Skocz do zawartości
bogdans1

Gry Dla Dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi dać linki do gier (flash, ...) w które może zagrać dziecko które ma ok 5 lat?

Jutro mam takiego gościa, a nie mam żadnych gier :( a dzieciak podobno lubi :)

Ew. jak macie to podeślijcie mi jakąś malutką typu Mario na maila bogdans1@wp.pl

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 siostrzenicy (szala mozna dostac :wink:, ale i tak je kocham :P), 13, 6, 3 lata.

 

Gry to polecam: WP.gry dla dzieci - KLIK,

HUGO (wszystkie edycje)

gry z gazet... (takie dla dzieci, nie czasem CD_ACTION :wink:)

 

No i przerozniejsze gierki z neta, jest naprawde ich mnostwo, wystrczy poszukac, kupic 3 gazety, i masz juz zasyfionego kompa grami dla dzieciakow :wink:.

W/w gry graja dwie 6,3 letnie, a ta 13 letnia to gra w: GTA:SA, Quake3, Quake4, Cod1, Cod2, Counter strike 1.1 - Source :blink:.

Gada tylko: Jaka wyszla nowa gierka?, ja mowi np. Quake4, a ona: chce ja miec na jutro rozumiesz? :blink:. No to kupuje dla niej gre, a Ona pyka w strzelanki, i gada sama do siebie: Ty jestes nauczycielem od biologii, ty od matmy, wszystkich was pojade.

 

I jak ja mam wytrzymac :?: Na szczescie mieszkaja w swoich domach maja swoje kompy, ktore sa znacznie lepsze od mojego, to moge sobie quake4, lub cod2 na full przetestowac :D.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...