Skocz do zawartości
xtoff

Logitech® Cordless Desktop® Mx™ 5000 Laser

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem zebym sie spodziewal az tak wielkiego odzewu. Kiedy ja przebrne przez te wszystkie posty ktore napisaliscie. Wszystkie tak wyczezrpujaco...

 

 

A teraz powaznie: nikt nie ma tego sprzetu, ew. nie mial okazji sie z nim zapoznac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawu jako takiego nie mam. Ale mam chyba ważniejszą jego część jaką jest mx 1000. Myszka jest świetna, na odpowiednej podkladce nie czuc jej ciężaru. Sensor precyzyjny, świetny pomysł ze stacją doładowującą. Jeśli masz dużą dłoń ;) to i kształt będzie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak a powiedz nie zlazli ci farba z mx1000? Bo moja mx700 powoli dogorywa po 2 latach.. pada lewy klawisz i pozlazila farba prawie cala.. myszka wyglada okropnie. Ten zestaw MX5000 chodzi mi po glowie ale obawiam sie jakosci... klawiatura flat logitech tez wygladbym walczyl nia o wolnosc iraku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mx 1000 (a korzystam z dwóch) nic nie schodzi, a mam je od hmmm... kupiona w każdym bądź razie w dniu premiery w Austrii, nie chce mi się szukać kiedy to było*. Wygladają Przemol jak nówki nie śmigane ;)

 

PS. Z tymi mx700 z początków produkcji to pamiętam, podobnie jak z flat x'em. Niby nie ma lepszego producenta peryferiów do pc ale takie wpadki są kompromitujące.

 

* listopad 2004?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w komputroniku za naprawde sporo kasy jak za myszke - 350zetow i po 2 latach wyglada http://nukleon.pl/mx700.jpg tak:/ Kupilem jakos w listopadzie chyba.. wiem ze na pewno mialem ja w grudniu 2004 na swieta.

Coz zamowie mx5000 i jak zejdzie farba to nigdy wiecej nic nie kupie tego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...