Skocz do zawartości
marco

Ipb 2.1.3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Overclocked

WTF !? co to jest to po prawo http://img380.imageshack.us/img380/2199/twik4ks.jpg jak to cholera wylaczyc pier** mozna z tym dostac... :blink: z tym forum to sie chyba robi 2 GG wszedzie reklamy... trzeba chyba jakiegos banner killera napisac dla tłika

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF !? co to jest to po prawo http://img380.imageshack.us/img380/2199/twik4ks.jpg jak to cholera wylaczyc pier** mozna z tym dostac... :blink: z tym forum to sie chyba robi 2 GG wszedzie reklamy... trzeba chyba jakiegos banner killera napisac dla tłika

To jest panel integrujący forum z stroną główną. Informowanie o nowościach na głównej i faktu, że istnieje oprócz forum również serwis. Jest elegancki, tylko na stronie głównej żeby nie zmniejszać szerokości przy czytaniu postów i tylko na domyślnej skórce i raczej na pozostałych nie będzie chyba, że będzie duże zainteresowanie.

 

A blokowanie reklam to już mówiłem okradanie serwisu. Naprawde jeśli będzie zainteresowanie to od stycznia będzie możliwość wykupienia abonamentu usuwającego wszystkie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest panel integrujący forum z stroną główną. Informowanie o nowościach na głównej i faktu, że istnieje oprócz forum również serwis. Jest elegancki, tylko na stronie głównej żeby nie zmniejszać szerokości przy czytaniu postów i tylko na domyślnej skórce i raczej na pozostałych nie będzie chyba, że będzie duże zainteresowanie.

Wszystko ladnie, tylko tak dziwnie wyglada z tej prawej strony, trudno sie przyzwyczaic gdy wszedzie tego typu dodatki pakowane sa po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Cholera no bede musial znofu zmienic skina;\ a tak sie juz dotego przyzwyczailem... ale przeciez ja sie integruje ze strona glowna czytam te stare newsy recenzje i fogole... wiec chyba powinienem miec mozliwosc wylaczenia tego czegos co mi zmniejsza o 1/5 forum? napewno bedzie tym duze zainteresowanie juz to widze;)

 

abonament? a co ma byc jeszcze wiecej reklam... o mash czy poprostu maja byc tak uciazliwe ze kazdy bedzie kupowal abonament na miesiac za 10zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie, tylko tak dziwnie wyglada z tej prawej strony, trudno sie przyzwyczaic gdy wszedzie tego typu dodatki pakowane sa po lewej.

 

Na starym forum też było z prawej. IMHO mniej inwazyjne gdyż generalnie czytamy od lewej do prawej strony. Na dodatek w momencie gdy byśmy z powodu zbyt małego okienka przegladarki suwaki prawo-lewo to utnie część z tymi informacjami a nie nawigacje forum

 

Cholera no bede musial znofu zmienic skina;\ a tak sie juz dotego przyzwyczailem... ale przeciez ja sie integruje ze strona glowna czytam te stare newsy recenzje i fogole... wiec chyba powinienem miec mozliwosc wylaczenia tego czegos co mi zmniejsza o 1/5 forum? napewno bedzie tym duze zainteresowanie juz to widze;)

 

abonament? a co ma byc jeszcze wiecej reklam... o mash czy poprostu maja byc tak uciazliwe ze kazdy bedzie kupowal abonament na miesiac za 10zl...

Nie lubie gdy ktoś rozmawia ze mną w napastliwy sposób.

Nie planujemy zmian w ilości serwowanych reklam, a wręcz dążymy w przeciwnym kierunku, by ilość danych poświęcanych na reklamy była jak najmniejsza, stąd też częste zastępowanie ciężkich, animowano-flashowych reklam tekstowymi.

 

Abonament może będzie, oczywiście fakultatywny z dodatkowymi opcjami o których już na forum pisałem i napewno w niższej cenie przeliczając na miesiąc przy płatności innej niż premium-sms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...