rozumiec? A jak ktos sie wypowie w PR1 TVP to automatycznie jest z telewizji??? No to naprawde niezle jaja!

 

 

Wskaż mi współpracownika RM, który ma inne niż popierane przez środowisko RM poglądy? Antysemityzm Michalkiewicza jest OK, tak? Dla RM na pewno ....

 

Tak samo jak antypolonizm Semitow! Ciekawa sprawa, ze kazdy kto w jakikolwiek sposob skrytykuje zydowskie poczynania, lub pokrzyzuje zydowskie interesy, ten z miejsca zostaje okrzykniety antysemita.

 

Niestety nie slucham RM, wiec nie wskaze nikogo. A ze Michalkiewicz sie tam wypowiada, to wiem od dawna - pisal o tym w swoich tekstach. Ale czy to oznacza, ze jest zalezny od RM?

 

 

 

Nie porównuj RM do Agory, to nadużycie jednoznacznie krzywdzące Agorę. W GW można znaleźć poglądy wielu środowisk. Pokaż mi to samo w RM ....

...zgodnych z przekonaniami j.e. Michnika... :D To jest zdecydowanie najlepszy kawalek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za polityką prorodzinną którą realizuje PIS wraz z LPR-em pomoc socjalna nie jest zła wręcz potrzebna. W tej chwili liberalizm pogorszy sprawe bo nie umiemy żyć samodzielnie lub na własną ręke

Możesz mi przybliżyć ich politykę prorodzinną? Jako ojciec 18 miesięcznego synka (drugie dziecko-córka rodzi się na dniach) - może mi się przyda znajomość tego cudownego programu?

 

Co poza becikowym ten rząd zaproponował? Powszechniejsze i tańsze żłobki? Niskie bezrobocie by kobiety mogły łatwiej znaleźć pracę? Sensowne ulgi podatkowe dla rodzin z dziećmi? Co jeszcze? Może panią Sobecką jako Rzecznika Praw Dziecka?

 

A kiedy to całe towarzystwo nauczy się samodzielnie, na własną rękę żyć? I czemu ciągle żyje na koszt podatników (także mój) :?: :!:

 

A ja mam zamiar bo wtedy człowiek uczy się samodzielności :) i również dostaje wiele radości :)

Z tych powodów chcesz założyć rodzinę? :blink: :? Współczuję wybrance a jeszcze bardziej dzieciom z tego związku ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi przybliżyć ich politykę prorodzinną? Jako ojciec 18 miesięcznego synka (drugie dziecko-córka rodzi się na dniach) - może mi się przyda znajomość tego cudownego programu?

 

Co poza becikowym ten rząd zaproponował? Powszechniejsze i tańsze żłobki? Niskie bezrobocie by kobiety mogły łatwiej znaleźć pracę? Sensowne ulgi podatkowe dla rodzin z dziećmi? Co jeszcze? Może panią Sobecką jako Rzecznika Praw Dziecka?

 

A kiedy to całe towarzystwo nauczy się samodzielnie, na własną rękę żyć? I czemu ciągle żyje na koszt podatników (także mój) :?: :!:

Z tych powodów chcesz założyć rodzinę? :blink: :? Współczuję wybrance a jeszcze bardziej dzieciom z tego związku ....

Pffff wybranka mojego serca :wub: rzeczywiście mi mówi że jestem leń i że więcej pracuje ode mnie choć to po części prawda B-)Ale która Żona czy narzeczona nie mówi o swym partnerze :wink: ale mamy plany mi zostało do końca studiów inżynierskich rok choć teraz wziołem urlop dziekański po męczącym roku :-P a radość jest i jest plan dla którego żyje :)

A Państwo powinno dać wszelkie ulgi dla Rodzin szczególnie dla wielodzietnych. PIS to realizuje LPR realizuje mam nadzieje że teraz wezmą się porządnie do roboty nad ustawami :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Państwo powinno dać wszelkie ulgi dla Rodzin szczególnie dla wielodzietnych. PIS to realizuje LPR realizuje mam nadzieje że teraz wezmą się porządnie do roboty nad ustawami :D

- jak? gdzie? co ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Państwo powinno dać wszelkie ulgi dla Rodzin szczególnie dla wielodzietnych. PIS to realizuje LPR realizuje mam nadzieje że teraz wezmą się porządnie do roboty nad ustawami :D

Jak na razie konsekwencjami becikowego są następujące sytuacje: matki "dysfunkcjonalne", które po urodzeniu dziecka nie chcą go wychowywać, a które mogłyby zrzec się dziecka od razu po urodzeniu, co przyspieszyłoby procedurę adopcyjną i nie raniło dziecka brakiem miłości zaraz po urodzeniu teraz takie dziecko "przetrzymują" żeby becikowe dostać, oodają później. Kupią za nie coś dla dziecka, otoczą miłością czy przechlają z konkubentem? Co takie dziecko użyje? Czym takie maleństwo jest winne?

 

Ktoś, qrwa, pomyślał :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde widzisz gdzies obecnie "rozbuchany socjal" bo brzmi to jak cytat z tekstu sprzed 17 lat i nijak ma sie do obecnej sytuacji

w Polsce.

Jak dla mnie propozycja Andrew w stylu "czy sie stoi, czy sie lezy" sie pod taki kwalifikuje. Na szczescie poki co to tylko propozycja, ale ogolnie cala para idzie w rozdawnictwo, zamiast np. ulatwienie zakladania biznesu czy odciazenie pracodawcow z oplat zwizanych z zatrudnieniem pracownika.

 

"Rozbuchanie" socjalu trzeba rozpatrywac w kontekscie zamoznosci panstwa - Szwedow na ten przyklad byloby spokojnie na takie 800zl stac, Polske juz IMHO niekoniecznie. W zwiazku z czym z naszego punktu widzenia jest to "rozbuchanie", bo przekracza (albo powaznie nadwyreza) mozliwosci budzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Państwo powinno dać wszelkie ulgi dla Rodzin szczególnie dla wielodzietnych. PIS to realizuje LPR realizuje mam nadzieje że teraz wezmą się porządnie do roboty nad ustawami :D

 

A z jakiej to niby racji? Chcesz miec dzieci, to je utrzymuj - dlaczego inni maja placic na Twoje dieci? Panstwo powinno wszystkim - bez wyjatkow - radykalnie obnizyc podatki. A wtedy co kto zrobi ze swoimi pieniedzmi - kupi wille z basenem, czy wychowa 10-cioro dzieci - to juz jest jego prywatna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie konsekwencjami becikowego są następujące sytuacje: matki "dysfunkcjonalne", które po urodzeniu dziecka nie chcą go wychowywać, a które mogłyby zrzec się dziecka od razu po urodzeniu, co przyspieszyłoby procedurę adopcyjną i nie raniło dziecka brakiem miłości zaraz po urodzeniu teraz takie dziecko "przetrzymują" żeby becikowe dostać, oodają później. Kupią za nie coś dla dziecka, otoczą miłością czy przechlają z konkubentem? Co takie dziecko użyje? Czym takie maleństwo jest winne?

 

Ktoś, qrwa, pomyślał :mur: :mur:

Tylko prosze mnie nie porównywać do takich co by przechlali pieniądze które są dla dziecka. DLa takich którzy przechlają to zero zasiłku

 

A z jakiej to niby racji? Chcesz miec dzieci, to je utrzymuj - dlaczego inni maja placic na Twoje dieci? Panstwo powinno wszystkim - bez wyjatkow - radykalnie obnizyc podatki. A wtedy co kto zrobi ze swoimi pieniedzmi - kupi wille z basenem, czy wychowa 10-cioro dzieci - to juz jest jego prywatna sprawa.

Ty płacisz za moje a ja za Twoje i jest kwinta :wink:

 

Ech ale mnie denerwuje że polityka tak dzieli ludzi. Jutro ma być przyjęcie imieninowe dla mojej Babci a na to wygląda że na raty każdy przyjdzie bo co chwila kłótnia o Polityke ech.

I to tak wszędzie jest a tak nigdy źle pod tym względem nie było że ludzie się tak kłócą o polityke :(

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prosze mnie nie porównywać do takich co by przechlali pieniądze które są dla dziecka. DLa takich którzy przechlają to zero zasiłku

Nie porównuję, broń Boże! Pokazuję patologię takiego rozwiązania

 

Ty płacisz za moje a ja za Twoje i jest kwinta :wink:

Niech każdy płaci za swoje. Jest takie staropolskie przysłowie: "Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz"

 

Ech ale mnie denerwuje że polityka tak dzieli ludzi. Jutro ma być przyjęcie imieninowe dla mojej Babci a na to wygląda że na raty każdy przyjdzie bo co chwila kłótnia o Polityke ech.

I to tak wszędzie jest a tak nigdy źle pod tym względem nie było że ludzie się tak kłócą o polityke :(

Podziękowania dla Kaczyńskich, że tak podzielili, zantagonizowali Polaków swoją retoryką wojny.

 

Dziel i rządź. My stoimy tutaj a tam kiedyś stało ZOMO ... :mur: :mur:

 

---------------

 

Polecam się wsłuchać w słowa piosenki Ś.P. Kaczmarskiego "Mury". Całej, łącznie z ostatnią zwrotką ....

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rozbuchanie" socjalu trzeba rozpatrywac w kontekscie zamoznosci panstwa - Szwedow na ten przyklad byloby spokojnie na takie 800zl stac, Polske juz IMHO niekoniecznie. W zwiazku z czym z naszego punktu widzenia jest to "rozbuchanie", bo przekracza (albo powaznie nadwyreza) mozliwosci budzetu.

Okazalo sie ze nie zamierzaja od razu 800 wyplacac i mozna by napisac ze byc moze by przekraczalo i nadwyrezalo a nie ze

przekracza i nadwyreza. Jak dotad nie widac w planach zadnego przekraczania mozliwosci budzetu a realny wzrost

gospodarczy z jakim mamy obecnie do czynienia moze sprawic ze bedzie nas stac na normalnosc zamiast "wyscigu szczurow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wina Kaczyńskich tak najlepiej mówić. Rządzili inni to jakoś nie była ich wina jak się działo w Polsce źle??

 

Napisze tak kogo się teraz nie wybierze będzie to samo :lol2:

WYbieram PIS bo bliżej moim poglądom. Gdyby JKM nie pajacował zbytnio miałby mój głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze nie zamierzaja od razu 800 wyplacac i mozna by napisac ze byc moze by przekraczalo i nadwyrezalo a nie ze

przekracza i nadwyreza. Jak dotad nie widac w planach zadnego przekraczania mozliwosci budzetu a realny wzrost

gospodarczy z jakim mamy obecnie do czynienia moze sprawic ze bedzie nas stac na normalnosc zamiast "wyscigu szczurow".

Chyba zwolennicy PiS nie są na bieżąco ... Chyba dali się nabrać na kiełbasę wyborczą .....

 

Sam PiS jest przeciwny temu rozwiązaniu ....

 

2361057[/snapback]

Napisze tak kogo się teraz nie wybierze będzie to samo :lol2:

WYbieram PIS bo bliżej moim poglądom. Gdyby JKM nie pajacował zbytnio miałby mój głos

Chcesz powiedzieć, że program PiS i UPR jest podobny do siebie? :blink: :blink:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnosc zamiast "wyscigu szczurow".

tylko nie dociera do pana chyba taka dosyć oczywista prawda, że żeby państwo mogło cokolwiek dać musi zabrać komuś dwa razy tyle ( albo i więcej ) - pół biedy kiedy państwo zabiera innym państwom np sprzedając innym państwom ropę którą siłą zagarnęło od innych z kolei państw, ale kiedy to państwo żeby uszczęśliwić obywateli skubie z ich samych no to niestety qpa :sad: Edytowane przez metart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jest sformułowanie, że do końca I półrocza 2007 rozpoczniemy prace nad tą ustawą. Wszystko zależy od tego, czy naprawdę te pieniądze będą. Jeżeli ich nie będzie, to nie będziemy domagać się wypłaty. Na tyle będziemy chcieli wypłacać, na ile nam pozwoli budżet" - powiedział[/size]

Chcesz powiedzieć, że program PiS i UPR jest podobny do siebie? :blink: :blink:

Ty nie wiedziałś że UPR popiera rząd?? :D

Przecież jest już wiadome że UPR powoli się zmienia i jak ktoś napisał ze zwolenników PO na gronie staje się przybudówką PIS co mnie bardzo cieszy :D a jeszcze fakt jak byłem an wiecu PIS-u flagi UPR-u były :)

Gospodarczo się róźnimy ale co do konserwatyzmu jesteśmy zgodni.A i aha UPR się zblokowało na wybory w Warszawie z PIS z LPR i z samoobroną RP

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiedziałś że UPR popiera rząd?? :D

popiera bo im dłużej rządzi tym bliżej jego upadkowi i ostatecznej zagładzie oraz wygnaniu w polityczny niebyt - wiem marzenia :) a może nie :]

dalczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie :D

Edytowane przez metart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popiera bo im dłużej rządzi tym bliżej jego upadkowi i ostatecznej zagładzie oraz wygnaniu w polityczny niebyt - wiem marzenia :) a może nie :]

Nie

Poprostu ludzie z UPR nie trawią PO bo uważają Platformersów że są w układzie z postkomuną B-) a tak naprawde to jest konkurencja więc lepiej dla nich byłoby zniszczyć PO wraz z PIS i dorwać się do władzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...