Skocz do zawartości
Joker_king

Coś Warczy

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo czasem po odpaleniu kompa

karta graf też 6600GT tylko ja mam Leadtek'a

ja wciskam wentylator w biegu albo go poruszam w tą i drugą stronę

i juz nie warczy

chyba oddam na gwarancję chociaż teraz tego nie ma ,po kupnie tez bylo ok

 

u mnie przedmuchanie sprężarką nic nie dało ,jest tego inna przyczyna...

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!! Jeżeli to grafa to jak wcześniej pisali koledzy to oliwa, WD40 jednak zawsze można zastosować pasywne chłodzenie!! i bedzie cichooooooo!!

Jeżeli zasiłka to wymiana wiatraka na jakiś markowy: koszt ok. 20 zł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank (99%) wiatrak od grafiki. Ja mam tak czesto i wystrczy ze poruszam kabelkiem o d wiatraka do grafy i przestaje, zdjemij wiatrak i go nasmaruj to na troche bedziesz mial spokoj. Tak wogole to nie wiem czemu te wiatraki od grafiki tak warcza , moze dlatego ze sa odwrocone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie chlodzenia pasywnego poniewaz wiatraczki sa pewniejsze a chalas wcale mi nie przeszkadza. Mam dwa duze wiatraki na przodzie kompa wciagajace chlodne powietrze (oczywiscie panel zdjety). Do grafiki dolozylem jeden wiatraczek (bo nie bylo a z samym radiatorem bardzo sie grzala). Mam zamiar na dniach jeszcze (juz zakupilem wiatraki) zamontowac dwa wiatraczkiz tylu wypuszczajace gorace powietrze i wymuszajace cyrkulacje oraz jeden duzy na oudowie wiejacy na chipset (chociaz zmeinilem radiator na wiekszy [koszt 11-15z]), RAM i ogolnie na plyte glowna. Zasilacz mam chieftec z dwoma wiatrakami co tez bardzo duzo daje gdyz ten drugi wieje od gory na radiator od CPU i ogolnie na plyte. Teraz (bez wiatrakow z tylu i z boku ale komp jest otwarty) temperatury procka i mobo nie przekraczaja....UWAGA 30 st a w stresie ledwo dochodza do 35!! (Speed Fan) i dotykajac radiatora CPU oraz radiatora na chipsecie nie jest nic gorace (na CPU nie jest nawet cieple).

Niektorym niesety to nie odpowiada gdyz te wszystkie wiatraki razem sa troche chalasliwe i jest to prawda, jak wlaczam kompa to jak by startowal samolot (bez pzresady ale jest naprawde glosno) co mi nie przeszkadza nawet w nocy (a spie w odleglosi okolo 40-60cm od kompa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken666 napisał :

Zasilacz mam chieftec z dwoma wiatrakami co tez bardzo duzo daje gdyz ten drugi wieje od gory na radiator od CPU i ogolnie na plyte

To troche nie tak, kolego. Wentyl zasilacza wciąga powietrze znad radiatora a nie dmucha na niego !

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche nie tak, kolego. Wentyl zasilacza wciąga powietrze znad radiatora a nie dmucha na niego !

Pozdr. :)

A no faktycznie, sorry za blad. Ten zasilacz dopiero dzis podlaczylem i nie zwrocilem uwagi :) no ale czlowiek uczy sie na bledach, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...