Skocz do zawartości
roodin

Czy Router D-link Dl-524 Może Pełnić Rolę Ap

Rekomendowane odpowiedzi

Mam router do neo thomsona z wyjściami rj45 i czy pod jedno z nich mogę podłączyć do gniazda wan tego routera tak, żeby udostępniał mi internet na wifi (chcę podłączyć lapka), wybrałem ten model bo jest tani i ma w dodatku standardowy switch 4 portowy, a AP są jednak od niego droższe, proszę o radę, bo nie bardzo jestem w temacie wifi a gdzieś czytałem, że takie połączenie spowoduje utworzenie sieci, ale router zablokuje dostęp do netu (bo będą 2 routery)

 

Jeżeli było by potrzebne to w laptyopie mam wifi intela standardy b/g a neo jest 256kb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmm. Nie wiem dokładnie jak ten router thomsona sie zachowuje.

 

Jest to modem DSL i funkcja routere teoretycznie mozna wyłączyc. tak gdybam bo nie mialem z nim do czynienia. :( Jesli mozesz ja wyłaczyć to podpinasz thomsona do Wan w d-linku, w opcjach 524 wybierasz PPPoE ustwiasz DHCP, wirless i powinno chodzic. :)

 

DI-524 to AP i router w jednym.

 

p.s. Koniecznie wgraj nowy soft do 524. Dodaje troche funkcji i co ważniejsze połacznie AP<->Laptop jest stabilniejsze :). Najnowszy to 1.20

Edytowane przez Electric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...