Skocz do zawartości
neoed

Usr Robotics 9106 Problem Ze Ściąganiem Torrenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem od niedawna posiadaczem tego routera i w tematyce sieci jestem zupełnie "zielony". przedtem mialem modem usb neostrady i wszystko szlo dobrze tzn sciaganie torrenta (uzywam bittornado). bardzo szybko nawiazywalem polaczenia z peerami i bylo ich naprawde duzo. obecnie na routerze usr 9106 mam podpiete skretka do sieci Ethernet 2 komputery. problem jest taki, ze obojetnie, czy drugi komputer jest wlaczony czy nie czy przegladam strony czy nic nie jest otwarte jest problem z nawiazywaniem polaczen z peerami na tych samych ustawieniach bittornado. nawiazuje polaczenie z ledwie 12, 10 peerami i download jest rzedu 5-10kB/s a na modemie od neo przy sciaganiu tego samego pliku od tego samego trackera mialem download rzedu 50-55 kB/s (mam neo w opcji 512 kb). czy to jest wina firewalla sprzetowego, którego prawdopodobnie nie mozna wylaczyc w ustawieniach dla neostrady. czy to moze jest sprawa przydzielenia prirytetow? jesli ktos wie lub spotkal sie z tym problemem prosze o odp. nadmieniam, ze przegladajac rozne fora nie spotkalem sie z tym problemem. moze slabo szukalem a moze faktycznie nie ma na moje pytanie odpowiedzi...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...