Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to prawda, lecz dla mnie liczyły się argumenty.

 

Według mnie były prezydent nie miał tych argumentów co premier... poprostu w pewnym momencie się wydawało że zaraz się zatrzyma...

 

Kaczynski nie dał się wogóle zdenerwować i zaczoł żartować z przeciwnika na co Kwaśniewski wydał się trochę zdenerwowany. Niestety panu Kwaśniewskiemu dziekuję za te wszystkie zmarnowane lata koalicji z Moskwą i uniżania się przed ich prezydentem... ale z 2 strony nie ma się wg mnie czemu dziwić bo z jakiej opcji Pan Kwaśniewski się wywodzi to chyba każdy wie...

 

 

Ogólne wrażenie jest takie że gdyby Kwaśniewski nie był świetnym politykiem poporostu przegrał by z kretesem bo nie miał argumentów aby pokonać Kaczyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja wypowiedz miala sie warunkowac do zawartosci merytorycznej ?

Widzisz cos tam na ten temat bo ja nie.

 

 

 

A co do wartosci merytorycznej Kwasniewski byl pewny roztropny i spokojny w pytaniach ktore byly do przewidzenia. W pytaniach do sibie bylo troche gorzej. W jego wypowiedziach bylo zdenerwowanie i zaprzeczanie w trakcie a nie po co nie swiadczy za dobrze

 

 

 

Nie podobalo mi sie zachownie Olejnik co mnie obchodzi co ona ma do dodania od siebie? W ogole ona znala scenariusz tej debaty takie bledy glupie...

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem były prezydent Kwaśniewski wypadł dużo lepiej, zresztą mało kto wypadłby gorzej niż pan Jarosław ;)

Z ust Kwacha popłynęło dużo prawdy, ładnie podsumował działalność rządu Kaczyńskich, mimo iż nie jestem za LiDem to jednak patrząc wstecz wolę tamtych ludzi niż to co jest teraz, zwłaszcza jeśli chodzi o politykę zagraniczną o czym było tak wiele. Oczywiście nie obyło się bez besztania za tzw. "gafy" jak to określił Kwaśniewski, ale to było pewne, gdyby nie to, że nachlał się w Charkowie to może i nawet polubiłbym Kwaśniewskiego, a tak to tylko szacunek za to czego dokonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda, lecz dla mnie liczyły się argumenty.

 

Według mnie były prezydent nie miał tych argumentów co premier... poprostu w pewnym momencie się wydawało że zaraz się zatrzyma...

 

Kaczynski nie dał się wogóle zdenerwować i zaczoł żartować z przeciwnika na co Kwaśniewski wydał się trochę zdenerwowany. Niestety panu Kwaśniewskiemu dziekuję za te wszystkie zmarnowane lata koalicji z Moskwą i uniżania się przed ich prezydentem... ale z 2 strony nie ma się wg mnie czemu dziwić bo z jakiej opcji Pan Kwaśniewski się wywodzi to chyba każdy wie...

Ogólne wrażenie jest takie że gdyby Kwaśniewski nie był świetnym politykiem poporostu przegrał by z kretesem bo nie miał argumentów aby pokonać Kaczyńskiego.

Czyli sytuacja w ktorej sie obecnie znajdujemy jest straszna? Ze jestesmy w NATO, UE i mamy dobre stosunki ze wszystkimi to jest taka porazka? Bo juz nie kumam tego podejscia... Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem byla ciekawa ta debata.

Jednoznacznie zwyciezcy nie mozna wylonic. W pewnych punktach Kwasniewski a w pewnych Kaczynski.

 

Dla mnie Kaczynski to fundamentalista i to straszny. Ma wizje ale jest ona chora.

Ma jakis kompleks na punkcie ukladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez dla mnie wygrał Kaczor.

Heh podczas większości wypowiedzi Kwach nawet nie patrzył na rozmówcę

Ale strzelił Kaczor gadką o inteligencji i PZPR, kwacha zatkało.

Oczywiście to tylko przepychanki słowne, a nie debata o POLSCE.

Biedny Tusk oblizywał się przed telewizorem ale moze to on jest zwycięzcą.

 

qba w Uni znalazły się jeszcze inne państwa niz Polska. Kwach i SLD zrobiło to co miało być i było absolutnie do zrobienia

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem byla ciekawa ta debata.

Jednoznacznie zwyciezcy nie mozna wylonic. W pewnych punktach Kwasniewski a w pewnych Kaczynski.

 

Dla mnie Kaczynski to fundamentalista i to straszny. Ma wizje ale jest ona chora.

Ma jakis kompleks na punkcie ukladu.

 

Rywin sie sam nie wyslal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez dla mnie wygrał Kaczor.

Heh podczas większości wypowiedzi Kwach nawet nie patrzył na rozmówcę

Ale strzelił Kaczor gadką o inteligencji i PZPR, kwacha zatkało.

Oczywiście to tylko przepychanki słowne, a nie debata o POLSCE.

Biedny Tusk oblizywał się przed telewizorem ale moze to on jest zwycięzcą.

 

qba w Uni znalazły się jeszcze inne państwa niz Polska. Kwach i SLD zrobiło to co miało być i było absolutnie do zrobienia

Łatwo tak mowic, gdy ktos juz to zrobil, prawda?

A jesli chodzi o przytyki (chociaz rozbijanie tej debaty na cos takiego jest troche nietaktowne), to genialne bylo obrocenie sprawy w kwesti wlasnie ukladu i Kaczmarka. Czyli PiS stworzyl ukald, ktory nastepnie zamierza rozbic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie nie było Milera nie było Kwaśniewiego a Rywin sobie sam przyszedł... Ciekawe kto ma więcej na numerowanych kontach za granicą...

 

Układ Kaczmarka to bardzo złożona sprawa... zataił on swoją współpracę z PZPR której PiS nie akceptuję... złamał on podstawowe zasady partii...

 

Dla mnie Pan Kwaśniewski jest zdrajcą tego naradu wystarczy popatrzeć kim był za dawnych czasów... Nawet jak mówil o Polsce to powiedział: Polska Rzeczypospolita, i napewno nie ma tutaj żadnej aluzji do PRL....

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie nie było Milera nie było Kwaśniewiego a Rywin sobie sam przyszedł... Ciekawe kto ma więcej na numerowanych kontach za granicą...

 

Układ Kaczmarka to bardzo złożona sprawa... zataił on swoją współpracę z PZPR której PiS nie akceptuję... złamał on podstawowe zasady partii...

 

Dla mnie Pan Kwaśniewski jest zdrajcą tego naradu wystarczy popatrzeć kim był za dawnych czasów... Nawet jak mówil o Polsce to powiedział: Polska Rzeczypospolita, i napewno nie ma tutaj żadnej aluzji do PRL....

To jest jakis rodzaj zazdrosci, czy o co chodzi? Na serio wierzysz, ze ktos ma 1/2 majatku Polskiego na swoim koncie i trzyma wszystkie media (oczywiscie nie Radio Maryja... jeszcze!) w garsci?

 

Ile Ty masz lat? Ja nie wiem kto wam wciska do glowy, ze nalezy nienawidzic wszystkich, ktorzy mieli cokolwiek wspolnego z systemem, ktory przestal istniec niemal dwie dekady temu i juz nie wroci? Moze pora pojsc na przod a nie rozliczac sie z przeslosci?

 

Update: przeciez Ciebie na swiecie wtedy nie bylo! O co tu chodzi?!

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo tak mowic, gdy ktos juz to zrobil, prawda?

A jesli chodzi o przytyki (chociaz rozbijanie tej debaty na cos takiego jest troche nietaktowne), to genialne bylo obrocenie sprawy w kwesti wlasnie ukladu i Kaczmarka. Czyli PiS stworzyl ukald, ktory nastepnie zamierza rozbic? :)

Lepsze bylo o jezdzie po pijanemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Nie jestem zwolennikiem lewicy i poskomunistow. Sam sie wkurzalem ze Kwasniewski zostal prezydentem. No coz stalo sie.

Fakt jest faktem ze argumenty PISu ze oni wszystko robia dobrze to jest chore. Jakos inne partie polityczne potrafia sie do bledu przyznac a w przypadku PIS tak nie jest. Nobody is perfect.

 

Kwasnewski zachowal twarz i odpieral ataki Kaczynskiego i nie byl mu dluzny.

Jestem ciekaw jak ocenia to specjalisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze bylo: "PIJE Pani do mnie?" :lol2:

No :D

 

 

Ale jak dla mnie Olejnik - dno

 

jeszcz raz powtorze gowno mnie obchodzi jej zdanie i jakis podsumowanie kazdy inny redaktor zachowal sie w sposob kulturalny a ta przerywala w trakcie. Ukierunkowane pytanie na konkretna osobe - wies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a porównywałes kiedys jak Media były sterowane za czasów SLD... Jak zmieniali ważne fakty...

 

Sytuacja sprzed kilku miesięcy: Fakty TVN, 1 informacja o duzym sukcesie PiSu- w TVP dlugi material w TVN ktorki po czym reportaz jaki to PiS jest niedobry(chodzilo o przydzielenie kryptonimu operacyjnego jakiemus lekarzowi identycznego do lekarza z Oświecimia)

 

Jakie było wrażenie?

 

To że TVN skutecznie zatarł sukces... Panu Walterowi dziekuję również... wystarczy na niego popatrzeć i pomyśleć z jakich kręgów się wywodzi...

 

Ale ludzię pewnie znowu będą głosować na LiD i bedziemy mieli żydo-komunę :))

 

Analogiczna sytuacja z mojego miasta Krakowa... Pan Majchrowski remont ronda mogilskiego... połowa ludzi w moim wieku uczących się w szkołach blisko tego ronda dojeżdrza o 10-15 min dluzej... i co się okazało na symulacji wyborów wszyscy na Pana Majchrowskiego... szkoda ze firmie Guris musielismy wplacic odszkodowanie za 1 dzien zwloki z podprowadzeniem kanalizacji przez miasto, bo tak byla umowa podpisana... Pierwotny koszt remontu mial wynosic okolo 230 mln a zakonczy sie w okolo 470 mln. Wg niektórych ludzi pod stołem za umowę poszło z tego co słyszałem około 2 baniek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :D

Ale jak dla mnie Olejnik - dno

 

jeszcz raz powtorze gowno mnie obchodzi jej zdanie i jakis podsumowanie kazdy inny redaktor zachowal sie w sposob kulturalny a ta przerywala w trakcie. Ukierunkowane pytanie na konkretna osobe - wies

To fakt, ze troche zbyt agresywna jest jak na takie debaty (chociaz sie zrobilo troche zywiej dzieki niej). Najlepiej wypadl chyba ostatni redaktor - pelny profesjonalizm, chociaz nie do konca udalo mu sie utrzymac to wszystko. Co z drugiej strony bylo niemozliwe.

 

Ale ludzię pewnie znowu będą głosować na LiD i bedziemy mieli żydo-komunę

Wedlug mnie powinienes juz wyjsc. Ale to nie ja jestem moderatorem, a donoszenia nie mam we krwi. Dla mnie koniec tej radosnej tworczosci wieczornej. Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich realizował swoją dotychczasową kampanię i powtarzał swoje hasła czyli:

Kaczyński - walka z korupcją, oligarchami i Bóg jeden wie z czym jeszcze :D

Kwaśniewski - budowanie pozytywnych perspektyw itp :-P

 

Co do Olejnik to jest strasznie sronnicza...

@Kiczis

Olejnik nie Olejniczak :-P

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pani Olejnik, dziś po raz kolejny brak profesjonalizmu... Wiele razy już udowodniła swoje tendencyjne prowadzenie wywiadów... poporostu nie nadaję się.

 

@qba: może z tą żydo-komuną to za duzo powiedziane... ale jest to moja prywatna opinia na ten temat i mam do tego prawo... Dla mnie ludzie związani z LiDem sa nieodlacznie zwiazani z tym środowiskiem i swej opini nie zmienię choćby miał by mnie ktoś za to ukarać...

 

a moję osobistę pytanie do Ciebie z jakiego środowiska dla Ciebie wywodzi się Pan Kwaśniewski ?

 

@WestCoach: juz poprawilem, przepraszam :)

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiczis

 

Podobnie jak ty nie nawidze SLD i wszystkie co jest z tym zwiazane. W Polsce sa tylko 2 partie godne uwagie PO i PiS

UPR narazie nic nie znaczy i w takim tepie i laczeniu list jeszcze przez wiele lat nie bedzie nic znaczyl

 

Dla mnie prosty SLD aka LID - komuna i tyle. Ktos kto popieral PZPR musial byc komunisata a Kwasniewski nie tylko popiera bo takze bral czynny udzial w jego funkcjonowaniu

 

SLD mowimy NIE

 

 

Jestem zwolenikiem POPIS'u obojetnie kto wygra wazne zeby byla taka koalicja i szczerze jej dopinguje. Jest najlepsza dla Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pani Olejnik, dziś po raz kolejny brak profesjonalizmu... Wiele razy już udowodniła swoje tendencyjne prowadzenie wywiadów... poporostu nie nadaję się.

 

@qba: może z tą żydo-komuną to za duzo powiedziane... ale jest to moja prywatna opinia na ten temat i mam do tego prawo... Dla mnie ludzie związani z LiDem sa nieodlacznie zwiazani z tym środowiskiem i swej opini nie zmienię choćby miał by mnie ktoś za to ukarać...

 

a moję osobistę pytanie do Ciebie z jakiego środowiska dla Ciebie wywodzi się Pan Kwaśniewski ?

 

@WestCoach: juz poprawilem, przepraszam :)

Moja osobista odpowiedz: Nic mnie to nie obchodzi. Nie oceniam ludzi wedle srodowiska z jakigo pochodza. Wartosciowi ludzie moga sie wywodzic prosto z ulicy (jak czesc osob z grupy, ktora masz w Avatarze), z apartamentow, ze wsi - to nie ma znaczenia. Tak samo w polityce: mam liberalne poglady na wiele spraw i jezeli ktos prezentuje podobne stanowisko do mojego, to zaglosuje na nich. I nie wazne czy sie wywodza z Solidarnosci, PZPR, sa zydami, masonami, ateistami, katolikami - mam to w nosie. Licza sie poglady. Dlatego nie do konca ufam PO, bo ich poglady sa jak dla mnie zbyt ogolne.

 

Kazdy ma inne podejscie, ale nie cierpie nietolerancji.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KaxxL: zgadam się w 100% z Tobą...

Jedynym problemem w koalicji POPiSu bylo to iż PO zapomnialo kto wygral wybory i kto w tej koalicji miał stawiać warunki...

 

@qba: jedyne co moge powiedziec o moim avatarze to że słucham czasami muzyki tych ludzi, ale nie mają oni nic wspólnego z polityką...

 

Odnośnie środowiska to nie chodzi o to czy ktoś jest z ulicy czy ze wsi... Chodzi o to że dla mnie człowiek który współpracował z PZPR nie powinien mieszać się w politykę i nie ma takiej możliwości zebym tolerował ich dalszą obecność w politycę ponieważ ludzie którzy utrzymują tak bliską współpracę z naszymi kolegami ze wschodu sa dla mnie przegrani bo chyba ktoś zapomniał dlaczego w polsce mamy teraz taką sytuację a nie inną.

 

Trzeba zastanowić się dlaczego Pan Kwaśniewski został prezydentem bo przypadek to napewno nie był i to że był wysoko w PZPR tez nie bylo przypadkiem.

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obaj byli beznadziejni. Masło maślane, zrobiliśmy to, a wy nie, a my mamy sukcesy, a wy nie, a my rozbijamy układ bla bla bla. Obaj siebie warci a kolejna fala młodych wyjeżdża za granicę bo rozbicie układu wazniejsze. Widać, że Kaczor zakuł trochę statystyki bo rzucał liczbami na lewo i prawo, szkoda, że sam nie wie, że te liczby to nie jego zasługa, a Kwas i jego beton nie lepszy.

 

A swoją drogą jak słyszę słowo bogaci i elita robili co chcieli, a my jesteśmy od ludzi, no to przepraszam bardzo to jest żerowanie na ludzkiej głupocie i zawiści, że ktoś się dorobił, a ja mam szarą rzeczywistość, którą zafundowały mi kolejne rządy.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac nic ując

Mylisz się PiS zapomniał jakie były przedwyborcze obietnice odnośnie PO po prostu władza uderzyła im do głowy, a sami podbierali ministrów z PO bo nie mieli odpowiednich ludzi, nie mówiąc już o kłamstwach odnośnie obsadzenia Premiera czy osoby pana Kurskiego. Jedynym co potrafi PiS to mówienie tego co ludzie chcą usłyszeć, ale że ludzie w to wierzą to już ich sprawa.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą jak słyszę słowo bogaci i elita robili co chcieli, a my jesteśmy od ludzi, no to przepraszam bardzo to jest żerowanie na ludzkiej głupocie i zawiści, że ktoś się dorobił, a ja mam szarą rzeczywistość, którą zafundowały mi kolejne rządy.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obaj byli beznadziejni. Masło maślane, zrobiliśmy to, a wy nie, a my mamy sukcesy, a wy nie, a my rozbijamy układ bla bla bla. Obaj siebie warci a kolejna fala młodych wyjeżdża za granicę bo rozbicie układu wazniejsze. Widać, że Kaczor zakuł trochę statystyki bo rzucał liczbami na lewo i prawo, szkoda, że sam nie wie, że te liczby to nie jego zasługa, a Kwas i jego beton nie lepszy.

Przypomniało mi się "Moja prawda jest mojsza niż twojsza" :lol: I chyba tak można skwitować całą kampanię.

Byłem na konwencji PO w Szczecinie, nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Podano kiełbaskę wyborczą i tyle, wydaje mi się że tak robią wszystkie inne partie, no może PiS robi to w znacznie gorszym jak dla mnie stylu. No cóż trzeba będzie postawić w wyborach krzyżyk na PO bo innego wyboru nie ma.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z blogu JKM:

Reżymowa TVP1 ODMÓWIŁA wpuszczenia mnie na dyskusję FORUM. Po interwencji WCzc.Romana Giertycha, szefa KW LPR, ustąpiła - obecnie jednak znów zmieniła zdanie i postanowiła NIE WPUŚCIĆ mnie do studio!

Rozpropagujcie Państwo tę informację jak najszerzej i jak najszybciej po Sieci. Stosowne protesty mile widziane.

 

Ode mnie maile na które można słać zażalenia [pochodzą ze strony TVP1]:

widzowie@tvp.pl

katarzyna.laskowska@waw.tvp.pl

violetta.wiktorska@waw.tvp.pl

malgorzata.zarnecka@waw.tvp.pl

marta.nocun@waw.tvp.pl

katarzyna.wojciechowska@waw.tvp.pl

wanda.krakowiak-banasinska@waw.tvp.pl

klaudiusz.kunicki@waw.tvp.pl

witold.stanislawski@waw.tvp.pl

marta.wrobel@waw.tvp.pl

izabela.lukasik@waw.tvp.pl

malgorzata.urbaniak@waw.tvp.pl

andrzej.majewski@waw.tvp.pl

anna.wozniak-kot@waw.tvp.pl

wladyslaw.fraczak@waw.tvp.pl

barbara.rodkiewicz@waw.tvp.pl

krzysztof.mazurkiewicz@waw.tvp.pl

marek.pieczynski@waw.tvp.pl

gina.komasa@waw.tvp.pl

zuzanna.olbrychska@waw.tvp.pl

anita.gargas-wojciechowska@waw.tvp.pl

krzysztof.karman@waw.tvp.pl

barbara.pawłowska@waw.tvp.pl

jadwiga.nowakowska@waw.tvp.pl

no i opis który kogo w spoilerze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Program 1 Telewziji Polskiej SA

ul. J. P. Woronicza 17

00-999 Warszawa

 

Tel. +48 22/547 44 50

e-mail:widzowie@tvp.pl

Dyrekcja

Dyrektor Programu 1

Małgorzata Raczyńska

Tel. +48 22/547 61 05

Fax +48 22/547 42 35

 

Sekretariat: Izabela Radomska-Niechciał, Katarzyna Laskowska

e-mail:katarzyna.laskowska@waw.tvp.pl

 

Z-ca Dyrektora Programu 1 ds. Ekonomicznych

Elżbieta Szumska

Tel. +48 22/547 63 20

Fax +48 22/547 43 22

 

Sekretariat: Violetta Wiktorska

e-mail:violetta.wiktorska@waw.tvp.pl

Sekretariat Programowy

Małgorzata Żarnecka

Tel. +48 22/547 86 79

Fax +48 22/547 42 20

e-mail:malgorzata.zarnecka@waw.tvp.pl

 

Marta Nocuń

Tel. +48 22/547 66 45

Fax +48 22/547 42 20

e-mail:marta.nocun@waw.tvp.pl

 

Katarzyna Wojciechowska

Tel. +48 22/547 66 87

e-mail:katarzyna.wojciechowska@waw.tvp.pl

 

Wanda Krakowiak-Banasińska

Tel. +48 22/547 60 61

e-mail:wanda.krakowiak-banasinska@waw.tvp.pl

 

Klaudiusz Kunicki

tel. +48 22/547 63 35

e-mail:klaudiusz.kunicki@waw.tvp.pl

Redakcja Oprawy i Promocji

Witold Stanisławski - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 86 79

Fax +48 22/547 42 20

e-mail:witold.stanislawski@waw.tvp.pl

 

Marta Wróbel - Public Relations

Tel. +48 22/547 60 63

e-mail:marta.wrobel@waw.tvp.pl

 

Izabela Łukasik, Małgorzata Urbaniak - Internet, patronaty medialne

Tel. +48 22/547 71 30

Tel. +48 22/547 86 98

e-mail:izabela.lukasik@waw.tvp.pl

e-mail:malgorzata.urbaniak@waw.tvp.pl

Redakcja Audycji Katolickich

Ks. Andrzej Majewski - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 61 50

Fax +48 22/547 77 35

e-mail: andrzej.majewski@waw.tvp.pl

 

Anna Woźniak-Kot - Z-ca Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 61 50

Fax +48 22/547 77 35

e-mail:anna.wozniak-kot@waw.tvp.pl

Redakcja Repertuaru Filmowego

Władysław Frączak - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 81 79

Fax +48 22/547 42 43

e-mail: wladyslaw.fraczak@waw.tvp.pl

 

Barbara Rodkiewicz-Gronowska - Z-ca Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 81 66

e-mail: barbara.rodkiewicz@waw.tvp.pl

 

Krzysztof Mazurkiewicz - Z-ca Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 81 31

e-mail:krzysztof.mazurkiewicz@waw.tvp.pl

Redakcja Audycji Dziecięcych, Młodzieżowych i Edukacyjnych

Marek Pieczyński - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 81 40

Fax +48 22/547 42 65

e-mail: marek.pieczynski@waw.tvp.pl

Redakcja Rozrywki

Gina Komasa - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 80 43

Fax +48 22/547 42 26

e-mail:gina.komasa@waw.tvp.pl

 

Zuzanna Łapicka-Olbrychska - Z-ca Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 80 43

Fax +48 22/547 42 26

e-mail:zuzanna.olbrychska@waw.tvp.pl

Redakcja Publicystki Kulturalnej i Teatru

Sekretariat

Tel. +48 22/547 78 91

Fax +48 22/547 38 29

Redakcja Publicystyki

Anita Gargas -Wojciechowska - p.o. Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 69 90

Fax +48 22/547 71 20

e-mail:anita.gargas-wojciechowska@waw.tvp.pl

Redakcja Audycji Rolnych

Krzysztof Karman - Kierownik Redakcji

Tel. +48 22/547 69 60

Fax +48 22/547 43 44

e-mail:krzysztof.karman@waw.tvp.pl

Redakcja Form Dokumentalnych

Barbara Pawłowska - p.o. Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 81 25

Fax +48 22/547 42 42

e-mail:barbara.pawłowska@waw.tvp.pl

 

Jadwiga Nowakowska - Z-ca Kierownika Redakcji

Tel. +48 22/547 81 25

Fax +48 22/547 42 42

e-mail:jadwiga.nowakowska@waw.tvp.pl

Redakcja Reportażu

Tel. +48 22/547 69 90

Tel. +48 22/547 62 19

Fax +48 22/547 71 20

 

Co do debaty to żal. Jakoś nie usłyszałem odpowiedzi na pytanie "co dalej z IV RP ?"

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KaxxL: zgadam się w 100% z Tobą...

Jedynym problemem w koalicji POPiSu bylo to iż PO zapomnialo kto wygral wybory i kto w tej koalicji miał stawiać warunki...

Jestes na 100% przekonany ze to PO bylo/jest winne ze koalicja nie powstala??

 

Po wypowiedziach i tych 2 latach rzadow PiSu nie sadze aby tak bylo. Obie partie nie doszly do kompromisu i tyle.

 

Nistety z tego co widac to PiS za wszelka cene chcial wladze utrzymac (koalicja z Samoobrona i poro innych spraw). Jak widac w obecnej sytuacji Kaczynski nienawidzi PO i nie chce sie z nimi dogadac i potem koalicje zawrzec.

 

Nadal uwazasz ze PO jest winne wszystkiemu??

 

Trzeba zastanowić się dlaczego Pan Kwaśniewski został prezydentem bo przypadek to napewno nie był i to że był wysoko w PZPR tez nie bylo przypadkiem.

Kwasniewski byl szkolony do bycia sekretarzem. Glupi byc nie moze w takim razie.

 

 

@wszyscy

 

Co co my wiemy to to jest nic zero a nawet mniej niz zero. Dostajemy papke sztucznie podawana nam przez media roznej masci.

To co sie dzieje w gabinetach poza okiem kamer jest dla nas wielka niewiadoma.

A to ze Polacy kombinuja to niestety mamy we krwi, ponad 50 lat komunizmu zrobile jednak swoje i tego nie da sie w 5 minut zmienic.

Cwaniakow zawsze bedzie pelno i spryciazy tez.

Czesc z oligarchow jak to premir twierdzi dorobilo sie na ciezkiej pracy i dobremu pomyslowi. Pewnie Bill Gates, tworcy Macintosha to tez przyklad oligarchow. No coz jak ktos jest zacietrzewiony i ma jakas psychoze maniaklana to cos takiego twierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...