Skocz do zawartości
marco

Ipb 2.1.3

Rekomendowane odpowiedzi

A czy zwykli uzytkownicy moga sie wypoiedziec?:> (5 sek. przerwy)

Milczenie oznacza tak :P

Moim zdaniem obecne ikonki w skinie Darkness sa lepsze. Pomimo tego, ze znaczek informujacy o zamknietym temacie jest bardzo maly, to i tak wydaje mi sie nieco bardziej estetyczne.

Te zaproponowane przez Ciebie wygladaja na zwykle kwadraciki. A na dodatek ktos widzac czerwony moze pomyslec, ze jest to tzw. "goracy temat", a nie zamkniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ponieważ nie mogę zgłosić błędu w tamtych linkach napiszę tu, otóż ja używam deserta i te buttony (niektóre) od tematów są jak ze standardowego ipb. :(

 

EDIT: Naprawiło sie, to wina mojego firefoxa :mur:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zwykli uzytkownicy moga sie wypoiedziec?:> (5 sek. przerwy)

Milczenie oznacza tak :P

Moim zdaniem obecne ikonki w skinie Darkness sa lepsze. Pomimo tego, ze znaczek informujacy o zamknietym temacie jest bardzo maly, to i tak wydaje mi sie nieco bardziej estetyczne.

Te zaproponowane przez Ciebie wygladaja na zwykle kwadraciki. A na dodatek ktos widzac czerwony moze pomyslec, ze jest to tzw. "goracy temat", a nie zamkniety.

Nie to nie ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat otwarty Dołączona grafika

Temat zamknięty Dołączona grafika

 

Proszę o komentarze. Pozdrawiam.

IMO oblesne :)

 

Wg mnie troszke powiekszyc ten czerwony znaczek i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automatyczne pomniejszanie zbyt dużych obrazków w postach

Da sie cos z tym zrobic? Rozumiem ze automatyczne pomniejszanie jest potrzebne, ale moze niech pomniejszane beda zdjecia naprawde duze, a nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem? Przeciez wystarczy kliknąc żeby powiększyć.

Tak, ale wtedy otwiera sie nowe okno. W topikach gdzie ktos wstawia duzo zdjec, pokazujac swoj projekt mozna sie zaklikac na smierc :D. Looknij chociazby do tego topika i powiedz czy nie lepiej byloby bez auto zmniejszania? Nie mozna ustawic tego jako opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja na tych miniaturkach wszystko widzę bez powiększania.

Dobra nie bede sie klocil, mi w kazdym badz razie nie odpowiada ta forma. Aha i jeszcze jedno czy tylko ja cos mam spaprane czy w Rooqu kolor linkow nie rozni sie od koloru tekstu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko: gdzie w darkness podzialy sie emotki (konkretnie panel z emotkami przy pisaniu/edytowaniu posta)?

Błąd jest zgłoszony we flyspray'u szukamy rozwiązania bo szczerze mówiąc mamy trudności ze zidentyfikowaniem gdzie leży źródło problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odwrotne wrażenie: Desert ładuje się szybciej..

Ja podobnie, lecz mi sie zdaje, ze cale forum szybciej smiga :wink:.

 

Co do Rooq nie wiem, czy to mozna nazwac bledem, ale czy by sie dalo przywrocic pierwsza czcionke jaka byla na tym skinu, tylko, ja powiekszyc :?: Bo ta czarna nie pasuje cos, i nie widac linkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, lecz mi sie zdaje, ze cale forum szybciej smiga :wink:.

 

Co do Rooq nie wiem, czy to mozna nazwac bledem, ale czy by sie dalo przywrocic pierwsza czcionke jaka byla na tym skinu, tylko, ja powiekszyc :?: Bo ta czarna nie pasuje cos, i nie widac linkow.

Dokladnie jestem za, podstawowa czcionka rooq byla zdecydowanie lepsza, wystarczy ja powiekszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jestem za, podstawowa czcionka rooq byla zdecydowanie lepsza, wystarczy ja powiekszyc

 

Chyba przywróce oryginalną, ale nadal mam problem z dobraniem jakiejś sensownej wartości dla wielkości.

Może ktoś jest zainteresowany wyedytowaniem CSSa tak żeby było ładnie ;)

 

Zauważyłem że nie da sie ustawić mniejszej czcionki niż size=1, czy to tak specjalnie??

Tak. Mniejsze nie są potrzebne gdyż i tak size=1 to 8 puktowa czcionka czyli najmniejsza jaką jest szansa że da się przeczytać na ekranie bez lupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mniejsze nie są potrzebne gdyż i tak size=1 to 8 puktowa czcionka czyli najmniejsza jaką jest szansa że da się przeczytać na ekranie bez lupy

To ja musze sobie jeszcze trochę bardziej popsuć wzrok od komputera, bo przy 1280x1024 nie mam problemu z odczytaniem "Ten post był edytowany przez ...", który jest pisany mniejsza czcionka. Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...