Skocz do zawartości
Mikesc

Fx 5200 64m/64b Czy Gf Mx440 64m/128b

Rekomendowane odpowiedzi

Większość nowych gier ma w readme coś w tym stylu:

 

Wymagania:

Karta graficzna oparta na DirectX 8/9, o bsługująca programy cieniowania w wersji co najmniej 1.1

 

 

Więc na GF4 MX raczej nic z nowych gierek nie odpalisz.

Na GF FX gierki odpalą ale to jak szybko bendą działać to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość nowych gier ma w readme coś w tym stylu:

 

Wymagania:

Karta graficzna oparta na DirectX 8/9, o bsługująca programy cieniowania w wersji co najmniej 1.1

Więc na GF4 MX raczej nic z nowych gierek nie odpalisz.

Na GF FX gierki odpalą ale to jak szybko bendą działać to już inna sprawa.

a gwarantuje Ci, żę wszystko co nie wymaga do uruchomienia pixel i vertex shader to będzie działało nie gorzej na 440MX niż 5200 64bit. Mam tą karte i np wyniki w 3d2k1 mam na poziomie 7200pkt a jeszcze nie bawiłem się w testy z JIUHB i jego 2,4GHz :twisted:

Jedyną i niestety bolesną wadą 440MX jest brak tych technologii :sad:

 

Ale nie łudź się, że mając pix i vertex na 5200 64bit zagrasz sobie w nowe gry, ponieważ "zamuli to karte" :D :D

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego ma być grafa ?

I ile masz kasy na grafę?

z tych dwóch to nie polecam żadnej. ale jeżeli miałbym wybierać między tymi dwoma to wg od biedy lepszy ten mx440(ma przynajmniej 128bit szynę, a na fx i tak w gry nowe nie pogra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam karty ktora bedzie mi działała w sumie tylko do filmow, nie gram na kompie, mam ps2:), ale jak juz mam kupowac to nie rive tnt z tv-outem, czy gf 32 MB, nie chce tez wyadawac kasy na rzecz ktora nie bedzie uzywana:) 70 zł za GF 80 zł za FX'a, tlyko nie piszcie zebym doskladal i kupil radeona bo nie chce mi sie skladac:) haha choc z tego co wiem to tv-out radek ma lepszy, mialem radeona 7500 i GF4 mx 440 64/64 i nie widzialem roznicy, moze to ktos potwierdzic?

 

a tak na marginesie najlepszy z nich bylby radek 7500 64/64 czy GF z 128B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...