Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo w naszym kraju bedzie CUD !!

 

ktos moze juz zaobserwowal jakies przygotowania do czarowania?

Jeżeli cud ma coś wspólnego z czarowaniem, to caly chrzescijanski swiat powinien splonac na stosie. ;]

Ten topic jest teraz ponizej wszelkiej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam takze wymienilem znaczne ilosci mediow i nawet nie ma sensu wymianiac dalej, zauwaz ze najwieksze internetowe wp i onet jak bardzo sa pro-lewicowo-liberalne.

Eee to lewicowe, czy liberalne?

 

 

To sa zdecydowanie najwieksze popularne portale infrmacyjno-rozrywkowe,

Zgadza się, ale zasięg docierania do wyborców jest - mogę śmiało założyć, że 10-krotnie mniejszy niż telewizji publicznej

 

Gdzie te 80%

a publiczna nie zaprzeczysz. to ze tvp nie najezdrza tylko na pis nie nazywac ich pro-pis'owskimi, poziom obiektywnosci jest tam zdecydowanie wiekszy anizeli, polsat, caly ten tvn,.....

Dlaczego większy - bo piszą/mówią/pokazują rzeczy które Ci bardziej pasują do wizji świata?

 

I nie pisz cały ten TVN, bo sugerujesz ukryte znaczenie (propaganda detected), albo po prostu TVN, albo cały ten umoczony w ochydny układ, który minister Ziobro odkrył swoją genialną intuicją, bo dowodów i poszlak nie znalazł. (czy coś podobnego :) )

 

 

balagan w sondach? no racja! balagan! najlepiej aby nic sie nie robilo, bylo dobrze gdy nie scigalo sie! A pewnie nie wiesz nad czym akurat pracowal sejm przed jego rozwiazaniem, nad zaostrzeniem kodeksu karnego. Nie przeslyszales sie! Zaostrzenie kar dla PEDOFILI, GWALCICIELI, ZABOJCOW, wszystkich zbrodniarzy, oraz proby wprowadzenia zadosc uczynienia za krzywdy, pierwsze pomysly juz padly... no ale... nie doczekalismy sie. Dodam takze ze pracowali nad tym by kazdy mogl sie bornic, a wszelka krzywda powstala napastnikowi podczas ataku byla tylko jego problemem (obecnie strach sie bronic, nie napastnik to sady Cie usmierca)...

Sugerujesz, że PO jest za Pedofilią, Gwałtami i Zabójstwami? Jeżeli nie, to co ma do rzeczy nad czym PiS teraz pracował? O ile mi wiadomo to premier podał rząd do dymisji, po tym jak nie udało mu się doprowadzić do rozpadu Samoobrony i przejęcia ich posłów aby mieć większość parlamentarną, ponieważ o akcji CBA dowiedział się Lepper od Krauzego, którego uprzedził prokurator generalny Kaczmarek, który otrzymał tę informację od prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie powinien jej znać, bądź szefa CBA - Kamińskiego (wersja zdaje się oficjalna)

 

To powiedz wszystkim co znaczyl na plakatach tekst o tym ze kraj potrzebuje od Nich Cudu?

A nie wiem - nie wierzę w propagandę. :)

Zresztą nie głosowałem na PO.

 

tyle odemnie

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gustaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze ze wielu zabolaly moje wypowiedzi...

:lol:

Zapewne :lol: . Ale weź mi powiedz, czemu zignorowałeś to:

 

@2788992[/snapback]

sam takze wymienilem znaczne ilosci mediow i nawet nie ma sensu wymianiac dalej

Wiesz jaka jest (a właściwie powinna być, w demokratycznym kraju) zasadnicza różnica pomiędzy mediami prywatnymi, a publicznymi?

 

zauwaz ze nie padla obraza zadnego polituka, wogole nie bylo obrazliwej formy,

A może zacytujesz nam jakieś obraźliwe reakcje polityków PO podczas wieczoru wyborczego dwa lata temu? Co jest, nie potrafisz?

 

zreszta zdystansowalbym sie do tych informacji...

:lol:

 

koncze, dziekuje i pozdrawiam ludzi potrafiacych myslec

 

tyle odemnie

:lol: :lol:

 

Ps.

Sorry, ale niektorzy tutaj mnie rozbrajają;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet juz mi sie nie chce czytac i odpowiadac na te Wasze wypociny wylatujace wraz z jadem z Waszych ust ;) :lol: B-) :rolleyes: :razz: :lol2: :D :) :-P

 

wiec cos na rozbawienie:

 

Cudotwórca Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska: Poniedziałek Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju. Wtorek Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe. Środa Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach. Czwartek W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie --- UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji. Piątek W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin Sobota Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet tysięcy. Niedziela Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął. PS Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

 

 

tekst nie moj, ale juz zapozyczony :]

 

uczymy sie od Was postaw opozycji? podoba sie?

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, nie dałeś nawet rady sensownie odpowiedzieć. Typowe.

 

Zaś co do tego:

tekst nie moj, ale juz zapozyczony :]

 

uczymy sie od Was postaw opozycji? podoba sie?

...to podlinkowalem ten tekst 3 strony temu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwy, nawet pogoda się jak by poprawiła, i sen spokojniejszy i w TV mi sie przestał psuć i karzełki wyświetlać.

 

Gratuluję zwycięstwa wszystkim myślącym. W końcu sie udało :damage_wall: :banana:

 

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko odstrzelenia tego pseudo prezydenta, ale spokojnie uda się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom wypowiedzi w tym topicu zaczyna zjezdzac po rowni pochylej...

 

BTW. do wszystkich obroncow polskosci - skoro jestescie takimi patriotami, to moze przy okazji bedziecie stosowac sie do zasad polskiej interpunkcji i ortografii (i nie mowie tu o uzywaniu pliterek)? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom wypowiedzi w tym topicu zaczyna zjezdzac po rowni pochylej...

 

BTW. do wszystkich obroncow polskosci - skoro jestescie takimi patriotami, to moze przy okazji bedziecie stosowac sie do zasad polskiej interpunkcji i ortografii (i nie mowie tu o uzywaniu pliterek)? ;)

Jaki by ten poziom wypowiedzi nie był, istotny jest fakt, że ludziom zależy, żeby było lepiej. Wolałbyś by wszyscy przestali się interesować polityką ? Ja chyba nie, bo może się zdarzyć, że przypadkiem przyjdzie nam coś przeoczyć.

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kropkami.

 

Kiedyś był taki dowcip

 

Jaki jest szczyt chamstwa?

Zagłosować na PiS i wyjechać.

 

Dzisiaj uaktualniam wersję.

 

Jaki jest szczyt złośliwości?

Obalić rządy PiS i i tak wyjechać (hello sztandar :gitarzysta2: )

:lol:

 

"50% młodych ludzi którzy głosowali na PO to była młodzież która pierwszy raz poszła do głosowania" - tok fm.

 

€uropejczycy [;

-------------------------

Generalnie mam polewkę z platfusków. Jednym z argumentów przeciw PiS było to ze 2 miliony polaków MUSIAŁO wyjechać...jak się teraz Was zapytać kiedy tamci wrócą odpowiadacie - a dlaczego mają wracać (albo - a dlaczego mają nie wyjezdzać) przeciez są w europie jestesmy w Unii i kazdy moze wybrac gdzie pracuje.

B) przecież to żałosne jest. I tak jest ze wszystkim - zawsze odkręcicie kota ogonem :26:

 

Jeśli chodzi o mój stosunek do obecnego stanu rzeczy. Mam nadzieję że rząd pod nadzorem Tuska sprawy nie spierdaczy - zrezalizuje to co w zanadrzu (jak by nie było program jest bardzo podobny w wielu miejscach z tym PiSowskim). Mam nadzieję że godnie będzie reprezentował Polskę i nie zrobi z nas dupowłazów jak pewien alkoholik z filipin (czy z malezji, czy skąd on tam złapał tego syfa). Liczę na tego człowieka - bo teraz i tak nie ma innego wyjścia. Trzeba się z tym pogodzić. Liczę również na to że PiS jako opozycja nie będzie podkładał świń i prowadził takiej propagandy jak to miało miejsce przez ostatnie dwa lata w stosunku do nich. Sobie i Wam życzę spokojnych, ułożonych i dobrze przemyślanych rządów Platformy Obywatelskiej. Peace V

 

I na rany Chrystusa - tylko nie Zoll na ministra sprawiedliwości...bo bandyci szampana otworzą.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"50% młodych ludzi którzy głosowali na PO to była młodzież która pierwszy raz poszła do głosowania" - tok fm.

 

€uropejczycy [;

TNS OBOP: 12,8% wyborców PO, to osoby, które dwa lata temu w ogóle nie głosowały, 12,7% to osoby, które w 2005 r. głosowały na PiS.

PBS: spośród niegłosujących w 2005 r. najwięcej osób poparło PO.

 

To też są ludzie, Polacy, Europejczycy, to że młodzi w ogóle wzięli udział w wyborach to bardzo dobrze, głosowali na PO bo uważali to za najlepszy dla siebie wybór, chcesz powiedzieć, że są oni gorsi pod jakimś względem bo głosowali inaczej niż ty ?? To co można powiedzieć o prawdziwych "Europejczykach", ludziach których wiek przekroczył 60 lat mieszkających gdzieś na wioskach, którzy nigdy nie wystawili nosa dalej z wioski niż na swoje pole obok PGR'a to też wyborcy tak samo świadomi wyboru jak Ci młodzi, ale znacznie mniej wiedzący o współczesnym świecie niż współczesna młodzież, która większość wiadomości czerpie z internetu i telewizji, a nie ze sterowanego radia ojca dyktatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głosowali na PO bo uważali to za najlepszy dla siebie wybór

Nie napisałem nigdzie że są gorsi. Chodzi mi o to że część tych ludzi młodych (i mam wiele przykładów z życia wziętych), nie za bardzo się orientowała jaka partia co oferuje - wiedzieli tylko aby zagłosować przeciw PiSowi a najlepiej na PO. Tylko o to mi chodzi. Chylę czoła przed tymi osiemnastolatkami którzy się orientują dobrze (bo juz nie mówie bardzo dobrze) w polityce i kierowali swój wybór będąc świadomymi programów wyborczych kandydujących partii i konsekwencjami tego wyboru.. Ile z tych osób kierowało się mózgiem a ile z tych osób kierowało się nawoływaniem otoczenia antypisowskiego. Tylko tyle - nikogo nie uważam za gorszego. Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzieli tylko aby zagłosować przeciw PiSowi a najlepiej na PO. Tylko o to mi chodzi.

No i? To już nie mozna okazać w ten sposob swojego niezadowolenia z rządów danej partii? Myślisz, ze dwa lata temu nikt nie glosował "przeciw"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal mi ludzi którzy tolerują/popierają takiego kretyna

 

http://www.tvn24.pl/-1,1525805,wiadomosc.html

 

jak któryś z wyborców po przeczytaniu tej wypowiedzi dalej jest zwolennikiem kaczucha to idź człowieku do diabła, bo przez taich jak wy cofamy w rozwoju naszą ojczyznę która ma dążyć do nowoczesności a nie ciemnoty.

 

niczym zaskakujacym jest dla mnie wysokie poparcie pisu przez społeczeństwo z podstawowym i zawodowym wykształceniem, w końcu ciemnota o ograniczonym światopoglądzie lubi trzymać się razem.

 

wracajac do wypowiedzi w linku, tak zakłamanego, obłudnego, nieobliczalnego polityka jak j.kaczka nie było nawet za rządów SLD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj nie zgadzam się z Twoim zdaniem Und3r. Uważam że w ten sposób nie powinno się głosować - tacy ludzie powinni wstrzymac się od głosu - bo póki co wyszło dobrze. A co gdyby teoretycznie poszli głosować na samoobrone albo lpr. Uważam że na wybory powinni chodzić ludzie którzy są świadomi wyboru i kierują się własnym mózgiem i własnymi poglądami a nie tymi narzuconymi przez otoczenie.

 

His - bez przesady. Nie ma co się rozczulać nad słowami premiera, ma taki a nie inny punkt widzenia albo sie z nim zgadzasz albo nie, ale to nie powod nazywac go kretynem. Jest napewno mądrzejszy i bardziej wykształcony od Ciebie.

Z tym wykształceniem zawodowym i podstawowym to się tak nie rozkręcaj - zdziwilbyś się ilu "dzianych" przedsiębiorców ma właśnie takie wykształcenie - a nikt inny jak oni sami nie wie co jest dobre dla prowadzenia własnej dzialalności gospodarczej w dzisiejszym kraju. Moja matka ma wykształcenie zawodowe i poszła głosować na PO - chcesz coś powiedzieć? Ciesz się że żyjesz w czasach w których każdy największy cymbał jest w stanie zdobyć tytuł magistra.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile procent z Tego mlodego elektoratu PO spokojnie i rzetelnie przegladnello plany reform naszego kraju kazdej z partii? A moze ilu z Was?

 

Kazdy by zauwazyl ze ekonomicznie sie niezwykle bliskie sobie, temu Pan Marcinkiewicz nieprzerwanie mowi ze najlepsze dla Polski to POPiS... ale zatrzeciewienie politykow PO juz dwa lata temu pokazaly ze chyba nie do konca chca dobrze dla naszego kraju...

 

Ludzie po 60tce maja niezliczenie wieksze doswiadczenie zyciowe niz wiekszosc z Nas, dlatego kazdego starszego szanuje... i radze niektorym z Was takze byc bardziej pokornym, bo ledwo na kupke przestaliscie mowic papu a juz do wyborow sie garniecie..

 

Gdyby Pan Giertych obiecal cuda nad Wisla, opowiadajac jak to bedzie tera dobrze licealistom, studentom, jak bedzie im lekko gdy obejma wladze, takimi obiecankami moglby zdobyc ogromne ilosci glosow wlasnie mlodych ludzi ktorych narazie bardziej interesuje wlasny interes... to przykre ale niestety tak jest, zapragnelli nagle miec irlandie by daleko tylka nie ruszyc do pracy... i irlandii nigdy u Nas nie bedzie, moze byc lepiej, ale narazie to sie szykuje u Nas praca dla wszystkich jak typowa w irlandii dla Polakow...

 

 

 

Bo Pan Tusk wielokrotnie udowodnil ze szczegolow ekonomii za bardzo nie zna, choc by samej irlandii...

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po 60tce maja niezliczenie wieksze doswiadczenie zyciowe niz wiekszosc z Was, i kazdego starszego szanuje... i radze niektorym z Was takze byc bardziej pokornym, bo ledwo na kupke przestaliscie mowic papu a juz do wyborow sie garniecie..

dośwadczenie życiowe podparte kiepskim wykształceniem, ciemnotą i fanatyzmem religijnym wszystkie te elementy kreują osobę zacofaną do której trafiają tylko proste przekazy ... czyli to co serwuje pis.

 

przeciwieństwem tego jest Pan Władysław Bartoszewski, bardzo doświadczony zyciowo, zasłużył się dla Polski, bardzo dobrze wykształcony ,człowiek któremu mogę zaufać w 100%

 

Edit

czekam też aż któryś z elektoratu pis w końcu odniesie się do wypowiedzi kaczucha ... http://www.tvn24.pl/-1,1525805,wiadomosc.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po 60tce maja niezliczenie wieksze doswiadczenie zyciowe niz wiekszosc z Was, i kazdego starszego szanuje... i radze niektorym z Was takze byc bardziej pokornym, bo ledwo na kupke przestaliscie mowic papu a juz do wyborow sie garniecie..

Ja szanuje starszych, ale nikt mi nie wmówi, że ilość przeżytych lat stanowi o doświadczeniu życiowym, kwestią jest nie ile lat się przeżyło, ale jak się je przeżyło, postawmy obok siebie Pana prof. Bartoszewskiego i 80 letniego dziadka gdzieś ze wsi na wschodzie Polski, który nigdy nie wystawił nosa dalej niż swoje pole 10 km od wsi, jak myślisz kto jest bardziej doświadczony przez życie ??

 

@HiS

Podobny tok myślenia, ale byłeś trochę szybszy, poszedłem na herbatkę i nie dałem "zatwierdź" :D

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tradycyjnie Platformie nie udało się pokonać PiS na wsi. Tam 38,8 proc. wyborców poparło partię Jarosława Kaczyńskiego, a 28,9 partię Donalda Tuska."

 

10 procent więcej czyli 30% elektoratu PO...miażdżącej różnicy nie ma. Na Tuska też głował ten 80 letni dziadek "gdzieś ze wsi na wschodzie Polski, który nigdy nie wystawił nosa dalej niż swoje pole 10 km od wsi" ...więc w czym problem?

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj nie zgadzam się z Twoim zdaniem Und3r.

Masz prawo.

 

Uważam że w ten sposób nie powinno się głosować

Co to znaczy "nie powinno się"? Demokracja polega na tym, ze kazdy moze głosowac jak tylko uzna za stosowne. Właśnie o to chodzi, ze powinno się glosowac. Na kogo - to już jest indywidualna sprawa kazdego człowieka.

 

A co gdyby teoretycznie poszli głosować na samoobrone albo lpr.

No raczej nie, bo to własnie przeciw tym partiom (i przeciw PiS, rzecz jasna) głosowali.

 

Uważam że na wybory powinni chodzić ludzie którzy są świadomi wyboru i kierują się własnym mózgiem i własnymi poglądami a nie tymi narzuconymi przez otoczenie.

Po pierwsze w żaden sposob nie odizolujesz wpływow otoczenia. Po drugie znowu przemawia przez Ciebie opinia, ze to wyborcy PO są manipulowani, a wyborcy PiS myślą samodzielnie. Tylko dlaczego w takim razie to właśnie PiS miał najwieksze poparcie wsród elektoratu z wykształceniem podstawowym (najbardziej podatnym na manipulacje), podczas gdy na PO głosowała większosć elektoratu z wykształceniem wyższym?

 

Moja matka ma wykształcenie zawodowe i poszła głosować na PO - chcesz coś powiedzieć?

No to rzeczywiscie, moja teoria legła w gruzach ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie, moja teoria legła w gruzach ;) .

Nie o to chodzi ze legła w gruzach, tylko o to że nabijaniee się z wyborców PiSu zapominajac że Ci których nazywa parę osób "zacofaną ciemnotą" głosowali również na PO jest troche nie na miejscu...rozumiem że Ci co głosowali na PO są mniej zacofani niż Ci którzy głosowali na PiS mimo iż mają taki sam poziom wykształcenia...;) Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to? Moze ktos juz to wklejal, jesli tak to sorki.

Lider PiS, gdy udzielał wywiadu, planował przedterminowe wybory. Na pytanie, czy się odbędą odparł : - Podjąłem decyzję, że najlepszym rozwiązaniem obecnego kryzysu politycznego będą przedterminowe wybory.

 

Pod koniec wywiadu, na pytanie o propozycje koalicyjne, odrzekł: - Staram się zwalczać defetyzm w partii, więc pozwólcie państwo , że sam nie będę go siał.

 

Poproszony o wyjaśnienie powiedział: - Tak, że wynik poniżej 280 mandatów uznałbym za przegraną. I powód do zdymisjonowania całego kierownictwa i przegnania naszych wszystkich spin doktorów.

 

- Jeśli jednak nie uzyskacie tych 280 miejsc w Sejmie? - spytali prowadzący wywiad Dorota Kania, Marcin Dzierżanowski i Grzegorz Pawelczyk.

 

- To jako odwołany prezes partii będę dumał w samotności nad niewdzięcznością narodu.

Gazeta

 

wspak, dobrze, ze szanujesz starszych ludzi, ale musisz przyjac do wiadomosci ze czesto maja oni mniejsza swiadomosc rzeczywistosci niz mlodziez. Mnie ciekawi natomiast ile % starszego elektoratu zapoznalo sie z programami partii, ktore braly udzial w wyborach. Mozemy sie tak licytowac w nieskonczonosc, ale chyba nie oto chodzi, prawda?

PS. dobre rady zachowaj dla siebie, bo tutaj sa zbedne.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

His - bez przesady. Nie ma co się rozczulać nad słowami premiera, ma taki a nie inny punkt widzenia albo sie z nim zgadzasz albo nie, ale to nie powod nazywac go kretynem. Jest napewno mądrzejszy i bardziej wykształcony

 

yyyy widzę że kompletnie nie łapiesz

 

to jakim jest człowiekiem wypływa na całokształt rządzenia państwem, ten pajac ma chore poglądy, jesli coś nie idzie po jego myśli zaczynaja się groźby, oskarżenia.

o jego problemach emocjonalnych już nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze szanujesz starszych ludzi, ale musisz przyjac do wiadomosci ze czesto maja oni mniejsza swiadomosc rzeczywistosci niz mlodziez

E tam, mój ojciec jest bardzo dobrze wykształconym człowiekiem z kilkoma fakultetami (nauczyciel), ma prawie 70 lati nieraz było spięcie z matką, ponieważ jak wyzej napisalem mama przepoczwarzyła się w wielbicielkę PO (2 lata temu głosowała na PiS) podczas gdy ojciec dalej głosował tak jak głosował dwa lata temu (PiS) i nie uważam żeby miał mniejszą świadomośc rzeczywistości bo doskonale się orientuje w polityce i doskonale pamięta życiorys Polski przez ostatnie 40 lat ;)

 

HiS - przestań z tymi wyzwiskami, bo to aż razi. Nie widziałem żeby ktokolwiek tutaj nazwał Tuska idiotą, pajacem, kretynem itd.

Trochę kultury osobistej - wykształcony młody mieszkańcu dużego miasta głosujący na PO :26:

("Na Donalda Tuska głosowali głównie młodzi, wykształceni mieszkańcy dużych miast" - serwis gazeta pl)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zobaczymy co potrafi PO ja tam teraz bede mial prawo narzekac bo bylem na wyborach i glosowalem na lewice:D nie zastanawia was fakt ze praktycznie wszystkie europejskie gazety "ucieszyly sie" ze kaczka przegrala poza tym czemu nikt nie skomentowal tego o czym pisalem juz dawno czyli:

- brak pieniedzy na wieksze pensje dla celnikow, ale twardo zatrudnia ksiezy zeby ich wspomogli w dodatku ksieza beda zarabiali duzo wiecej anizeli szeregowy celnik?

Poza tym gdzie ten uklad?

 

("Na Donalda Tuska głosowali głównie młodzi, wykształceni mieszkańcy dużych miast" - serwis gazeta pl)

Studenci? Chyba nie chcieli zyc w panstwie policyjnym ... stale lacze w ZUS dla CBA.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...