Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze za czasów r520 optowałem przeciw g70 (o ile pamiętasz pewien topic na subforum ati ;) ).

 

Wracając na serio do tematu- programowo jeszcze za czasów studenckich najbliżej było mi do Mikkego, teraz po "koalicji za korytem" z pięknym Romkiem nawet w ich stronę nie spojrzę.

 

Głosować będę (niestety) "przeciw" a nie "za", bo absolutnie żadna z opcji mnie do siebie nie przekonała. Tuskowi mogę zarzucić wiele, LiD to jakiś poroniony twór bez tożsamości, PSL- dzięki, ale nie. A przeciw komu zagłosuję, to chyba jasne. Dam szansę platformie, pomimo świadomości, że i wcześniej już z miernym skutkiem przewijali się na naszej scenie politycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz ze premier jest autokrata i za wszelka cene dazy do pelni wladzy. Wiec nie piernicz mi tutaj ze wina za nie powstanie koalicji PO bo to jest bzdura jakich malo (propaganda PiSu dziala cuda). Co wiesz na ten temat?? Moze cos ciekawego jak tak to podziel sie wiedza z forumowiczami.

http://www.informacje.int.pl/przed-i-po To się nazywa powycinać i posklejać! Dobrzy są.

 

Btw, ty się jeszcze popierasz tym co mówił Wałęsa? :unsure:

 

Ja tylko mam nadzieję, że na nowy rząd, będzie taka sama nagonka "bezstronnych" mediów jak na obecny, bo będzie nuda.

Dam szansę platformie, pomimo świadomości, że i wcześniej już z miernym skutkiem przewijali się na naszej scenie politycznej.

15 Lat?

że oni robią co chcą łamiąc przy tym nasze prawa, inwigilują i podsłuciach!ą jak za komuny

No i? Najwięcej krzyczą zawsze ci co mają najwięcej do ukrycia.

<_< Hyyymmmm.... to tak jak kiedyś, "musimuy to zrobić teraz i dziś, ja ich jutro nie moge wpuścić do gabinetu"

Ale było mineło, nie ma co dewagować :wink:

 

Zachód jakoś się rozwinął mimo problemów z korupcją więc nie uważam, że bez przeorania wszystkich i najlepiej posypania ich solą nie ma szans na poprawę. Dalej będę głosował na oligarchów i masonów.

Wow

Wytłumacz mi jak MIMO KORUPCJI :wink: !!! rozwinęła się Dania? (masz czas do jutra)

Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zainsteresuja sie przetargiem na 23 helikoptery dla ratownictwa medycznego? Tam sa dopiero niebotyczne sumy, przy ktorych Sawicka z jej dzialka to tylko 50 smiesznych tysiaczkow, 5 dobrych kompow z tego forum...

http://www.tvn24.pl/-1,1525308,wiadomosc.html

 

haha, romek czyta purepc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów r520 optowałem przeciw g70 (o ile pamiętasz pewien topic na subforum ati ;) ).

 

Wracając na serio do tematu- programowo jeszcze za czasów studenckich najbliżej było mi do Mikkego, teraz po "koalicji za korytem" z pięknym Romkiem nawet w ich stronę nie spojrzę.

 

Głosować będę (niestety) "przeciw" a nie "za", bo absolutnie żadna z opcji mnie do siebie nie przekonała. Tuskowi mogę zarzucić wiele, LiD to jakiś poroniony twór bez tożsamości, PSL- dzięki, ale nie. A przeciw komu zagłosuję, to chyba jasne. Dam szansę platformie, pomimo świadomości, że i wcześniej już z miernym skutkiem przewijali się na naszej scenie politycznej.

r520 dalej trzyma sie dobrze, ale co do Donka, to sry ale facet mial przez 2 lata wrecz wymarzone warunki do nabijania procentow. PiS wpuszczony w tredowatego i pieknego, media po jego stronie, nic tylko czekac na wybory i zacny wynik. Jak mozna to bylo tak spier...ic?

Widac mozna, z POmoca Kutza, Rzeplinskiego, a ostatnio nawet "yes yes yes", sry za brudna kampanie Kardynale.

Krzyzyk na droge...

Jakos mi ta nie udolnosc niezbyt dobrze wyglada w kontekscie ewentualnego rzadzenia krajem.

To tyle z mojej strony w temacie, przynajmniej do niedzieli ;)

Szkoda czasu na te bzdury, uciekam do Azeroth.

Peace/Piss/or whatever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apo5

Widze ze jestes fanatycznym wyznawca jedynej i najlepszej na swiecie partii.

Mylisz się :) Jestem przeciwnikiem najgłupszej na świecie partii w której jak to spiewa bodajże peja "nie zmienia się nic" :lol:

 

Napisze to tak.

Dziwi mnie fakt oddzialywania propagandy PiSu na ludzi takich jak Ty, starsi ludzie sie nie licza.

Cos czuje ze masz bardzo mala wiedze i operujesz tylko sloganami uslyszanymi gdzies tam.

Dziwi mnie fakt oddziaływania propagandy PO na ludzi takich jak Ty, starsi ludzie są mądrzejsi i lepiej pamiętają dawne czasy ;)

Ale co to obchodzi "młodzieżówkę" PO - przecież nie macie szacunku dla starszych.

 

Kaczynscy duoz wiecej rzeczy nakombinowali siedzac na stolkach panstwoych, przypomne ze byli (nie pamietam ktory z nich)

-szefem NIKu,

-ministrem sprawiedliwosci,

Puste słowa - operujesz sloganami usłyszanymi gdzieś tam.

 

1. Do tego jeszcze taka skromna sprawa, obaj zrobili tytuly naukowe w czasach gdzie TYLKO ktos posiadajacy ksiazeczke partyjna mogl to zrobic, ktos kto posiadal "dobre szerokie plecy", lub podpisal lojalke. Poza tym tytylu ich prac sa hmmmm bardzo interesujace (nie pamietam dokladnie co to bylo, ale cos zwiazane z partia komunistyczna).

Najpierw zrób tytuł naukowy a potem oceniaj - takie były wtedy czasy a nie inne, ale nie obwiniaj za to Kaczyńskich.

 

2. Porownaj dzialanie premiera w kwestii rzadzenia z rzadzeniem za czasow komuny. Ja widze ogromne analogie!!!!! Skoro ty ich nie zauwazasz to proponuje wizyte u okulisty.

No widocznie ślepy jestem. Bo według mnie jest to pierwszy rząd od 89 roku który realizuje hasło "precz z komuną"...mieliśmy mnóstwo rządów które dekomunizacji nie wprowadzało - mieliśmy nawet rządy postkomunistów. Jeśli tego nie pamiętasz to proponuję wizytę u neurologa.

 

Nie widzisz ze premier jest autokrata i za wszelka cene dazy do pelni wladzy. Wiec nie piernicz mi tutaj ze wina za nie powstanie koalicji PO bo to jest bzdura jakich malo (propaganda PiSu dziala cuda).

To Twoje zdanie i wszystkich ludzi którzy popierają platformę obywatelską [;

 

Co wiesz na ten temat?? Moze cos ciekawego jak tak to podziel sie wiedza z forumowiczami.

Swego czasu jak jeszcze Marcinkiewicz był po jasnej stronie mocy pisał na blogu, że odpowiedzialną osobą za zerwanie rozmów koalicyjnych PO - PIS jest Lesiu Balcerowicz.

 

BTW co zrobisz jak wygra PO popelnisz harakiri??

Dlaczego miałbym to robić. Ja jestem bardzo bardzo ciekawy jak będą wyglądały rządy PO, czy uda im się uzyskać większość w rządzie, czy będą potrzebowali koalicji z PSL albo z LiDem. Nie mogę się doczekać już w pierwszych dwóch latach ich rządzenia cudu gospodarczego, braku kolejek w służbie zdrowia, wiecznie uśmiechniętych pielęgniarek i wspaniałych lekarzy. Nie mogę się doczekać kiedy kumpel wróci z Anglii do Polski - będzie miał okazję. Nie mogę się doczekać Polskiej Irlandii - ale to chyba już można wykreślić z listy pomysłów "liberała" Tuska bo spot zniknął z telewizji po debacie z Kwasniewskim :( . Pozostało tylko "By żyło się lepiej. Wszystkim" (czyli z jednej z obietnic na której jechał pół kampani wyborczej, zaniechał jeszcze zanim wziął się za realizację. A smiejecie się z 3 milionów mieszkań :lol: )

Nie mogę się doczekać rządów PO - pojeździmy sobie w tym temacie za pare lat jak podsumujemy co dobrego zrobili dla Polski. Tylko żeby nie brali przykładu z rządów Gronkiewicz Waltz - bo Polska zamieni się w jeden wielki nieprzejezdny KOREK. :lol:

 

A jaka masz gwarancje ze tego nie robia??

Stary, ja jestem czysty to raz. Dwa, nie odczuwam tego że ktoś mnie inwigiluje. A trzy - nie przeszkadza mi to czy mnie ktoś inwigiluje czy nie, bo nie mam nic do ukrycia :>

 

To jest wina prawa a nie policji!!!!! Skoro maja takie prawo to je wykozystuja, proste.

Zarzucasz CBA działanie wbrew prawa? ostro.

 

 

APropo CBA. Widziales ich akcje kiedykolwiek?? Na zywo w realu?? Nie sadze. Skoro nie wiesz jak dzialaja to sie nie wypowiadaj. Ludzie z CBA to mlodzi kolesie co chca zrobic dosc szybka kariere i sie chca za wszelka cene wykazac, do tego nie grzesza inteligencja. Nawet nie potrafia odczytac nazwisk z domofonow i ich zweryfikowac z poszukiwanymi nazwiskami w domu mieszczacym sie przy skrzyzowaniu (autentyczna sytuacja). No sorry ale to jak dla mnie zenada.

Ty byś taką akcję przeprowadził lepiej? Nazwisk z domofonów - wiesz, mnie to nie dziwi, sam kiedyś (w czasach kiedy jeszcze pisało się nazwiska na guzikach domofonów o_O -btw gdzie jeszcze tak się robi? Ludzie się martwią o ochronę danych osobowych a wypisują nazwiska na domofonach? No to dopiero ŻENADA) jeździłem do Krakowa do ciotki i gdyby nie to że wiedziałem pod jakim numerem mieszka to bym jej nazwiska nie odczytał - takie pismo RĘCZNE miał pan dozorca który te napisy robił, heh.

 

:) miło się z Wami dyskutuje

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier Tusk miałby konflikt z prezydentem

 

zalowe straszonko, powiedzcie mi do kogo to trafia? widac jak na dloni, ze gosc ratuje sie juz rekami i nogami, a koncowka najlepsza:

Pani Rokita ma prawo do swojego zdania, rozumiem że marzy o tym, żeby jej mąż był premierem, ale jeśli PiS wygra wybory, to ja obejmę tę funkcję – podkreślił.

skromny jak zawsze :lol2: :lol2: :lol2: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek a kolejki jak za komuny. PO ma na jednym z plakatów wyborczych:

Zważywszy na to że służba zdrowia nie wyszła jeszcze z tego okresu to nie ma co się dziwić.

Wracając na serio do tematu- programowo jeszcze za czasów studenckich najbliżej było mi do Mikkego, teraz po "koalicji za korytem" z pięknym Romkiem nawet w ich stronę nie spojrzę.

Jakby na to nie patrzeć to nie UPR układało ordynacje, a Giertych przynajmniej dotrzymuje słowa w przeciwieństwie do takiego PO. No i jakby na to nie patrzeć do partii republikańskiej w USA (oczywiście ich siły nie ma co porównywać) idą ludzie o jeszcze bardziej zróżnicowanych poglądach liczy się to kto nadaje ton, a UPR tutaj przepchało swoje propozycje gospodarcze (w tym prywatyzacje szpitali - przewlekle chorzy i starsi mają zapewnione gwarancje państwowe). Nie mówiąc o tym że UPR nie będzie przecież rozdzierało szat przed wejściem do parlamentu - polityka to też sztuka kompromisu - należy wprowadzać tyle ile aktualnie się da.

mozesz tez odezwac sie do pacjentow czekajacych na przeszczep, na pewno sa wdzieczni ministrowi Ziobro za totalne rozpieprzenie polskiej transplantologii.

Czyli, mowiac wprost, cel uswieca srodki, i mozna przehandlowac swoje poglady i zapewnienia przedwyborcze za stolki i szanse utrzymania sie u wladzy?

O to to! Piękna zasada! Cel nie uświęca środków. Tylko dlaczego tyle ludzi nie potrafi przenieść jej na inne dziedziny życia? Przecież taki szczytny cel jakim jest dostęp służby zdrowia do jak największej liczby obywateli jest realizowany poprzez takie środki jak zawłaszczenie przez państwo środków produkcji, monopolizacja oraz zdzieranie z obywateli składki pod przymusem. Czyli ta zasada jest złamana. A przecież słusznym środkiem byłoby tworzenie stowarzyszeń wzajemnej pomocy co zresztą tak na prawdę doskonale realizowało ten szczytny cel. polecam ten tekst:

http://liberalis.pl/2007/09/22/roderick-t-...sluzby-zdrowia/

Tak samo próba rozwiązywania problemu narkotyków przez prohibicje do niczego nie prowadzi. Czy walka z bezrobociem poprzez zasiłki które to idą z pieniędzy zabranych po przymusem ciężko pracującym (tu też odpowiedzią są stowarzyszenia obywatelskie).

Ludzie nauczyli się rozwiązywać problemy poprzez zrzucanie odpowiedzialności na aparat państwowy który to miałby rozwiązywać je za nich. To nie jest dobra droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo próba rozwiązywania problemu narkotyków przez prohibicje do niczego nie prowadzi.

Legalizujemy heroine i kokaine? Damn, to ja juz wiem skąd ta koka w kancelarii prezydenta - trzeba przyzwyczajać społeczeństwo, a przykład idzie przecież z gory. Że też nie skojarzyłem wcześniej tych oczywistych oczywistości, wszak PiSowi blisko do UPR w wielu kwestiach...

 

 

EDIT:

Oglądał ktoś konferencje Kaczyńskiego, ktora właśnie się skończyła? :blink:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

legalizacja narkotyków? czemu nie. człowiek ma prawo sam decydować o sobie. najwyżej ćpuny się pozabijają, ale czy to będzie z niekorzyścią dla społeczeństwa?

Za udostępnieniem broni palnej do "obrony" też optujesz ??

 

A czemu nie ? Z zalozeniem ze uzytkownik narkotykow i alkoholu nie ma prawa do zadnego zasilku bez przejscia odwyku.

Tylko nie wiem jak byś sprawdzał spożycie alkoholu, może jakiś urząd kontroli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej.

Ja jestem zdecydowanie przeciw, więcej broni w domach to większe ryzyko że dostanie się w niepowołane ręce poprzez np kradzież, zresztą niektórzy ludzie są po prostu bezdennie głupi potrafią zostawić naładowaną broń w niezamkniętej szufladzie, a później jest płacz bo dzieciak zastrzelił siebie albo kolegę. Sprawdź sobie dane z USA w których ginie od kul bodajże 10k ludzi rocznie a w takich Niemczech poniżej 400, nawet jak weźmiesz pod uwagę liczbę ludności to dysproporcja jest olbrzymia.

 

Edit:

Trochę pomieszałem liczby, ale sens pozostaje taki sam:

Najłagodniejsze prawo obowiązuje w Niemczech i Francji, a najostrzejsze regulacje mają z kolei Wielka Brytania, Holandia i... Polska. W rękach Francuzów znajduje się więcej legalnej broni niż w Czechach, Polsce, Wielkiej Brytanii i Dani razem wziętych.

(...)

Duża ilość broni w rękach obywateli przekłada się na czarne statystyki. W wyniku użycia broni w USA ginie ponad 30 tysięcy osób (dane z 2000 r.), we Francji blisko 3 tysiące, a w Niemczech ponad tysiąc. [W krajach z ostrzejszym prawem te liczby są zapewne mniejsze] W krajach tych dochodzi w ostatnich latach do przypadków desperackich ataków agresji z użyciem broni palnej. W Niemczech najgłośniejsza strzelanina miała miejsce w szkole w Erfurcie, w kwietniu 2002 roku, zginęło tam wówczas 17 osób, a 10 zostało rannych. Podobna tragedia wydarzyła się we Francji w marcu ubiegłego roku, gdy szaleniec z bronią w ręku wtargnął do urzędu miejskiego w Nanterre, zabijając 8 osób, a 12 raniąc.

http://www.gazeta.policja.pl/archiwum/0804/s12a2.html

Niech no tylko, złagodnieje prawo i zrobi się moda na posiadanie broni tak jak w USA gdzie na głowę przypada jeden gnat, to każdy będzie się czuł i "będzie" bezbieczny 8)

@mr^_^max

Jak nie widzisz związku pomiędzy ogólną ilością broni a znacznie większą liczbą trupów to nie mam pytań.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie dane z USA w których ginie od kul bodajże 10k ludzi rocznie

rozumiem ze piszesz o nieszczesliwych wypadkach, tak :?: i nie uwzgledniasz osob ktore w swojej obronie lub w obronie wlasnego mienia kogos zabiły... bo np. w Polsce mozesz trafic do aresztu za napasc na "osobe ktora pomyliła mieszkania, wchodzac do Twojego domu przez okno i trzymajac Twoj telewizor aby sprawdzic czy masz takiej same firmy odbiornik", jak bys kogos takiego postrzelił to z rok minimum ;) wlasnie z tad sa takie roznice... tyle ze u Nas gdyby kazdy mogl posiadac bron z dnia na dzien zmniejszyla by nam sie populacja o jakies 30% :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20 ostatnie konwulsje premiera i kolejna porcja błotka na antenie TVP. Widać Kaczor już czuje, że koniec nadchodzi i będzie trzeba odpowiedzieć za to co zrobili więc będziemy świadkami ostatniej desperackiej próby oczerniania PO, już się nie mogę doczekać tego steku bzdur, które padną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolisz, że zacytuję:

Od dawna publicyści dziwią się, że policja i prokuratorzy znacznie lepiej traktują bandytów, niż zwykłych, uczciwych obywateli. Tymczasem przyczyna jest prosta: bandyci mają broń i mogą zastrzelić. A zwykły człowiek: nie.

 

Również bandyci z tego powodu nie szanują zwykłych ludzi: wiedzą, że to frajer - nie ma broni.. Można go traktować jak barana ofiarnego.

Na campusie w Blacksburgu (Wirginia) obowiązywał, niestety, zakaz posiadania broni. Gdyby nie to, co dziesiąty student miałby - choćby po to, by szpanować przed koleżankami - jakiegoś colta - i, jak na filmach z Dzikiego Zachodu, zaczaiłby się na mordercę - i zastrzelił. Gdyby na Dzikim Zachodzie kowboje czekali na policję, Ameryka byłaby dziś opanowana przez bandziorów,

 

Bo ludzi porządnych jest setki razy więcej, niż bandytów. Tylko, dzięki działalności faszystowskich państw, bandyci mają broń (nielegalną - ale co im tam) - a ludzie uczciwi: nie.

 

I dlatego szerzy się bandytyzm.

i

 

Na zakończenie - kilka sztampowych, wypróbowanych jako nie do zbicia, argumentów:

 

- W stanie Nowym Jork jest absolutny zakaz posiadania broni - w Arizonie na obywatela wypada (oficjalnie kupionej) 2,5 sztuki; jednak to w Nowym Jorku stale są napady z bronią - nie w Arizonie, gdzie bandyci po prostu boją się przechodniów. (NB. w Teksasie właśnie zniesiono obowiązek noszenia broni na wierzchu - wolno już nosić ją ukrytą; po to, by bandzior nie mógł rozejrzeć się - i być pewnym, że wszyscy przechodnie są bezbronni)

 

- bandyta broń zawsze zdobędzie - bo do 15 lat za napad dodatkowe pół roku za nielegalne posiadanie broni zupełnie go nie odstrasza.

 

- W Rockford (Illinois) po wydaniu nakazu (całkiem nieliberalnie: nakazu!) posiadania broni przez właścicieli domów i mieszkań liczba włamań spadła siedmiokrotnie.

 

- broń w rękach człowieka - to gwarancja Wolności; więcej ludzi zginie od kul; to prawda, jednak zapewne o tyle samo mniej mniej zginie od trucizny lub kija baseballowego. A ponadto: w Polsce rocznie ginie 6000 ludzi w wypadkach samochodowych, a mimo to nie zakazujemy posiadania samochodów - a co jest ważniejsze: Wolność - czy samochód?

 

- a na argument: "Ludzie będą - zamiast na nieznośnego sąsiada wynajmować killera (jak w znanym filmie) - zabijać ich sami" odpowiadamy: "Cóż: nawet po zniesieniu kary śmierci perspektywa odsiadki dożywocia raczej odstrasza; a ponadto: czy nie jest dobrze, że milion nieznośnych sąsiadów zostanie przerobionych na 10 trupów i 999 990 znacznie mniej nieznośnych, bo nieco przestraszonych, sąsiadów?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze wszystkie gazety i telewizje sfałszowały sondaże, no jaki biedny ten PiS wszędzie układ i układ, wszędzie na nich czyhają źli ludzie, jak za komuny jedyna słuszna partia reszta to układ.

jezeli chodzi o sondaz TVN ,Onetu i Gazety Wyborczej po debacie Tusk-Kwasniewski gdzie wszystie równo pokazaywały ze TUSK zmiazdzył kwasniewski to dla mnie albo sondaze sfalszowano albo polski naród jest tepy i głupi,po prostu brak słów,nie wiem na kogo dzialaja te wyuczone regułki,populistyczna propaganda pana Tuska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten topik można poprostu się załamać. Nie wiem jak normalnie myślący człowiek może optować rządmi pisu, przecież ich polityka opiera się wyłacznie na utrzymaniu władzy, i na obsadzaniu wysokich stanowisk swoimi ludzimi. Zobaczcie co sie dziesie nawet w waszym mieście jeśli wygral tam pis. U mnie pod odstrzał idą nawet sekretarki... Ludzie atakujecie TVN i GW. Nie zwracajcie uwagi na komentarze jeśli jesteście niedowiarkami.

 

Nie wzbudzajcie żalu takimi stwierdzniami, że PiS zawsze ujawnia prawde i że CBA nie jest używana do kampani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może optować rządmi pisu, przecież ich polityka opiera się wyłacznie na utrzymaniu władzy, i na obsadzaniu wysokich stanowisk swoimi ludzimi.

a jak wygra PO to nie bedzie robic tego samego tak :lol2: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o sondaz TVN ,Onetu i Gazety Wyborczej po debacie Tusk-Kwasniewski gdzie wszystie równo pokazaywały ze TUSK zmiazdzył kwasniewski to dla mnie albo sondaze sfalszowano albo polski naród jest tepy i głupi,po prostu brak słów,nie wiem na kogo dzialaja te wyuczone regułki,populistyczna propaganda pana Tuska

No tu sie zgodze.

Debata spoko Kwachu pokazal sie z dobrej strony, Tusk pokazal ile wie i jaki jest cwany :D, a sadaze i tak pokazaly co innego.

 

Zal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za udostępnieniem broni palnej do "obrony" też optujesz ??

Nie porownuj legalizacji twardych narkotyków do zniesienia pozwolenia na bron, bo to zupelnie co innego. Wystarczy trochę pomyślec nad konsekwencjami jednego i drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuj legalizacji twardych narkotyków do zniesienia pozwolenia na bron, bo to zupelnie co innego. Wystarczy trochę pomyślec nad konsekwencjami jednego i drugiego.

Niczego nie porównuję, byłem tylko ciekawy czy mr^_^max w ramach "wolności" popiera również to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...