Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja mówię że za granicą o naszej polityce mówią źle? Nie koniecznie, ale chodzi mi o ogólną niechęć polska-niemcy, polska-rosja i tego nie da się ukryć, to czuć w powietrzu. A dzięki polityce Kaczyńskich zyskaliśmy w oczach jako twardy negocjator, a nie potulna ofiara do bicia...

 

To, że jesteśmy w Iraku nie jest złe. O żołnierzy się nie martwię, nie są tam zabrani na siłę i dostają za to pieniądze. Poza tym trochę doświadczenia zawsze się przyda, bo co to za obrońca kraju jak nigdy nie strzelał do drugiego człowieka? :lol:

 

Nie chodzi tu tylko o korzyści w stosunkach USA-Polska (wiem, że wg. ciebie takowym nie ma) ale można spojrzeć na to z innej strony.

Trzeba szukać niestety dobrych sojuszników gdzie indziej. Czemu by nie USA?

Poza tym, uważasz że USA zostawiłoby teren na którym zaatakowano by ich bazę? Jakby nie było, taka tarcza antyrakietowa jest głównej mierze amerykańska i sądzę, że hamburgery z tymi swoimi zapędami do wojaczki nie zostawili by tego ot tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś taki dumny to może popracuj nad pisaniem postów po Polsku używając POLSKICH ZNAKÓW i interpunkcji. Taka mała dygresja w końcu trzeba szanować POLSKI język wszędzie, również w internecie jak przystało na porządnego obywatela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie polacy to bys bym muzulmaninem podbitym przez III rzeszcze

ale jakie by były tutaj teraz drogi, infrastruktura państwa (no chyba już niemieckiego) i ogólnie lepiej, niemcy nigdy nie powinny oddawać tego rejonu :rolleyes:

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że PO wygrało :) , dziwią mnie komentarze które już oceniają ich działalność chociaż jeszcze nie zaczeli rządzić........ pozdrawiam elektorat PiSu :wink: :mur: ......

Widzę, ze koledzy światowcy i polityka zagraniczna nie ma dla nich tajemnic. Mowicie, ze ... I tutaj dochodzimy to kolejnego zagadnienia, a mianowicie do owego "lizania d***"...

 

O czym to ja chciałem... ach tak, o podlizywaniu się. Mówisz więc, ze PiS potrafi okazać swoje zdanie? No to świetnie - powiedz mi zatem ... Powie mi ktoś?

 

hmm....

 

smiac mi sie chce gdy widze wyzwiska, powielane slogany telewizyjne w strone PiS. Najczesciej robia to albo dzieciaki albo ludzie ktorzy z wiekszym stazem na tym swiecie daleko nie odbiegaja od dzieciakow... jaka polwiek proba podjecia dyskusji konczy sie awanturnicza klotnia...

 

wiecie jaki jest najlepszy sposob na propagande? ten najprostszy! bezposrednio tluka Wam od kilku lat w telewizjach takich jak TWN, gazetkach takich jak P*lityka, Newsw**k ( az smutek mnie ogarnia), Wyb*rcza etc co jest dla Was wspaniale, jacy jestescie zaszczuci przez CB@ (tak tak kazdy jest zaszczuty, ja bardzo to odczuwam :lol: ), jacy to sa biedni politycy, nawet ukrasc juz sie boja, zyja w strachu...

 

tak, bo zlodzieje musza zyc w strachu aby pozadni ludzie mogli kierowac tym krajem...!

 

http://pl.youtube.com/watch?v=81AdfLVZH9A

 

propaganda byla prowadzona juz dziesiatki lat temu, ultki, radio, nabieralo sie na nia wielu, dzis sie z nich smiejemy, a jak wielu karmi sie dziennie ta papka plotej, mitów, [ciach!]l wmawiajacych jak to zle sie dzieje, jacy wszyscy sa krzywdzeni...

 

i jeszcze Pani Sawick@, taka pokrzywdzona, w spokoju bez afer chciala zajac sie mala gotowka a tu strasza ja, nachodza, nie pozwalaja zyc w spokoju, przeciez jest tak dobrze jak nic nie wiadomo i nic sie nie dzieje (na zewnatrz), tylko czemu taka partia PO wykorzystala placz kobiety do kampanii? ... zniewiescialy sposob na wygrana...

 

P.S. prosze zauwazyc jak zachowali sie politycy partii PiS po ogloszeniu wynikow sondazy z wyborow, poprostu zachowali zimna krew i z kultura potrafia zajac miejsce opozycji nie plujac sie przy wykrzykiwaniu jak ostatnio (2lata) robila to opozycja...

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze skrajności w skrajność :x (dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy mają w [gluteus maximus] historię Polski i ludzi którzy przelewali za nią krew, wiedziałem, że żołnierze w Polsce nie są jakoś specjalnie szanowani, ale żeby aż tak ?)

ludzie weźcie poluzujcie rozpory bo wam coś nie sprzyja to napięcie związane z wyborami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzeknij sie obywatelstwa i przyjmij niemiecki azyl - po co masz mnie irytować ?

Po prostu sobie idź. Jednego mniej.

Nie lubie niemcow.

 

Po co mam iść gdzieś? Nie pójdę lubię tu być.

 

 

Z ostatniej chwili:

 

W Anglii w niedzielę w 16 obwodowych komisjach wyborczych na kandydatów PO do Sejmu i Senatu oddano średnio 62% głosów, a na PiS - ok. 11%. Do wyborów zarejestrowało się 41.239 osób, a głosowało 30.852 - poinformował konsul generalny RP Janusz Wach, zastrzegając, iż są to własne wyliczenia konsulatu, a nie dane Państwowej Komisji Wyborczej.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, ale chodzi mi o ogólną niechęć polska-niemcy, polska-rosja i tego nie da się ukryć, to czuć w powietrzu.

Ja bym się na Twoim miejscu zastanowił z czego ta niechęć wynika.

 

A dzięki polityce Kaczyńskich zyskaliśmy w oczach jako twardy negocjator, a nie potulna ofiara do bicia...

Pewnie, nie ma to jak powymachiwać trochę szabelką, povetowac co się da (nawet europejski dzień przeciwko karze śmierci, chociaz stanowisko UE w tej sprawie bylo znane na długo przed podpisaniem traktatu akcesyjnego), narobic szumu medialnego, bo jestesmy twardzi.

 

To, że jesteśmy w Iraku nie jest złe.

Nie byłoby złe, gdybyśmy mieli z tego jakies wymierne korzyści. Zwłaszcza, ze mielismy opuscic Irak juz dawno temu.

 

Trzeba szukać niestety dobrych sojuszników gdzie indziej. Czemu by nie USA?

Czyli jakbysmy sie wycofali w momencie, kiedy wygasła nasza umowa z USA to juz nie bylibysmy sojusznikami? To rzeczywiście twardą politykę prowadzimy, nie ma co.

 

Poza tym, uważasz że USA zostawiłoby teren na którym zaatakowano by ich bazę?

To co ja uwazam na ten temat jest nieistotne. Chodzi o to, ze negocjacje są juz w dość zaawansowanej fazie, a cały czas nic wlasciwie nie wiemy. To też nie jest raczej przejaw twardej polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. prosze zauwazyc jak zachowali sie politycy partii PiS po ogloszeniu wynikow sondazy z wyborow, poprostu zachowali zimna krew i z kultura potrafia zajac miejsce opozycji nie plujac sie przy wykrzykiwaniu jak ostatnio (2lata) robila to opozycja...

Hmm Premier porównał do morderców ks.Popiełuszki, nie wspomnę o wcześniejszych korytach, sfałszowanych sondażach itd... No cóż jeśli tak wygląda zachowanie godne nie wspominając o wciąganiu CBA w kampanię wyborczą to gratuluję wyboru.

 

Jeszcze jedno może przypomnisz ile razy posłowie PiS-u przegrali procesów i ile razy musieli przepraszać LiD i PO za oczywiste kłamstwa. No tak zapomniałem, że przecież niezawisłe sądy też są częścią układu i były przeciwko PiS-owi bo i już to sugerowali nieśmiale posłowie. Więc może wreszcie zrozumiecie PiS przegrał na własne życzenie, rządził nieudolnie, zawierał nieudolne koalicje z przestępcami. Prowadził politykę krzyku i awantury do tego przypisując sobie wszystko co dobre w gospodarce dla dobra której nie zrobili wiele, a wszystko co złe zwalając na Platformę. Ludzie nie są głupi, a jeśli tak uważasz to obrażasz ponad 50% wyborców głosujących na PO LiD i PSL.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiesz, że "zastój" w negocjacjach jest spowodowany Rosją. Bo jak tutaj normalnie prowadzić miękką politykę zagraniczną kiedy Rosjanie mamroczą coś pod nosem o broniach atomowych (?) i innych ofensywnych akcjach kiedy tylko Polska próbuje dogadać się z USA. To oczywiście wg. ciebie jest normalne, tak? ;)

 

Na razie owoców pobytu w Iraku nie widać aż tak mocno, ale kto wie za kilka lat jak to będzie wyglądać. Z dnia na dzień nie da się zaskarbić sobie czyjegoś szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby złe, gdybyśmy mieli z tego jakies wymierne korzyści.

przeciez mamy, jakies minus 100milionow rocznie do budzetu ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiesz, że "zastój" w negocjacjach jest spowodowany Rosją. Bo jak tutaj normalnie prowadzić miękką politykę zagraniczną kiedy Rosjanie mamroczą coś pod nosem o broniach atomowych (?) i innych ofensywnych akcjach kiedy tylko Polska próbuje dogadać się z USA.

Dziwisz się im?

 

To oczywiście wg. ciebie jest normalne, tak? ;)

Co konkretnie jest wg Ciebie nienormalne?

 

Z dnia na dzień nie da się zaskarbić sobie czyjegoś szacunku.

:blink: To ciekawe... Czyli wcześniej nasz kraj nie cieszył się szacunkiem? A może dalej się nim nie cieszy, skoro nie da się zaskabić szacunku w "dnia na dzień"?

 

@wspac

Możesz mi wyjaśnić, dlaczego zacytowałeś mojego posta, skoro nie odniosłeś się do niego nawet jednym słowem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Premier porównał do morderców ks.Popiełuszki, nie wspomnę o wcześniejszych korytach, sfałszowanych sondażach itd... No cóż jeśli tak wygląda zachowanie godne nie wspominając o wciąganiu CBA w kampanię wyborczą to gratuluję wyboru.

 

Jeszcze jedno może przypomnisz ile razy posłowie PiS-u przegrali procesów i ile razy musieli przepraszać LiD i PO za oczywiste kłamstwa. No tak zapomniałem, że przecież niezawisłe sądy też są częścią układu i były przeciwko PiS-owi bo i już to sugerowali nieśmiale posłowie.

 

 

 

1) data ujawnienia przez CBA dowodow przestepstw nie byla znana politykom PiS'u, co mozna bylo wielokrotnie uslyszec z ust Pana Pemiera, dodatkowo Pan Jaroslaw ma zal do Pana Kaminskiego za tak puzne ujawnienie szczegolow polityki PO jakimi sie chwalila poslanka B.S. "pelna prywatyzacja szpitali itp." Mam nadzieje ze bedzie stac Cie na leczenie, mnie bedzie... choc tego nie chce...

 

 

 

2) dodam np ze ostatnio:

a) decyzja sadu psl przepraszalo za klamstwa odnosnie zabrania doplat rolnikom przedstawianym w ich spotach przeciwko pis'owi

b) decyzja sadu PO poprawialo w swoich spotach ilosc wypadkow smiertelnych na drogach (niby to z winy PIS'u) na kilkudziesiecio procentowa mniajsza kwote...

 

@und3r

 

moj post odnosil sie do wszystkich wypowiedzi w tym temacie ktore sa na poziomie Twojego...

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm....

 

smiac mi sie chce gdy widze wyzwiska, powielane slogany telewizyjne w strone PiS. Najczesciej robia to albo dzieciaki albo ludzie ktorzy z wiekszym stazem na tym swiecie daleko nie odbiegaja od dzieciakow... jaka polwiek proba podjecia dyskusji konczy sie awanturnicza klotnia...

 

wiecie jaki jest najlepszy sposob na propagande? ten najprostszy! bezposrednio tluka Wam od kilku lat w telewizjach takich jak TWN, gazetkach takich jak P*lityka, Newsw**k ( az smutek mnie ogarnia), Wyb*rcza etc co jest dla Was wspaniale, jacy jestescie zaszczuci przez CB@ (tak tak kazdy jest zaszczuty, ja bardzo to odczuwam :lol: ), jacy to sa biedni politycy, nawet ukrasc juz sie boja, zyja w strachu...

 

tak, bo zlodzieje musza zyc w strachu aby pozadni ludzie mogli kierowac tym krajem...!

 

http://pl.youtube.com/watch?v=81AdfLVZH9A

 

propaganda byla prowadzona juz dziesiatki lat temu, ultki, radio, nabieralo sie na nia wielu, dzis sie z nich smiejemy, a jak wielu karmi sie dziennie ta papka plotej, mitów, [ciach!]l wmawiajacych jak to zle sie dzieje, jacy wszyscy sa krzywdzeni...

 

i jeszcze Pani Sawick@, taka pokrzywdzona, w spokoju bez afer chciala zajac sie mala gotowka a tu strasza ja, nachodza, nie pozwalaja zyc w spokoju, przeciez jest tak dobrze jak nic nie wiadomo i nic sie nie dzieje (na zewnatrz), tylko czemu taka partia PO wykorzystala placz kobiety do kampanii? ... zniewiescialy sposob na wygrana...

 

P.S. prosze zauwazyc jak zachowali sie politycy partii PiS po ogloszeniu wynikow sondazy z wyborow, poprostu zachowali zimna krew i z kultura potrafia zajac miejsce opozycji nie plujac sie przy wykrzykiwaniu jak ostatnio (2lata) robila to opozycja...

 

Kultura? Kiedy

Wtedy, kiedy prezydent mówi, ze chce mieć udział w decyzji odnośnie obsady stanowisk resortów siłowych.

Czy kiedy premier który nie potrafi przyznać się, że widocznie popełnił błędy w kampanii wyborczej, albo podczas rządzenia i dlatego przegrał. Zamiast tego zwala winę na Media prywatne, mając Telewizję Publiczną, potężne narzędzie - czyli Radio Maryja, Dziennik, Tygodnik Wprost, Rzeczpospolitą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a jesteście prawdziwymi polakami. Wybory były dopiero wczoraj ale wy już wiecie że będzie źle armagedon i w ogóle. Ot byle tylko sobie ponarzekać... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie odpowiedziałeś mi na podstawowe pytania. Więc może inaczej. Czy uważasz, że Prezes Rady Ministrów powinien posługiwać się językiem rynsztoku, rzucać tak mocne oskarżenia jak "sfałszowanie sondaży" czy też zaraz po porażce porównywać zwycięzców do morderców ks.Popiełuszki ??

 

Jeśli wierzysz, że Premier nic nie wiedział o gościnnym występie CBA to naprawdę wybacz, ale nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Premier porównał do morderców ks.Popiełuszki, nie wspomnę o wcześniejszych korytach, sfałszowanych sondażach itd...

hehehe, widze ze słuchac nie znaczy slyszec ;) znajdz sobie fragment przemowienia o ktorym mowisz i przeczytaj bo brzmiało on zupelnie inaczej ;) no ale z takich powycinanych, wyrwanych z kontekstu fragmentow tworzy sie calosc i trafia taki artykul pozniej na onet i ludzie mysla ze to prawda...

 

przecież niezawisłe sądy też są częścią układu

sa, były i jeszcze przez dlugi czas beda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura? Kiedy

Wtedy, kiedy prezydent mówi, ze chce mieć udział w decyzji odnośnie obsady stanowisk resortów siłowych.

Czy kiedy premier który nie potrafi przyznać się, że widocznie popełnił błędy w kampanii wyborczej, albo podczas rządzenia i dlatego przegrał. Zamiast tego zwala winę na Media prywatne, mając Telewizję Publiczną, potężne narzędzie - czyli Radio Maryja, Dziennik, Tygodnik Wprost, Rzeczpospolitą...

 

Chodzi mi o poziom wypowiedzi politykow, brak bezpodstawnego krytycyzmu innych partii oraz stosowanie uczciwych i godnych metod w walce o wygrana...

 

nie da sie ukryc ze media w conajmniej 80% nie byly przychylne parti PiS dopuszczajac sie zartow, mitow na granicy klamstw, wprowadzajac w bload, naglasniajac to co jest conajmniej nudne, przypisujac afery politykom PiS, ktore w zeczywistosci dotyczyly niechlubnych wspol-koalicjantow...

 

 

 

Panowie i Panie, mam dobra wiadomosc !!

 

Niedlugo w naszym kraju bedzie CUD !!

 

ktos moze juz zaobserwowal jakies przygotowania do czarowania?

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o poziom wypowiedzi politykow, brak bezpodstawnego krytycyzmu innych partii oraz stosowanie uczciwych i godnych metod w walce o wygrana...

 

nie da sie ukryc ze media w conajmniej 80% nie byly przychylne parti PiS dopuszczajac sie zartow, mitow na granicy klamstw, wprowadzajac w bload, naglasniajac to co jest conajmniej nudne, przypisujac afery politykom PiS, ktore w zeczywistosci dotyczyly niechlubnych wspol-koalicjantow...

Panowie i Panie, mam dobra wiadomosc !!

 

Niedlugo w naszym kraju bedzie CUD !!

 

ktos moze juz zaobserwowal jakies przygotowania do czarowania?

jak Pis połączy sie z PO wszystko będzie możliwe B-) ,co do mediów to masz racje szczególnie TVP

strandet co to za badziew dałeś??

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o poziom wypowiedzi politykow, brak bezpodstawnego krytycyzmu innych partii oraz stosowanie uczciwych i godnych metod w walce o wygrana...

 

nie da sie ukryc ze media w conajmniej 80% nie byly przychylne parti PiS dopuszczajac sie zartow, mitow na granicy klamstw, wprowadzajac w bload, naglasniajac to co jest conajmniej nudne, przypisujac afery politykom PiS, ktore w zeczywistosci dotyczyly niechlubnych wspol-koalicjantow...

Ale zapewniam Cie, że nie dlatego PiS przegrało.

Poza tym wymieniłem Ci pro PiSowe media.

 

Przypomnę.

Największy kanał telewizyjny - docierający do największej ilości polaków - TVP1

Drugi polski kanał telewizyjny, 4 miejsce oglądalności za TVP1, TVN, Polsat - TVP2

Olbrzymi niemiecki koncern medialny Axel Springer Polska wydawca - Dziennika i bulwarówki FAKT

Drugi dziennik 3 nakład w kraju - Rzeczpospolita

Tygodnik Opinii - Wprost

Katolicka rozgłośnia Radio Maryja, oraz Telewizja TRWAM

 

O innych stacjach jak TVP3 - teraz TVP INFO, Polskie Radio, TV Polonia nie wspomnę.

 

To był olbrzymi sukces marketingowy (tak apopo tej propagandy - marketing brzmi ładniej :) ) wmówić swoim wyborcom, ze media są przeciwko partii rządzącej.

 

Panowie i Panie, mam dobra wiadomosc !!

 

Niedlugo w naszym kraju bedzie CUD !!

 

ktos moze juz zaobserwowal jakies przygotowania do czarowania?

Twoja wypowiedź zdradza nadzieje, że CUDU nie będzie, żebyś mógł zakrzyknąć HAHA A NIE MÓWIŁEM, ale wiesz co Ci napiszę? Możesz zakrzyknąć już dzisiaj - bo CUDU nie będzie.

 

Liczę, że będzie dobra praca, poukładanie całego bałaganu, mam nadzieję na lekkie zmiany podatkowe i równocześnie bardzo ostrą debatę społeczną w tej sprawie. A przede wszystkim przywrócenie równowagi w trójpodziale władzy - Ustawodawczej, Wykonawczej i Sądowniczej.

Oraz również liczę na konstruktywną opozycję - chociaż w tym przypadku nauczony doświadczeniem ostatnich dwóch lat podejrzewam, że tylko liczę.

Edytowane przez Gustaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. prosze zauwazyc jak zachowali sie politycy partii PiS po ogloszeniu wynikow sondazy z wyborow, poprostu zachowali zimna krew i z kultura potrafia zajac miejsce opozycji nie plujac sie przy wykrzykiwaniu jak ostatnio (2lata) robila to opozycja...

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35645,4600760.html

 

Mozesz zacząc czytac od konca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze ze wielu zabolaly moje wypowiedzi...

 

apropo USA

2788938[/snapback]

To że murzyni mają niższe IQ od białych jest wiadome od dawna :lol: więc proponowałbym zignorować takie wypowiedzi, szczególnie jeżeli chodzi o raperów.

Wspac, co masz na myśli z tym 'cudem'?

 

PO obiecalo CUD gospodarczy, no moze nie dla mnie, ale chetnie go zobacze. Jest juz jakas zaplanowana konkretna data?

 

ps. ten czarny chyba dobrze nawet nie wie gdzie polska lezy, ktos go wkrecil...

 

Ale zapewniam Cie, że nie dlatego PiS przegrało.

Poza tym wymieniłem Ci pro PiSowe media.

 

Przypomnę.

Największy kanał telewizyjny - docierający do największej ilości polaków - TVP1

Drugi polski kanał telewizyjny, 4 miejsce oglądalności za TVP1, TVN, Polsat - TVP2

Olbrzymi niemiecki koncern medialny Axel Springer Polska wydawca - Dziennika i bulwarówki FAKT

Drugi dziennik 3 nakład w kraju - Rzeczpospolita

Tygodnik Opinii - Wprost

Katolicka rozgłośnia Radio Maryja, oraz Telewizja TRWAM

 

O innych stacjach jak TVP3 - teraz TVP INFO, Polskie Radio, TV Polonia nie wspomnę.

 

To był olbrzymi sukces marketingowy (tak apopo tej propagandy - marketing brzmi ładniej :) ) wmówić swoim wyborcom, ze media są przeciwko partii rządzącej.

 

Twoja wypowiedź zdradza nadzieje, że CUDU nie będzie, żebyś mógł zakrzyknąć HAHA A NIE MÓWIŁEM, ale wiesz co Ci napiszę? Możesz zakrzyknąć już dzisiaj - bo CUDU nie będzie.

 

Liczę, że będzie dobra praca, poukładanie całego bałaganu, mam nadzieję na lekkie zmiany podatkowe i równocześnie bardzo ostrą debatę społeczną w tej sprawie. A przede wszystkim przywrócenie równowagi w trójpodziale władzy - Ustawodawczej, Wykonawczej i Sądowniczej.

Oraz również liczę na konstruktywną opozycję - chociaż w tym przypadku nauczony doświadczeniem ostatnich dwóch lat podejrzewam, że tylko liczę.

 

sam takze wymienilem znaczne ilosci mediow i nawet nie ma sensu wymianiac dalej, zauwaz ze najwieksze internetowe wp i onet jak bardzo sa pro-lewicowo-liberalne. To sa zdecydowanie najwieksze popularne portale infrmacyjno-rozrywkowe, nie zaprzeczysz. to ze tvp nie najezdrza tylko na pis nie nazywac ich pro-pis'owskimi, poziom obiektywnosci jest tam zdecydowanie wiekszy anizeli, polsat, caly ten tvn, i wiele wiele innych troszke dennych stacji np. suer stacja, nawet kanaly muzyczne ostro dawaly w przerwie na polityke...

 

balagan w sondach? no racja! balagan! najlepiej aby nic sie nie robilo, bylo dobrze gdy nie scigalo sie! A pewnie nie wiesz nad czym akurat pracowal sejm przed jego rozwiazaniem, nad zaostrzeniem kodeksu karnego. Nie przeslyszales sie! Zaostrzenie kar dla PEDOFILI, GWALCICIELI, ZABOJCOW, wszystkich zbrodniarzy, oraz proby wprowadzenia zadosc uczynienia za krzywdy, pierwsze pomysly juz padly... no ale... nie doczekalismy sie. Dodam takze ze pracowali nad tym by kazdy mogl sie bornic, a wszelka krzywda powstala napastnikowi podczas ataku byla tylko jego problemem (obecnie strach sie bronic, nie napastnik to sady Cie usmierca)...

 

To powiedz wszystkim co znaczyl na plakatach tekst o tym ze kraj potrzebuje od Nich Cudu?

 

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35645,4600760.html

 

Mozesz zacząc czytac od konca...

 

zauwaz ze nie padla obraza zadnego polituka, wogole nie bylo obrazliwej formy, zreszta zdystansowalbym sie do tych informacji...

 

 

koncze, dziekuje i pozdrawiam ludzi potrafiacych myslec

 

tyle odemnie

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...