Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

This is madness... żeby zabrakło kart do głosowania, przecież tylu ilu jest ludzi jest uprawnionych do glosowania, zameldowanych na stałe na terenie gdzie działa poszczególna komisja wyborcza, tyle samo powinno być tych kart. Profesjonalizm w stylu Made in Poland <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is madness... żeby zabrakło kart do głosowania, przecież tylu ilu jest ludzi jest uprawnionych do glosowania, zameldowanych na stałe na terenie gdzie działa poszczególna komisja wyborcza, tyle samo powinno być tych kart. Profesjonalizm w stylu Made in Poland <_<

z tego co wiem to te karty zgineły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję, że frekwencja będzie ok. 10% większa niż przed dwoma laty. Zobaczymy, co z tego wyjdzie ;) .

No proszę, wstępne badania pokazują, ze jest większa o ok. 14% - to żeśmy zaszaleli;] Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za 4 lata Euro... ;)

Nie chce wiedziec co za szopki beda :wink:

 

 

20:58 - Cisza wyborcza przedłużona!

 

20:58 - Jan Kacprzak z PKW: cisza wyborcza trwa nadal. Nie wiadomo, o której godzinie media będą mogły przekazać sondażowe wyniki wyborów.

 

 

!?

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem te słupki i myślę pozytywnie :lol:

Ale zdajesz sobie sprawę, ze jesli podpisy są takie jak myslimy ( :lol: ), to wyniki są bardzo zbliżone do ostatnich sondaży przed ciszą, ktore przeciez były FAŁSZYWE, a zatem wybory też musiały zostać SFAŁSZOWANE! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...