Skocz do zawartości
MFrost

Avermedia Studio 303 - Stereo, Czy Mono?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam własnie taką kartę tv. W trybie radio, automatycznio wykrywa mi czy sygnał jest strereo, czy mono. Natomiast w przypadku TV jest różnie. Najpierw jest strereo. Popykam trochę pilotem, pozmieniam kanały, wrócę do pierwszego kanału i mam mono. Za każdym razem muszę sprawdzać klawiszem display. Na tym samym kanale raz jest mono a raz stereo. Czy to jest normalne? Jak u Was jest? I jeszcze jedno pytanko. Czy program Dscaler współpracuje z tym tunerem? Bo mi jakoś nie udało się zmusić tego programu do współparacy z tą kartą TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole to nie zauwazam różnicy między trybem stereo a mono na tym tunerze. Wcześniej miałem winfasta tv2000 expert, różnica w dźwięku była, ale obraz był kiepskiej jakości. Może ktoś mi powie jak to jest w tym tunerze avermadia studio 303.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat bo u mnie jest tak samo. Jesli przełaczam programy które obsluguja Stereo jest Ok. Ale jesli nie daj boze wejde w kanal z trybem dzieku Mono odrazu na wszystkich kanalach nawet tych na Stereo dzwiek zmienia sie na Mono. Musze pilotem albo recznie przelaczac tryb.

Ktos wie jak to ominac? Czemu nie mozna wybrac trybu dzieku przy kazdym kanale tak jak w radiu. Mam najnowszy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...