Skocz do zawartości
kucyk

Alan Wake (c) Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

@maSTHa212, Myślę że masz "kompleks konsolowca". Naprawdę nie zarzuciłem nic w moim poscie konsolom jako takim, a jedynie to, że survival horror robiony pod dyktando MS to nie będzie to co produkcja skośnookich braci. To że skośnoocy bracia zawsze robili pod dreamcast, gamecube czy właśnie PS3, to nie moja wina ;). Wybacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa212, Myślę że masz "kompleks konsolowca".

To nie mysl tyle, najwyrazniej ci nie wychodzi. Poza tym bez przesady, ale mi osobiscie taki RE5 podszedl bardzo, a tez chyba rozni sie znaczaco od swoich poprzednikow. Jest inny, to zle? Nie.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak to JEST czuły punkt ;) Kolejny raz zaryzykuję pomyśleć (taaak, zgadza się), że powinieneś jakoś rozładować swoją skrywaną frustrację.

Trzymaj się. Tylko odkładaj czasem pada ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Wy się spinacie lol Alan Wake zawsze był przedstawiany jako gra z pod znaku psychologicznego dreszczowca z dużą dawką akcji co doskonale widać na filmikach. Sami autorzy zawsze o tym mówili praktycznie w każdym wywiadzie. Poniektórzy chyba oczekują czegoś z pod znaku SH1-3. To nie ten typ gier panowie. A, że gra wychodzi na konsole... w tym wypadku o niczym nie świadczy. Max Payne 1 i 2 gry ponadczasowe! Mam nadzieję, że Remedy i tym razem nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mysl tyle, najwyrazniej ci nie wychodzi. Poza tym bez przesady, ale mi osobiscie taki RE5 podszedl bardzo, a tez chyba rozni sie znaczaco od swoich poprzednikow. Jest inny, to zle? Nie.

EOT.

RE 5 to największy gniot z całej serii. Zero klimatu, uczucia strachu, tylko bezmózga nawalanka prawie jak w L4D. Capcom pokazał jak należy skutecznie zabić LEGENDĘ.

 

Natomiast seria Silent Hill wciąż oferuje dokładnie to samo od 10 lat.

 

No i miał przyjść przełomowy Alan Wake i zakasować konkurencję. A narazie jedynie na co się zapowiada, to Max Payne w klimacie thrillera. Za długo ta gra jest tworzona i już sami twórcy pogubli się jaką drogą należy iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Alana chętnie zagram choć naszła mnie taka myśl odnosząc się do tego pogubienia się, a raczej ogłupienia o jakim RALF11 napisał - rok czy ile to temu było pokazywano grę jako demonstrację 4 czy 1000 rdzeni cpu nie pamiętam ile to było ale ważne w tej historii rzeczywiście jest to, że normalny, mający wytyczone cele developer gry stawiającej na akcję, tajemnicę raczej szeroko zakrojonych demek tech. nie pokazuje w zamian za materiały o samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zdziwiłbyś się. Choćby na tym forum są tacy co kupują klocka dla jednej czy dwóch gier i po przejściu sprzedają konsolę. Po jakimś czasie kupują kolejnego itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry bardziej pasują do intymnej atmosfery PC, a w inne lepiej się gra na kanapie przed wielkim telewizorem. ....

 

Co za brednie :rolleyes: Rozumiem że PS3 to nie konsola do gier ? ;] Ten ziomek z M$ zamiast owijać w bawełnę niech powie wprost że M$ po prostu po raz enty posmarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się. Choćby na tym forum są tacy co kupują klocka dla jednej czy dwóch gier i po przejściu sprzedają konsolę. Po jakimś czasie kupują kolejnego itd.

oczywiście szanujemy ich :D

 

... czy jest sens dalej ciągnąć ten wątek skoro wiadomo, że na pc nikt w grę nie zagra ?

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry bardziej pasują do intymnej atmosfery PC, a w inne lepiej się gra na kanapie przed wielkim telewizorem. ....

 

Co za brednie :rolleyes: Rozumiem że PS3 to nie konsola do gier ? ;] Ten ziomek z M$ zamiast owijać w bawełnę niech powie wprost że M$ po prostu po raz enty posmarował.

Co niby miał posmarować? Jest to tytuł kupiony przez Microsoft kilka lat temu i może robić z nim co chce. X0 jak i Games For Windows są to dwie platformy Microsoftu i nie widzę tu żadnego związku, żeby Microsoft dodatkowo płacił za nie wydanie Alan Wake na PC. Śmieszne stwierdzenie :lol2: Moim zdaniem prędzej czy później zobaczymy Alan Wake na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory żal, że kolejny survival horror jest skreślany z PC.

 

A co do rynku gier na PC, to jeśli kiedyś zacznie upadać, to wraz z min takie firmy jak Nvidia, AMD/Ati, Intel i wiele innych, bo po co mi na przykład najnowsza grafa czy procek jak nie będzie gier, które wykorzystają ich potencjał, a do neta czy obejrzenia filmu to wystarczy komp sprzed ~10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za dużo zrobili szumu i włożyli kasy by teraz darować sobie na stałe wydanie gry na pc.

Pewnie będzie jak w większości produkcji. Najpierw firma postara się zarobić jak najwięcej na jednej platformie. Potem po opadnięciu hype'u zaczną wydawać grę na kolejnych.

 

Te wszystkie petycje są go... warte. Jeżeli zarząd podjął decyzje i standardowo wtłoczył grubą kasę to byle petycja rozjuszonego tłumu nic nie zmieni. Co najwyżej narobi więcej szumu wokół produkcji. Czyli... efekt zamierzony : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak legendarne piractwo, sprawca każdego nieszczęścia, diabeł wcielony B-)

 

Ciekawe w jakiej cenie gra ukaże się na Xboxa? Nie zdziwiło by mnie gdyby cena była wyższa od standardowej, wyczekiwanej nowości - dlaczego? Przez piractwo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą gdyby nie piractwo, to na pewno wydali by na pc

Gdyby MS nie stworzył xboxa to by wpierw wydali grę na PC. Jednak na obecną chwilę potrzebują gry na wyłączność dla swojej platformy aby odpowiedzieć na rosnącą sprzedaż u konkurencji (PS3).

 

Odnośnie tego 'piractwa' (które wraz z PC trapi wszystkie konsole z wyjątkiem PS3), nie chce tu tworzyć OT ale stwierdzam tylko że masz nieaktualne spojrzenie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak legendarne piractwo, sprawca każdego nieszczęścia, diabeł wcielony B-)

 

Ciekawe w jakiej cenie gra ukaże się na Xboxa? Nie zdziwiło by mnie gdyby cena była wyższa od standardowej, wyczekiwanej nowości - dlaczego? Przez piractwo :lol2:

Cena wersji na klocka jest około 200 zł za wersje kolekcjonerską wiec imo nieźle. Kilka tyg po premierze też pewnie spadnie jak w przypadku np Forzy 3.

 

Gre pewnie wydadzą na PC ale duużo później. M$ potrzebuje teraz exclusiva na klocka i tyle - szkoda ze tak traktują rynek PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taka zagrywke zycze im jak najmniejszych zyskow ze sprzedazy...

 

Moje zyczenie sie spelnia :lol: Mieli pctowcow w zadzie a teraz beda sie modlic zeby zwiekszyli ich przychody ze sprzedazy tego tytulu. Takiego WAŁA. Mam nadzieje ze na pc nie bedzie lepiej. Moze sie oducza serwowania takich zagrywek

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, Alan Wake podobno sprzedaje się marniem (w USA do tej pory tylko ponad 130.000 sztuk), więc pozostaje miec nadzieje, ze przesadzi to o ukazaniu sie wersji PC :>

 

Skąd masz takie diametralnie odmienne dane (pierwsze 8 tyg sprzedaży w Stanach dało wynik ca. 300k egzemplarzy), niż te Alan Wake (X360) Sales Data - VGChartz ?

 

Jakie źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Coz, Alan Wake podobno sprzedaje się marniem (w USA do tej pory tylko ponad 130.000 sztuk), więc pozostaje miec nadzieje, ze przesadzi to o ukazaniu sie wersji PC :>

 

Wow, Wiesiek sprzedał więcej w ciągu pierwszego miecha w samej Polsce... no i klasyk

 

 

Pc is dying!

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zyczenie sie spelnia :lol: Mieli pctowcow w zadzie a teraz beda sie modlic zeby zwiekszyli ich przychody ze sprzedazy tego tytulu. Takiego WAŁA. Mam nadzieje ze na pc nie bedzie lepiej. Moze sie oducza serwowania takich zagrywek

 

Z drugiej strony dobra sprzedaż na PC pokazałaby, że ta platforma liczy się bardziej niżby sobie tego życzyli.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...