Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

@miib: nie jestem przekonany kto ponosi wine, i pewnie nigdy sie nie dowiem , ale wg mnie byl to jeden z glownych czynnikow... poporstu nie było zgody między tymi partiami i niestety koalicja nie powstała...

 

 

Nie powiedziałem że Kwaśniewski jest mało inteligentny, a przynajmniej nie miałem tego w założeniu. Gdyby Kwasniewski byl mało inteligentny nie był by tak świetnym politykiem, nie był by poprostu w tak błyskotliwy sposób odpowiadać i ripostować jak to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgody wedlug mnie nie bedzie, 2 silne osobowosci z calkiem sporymi ambicjami nie sa w stanie zyc w zgodzie.

 

Co tu duzo mowic PiS nie wygralby poprzednich wyborow bez poparcia armii moherow i zlaniu wyborow przez mlodych ludzi.........

 

Teraz to w naszych rekach jest de facto przyszlosc Polski. Ludzie w naszmy wieku musza podjac decyzje i wziac za nia odpowiedzialnosc.

Jak PiS wygra to mamy policyjne panstwo wrecz ksiazkowe. BTW polecam ksiazke Wiktora Suworowa "Kontrola" jest na czasie.

 

Zastanawiam nie jeszcze jedna sprawa. Tak jakby historia w pewnym sensie zatoczyla kolo. A mianowicie w poprzednichg wyborach Tusk byl cholernie pewny zwyciestwa i co?? i przegral!!! A teraz hmmmm Kaczynski robi to samo jest bardzo pewny siebie nawet cholernie. CZy zwyciezy to zobaczymy.

 

Idea taniego panstwa: 76k pln na alkohol w 3 miesiace (kancelaria prezydenta)........ komentarza to nie wymaga..............

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nie zauważyć że cała ta sytuacja jest niestety spowodowana niestabilną sytuacją polityczną w polsce... ale do czego może dążyć koalicja z Samoobrona i LPR...

 

btw Wyniki z "Teraz My" Kwaśniewski według ich sądażu przeprowadzonym na grupie 1000 osob wygral kwasniewski lecz nie byla to miazdzaca przewaga lecz wyraznie zauwazalna :)

 

 

Dobranoc

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej debacie było idealnie widać, jak niski poziom prezentuje polska scena polityczna i ile jeszcze mamy do "nadrobienia" w stosunku do państw o większej tradycji demokratycznej. Merytoryczna strona debaty praktycznie nie istniała - kompletnie niczego nowego się nie dowiedziałem. Tusk słusznie w Teraz My zauważył, ze najwięcej na tej debacie stracili wielbiciele M jak Miłość ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wyżej wspomniał, Tusk mógł się tylko oblizywać przed telewizorem [;, kto by nie wygrał tych wyborów i tak i tak będzie SYF, bo wejda trzy partie ktore się ze sobą nie potrafią dogadać i jedna drugiej będzie dołki pod nogami kopała. Aczkolwiek mam nadzieję, że "niemiecki filar" - PO nie zdobędzie większości. Kwach się kłaniał Rosji, a PO wali czołem po ziemi przed Germańcami. Idę głosować na Ąckiego x_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwach się kłaniał Rosji, a PO wali czołem po ziemi przed Germańcami. Idę głosować na Ąckiego x_X

A Kaczynski bedzie nas nadal izolowal od Europy i walczyl z sasiadami...............

 

kto by nie wygrał tych wyborów i tak i tak będzie SYF, bo wejda trzy partie ktore się ze sobą nie potrafią dogadać i jedna drugiej będzie dołki pod nogami kopała.

To jest niestety wielce prawdopodobne ze beda sie zrec jak cholera. Tak jak to bylo ostatnim razem po rozpadzie wielkiej koalicji. A moze stanie sie cud i PO i PiS sie dogadaja. Ani Tusk ani Kaczynski nie moglby zostac premierem. Pozyjemy zobaczymy.

 

Aczkolwiek mam nadzieję, że "niemiecki filar" - PO nie zdobędzie większości.

Wydaje mi sie ze to wlasnie paradoksalnie z Niemcami powinnismy rozmawaic. Maja skubancy sporo do powiedzenia w Europie. Poza tym wlasnie bez nich nie wstrzymamy budowy tego gazociagu. Jak sie dogadamy z Niemcami to Rosja nie bedzie taka silna jako gazoszantazysta. Dobrze ze z Francja mamy dobre stosunki (bez podtekstow panowie), chyba ich pan prezydent nie przepada za Niemcami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nic dziwnego....

Własnie czytam najnowsze wypowiedzi Tuska Pluska aka Kononowicza, (inspirowane chyba osobą pana S.Nowaka którego mamusia zarabia na wyborach) o fotoradarach i wypadkach. Łapie się za głowę. Kolejne strzały w kolano.

PIS juz sie wypowiedział: "Nie, naprawdę nie jest pan S. Nowak naszą tajną bronią"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem fragment konwencji wyborczej PiSu i mam nastepujace wnioski:

-to co robi PiS jest the best of the best of the best i once again best. To jakie bledne kolo.

-premier caly czas ise chwali czego to oni nie zrobili ze gospodarke pcneli i wogole, zaraz powierze ze PiS zniosl komunizm w Polsce.

-oczywiscie uklad uklad i jeszcze raz uklad..............porazka

 

Ehhhhhhhhh kurde niby mamy demokracje ale jak sie politycy dorwa do wladzy to nie ma sposobu aby ich stamtad usunac.

Boje sie ze bedziemy mieli po raz kolejny powtorke z rozrywki........ Sporo wartosciowych ludzi znowu wyemigruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiSowi trzeba przyznac jedna rzecz... nie wiem jak wy, ale zanim PiS zaczal rzadzic, nie wiedzialem w ogole jakie sa partie w naszym kraju... ale odkad PiS rzadzi to codziennie w Faktach i Wydarzeniach leci 15min informacji na temat polityki, dzieki czemu jestem duzo bardziej obeznany w polityce niz bylem 2 lata temu :sdsds

 

Dlatego, ide glosowac na PO ;]

 

Chociaz zastanawiam sie tez czy zaglosowac na LiD, bo jak wygra PO i spierniczy kraj tak jak PiS, to przynajmniej bede mial czyste sumienie, ze nie przyczynilem sie do tego :D. Wierze jednak ze PO da rade, a lepiej by bylo jakby sie z LiD w koalicji znalezli ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLD już rządziło!

jak można głosować na komuchów...

Normalnie - wchodzisz do lokalu, bierzesz karte, wypelniasz i wrzucasz do urny wyborczej. :mur:

Fundamentlistom, ktorym bilzej do Talibow niz do tolerancyjnych ludzi mowie NIE. :damage_wall:

 

Do moderatorow: albo zamknijcie ten temat, albo zacznijcie to jakos kontrolowac, bo z wymiana zdan na poziomie to zbyt wiele wspolnego nie ma w chwili obecnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze sytuacja jest jebitnie chora.. dla mnie nie ma zadnej normalnej partii.. moi rodzice glosuja na PiS.. ja sam mam od kilku dni to prawo do glosu, w sumie powinienem pojsc za autorytetem rodzicow i glosowac na PiŚniętych(osobiscie nic mnie do nich nie przekonuje tak samo jak do innych partii), z drugiej strony zastanawiam sie nad pozostawieniem pustej czy tez przekreslonej kartki.. byl by to zloty srodek, ale zeby to mialo jakis sens to musiala by spora grupa osob tak samo zaglosowac co jest raczej nie mozliwe z chociazby jednego powodu, ze ludzie nawet nie wiedzą, ze mogą tak glosowac. Poprostu lipa.

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundamentlistom, ktorym bilzej do Talibow niz do tolerancyjnych ludzi mowie NIE.

tak samo jak mr^_^max nie wyobraza sobie glosowanie na SLD [podobnie jak ja] tak samo Ty na fundamentalistow [chociaz nie wiem czy masz prawo kogos tak nazywac]

 

Wiec nie wiem ocb z mur.gif

 

Jak dla mnie to ty jestes bardzie fundamentalny w swoich pogladach niz ja czy mr^_^max i to rownie tobie mozemy powiedziec nie wiec sie ogarnij

 

 

Moze tobie blizej do taliba :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tusk, którego media chronią przed upublicznieniem mojego zaproszenia do debaty, opowiadał dziś o drogach i o tym jak to ludzie na drogach giną i w ogóle fotoradary są. Wypada więc zadać parę pytan, skoro do debaty pan Tusk z PO się nie pali.

Czy partia pana Tuska (KL-D, UW) nie była u władzy w latach 1991-1993,1997-2001 i nie odpowiada za to co mamy na drogach i za utrudniający rozwój dług publiczny wynoszący 511 000 000 000 zł.?

 

Czy pan Donald Tusk zna pana Lewandowskiego (PO), który opowiadał pod koniec lat 90-tych jak to podnosi akcyzę na paliwo gdy na świecie cena leciała w dół, bo tak rozkazała Bruksela, a Polacy by się wściekli gdyby podnieść im tak drastycznie cenę 1 maja 2004 roku?

 

Czy pan Tusk rozumie, że wydając pieniądze na benzynę (4,5 zł/litr, w tym ok 2/3 to podatki) nie możemy kupić bezpieczniejszych aut i stąd te ofiary na drogach?

 

Czy pan Tusk głosował za wprowadzeniem brukselskiego idiotyzmu polegającego na ograniczeniu prędkości w miastach i terenie zabudowanym do 50 km/h w efekcie czego każdy kierowca w Polsce codziennie łamie prawo wielokrotnie? Dlaczego pan Tusk firmuje socjalistyczną i do cna zbiurokratyzowaną Unię Europejską - to jest "wolność"?

 

Czy pan Tusk naprawdę myśli, że ma do czynienia z ludźmi, którzy niczego nie pamiętają?

 

Właśnie przeczytałem, że pan Tusk powiedział coś jeszcze bardziej kuriozalnego:

 

 

"My Polacy dostaliśmy nasze miejsce w Europie. Dostaliśmy też rzekę pieniędzy, to jest gigantyczny strumień."

 

Otóż w Europie Polacy niczego nie "dostali" - swoje miejsce mamy tu od ponad 1000 lat. A co do "rzeki pieniędzy" to są granice kłamstwa. Polacy wpłacają do kasy brukselskiej ok. 12 000 000 000 zł rocznie. To tyle, ile potrzeba by gminy wespół z mieszkańcami wyastaltowały sobie 40 000 km dróg wiejskich. To długość równika.

 

Jak wynika z obliczeń mniej więcej to co wysyłamy Brukseli - to wraca, tyle, że zabierane jest każdemu pracującemu, statystycznie ok 1000 zł. rocznie, ale otrzymują dotacje "wybrańcy" brukselskiej biurokracji. Musimy żebrać i pisać tony papierowych wniosków o własne pieniądze!

 

Tak działa unijny socjalizm w praktyce. A "lyberał" powinien wiedzieć, że mało rzeczy na świecie się dostaje (tzn - otrzymuje "za darmo"). Chyba, że to łże liberał... co widać, słychać i czuć.

 

_________________

Wojciech Popiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze sytuacja jest jebitnie chora.. dla mnie nie ma zadnej normalnej partii.. moi rodzice glosuja na PiS.. ja sam mam od kilku dni to prawo do glosu, w sumie powinienem pojsc za autorytetem rodzicow i glosowac na PiŚniętych(osobiscie nic mnie do nich nie przekonuje tak samo jak do innych partii), z drugiej strony zastanawiam sie nad pozostawieniem pustej czy tez przekreslonej kartki.. byl by to zloty srodek, ale zeby to mialo jakis sens to musiala by spora grupa osob tak samo zaglosowac co jest raczej nie mozliwe z chociazby jednego powodu, ze ludzie nawet nie wiedzą, ze mogą tak glosowac. Poprostu lipa.

:mur:

Zgodziłbym się z poglądem, że jeśli ktoś zielonego pojęcia nie ma o sytuacji politycznej to nie powinien wybierać w ciemno. Ale jeżeli ktoś się choć trochę orientuje to powinien zagłosować, choćby na mniejsze zło (jakkolwiek to sobie wyobraża).

 

Ja ostatnio głosowałem na PO, ale po ostatnich 2 latach naprawdę już nie mam na kogo zagłosować. Mimo to zastanowię się trochę i jakiegoś wyboru dokonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Otóż w Europie Polacy niczego nie "dostali" - swoje miejsce mamy tu od ponad 1000 lat. A co do "rzeki pieniędzy" to są granice kłamstwa. Polacy wpłacają do kasy brukselskiej ok. 12 000 000 000 zł rocznie. To tyle, ile potrzeba by gminy wespół z mieszkańcami wyastaltowały sobie 40 000 km dróg wiejskich. To długość równika.

 

Jak wynika z obliczeń mniej więcej to co wysyłamy Brukseli - to wraca, tyle, że zabierane jest każdemu pracującemu, statystycznie ok 1000 zł. rocznie, ale otrzymują dotacje "wybrańcy" brukselskiej biurokracji. Musimy żebrać i pisać tony papierowych wniosków o własne pieniądze!

 

Tak działa unijny socjalizm w praktyce. A "lyberał" powinien wiedzieć, że mało rzeczy na świecie się dostaje (tzn - otrzymuje "za darmo"). Chyba, że to łże liberał... co widać, słychać i czuć.

 

_________________

Wojciech Popiela

Nie mogę się nie zgodzić, niestety taka jest prawda ze unia wcale nam niczego nie daje.. unia to nie Robin Hood ktory zabiera biednym a daje bogatym, wywalczylismy naprawde malo w unii, chociażby ten limit polowowy na dorsza.. istna glupota.. w ogole cała idea tych limitow jest lekkim przegięciem bardzo czesto hamujacym rozwój firm/gospodarstw.

Poza tym istnieje tez kwestia bardzo ostrej biurokracji, chcąc wziąć te pieniądze z Unii musimy spelnic Bog wie ile warunkow czesto z du*y wyjetych i sa one bardzo ostro przestrzegane przez naszych biurokratow. Ludzie poprostu boja sie brac pieniadze bo nawet jesli troszke sie noga podwinie to trzeba zwrocic o wiele wiecej, co czesto oznacza bankructwo.

Oczywiscie plynie wiele korzysci z bycia w Unii i sa one oczywiste.

Istnieje takze kwestia tego, ze bedac w unii ulegamy zjawisku globalizacji.. wszystko sie uogólnia i po pewnym czasie zostaja zatracone bardzo istotne wartosci narodowe i tradycje.

Tyle ode mnie,

Pzdr,

H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec to PiS zmarnowal te 2lata na walke z mitycznym ukladme i walka o koalicje z "dzwinymi partiami" aby tylko utrzymac sie przy wladzy. Do tego jeszcze uwielbinie konfenrencja i pokazywanie na nich swoich "mega" sukcesow. Dobrze by bylo aby PiS w koncu porzucil chore pomysly inwigilacji, teczek i podsluchow i nie wiadomo kogo jeszcze. Ziobro musi odejsc i Kaczynski tez.

 

A teraz ze zenujace oszczerstwa rzucane czy to przez Kaczynskiego i Tuska.

To juz lepeij niech sie panowie na ringu spotkaja i dadza sobie po mordach.

 

Od Uni wiecej bysmy nie wyciagneli nawet gdyby PiS rzadzil w czasie traktatu akcesyjnego. Pewne rzeczy mozna bylo wywalczyc lepeij. Mysle ze UE doskonale wykozystala to ze sie wewnatrz tak bardzo klocimy i ze nie ma jednej wizji w sprawie rozwoju.

 

IMO teraz najwazniejsze sa 2 rzeczy:

1. nie dac [gluteus maximus] z Euro2012 i dopracowac, budowac i walczyc o kase (i to powinni robic wszystkie partie zjednoczyc sie w 1 celu, juz pare razy tak robilismy wiec doswiadczenie jest.

2. Uniemozliwic budowy tego cholernego gazociagu miedzy Rosja a Niemcami ktory moze ladnie namieszac w gospodarce (putin gazowy szantazysta) i srodowisku (zatopione tysiace ton broni chemicznej.......).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak mr^_^max nie wyobraza sobie glosowanie na SLD [podobnie jak ja] tak samo Ty na fundamentalistow [chociaz nie wiem czy masz prawo kogos tak nazywac]

 

Wiec nie wiem ocb z mur.gif

 

Jak dla mnie to ty jestes bardzie fundamentalny w swoich pogladach niz ja czy mr^_^max i to rownie tobie mozemy powiedziec nie wiec sie ogarnij

Moze tobie blizej do taliba :[

Sorry, juz sie ogarnalem - tez nie wyobrazam sobie, jak mozna glosowac obecnie na SLD, zwlaszcza, ze takiej partii nie ma.

 

Roznica jest taka, ze wedlug mnie kazdy moze glosowac na kogo chce i nie traktuje ludzi, ktorzy glosuja na inna opcje jak debili, czy zdrajcow Polski. Mozna z kims podyskutowac o roznicach merytorycznych, ale okreslenia "jak mozna glosowac na komuchow" sa ponizej pewnego poziomu...

Tym bardziej zaskakuje mnie taki nacjonalizm w ustach ludzi, ktorzy nie mieli stycznosci z poprzednim ustrojem, a sie wypowiadaja.

 

To tak jakbym wypowiadal sie o obecnych niemcach zle, ze wzgledu na II W.Ś. - nie bylo mnie wtedy na swiecie, tak jak wiekszosci obecnie zyjacych niemcow. Takie patrzenie jest nietolerancyjne i bardzo ograniczone.

 

Temu tematowi blizej do Topicu Śmiechu niz do normalnej dyskusji. To juz w tematach PES vs. FIFA jest wieksza kultura..

Żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, juz sie ogarnalem - tez nie wyobrazam sobie, jak mozna glosowac obecnie na SLD, zwlaszcza, ze takiej partii nie ma.

Ja tez nie........ Szczegolnie po tym jak moi rodzice stali po najpotrzebniejsze dla dzieciakow artykuly, albo po tym jak wszystkiego brakowalo.......Niestety nasza swiadomosc co sie wtedy dzialo jest niska a temu winne jest co?? Szkola, historycy czy moze cos jeszcze??

 

Tylko ze sporo ludzi teskni za systemem bo bylo im lepeiej, pozornie lepiej. Ci ktorzy zostali skrzywdzeni przez komochow beda ich nienawidziec do konca.

 

Rzady PiSu troche czerpia pewne shcematy z rzadow komunistow. Chodzby te wystapienia premiera ze to co robi rzad jest najlepsze i bezbledne, a tych bledow to oni sporo poelnili oj sporo. Tylkoze nie potrafia sie do nich przyznac. Przyznanie sie do bledu jest wazna cecha/umiejetnoscia. Dla mnie np osoba ktora nie potrafi sie do bledu przyznac jest malo wiarygodna.

 

Roznica jest taka, ze wedlug mnie kazdy moze glosowac na kogo chce i nie traktuje ludzi, ktorzy glosuja na inna opcje jak debili, czy zdrajcow Polski. Mozna z kims podyskutowac o roznicach merytorycznych, ale okreslenia "jak mozna glosowac na komuchow" sa ponizej pewnego poziomu...

Tym bardziej zaskakuje mnie taki nacjonalizm w ustach ludzi, ktorzy nie mieli stycznosci z poprzednim ustrojem, a sie wypowiadaja.

Pewnie ze kazdy ma prawo (konstytucyjne) do wypowiadania wlasnych opinii i gloszenia ich bez obrazania nikogo.

Obrazanie swiadczy tylkoi wylacznie o braku kultury. Moze nawet wzielo sie to ze sceny politycznej bo przeciez nasi politycy dosc czesto to robia (wiadomo ktorzy wiec nie ma co tu o nich pisac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kurewski mętlik w głowie, jak czytam ten temat to się on pogłębia dodatkowo.

Czytam zwolenników PiSu i ich argumenty, mam ochotę odrazu na PiS głosować.

Czytam argumenty zwolenników Po i to samo...

Czytam LiDożerców:P i to samo też wszystko wygląda słusznie...ale tylko na papierze:( w czasie wyborów to oni ładnie potrafią śpiewać...( nowy program o politykach JAK ONI ŚPIEWAJĄ)...SLD/LID czy jak to tam kto zwie...rządził tyle lat, wyszło jak wyszło, ale Kwaśniewskiego na 2 kadencje to chyba my nie Gruzini wybraliśmy! Dla mnie to o czymś świadczy...ehh

Tak na pocieszenie (KSU-nikt cię nie broni Polsko) kawałek dość na czasie:

 

Wyssali z wielu życie

Zabrali godnoŚć nam

Stworzyli kraj żebraków

Twierdząc, że wszystko gra

Z uŚmiechem na ekranie

Szyderców leci show

Lwie paszcze otwierają

Pożerać ciągle chcą

 

Nikt Cię nie broni Polsko

Gdy wokół głodne psy

Upokorzony naród

Cierpienie, nędza, łzy

 

Gdy mordy swe utuczą

Kolejni pchają się

W koryta ryje włożą

I zaczną doić Cię

Lecz karmy wnet zabraknie

I w stołki wbiją kły

A role się odwrócą

I kopa damy im

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kurewski mętlik w głowie, jak czytam ten temat to się on pogłębia dodatkowo.

Czytam zwolenników PiSu i ich argumenty, mam ochotę odrazu na PiS głosować.

Czytam argumenty zwolenników Po i to samo...

Czytam LiDożerców:P i to samo też wszystko wygląda słusznie...ale tylko na papierze:( w czasie wyborów to oni ładnie potrafią śpiewać...( nowy program o politykach JAK ONI ŚPIEWAJĄ)...SLD/LID czy jak to tam kto zwie...rządził tyle lat, wyszło jak wyszło, ale Kwaśniewskiego na 2 kadencje to chyba my nie Gruzini wybraliśmy! Dla mnie to o czymś świadczy...ehh

 

Ciekwe rzeczy piszesz.

Apropo PiSu ladnie to oni spiewali 2 lata temu:

Mieli super program i wogole i co z tego. Nie zrealizowali nic, ba nawet wiecej spierniczyli niz sie moze wydawac. Oszukali swoich wyborcow wielokrotnie. Ot proste przyklady:

 

-Jaroslaw K. twierdzil ze nie bedzie premierem jak Lech bedzie prezydentem. i co mamy braci na stolkach

-nie bedzie koalicji z Samoobrona. Nie minelo dzuo czasu i mam kolalicje z Lepperem i Samoobrona

-nie bedzie kryminalistow w rzadzie (patrz punkt wyzej)

-"profesjonalizm" Macierewicza i wielu innych "szpecow" od roznych spraw

-i tym podobne i tym podobne wiele przykaldow.

 

Jak dla mnie nie ma sie wogole nad czym zastanawiac. Wyborcy dali szanse PiSowi. Nie za bardzo ja wykozystal, wrecz zmarnowal walczac z wlasnymi ludzmi i lamiac wszelkie dane slowo.

Trzeba dac szanse innym partiom. Nie bede agitowal zadnej konkretnej partii. Jak dla mnie PiS swoja szanse zmarnowalo i mam nadzieje ze tych wyborow nie wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę? ;)

A tam, nie znasz się... :D

 

Na rozluźnienie :

Pędzi pociąg historii,

błyska stulecie-semafor.

Rewolucji nie trzeba glorii,

nie trzeba szumnych metafor.

 

Potrzebny jest Maszynista,

którym jest On:

towarzysz, wódz, socjalista -

Jarosław - słowo jak dzwon!

:lol: Cytat z wczorajszego programu Wojewódzkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html

 

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

 

Platforma Obywatelska - 78% zbieżnych odpowiedzi

 

Pozostałe partie:

 

* Lewica i Demokraci - 63%

* Samoobrona RP - 63%

* Polska Partia Pracy - 63%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%

* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 48%

* Prawo i Sprawiedliwość - 38%

 

Jak mozecie to neich kazdy wklei swoj wynik, o ile ktos to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...