Skocz do zawartości
kucyk

Alan Wake (c) Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

W Amazonie 22 funty jak ktoś woli angielskie wydania. No i już dostępne.

 

 

Na Muve zwykłą edycję można wziąć ze zniżką 40% jak ktoś ma punkty w Kompanii Graczy, więc jest to bardzo opłacalne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy szybkie pytanie, w zasadzie 2:

 

Czy są jakieś bonusy za przejście gry na wyższych poziomach trudności?zacząłęm na normal i jestem w 2 chapterze, także nie byłoby problemem rozpoczęcie od nowa na tym etapie, a na przechodzenie 2x nie mogę sobie pozwolić.

 

Co w finalnym rozrachunku daje zebranie wszystkich stron manuskryptu? Na normal nie jest to możliwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Trzeba przejść na Normal/Hard żeby odblokować Nightmare, a niektóre manuskrypty są tylko na tym najtwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem, ale instalacja mnie rozwaliła, ponad pół godziny a instalator się męczył i obciążał jeden rdzeń na 100% ... :blink: , no ale już koniec i zaraz sprawdzę co oferuje gra :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Angielski zwrot spin-off określa nowy produkt, powstały na fali popularności bohaterów lub wydarzeń z tytułów oryginalnych, najczęściej jednak odwołujący się do wątków pobocznych w nich przedstawionych. Najłatwiej zobrazować to posługując się filmami, książkami, komiksami tudzież grami komputerowymi, a zaistniałe okoliczności wskazują bezpośrednio na wybór ostatniej z przytoczonych kategorii. Okazja jest o tyle stosowna, że Alan Wake's American Nightmare, to właśnie spin-off głośnego Alan Wake, którego recenzję opublikowaliśmy w lutym bieżącego roku (LINK). Twórcy postanowili delikatnie przerobić konwencję i spłodzili grę, inspirowaną jednym z wątków występujących w pierwowzorze, bardzo zresztą istotnym dla atmosfery Alan Wake. Szykuje się zatem klimatyczna przygoda z mnóstwem akcji, zaś smaczku zabawie dodaje fakt, iż polski dystrybutor (Cenega) wycenił Alan Wake's American Nightmare na jedyne 29,99 złotych. Tytuł zadebiutuje na półkach rodzimych sklepów dopiero w sierpniu, ale recenzję na PurePC przeczytacie już dzisiaj...

Recenzja Alan Wake's American Nightmare PC - Koszmar powraca

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...