Skocz do zawartości
ppp6

Sieć Domowa

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc i porady.założyłem sieć bezprzewodową i wszystko niby działa.Widza sie kompy oba naraz tylko w laptopie jak chcę wejść do pc-ta to wyskakuje monit " Y nie jest dostępny.Możesz nie mieć uprawnień do używnia tego zasobu sieciowego. Skontaktuj sie z administratorem tego serwera,aby uzyskać uprawnienia dostepu." i teraz nie wiem co mam zrobić prosze o poradę. Zaznaczę że wszystko udostępniłem i zapory mam powyłączane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest właczone i też nic z tego. :mur: Na laptopie nadal pc-ta widzę,ale nie mam do niego dostępu i cały czas wyskakyje monit, że nie mam uprawnień do tego komputera i mam się skontaktować z administratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki sam problem jak w pierwszym poście.

Konto gościa mam włączone ale jak chcę żeby wyświetlił komputery w grupie roboczej to wyskakuje, że

"nie jest dostępny.Możesz nie mieć uprawnień do używnia tego zasobu sieciowego. Skontaktuj sie z administratorem tego serwera,aby uzyskać uprawnienia dostepu". Udostępniłem wszystkie dyski.

Ktoś pomoże?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 98 mam to samo, gdy łącze sie do drugiego kompa (główny w domu) klikam na ikone kompa do którego cgce wleźć i mam to samo.. na pc głównym, gdzie jest XP jest włączone konto gościa... i jest firewall - kerio

ale net mi elegancko działa (jest udostępniony i działa u mnie).. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...