Skocz do zawartości
HaTeKa

Ktore Wybrac W Koncu!?

Rekomendowane odpowiedzi

dylemat pewnie wielu uzytkownikow. chce kupic ten mobo (JA JUZ GO SOBIE REZERWUJE wiec prosze o nie podbijanie ceny! :)) ale nie wiem czy czasem nie zrezygnowac i nie kupic plyty z 939. nastepny total upgrade planuje za ok 3-4 lata i nie wiem co mi sie ardziej oplaci. do tej z allegro chcialem kupic semprona 3000+ (i troche go podkrecic do 2,2 ghz). blagam o konkretna odpowiedz, bo przeszukiwanie tego forum juz od 3 dni robi mi metlik w glowie. Pliiz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

dylemat pewnie wielu uzytkownikow. chce kupic ten mobo (JA JUZ GO SOBIE REZERWUJE wiec prosze o nie podbijanie ceny! :)) ale nie wiem czy czasem nie zrezygnowac i nie kupic plyty z 939. nastepny total upgrade planuje za ok 3-4 lata i nie wiem co mi sie ardziej oplaci. do tej z allegro chcialem kupic semprona 3000+ (i troche go podkrecic do 2,2 ghz). blagam o konkretna odpowiedz, bo przeszukiwanie tego forum juz od 3 dni robi mi metlik w glowie. Pliiz!!!

TĄ MOBO jeżeli już, ile masz kasy na to, może lepiej było by właśnie dozbierać kasy i kupić coś na 939.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TĄ MOBO jeżeli już, ile masz kasy na to, może lepiej było by właśnie dozbierać kasy i kupić coś na 939.

 

napisalem TEN mobo bo gdy rozszyfrowac mobo to wyszloby: "ten motherboard". pzrynajmniej ja tak uwazam. moze i zle ale niewazne. koniec offtopa. po przedyskutowaniu troche doszedlem jednak do wniosku ze fundne sobie jednak 754. obym tylko nie musial go wymieniac za pol roku na 939 :/ a moze jednak kupic 939?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod s939 sa juz semprony

tylko wyjasnijcie mi prosze jedno: czy warto dokladac do s939 jesli wydajnosciowo jest praktycznie to samo co s754 a rozni sie tylko dualem ramu? (co daje moze 10% wzrostu wydajnosci a i to nie zawsze)

i powiedzcie mi jeszcze jedno: dlaczego s939 jest bardziej przyszlosciowy? przeciez powstal niemal w tym samym czasie co s754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...