Skocz do zawartości
HardStyler

Kredyty Gotowkowe W Bankach

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje 10000zl, jestem zatrudniony na czas nieokreslony dochody pow 1000zl

 

chcialbym ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kredyt 10000zl na 3 lata - jaki byscie polecili i w jakim banku ?

 

pozdro

Edytowane przez HardStyler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ING :?: PKO :?:

Pko - konto mam od 1mies, wymagaja od 3 - lipa :/ ING - znajomi mi odradzali :(

 

 

mbank nawet ok , ale szukam jeszcze innych

 

jakie polecacie jeszcze ? (bardziej bym prosil o doswiadczonych w kredytach i na dogodnych war. )

 

 

pzdr

Edytowane przez HardStyler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa na czas nieokreslony to jedno, ale przy 10,000 zl. musisz posiadac rachunek bankowy na ktorym beda widoczne wplywy z tytulu wynagrodzenia z ostatnich 3 miesiecy. Oprocz tego pamietaj, ze zdolnosc kredytowa osiagasz w wieku 24 lat. Najprosciej jest dzwonic na infolinie roznych bankow i podawac dochody, oraz kwote o jaka chcialbys sie ubiegac. Oni Ci wylicza prowizje, procent, wysokosc rat itd.

 

p.s. Tak jak Ci policzylem to z takimi dochodami mozesz sie ubiegac o kwote ponizej 4000 zl. jezeli mowimy o kredycie konsumpcyjnym bez zabezpieczen, ale kazdy bank ma swoja polityke, wiec mozesz poprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o jaką kwotę możesz się ubiegać zależy od wielu czynników, nie tylko od dochodów, ale też obciążeń miesięcznych (utrzymanie mieszkania), tego czy posiadasz kredyty w innych bankach, wieku, stanu cywilnego, rodzaju mieszkania i w dużej mierze od tego jak długo już pracujesz...Karuzo troszkę to uprościł. Wiem, bo sam pracuję w banku. Ale nie powiem jakim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o jaką kwotę możesz się ubiegać zależy od wielu czynników, nie tylko od dochodów, ale też obciążeń miesięcznych (utrzymanie mieszkania), tego czy posiadasz kredyty w innych bankach, wieku, stanu cywilnego, rodzaju mieszkania i w dużej mierze od tego jak długo już pracujesz...Karuzo troszkę to uprościł. Wiem, bo sam pracuję w banku. Ale nie powiem jakim :D

Nie upraszczalem, tylko napisalem jak wyglada to w swietle polityki kredytowej jednego z bankow. Tam gdzie Ty pracujesz jest z pewnoscia inaczej.

Np. bank o ktorym pisze podczas wyliczania zdolnosci kredytowej nie bierze pod uwage wieku, stanu cywilnego, rodzaju mieszkania i okresu zatrudnienia. Te czynniki maja znaczenie, ale nie dla kwoty kredytu.

No ale co bank to obyczaj i dlatego polecam dzwonic na INFOLINIE roznych bankow.

Edytowane przez Karuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...