Skocz do zawartości
=SeReWkA=

Problem Kopiowania Z/do Urządzeń Usb...

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam cyfrówkę kablem USB (canon A510), windows znajduje mi aparat, tworzy ikonkę w "Mój Komputer", klikam w nią, zaznaczam zdjęcia, [CTRL] + [C], wybieram folder do którego chcę skopiować foty, [CTRL] +[V] i...

...i koniec , nic się nie dzieje. Próbowałem kopiować na wszystkie mozliwe sposoby - za każdym razem bez rezultatu :/ , mogę jednynie otworzyć fotę przez program do przeglądania (używam ACDSee) i zdjęcie "zapisać jako..." w jakimś tam folderze czy też na pulpicie, ale przy ilości zdjęć np 200 to jest dosyć praco- i czaso-chłonne, więc odpada.

 

Myslałem że to coś z kablem ale...

 

Podłączam MP3, podobnie, winda tworzy mi dyski przenosne, klikam , widzę wszystko, ale nie mogę nic skopiować/przenieść/usunąć . tak jakby wszytko było tylko do odczytu :/ MP3 podłączam końcówką bezpośrednio pod USB (coś jak PenDrive)

 

myślę może port USB zepsuty, ale w każdym jest to samo...

przeinstalowałem sterowniki, dalej to samo... także sądze że to jakiś problem systemowy... ale co ja mogę wiedzieć ;)

 

I jeszcze podobny problem z kopiowaniem. Korzystam z gmail drive (taki jakby serwer na login i hasło z gmaila). I na gmail drive jest to samo, moja przygoda kończy się na przeciągnięciu pliku i kliknięciu "kopiuj tutaj", nie mogę nic skopiować na gmail, ani zapisać na dysk.

 

Prosżę o pomoc, zależy mi żebym nie musiał formata robić bo nie mam na to czasu ;).

 

Config:Sterowniki USB 2.0 Płyta głóna: ASUS A7V8x-x, windows XP Pro SP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat bardzo stary ale mam ten sam problem co =SeReWkA=,

podłanczam cyfrówke do kompa i nie moge skopiować z niej zdjęć,

to samo dzieje się z odtwarzaczem mp3 z tym że ja moge wgrywać do niego mp3'ujki ale nie moge nic zgrać z niego,

jak bym nie kombinował i dawał "kopiuj" to nic nie chce się skopiować.

Podejrzewam że jak bym przeinstalował windowsa to by problem znikł ale nie chce mi sie tego robić (brak czasu na to),

a i wogóle to wcześniej nie miałem takiego problemu to się pojawiło jakiś czas temu :?

Ale nie wiem czy coś zainstalowałe czy co ostatnio nic nie instalowałem (3 miesiące), format był 5 miesięcy temu.

Podejrzewam że to moglo być od momętu formatu jak już coś zainstalowałem na początku a skapnołem sie po jakimś czasie

jak potrzebowałem fotki zgrać z cyfrówki.

 

Bardzo prosze o pomoc jak ktoś wie jak to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...