Skocz do zawartości
xyzdio

Za Małe Napięcie Na Szynie Agp ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z kompikiem ... a mianowicie gdzieś tak po 3-4 minutach grania w q4 (w fearze jest ok a on przeciez jest na tym samym enginie) monitor traci sygnał i się wyłącza, dźwiękówka łapie zwisa (ciągle ten sam sound zapodaje). Wtedy musze wyłączyć i włączyć kompa żeby było ok :/ reset nic nie daje :/ w kompie nie mam nic podkręconego co najwyżej potoki i vertexy w grafie odblokowane.

 

Mój sprzęt:

6800le@gt (wersja agp)

1gb ddr gail 2,5cl 400mHz

a64 3.0

 

P.S.

Wydaje mi się że grafa ma za małe napięcie ... ale boje się jej zwiększyć w biosie napięcie na szynie ponieważ już raz tak załatwiłem jednego 6800le (zachciało mi się testować możliwości tej karty ;) )

 

Z góry thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nadal mam ten problem :/ zmieniałem już wszystko stery,taktowania,potoki,ustawienie w biosie,napiecie w biosie od karty ciagle to samo :( jedynie do czego doszlem to to ze na rozdzielce 640x480 te gry dzialaja OK (ut2k4,toca3 etc.) Można coś kombinować ? czy już lepiej karte na gware oddać ?

 

P.S.

Jak myslicie ile moge dostac za ta karte jesli jest taka trefna :/ (ciagle ma gware kupilem jak w sierpniu 2005) ?

Edytowane przez xyzdio2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...