Skocz do zawartości
kucyk

Alan Wake (c) Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

Alan Wake to psychologiczna gra akcji, w której gracz wciela się w tytułowego Alana, autora najlepiej sprzedających się horrorów. Po napisaniu ostatniej bestselerowej książki opisującej jego największe koszmary, zaczynają go one nawiedzać w realnym życiu...

ALANWAKE.COM

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

screeny powalają, a filmik z gry w jakości hdtv powoduje opad szczeny, po za tym fabuła gry zapowiada się świetnie!

według mnie jest na co czekać...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest na co czekać! Remedy nie wypuszcza gniotów, a Alan Wake zapowiada się na prawdziwego blockbustera :) Ja już zacieram rączki (choć upgrade sprzętu się przyda)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak bedziesz cos wiecej jak na miare max payne1 to bedzie rewelacja :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
oby tak bylo :)
Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu senseiowi coś sie pomyliło, a wy się odrazu czepiacie :wink:

 

Alan wake ma być tą grą która ponoć wykożysta 48 potokową grafike AtI w nowym xboxie 360.

nie wiecie kiedy premiera ?

ee tam czepiamy ja tez dopiero z newsa z in4.pl dowiedzialem sie o NV :D

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake był prezentowany za zamkniętymi drzwiami na nowych kartach ATI. Pisałem to kiedyś w temacie bodajże o PS3. Myślałem, że to była prezentacja mocy PS3 a jak się okazało to było na nowych ATI. To info było z zagranicznego serwisu i wątek ciągnięto na ich forum. Nie pamiętam już dokładnie gdzie o tym pisali bo to ze 3miesiące temu pisałem. B) I jest recka tego w nowym CDA. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, my mistake :oops: sam nie wiem dlaczego ale caly czas sie wkrecam ze best_next_gen konsola PS3 bedzie miala grafe od best producenta czyli ATI :wink: jakos tak mi pasuje i juz - no ale nie zebym tu chcial rozpetac dyskucje zwolennikow i przeciwnikow obu platform - trza sie bedzie pogodzic z NV :D

 

A co do gry to widzialem wczesniej juz jak sie tylko pojawil ten trailer w HD i co by nie mowic - trza odkladac kaske :huh: ale nie na nowa grafe, tylko na jakiegos next_gena wlasnie..

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"When it's done"

..

mam nadzieję że przed DNF...:|

 

żeby się nie skończyło jak z Maxem...(zaczęli go w 1996roku tworzyć - wydali w 2001)...:|

 

ale myślę że będą się sprężać, żeby pokazać grę zaraz po premierze xpudła360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"According to a post on the TXB forums, Alan Wake is now an XBox630 exclusive, and it is also being published by MS themselves. This, of course, should be taken with a grain of salt, but we have also checked with our resident MS employee, and he has told us that this is indeed true. Stay tuned!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*** czekalem na ta giere sporo czasu, a teraz co? exclusive dla Xboxa360 o_O to dziady jedne :]

 

EDIT: prawie 6 lat późiej...

 

Dołączona grafika

<p>Gdyby Stephen King zapragnął stworzyć grę komputerową, która nosiłaby stygmaty jego najlepszych powieści oraz poprosił o pomoc Davida Lyncha i Marka Frosta odpowiedzialnych za Twin Peaks, prawdopodobnie otrzymalibyśmy produkcję zbliżoną do Alan Wake. Pozornie spokojnie miasteczko, przerażająca tajemnica oraz pisarz z poważnymi problemami osobistymi, stanowią idealne podłoże dla mrożącego krew w żyłach thrillera, inspirowanego zresztą klasyką gatunku w papierowym i kinowym wydaniu... Alan Wake nieprzyzwoicie długo wędrował na pecety, projekt rzekomo został nawet skasowany, niemniej szczerze wierzyłem iż prędzej czy później zostanie wskrzeszony. Intuicja mnie nie myliła, zaś wszyscy miłośnicy Nocturne, Alone in The Dark i Silent Hill mogą zacierać ręce, bowiem otrzymają grę dopracowaną zarówno pod względem fabularnym, realizatorskim oraz technicznym. Alan Wake stanowi gratkę dla wszystkich amatorów grozy serwowanej w najlepszym wydaniu, doprawionej sugestywnym klimatem i znakomitą oprawa wizualną. Witajcie w Bright Falls - miejscu innym niż wszystkie...</p>

RECENZJA ALAN WAKE PC - NOWA GRA TWÓRCÓW MAX PAYNE Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce krakac, ale cholernie nie podoba mi sie to co sie dzieje z rynkiem gier. Wygalada to troche tak, ze MS chce zniszczyc PCta jako plarforme do gier. :D Sytuacja sie pewnie unormuje jak wyjdzie Vista, ale i tak wydaje mi sie, ze przewaga bedzie po stronie X360 i PS3... A tak chcialem w to pograc... No nic, odkladam na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie chodzi oto ze nie wyjdzie dla ps3... na pc bedzie. bo to jedna z gier promujacych viste jako platforme do gier. jesli ms chcialby zniszczyc pc to czemu zawieralby w viscie emu xkloca i promowal wgf jako przyszlosc gier? sory za brak polfontow ale mam tylko jedna reke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ms chcialby zniszczyc pc to czemu zawieralby w viscie emu xkloca i promowal wgf jako przyszlosc gier?

Co do emulacji XBOXa na Vistcie to znalazlem tylko, ze

Vista is just going to be able to *connect* to your 360, like sharing videos and music between the systems. Also, XNA is there to help developers release games for both 360 and Windows. That is, to sell two different versions, not make one version that runs on both. Get it right.

Natomiast, ze promuje wgf to jasne, kazdy kolejny DX byl tak promowany. Nie zmienia to natomiast jednego faktu, ze bedzie potrzebny bardzo mocny sprzet, zeby uciagnac takie gry w porzadnej jakosci (czytaj: takiej jak na Xie). Jak juz kiedys napisalem, jezeli moglbym zmienic sprzet na taki, ktory to ladnie pociagnie za cene Xboxa 360 to bez dwoch zdan wladowalbym ja w PCta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...